forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor klasik 40 - Utvrda Smirnoffa

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 18/01/2016 : 22:03:23
Scenarij: Alfredo Castelli
Crtež: Franco Donatelli/Pini Segna
Naslovnice: Gallieno Ferri





Originali #150, #151, #152, #153

25.01.16. u snk
26.01.16. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DODSFERD Posted - 07/03/2016 : 23:31:46
Pa i trebalo bi biti tako, Bijes ratnika Osaga osim svoje kultnosti ima i crtež koji joj baš odgovara, a da ne govorim o tome kako je sama priča ozbiljnija od Smirnoffa.
Rahazlam Posted - 07/03/2016 : 23:27:52
quote:
Originally posted by DODSFERD

Crtež Segne je posebna priča, ne znaš bi li se smijao ili plakao.
Kakve oči crta likovima pa to je nevjerojatno, na Ljudožderima iz Green spota je bio bolji, ili mi se to samo čini jer je ta priča daleko kvalitetnija.

Mozda ti se samo cini,isto kao sto se meni cini da je Donateli bolji u "Bijesu Osaga" i "Slobodi ili smrt" nego u recimo "Utvrda Smirnofa"
DODSFERD Posted - 07/03/2016 : 23:25:39
Crtež Segne je posebna priča, ne znaš bi li se smijao ili plakao.
Kakve oči crta likovima pa to je nevjerojatno, na Ljudožderima iz Green spota je bio bolji, ili mi se to samo čini jer je ta priča daleko kvalitetnija.
Rahazlam Posted - 07/03/2016 : 22:54:34
Pa to je top 3 najgore epizode Zagora!
DODSFERD Posted - 07/03/2016 : 22:15:12
Ne znam koji me vrag tjerao da idem čitati Tajnu gejzira kada sam već od ranije znao da je u pitanju šrot.
Ali rekoh sebi; kada sam već kupio ovaj Klasik i riješio Utvrdu Smirnoffa onda idem i ovu drugu koja ne može biti puno lošija... ali ipak jest.
DODSFERD Posted - 02/02/2016 : 13:34:02
Ipak su to kiosk izdanja i kod njih ne treba tražiti da budu zamjena kolekcionarskim.
Rahazlam Posted - 02/02/2016 : 13:24:16
quote:
Originally posted by Darkwood Monty

Mislim da je kod ovakvih epizoda 2u1 format skroz u redu, a većinu ionako nikad zadovoljiti.
Castelijeva priča jako naivna, ali Pini Segna ovdje nije baš preloš.


Pa naravno da nije los kako pričaju ovdje na forumu...
Darkwood Monty Posted - 02/02/2016 : 11:35:15
Mislim da je kod ovakvih epizoda 2u1 format skroz u redu, a većinu ionako nikad zadovoljiti.
Castelijeva priča jako naivna, ali Pini Segna ovdje nije baš preloš.
DODSFERD Posted - 01/02/2016 : 20:19:30
Ma i ja sada znam dosta toga napamet (barem što se tiče Zagora) ali ne znači da će tako biti za određeni broj godina, kako čovjek stari tako memorija slabi.
Rahazlam Posted - 01/02/2016 : 20:08:44
quote:
Originally posted by DODSFERD

Treba pogoditi kojega uzeti za listanje kada ih imaš cijelo čudo na policama, kolekcija se stalno povećava i tko bi sve to pamtio.

Znam skoro sve epizode Zagora i Dylana po redu kako idu!
DODSFERD Posted - 01/02/2016 : 20:01:38
Treba pogoditi kojega uzeti za listanje kada ih imaš cijelo čudo na policama, kolekcija se stalno povećava i tko bi sve to pamtio.
Rahazlam Posted - 01/02/2016 : 20:00:36
Uostalom jebes klasike zelena prijetnja i duhovi sto se mene tiče to netrebaju ih ni izdavat nek idu dobre price,bolje je ovak da ubrzaju ove loše price.Crveni ratnik nije los ali ima puno boljih priča koje slijede!!Jedva čekam svemirsku bracu i Castellijevog vampira!!
Rahazlam Posted - 01/02/2016 : 19:56:50
quote:
Originally posted by DODSFERD

Sada znam ali treba misliti i na budućnost, pitanje je hoću li se za 10 godina sjetiti gdje je smještena epizoda Crveni ratnik kada na hrbatu stripa piše samo Zelena prijetnja.

Uff...
Onda imaš stvarno kratko pamćenje
Pa otvoriš strip prolistas,malo potražiš a uostalom otišo si predaleko ko živ ko mrtav za 10 godina...
DODSFERD Posted - 01/02/2016 : 18:44:28
Sada znam ali treba misliti i na budućnost, pitanje je hoću li se za 10 godina sjetiti gdje je smještena epizoda Crveni ratnik kada na hrbatu stripa piše samo Zelena prijetnja.
Rahazlam Posted - 01/02/2016 : 16:23:14
quote:
Originally posted by DODSFERD

Jedini je nedostatak što na korici nisu navedeni nazivi obje epizode već samo prve, kao i kod prethodnog klasika.

Pa?Znas koje su epizode unutra!
DODSFERD Posted - 01/02/2016 : 15:59:01
Jedini je nedostatak što na korici nisu navedeni nazivi obje epizode već samo prve, kao i kod prethodnog klasika.
Rahazlam Posted - 01/02/2016 : 14:32:01
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by DODSFERD

Al' iskreno, tko bi kupio Zelenu prijetnju i Duhove da su išle kao samostalne priče.


Ja i oni koji misle ka ja
Bilo je i dosad kracih i losijih prica,pa i cijena,ali i da je bila 40 kn,svejedno bi ga kupio.
Princip je princip,edicija bi bila koliko toliko dosljedna.Kad smo vec kod toga,tribala je ic od prvog broja,bez obzira na prve pricice.


Da je išlo od prvog broja gdje je bilo dosta priča na 60-70 stranica još uvijek bi Klasik bio na tom početnom periodu a do epizode Tigar bi trebala prava mala vječnost (a mi smo sve stariji i ne možemo toliko čekati).

Te prve epizode su sranje,tak da nema smisla to izdavat,klasik izdanje inace sluzi da se novi klinci navuku na Zagora pa je ovo s 2 epizode super a sljedece 3 price ionako imaju preko 300 stranica pa mislim da ce ludens to vratiti na jednu priču jer suludo je izdat strip od 600 i nešto stranica u mekom uvezu!Nekuzim šta vam smeta ovo po 2 epizode tako ćemo prije doc do dobrih epizoda koje slijede divovi,svemirska braća,Castellijeva s vampirom...
DODSFERD Posted - 01/02/2016 : 11:29:02
quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by DODSFERD

Al' iskreno, tko bi kupio Zelenu prijetnju i Duhove da su išle kao samostalne priče.


Ja i oni koji misle ka ja
Bilo je i dosad kracih i losijih prica,pa i cijena,ali i da je bila 40 kn,svejedno bi ga kupio.
Princip je princip,edicija bi bila koliko toliko dosljedna.Kad smo vec kod toga,tribala je ic od prvog broja,bez obzira na prve pricice.


Da je išlo od prvog broja gdje je bilo dosta priča na 60-70 stranica još uvijek bi Klasik bio na tom početnom periodu a do epizode Tigar bi trebala prava mala vječnost (a mi smo sve stariji i ne možemo toliko čekati).
piquet Posted - 01/02/2016 : 10:00:48
quote:
Originally posted by teller


pa klasik več od početka nije zamišljen ko neko delux kronološko izdanje, da je, počeli bi od broja jedan na 130 stranica...
ovako je to obično kiosk izdanje prihvatljive cijene za veliki broj stranica stripa...za pročitat na plaži, klozetu, na poslu...



aspsolutno se slažem...a i dvije priče koje se ovdje spominje su meni onaj pravi odlični trash zagor...ostrvo magle sam pročitao gomilui puta i zamišljao kakav je nastavak priče na otoku jer nisam dugo imao nastavak i kraj priče...
teller Posted - 01/02/2016 : 08:46:56
quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by DODSFERD

Al' iskreno, tko bi kupio Zelenu prijetnju i Duhove da su išle kao samostalne priče.


Ja i oni koji misle ka ja
Bilo je i dosad kracih i losijih prica,pa i cijena,ali i da je bila 40 kn,svejedno bi ga kupio.
Princip je princip,edicija bi bila koliko toliko dosljedna.Kad smo vec kod toga,tribala je ic od prvog broja,bez obzira na prve pricice.


evo slažem se potpuno...
pa klasik več od početka nije zamišljen ko neko delux kronološko izdanje, da je, počeli bi od broja jedan na 130 stranica...
ovako je to obično kiosk izdanje prihvatljive cijene za veliki broj stranica stripa...za pročitat na plaži, klozetu, na poslu...
a oni koji pate od perfekcije imaju dosta sličnih izdanja iako iskreno nijedno nije na vrhunskom nivoju...
Imamo VČ i Ludens knjige, Libellus knjige koje bi trebale nosit epitet brezprekornih edicija ali ni sa tim izdanjima nisu svi zadovoljni.
Mislim da se trpaju dvije priče u jedan broj jer je to bolje i jeftinije izdavaću i čitateljima...
zar nije bolje 2/1 za 39 kuna nego 2x25 ili recimo 2x29?
Zaboravljate da je taj klasik obično kiosk izdanje, teško čete iz njega stvoriti neki de besst de lux Zagor kolekciju.
roby05 Posted - 01/02/2016 : 07:34:27
quote:
Originally posted by DODSFERD

Al' iskreno, tko bi kupio Zelenu prijetnju i Duhove da su išle kao samostalne priče.


Ja i oni koji misle ka ja
Bilo je i dosad kracih i losijih prica,pa i cijena,ali i da je bila 40 kn,svejedno bi ga kupio.
Princip je princip,edicija bi bila koliko toliko dosljedna.Kad smo vec kod toga,tribala je ic od prvog broja,bez obzira na prve pricice.
IGMAN2 Posted - 01/02/2016 : 01:11:45
quote:
Originally posted by emirem

I koliko bi stranica imao klasik da je "otok magle" objavljen zasebno? Tnx!



153
emirem Posted - 01/02/2016 : 00:00:55
I koliko bi stranica imao klasik da je "otok magle" objavljen zasebno? Tnx!
emirem Posted - 31/01/2016 : 23:59:31
Tko stigne neka stavi tu sliku sa prekrojenim kadrom.Tnx!
DODSFERD Posted - 31/01/2016 : 23:22:39
Al' iskreno, tko bi kupio Zelenu prijetnju i Duhove da su išle kao samostalne priče.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000