forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Forumas godine 2015

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
King Warrior Posted - 03/02/2016 : 11:07:07
Glasamo bez polla.
Navedite u postu jednog favorita.
Ukoliko neko napise vise imena, broji se samo glas osobe cije ste ime prvo napisali.

Glasanje traje sedam dana, do 10.02.2016.

Na vama je po kojim kriterijima zelite da glasate za vaseg favorita.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Dukidule Posted - 28/02/2016 : 20:33:31
A Renky-ja je baš teško "slušati"?
Kruger Posted - 24/02/2016 : 16:46:40
Bane Kerac i ja, zaboravio sam koja je to godina negdje 2002 ili 2003.



Tri Srbina u Zagrebu, među njima jedan Hrvat, ja. Isto negdje 2003. Malo mi je pamćenje zahrđalo.



Banja Luka, strip druženje uz klopu, onaj na kraju sam ja i razgovaram s Renkyijem, ili je bolje reći slušam. Negdje 2011.

Kruger Posted - 24/02/2016 : 16:38:31
A gle onu iz ureda SB sam stavio tamo na one topice zbog te priče oko Buratinija i Boselija. Već mi ta rasprava pomalo ide na živce, stalno, uglavnom, pljuvanje po Buratiniju i uzdizanje Boselija. Meni su oba lika O.K.
Kad forumaše pitam za usporedbu između Zagora i Ken Parkera svi šute, jer su svjesni da je Ken daleko kvalitetniji od Zagora, na neki način te rasprave tko je bolji i nemaju baš nekog smisla jer sve se to svodi na ukus.

Obećao sam da ću staviti par fotki iz tog vremena i stavio sam ih. Da li bi trebao otvoriti poseban topic, ne znam.
Kras nije dobro procijenio one rasprave od prije ( Srbi bi rekli promašio si ceo fudbal ), koje su bile puno bezbolnije, nitko se na nikog nije previše ljutio i dobar dio forumaša se poznavao, kad čitam te stare rasprave u kojima se sve svodi na neko opuštajuće glupiranje, znači kad bi mladji dopustili da ureduje u topicima iz 2002 sve bi nas poizbacivao.
Rahazlam Posted - 24/02/2016 : 16:24:10
Kruger bolje da si otvorio topic i tamo stavio sve slike nego ovako da ih ima na par topica!
izivko Posted - 24/02/2016 : 14:00:12
@ mogorovic

Generacija, stara džomba, kuka. Ja 1984/85
mogorovic Posted - 24/02/2016 : 13:57:53
quote:
Originally posted by Kruger





Eh, koliko sam pizza i ćevapa pojeo u podzemnom dijelu ove Boske, za vrijeme služenja vojnog roka 1985. na 1986. godinu! A, tek filmova pogledao, u velikoj i maloj dvorani kina, ispod trga na kojem, upravo na ovoj slici, stojite!
izivko Posted - 24/02/2016 : 13:03:29
Dobre mace
Kruger Posted - 24/02/2016 : 11:44:36




Italija, Milano, stripje i ja prilikom potpisivanja Ferija, druga slika, hostese i ja.
Kruger Posted - 24/02/2016 : 11:41:41
Ona prva fotografija gdje ja razgovaram s Magicom je iz 2003, u Beogradu. Iako smo mi Hrvati prvi put u BG došli početkom 2002. No prvi uopće poznat susret forumaša između HR, BiH i Srbije se dogodio u Brčkom početkom drugog mjesecu 2002 godine ( koliko se sjećam, mislim da je bio početak drugog mjeseca, možda je bila sredina, no manje bitno ).
Kruger Posted - 24/02/2016 : 11:31:51
Kruger Posted - 24/02/2016 : 11:09:23
quote:
Originally posted by MD72

Zar Boska jos postoji?



Naravno da postoji.
Kruger Posted - 24/02/2016 : 11:08:49
quote:
Originally posted by izivko

Banja Luka?



Da, kako si skužio. Dva Hrvata, jedan Srbin iz BL i jedan iz Beograda, jedan Bošnjak/Musliman iz Bosanske Gradiške.
MD72 Posted - 24/02/2016 : 07:08:33
Zar Boska jos postoji?
izivko Posted - 24/02/2016 : 01:53:39
Banja Luka?
Kruger Posted - 24/02/2016 : 00:19:22
Just_Charlie Posted - 23/02/2016 : 23:57:03
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by Kruger

Inače sam visok 178 cm, vidite s kakvim se momcima nalazim, vidite s čime raspolažem.


Jel` ti to prijetiš?



Ma ne, samo želim skrenuti pozornost u kakvoj sam se poziciji našao, stinky.



Kruger Posted - 23/02/2016 : 23:54:30
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by Kruger

Inače sam visok 178 cm, vidite s kakvim se momcima nalazim, vidite s čime raspolažem.


Jel` ti to prijetiš?



Ma ne, samo želim skrenuti pozornost u kakvoj sam se poziciji našao, stinky.
Just_Charlie Posted - 23/02/2016 : 23:47:16
quote:
Originally posted by Kruger

Inače sam visok 178 cm, vidite s kakvim se momcima nalazim, vidite s čime raspolažem.


Jel` ti to prijetiš?
Kruger Posted - 23/02/2016 : 23:43:41
Inače sam visok 178 cm, vidite s kakvim se momcima nalazim, vidite s čime raspolažem.
Kruger Posted - 23/02/2016 : 23:40:54
Ovaj koji se jasno vidi sam ja i razgovara s Magicom.
Kruger Posted - 23/02/2016 : 23:39:55
lwood Posted - 23/02/2016 : 06:47:04
quote:
Originally posted by KRAS

Dodo je pravi forumas..pogledajte samo njegovu reakciju na osvajanhe titule.nista.nikakve euforije...kao lagan prdez

A pogledajte npr.smrdaća..u ovih 15 godina foruma covek je jedno 500 puta spomeno imanuela kanta...

Ili ova dole tema-ajme... neko mu je pre desetak dana napisao kako je pametan il nes tako..i ovaj otvara temu u kojoj na uvijeni nacin oce potvrdit svoju pamet tako da nam da do znanja.kako on cita knjige i razume neki od stranih jezika do te mere.da zna sta je pisac zapravo hteo da kaze i da je skolovani prevoditelj zapravo pickin dim...

Kazem ja vama..nisu nas unistili ni turci ni nacisti ni komunisti..malogradjani ce nam doci glave.ako im dopustimo





Krasni legendo
KRAS Posted - 23/02/2016 : 00:28:05
Dodo je pravi forumas..pogledajte samo njegovu reakciju na osvajanhe titule.nista.nikakve euforije...kao lagan prdez

A pogledajte npr.smrdaća..u ovih 15 godina foruma covek je jedno 500 puta spomeno imanuela kanta...

Ili ova dole tema-ajme... neko mu je pre desetak dana napisao kako je pametan il nes tako..i ovaj otvara temu u kojoj na uvijeni nacin oce potvrdit svoju pamet tako da nam da do znanja.kako on cita knjige i razume neki od stranih jezika do te mere.da zna sta je pisac zapravo hteo da kaze i da je skolovani prevoditelj zapravo pickin dim...

Kazem ja vama..nisu nas unistili ni turci ni nacisti ni komunisti..malogradjani ce nam doci glave.ako im dopustimo
dsormaz1 Posted - 22/02/2016 : 19:48:49
quote:
Originally posted by VALTER

Ovo je jedan od kultnih starih topica, a čitam sam ga u ljeto '02., kad sam bio mlad:

http://forum.stripovi.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=968&SearchTerms=Zagor



Kako vrijeme leti...to je bio jedan od prvih topica koje sam otvorio kad sam došao na forum.
Dobro sam se nasmijao kad sam pročitao taj Stinkyjev tekst :)
NESVRSTANI Posted - 22/02/2016 : 19:14:34
quote:
Originally posted by stinky

ah, tad smo još bili mladi
sjećam se tog dana, bio sam pročitao Bandu Staklenog Oka ili tu negdje, uglavnom Toninellijev period, više dana sam čitao Zagore, onako u cugu... i mlad, lud, zbunjen (koja zbunjola, pa danas mislim sve suprotno!!!), buntovan, iziritiran, sjednem za tastaturu u mojoj staroj sobi, u roditeljskoj kući i... onako čista provala, neartikulirana nešto posebno, sirov materijal. i ljudima se to toliko svidjelo da i dan danas pamte poneki. pa i je pomalo smiješno, da se nasmijati.




Zato i valja.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000