forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Recenzija godine 2015: "Kamo jutro pružilo se"!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Dudley Smith Posted - 04/02/2016 : 13:07:33
Prošle godine je u ovo vrijeme izbor bio već gotov, ove godine dolazi kasnije kako bi recenzije iz prosinca imale više vremena.
Kao što znate, u izboru je 12 recenzija-pobjednica tradicionalnih mjesečnih izbora s topica IZBOR ZA NAJBOLJU RECENZIJU MESECA (isprika na caps locku, nisam ja autor naslova). Dva tjedna traje, dakle do 18.2. Nakon ovog izbora ide i izbor za recenzenta godine.
U idućem postu detaljnije o kandidatima.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
thekide Posted - 20/02/2016 : 12:24:54
Pridružujem se čestitkama!

U početku sam odbijao da je pročitam (plašeći se spoilera), al ipak nisam mogao da izdržim pa sam na kraju uživao u recenziji.
Mali_Mate Posted - 19/02/2016 : 19:22:47
Čestitke!
tinton Posted - 19/02/2016 : 19:10:18
Čestitke...
Jerry Krause Posted - 19/02/2016 : 11:49:46


Potpuno zaslužena pobjeda za najbolju recenziju godine. Čestitam Gile!

Jedna molba: nemoj reći recenzijama zbogom!
Johnny Difool Posted - 19/02/2016 : 11:16:29
Čestitam Gil-galadu!

Nije bio moj izbor, ali recenzija jest odlična.

paro Posted - 19/02/2016 : 00:25:56
Čestitke Gilu na pobijedi. Nakon što mu je prošle godine umakla za dlaku, ove godine mu je uspjelo.
Zasluženo.
Zanimljivo, svih šest puta pobijedila je recka nekog drugog recenzenta.

Dudley Smith Posted - 18/02/2016 : 21:32:30
Krajnji rok je trebao biti danas u ponoć ali zaključao sam tek sada - međutim vi ste očito to osjećali pa niste glasovali danas ionako.

"Kamo jutro pružilo se", posljednja epizoda Kena Parkera, u izvedbi Berardija i Milazza, recenzija Gil-galada POBJEDNIK JE IZBORA!

Od gotovo 50 glasača, 10 ih je dalo glas ovoj recenziji koja je relativno uvjerljivo odnijela pobjedu.

Čestitke pobjedniku, a danas navečer / sutra rano ujutro možete očekivati novu poslasticu - IZBOR ZA RECENZENTA GODINE, u kojem će tradicionalno biti zastupljeni svi pobjednici mjesečnih izbora + do limita opcija u anketi svi ostali počevši od onoga s najviše napisanih recenzija.
ken2 Posted - 11/02/2016 : 19:01:26
u dilemi sam bio između zadnjeg kena i hombrea
i moram priznat da sam od osim ove dvije pročitao još samo parinu ljepotu tame
glas ipak kenu
going going Posted - 11/02/2016 : 16:28:30
Glasao za Robove Zanzibara. Da moze da se glasa dva puta glasao bih i za Djoletovu recenziju Zbogom inspektore Bloch.
PijaniPatak Posted - 09/02/2016 : 10:59:13
quote:
Originally posted by bjelolasica

Uuuuuuuuuuu nema PP na popisu Dvoumim se između Dee i kida.


2015.godina je po mom pitanju bila najneplodnija od mog bivstvovanja na forumu
Tutta Posted - 08/02/2016 : 17:30:42
Hombre: Hombre (Mali_Mate)

Jerry Krause Posted - 08/02/2016 : 12:56:29
Jedan kratak moj skromni mini osvrt na ove recenzije koje su u izboru. Stavljat ću ih na prekide kad nađem vremena tijekom dana.

Siječanj: Nathan Never Vučje lice (thekide)
Možda ću biti previše subjektivan kad je riječ o Nathanu i thekideu, ali što reći za ovakav debi jednog recenzenta. Thekide je već u prvoj recenziji pokazao svoj samouvjereni stil pisanja, a recenzija mu je ne samo sadržajna već i zanimljiva. Jedan od najboljih debitantskih nastupa jednog recenzenta.
8/10

Veljača: Album Ljepota tame (paro)
Stvarno šteta što paro malo piše (isprike da nema vremena su za malu djecu, ako itko nema vremena to sam ja). Jedan od onih recenzenata koji nije opterećen količinom riječi u recenziji već kratko i jasno pogađa u nit svake priče.
8/10

Ožujak: Tex Deadwood (selanne)
Prekaljeni i iskusni Texist, čovjek koji ima Texa u malom prstu. Jedna od njegovih klasičnih recenzija, možda ne toliko inspirativna kao neke prije, ali očito dovoljna za pobjedu u ovom mjesecu.
6/10

Travanj: Dylan Dog Zbogom inspektore Bloch (Djole)
Obožavam Djoletov rukopis. Tako jednostavno, čitko, emotivno pogađa u srž svake recenzije. Drago mi je što se vratio i nadam se još mnogo novih recenzija i bar koja nova Nathanova. ;)
9/10

Svibanj: Zagor Prolaz između tisućljeća (King Warrior)
King je recenzent kojeg možda i najviše cijenim od svih ovdje. Čovjek je napravio sjajan posao od onih garbage Zagorovih epizoda i na tome mu skidam kapu. I ovdje je napravio maksimum od jedne, izgleda, bolje Zagijeve epizode.
7/10

Lipanj: Lukas Dethropolis (thekide)
Thekide obara sve rekorde u ovoj godini. Nakon strašnog debitantskog uleta, usudio bih se reći da je ovo najbolji "entry" u predstavljanju prvog broja nekog junaka. Gotovo sam poželio nabaviti 1. broj ovog junaka. ;)
9/10

Srpanj: Zagor Priča o Betty Wilding (DeeCay)
Svi znamo lakoću kojom Dee barata s recenzijama. I ovdje je još jednom dokazao svu kvalitetu svog rukopisa i rutinu u kojoj se vidi da svaku recenziju ima u malom prstu.
7/10

Kolovoz: Adam Wild Robovi Zanzibara (thekide)
Kad sam već mislio da me thekide ne može više iznenaditi eto ga opet s Adamom Wildom. Još jedan fantastičan "entry" u rangu Lukasa koji jednostavno mami da pružimo priliku novom junaku.
9/10

Rujan: Ken Parker Kamo jutro pružilo se (Gil-galad)
Veliki sam fan Gilovog načina pisanja tekstova. Ali nije samo u tome stvar u ovoj recenziji. Ovo je recenzija koja ima dušu, recenzija koja takom lakoćom osvaja čitatelja. Nije lako napisati kraj sage o Kenu Parkeru. Gil nije prešao u patetiku već s takvim osjećajem koristi riječi, ta nenametljiva emocionalnost koja izvire iz teksta jednostavno osvaja. Moj veliki naklon majstore i jedan skromni glas od mene u ovom izboru.
10/10

Listopad: Tex Maska užasa (Willer)
Zanimljiv je ovaj Willer i njegov način iznošenja recenzije. Odmah gađa u srž, bez okolišanja čineći recenziju jedne bezvezne epizode zanimljivom. Zar to i nije njihova srž. Bit će ga zanimljivo i dalje pratiti.
7/10

Studeni: Nathan Never Izazov u svemiru (thekide)
"Na kojim je ovaj drogama?"- najbolja je izjava za ovu thekideovu recku. Jedna potpuno nebitna epizoda iscjeđena preko maximuma. Još k tome dodana novim aromama i okusima. Vjerujem da je nakon ove recenzije završio na infuziji.
9/10

Prosinac: Hombre Hombre (Mali_Mate)
Budimo iskreni, gledajući na Matu svi mi tzv. recenzenti stripova nismo mu ni do koljena. Možemo samo sanjati da dostignemo njegov način pisanja. Stoga nikad nisam ni glasovao za njega u recenzijama mjeseca, jer je izvan svake konkurencije. Ali ovdje je već druga priča. Tik do savršenstva.
9/10
supermark Posted - 07/02/2016 : 19:50:16
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by supermark

Ne znam zasto sam imao dojam da je Mali Mate napisao vise od jedne recenzije mjeseca



Jest ali ovo je koncipirano kao svojevrsni superkup: obračun recenzija koje su pobjednice mjeseca



znam, znam
ali čovjek rastura sa recenzijama pa sam nekako očekivao da će imati više od 1 recenzije mjseca
Johnny Difool Posted - 07/02/2016 : 19:48:25
Hombre i Mali_Mate, ili obrnuto, Mali_Mate i Hombre.

OK, on je i profesionalni recenzent, kolege smo na HR 3, ali svejedno.

Ernie Pike Posted - 07/02/2016 : 19:45:18
Ponovo sam pročitao sve recenzije u pollu i zbilja nije bilo lako odlučiti. Od 12 odličnih recenzija glasam za Dylan Dog: Zbogom, inspektore Bloch (Djole).

Čestitke svim recenzentima.
Dwayne_Looney Posted - 06/02/2016 : 14:22:15
quote:
Originally posted by supermark

Ne znam zasto sam imao dojam da je Mali Mate napisao vise od jedne recenzije mjeseca



Jest ali ovo je koncipirano kao svojevrsni superkup: obračun recenzija koje su pobjednice mjeseca
supermark Posted - 06/02/2016 : 13:05:13
Ne znam zasto sam imao dojam da je Mali Mate napisao vise od jedne recenzije mjeseca
bjelolasica Posted - 05/02/2016 : 21:55:52
Uuuuuuuuuuu nema PP na popisu Dvoumim se između Dee i kida.
Space Marine Posted - 05/02/2016 : 14:36:03
Nathan Never: Izazov u svemiru (thekide)
Dwayne_Looney Posted - 05/02/2016 : 09:02:41
Ljudi moji nije ovo glasanje koji vam je strip od recenziranih najdraži pa svi klik na Zagora . Po meni, najbolja recenzija je ona prvog broja Adama Wilda. Strip ne čitam ali uloženi trud je izvanredan i recenzija je pravo malo umijeće.
Može i Lukas doduše
PijaniPatak Posted - 05/02/2016 : 07:18:54
Aj' reci aj' reci aj' reci aj' reci aj' reci aj' reci aj' reci aj' reci aj' reci aj' reci aj' reciiiiii
Dukidule Posted - 05/02/2016 : 00:08:37
Obavljeno, bez da javno objavljujem za koga, pa tako ni ne djeluje poput glasa "protiv" ostalih, nego ostaje moj glas za jednoga.
velka031 Posted - 04/02/2016 : 21:28:46
Čestitke svim majstorima recenzija, ovima u pollu posebno, ali i svima ostalima.

Glas za Kinga, uistinu briljantna recenzija!
PijaniPatak Posted - 04/02/2016 : 21:17:05
Hombre

i cestitke ostalima!!!
drogsy Posted - 04/02/2016 : 19:05:43
NN Izazov u svemiru by thekide
vrlo dobra analiza Pianijevog atalenta.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000