forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Veseli četvrtak u HR

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
craven road Posted - 10/02/2016 : 16:59:13
Samo mali info trebam , gdje u HR nabavljate nova izdanja Veselog četvrtka ? gledao sam Babilon i Stripovi na kvadrat u online shopu ali nisam našao novije brojeve koje sam tražio .
hvala unaprijed na odgovoru i ispričavam se ako postoji negdje na forumu slična tema , ali ja nisam skužio.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Dukidule Posted - 11/03/2016 : 20:48:56
quote:
Originally posted by markotamara

Kako more strip u striparnici biti 18 kn (nije rasprodan)iako ima utore i potpis, a cijena korice 14 kn????


More, ako je duplikat onog kralja kolekcionara sa njuškala (4 kompleta za 75.000,-). Budi još sretan da nije skužio grešku zaboravljene nule-dvije ipred zareza.
tihomirduras Posted - 11/03/2016 : 18:34:58
pa ti sad kupi strip, pa da me odmah iz ćoška kagebeovci bace na pod i pošalju u gulag :-)
markotamara Posted - 11/03/2016 : 18:31:43
Kako more strip u striparnici biti 18 kn (nije rasprodan)iako ima utore i potpis, a cijena korice 14 kn????
Dukidule Posted - 11/03/2016 : 18:02:09
Znači, uskoro svaka republika bivše Juge imat će svog cara? To je pametno!
Striparnica BUCH Posted - 11/03/2016 : 17:54:59
quote:
Originally posted by TomDar

quote:
Originally posted by Striparnica BUCH
Nisi odgovorio na moje pitanje.
Ok, brišimo Veseli četvrtak, pa te opet pitam:
Da li je istina, što govore tvoji prijatelji, da ti več godinama preprodavaš ukradene stripove Ludensa i Strip agenta?




Prodajem i nisu ukradeni.
Koji si ti faktor, da me ispituješ? Što mene pitaš kad več oni znaju :) Pa se dogovorite ti i moji prijatelji :)

Kad se več izpitujemo, jedan prijatelj mi je baš javio, da te upitam, kako je s prodajom originala!?



Godinama si toliko laži napisao na svom forumu o meni i ostalima, koji se ti ne sviđaju, da više vjerujem tvojim prijateljima nego tebi.

Znam, da ti je bilo teško, kada sam otvorio trgovinu, pa si dobio konkurenciju. Nisam te htio za partnera, pa nisi više znao kud sa svim tim svojim stripovima.
Ali, jbg, ja ne prodajem ukradene robe.

Tebe bi trebalo okruniti za cara, toliko imaš robe u prodaji, da izgleda kao da je okreneš više nego mi svi trgovci zajedno.

Svaka čast!
TomDar Posted - 11/03/2016 : 15:32:09
quote:
Originally posted by Striparnica BUCH
Nisi odgovorio na moje pitanje.
Ok, brišimo Veseli četvrtak, pa te opet pitam:
Da li je istina, što govore tvoji prijatelji, da ti več godinama preprodavaš ukradene stripove Ludensa i Strip agenta?




Prodajem i nisu ukradeni.
Koji si ti faktor, da me ispituješ? Što mene pitaš kad več oni znaju :) Pa se dogovorite ti i moji prijatelji :)

Kad se več izpitujemo, jedan prijatelj mi je baš javio, da te upitam, kako je s prodajom originala!?
gerilac1 Posted - 11/03/2016 : 14:53:26
quote:
Originally posted by TraX

quote:
Originally posted by gerilac1

quote:
Originally posted by TraX

quote:
Originally posted by DODSFERD

Mislim da u Hrvatskoj ne smije na kioske jer Ludens drži prava za to, barem kod ovih istih serijala.



ako je to razlog, onda ni VC ni Ludens nisu trebali dolaziti u BiH u vrijeme kada je Agarthi imao prava na iste junake? cudi me da VC ne dolazi na kioske recimo u Hrvatsku, ipak je veliko trziste... Pa makar i sa junacima koji se ne preklapaju...


Nisu nam ni dolazili, kad je Agarthi žario i palio našim nebom Zato sad i imamo zaostatak od par brojeva za susjedima ( kod AF klasika i više).



regulare islo sve kao i sada, zaostatak je oduvjek bio par brojeva.. mozda samo kratko u jednom periodu smo bili ili isti ili blizu...


Druže, evo ja svakodnevno obilazim kioske po Tr, Vitezu... i ne pamtim kad sam vidio VČ tamo... Bili su prije Agarthija, od tad sistem je pao. E sad ne znam kakva je situacija u Sa.
Striparnica BUCH Posted - 11/03/2016 : 13:50:09
quote:
Originally posted by TomDar

He he, koji si ti bolestan lik...
Kde nađe sad i Veselog četvrtka? ajde reci još i Libellus i Darkwood da sam ukrao, koje imam i prodajem!?

Tebi je krivo, što sam kupio i kupujem stripove i koje svake toliko prodajem. A kad si tako siguran, onda neka ti moji "prijatelji" govore :)





Nisi odgovorio na moje pitanje.
Ok, brišimo Veseli četvrtak, pa te opet pitam:
Da li je istina, što govore tvoji prijatelji, da ti več godinama preprodavaš ukradene stripove Ludensa i Strip agenta?
morski Posted - 11/03/2016 : 13:34:58
quote:
Originally posted by jaki

normalno da ima veze s pravima.


nije normalno.
TomDar Posted - 11/03/2016 : 12:58:50
He he, koji si ti bolestan lik...
Kde nađe sad i Veselog četvrtka? ajde reci još i Libellus i Darkwood da sam ukrao, koje imam i prodajem!?

Tebi je krivo, što sam kupio i kupujem stripove i koje svake toliko prodajem. A kad si tako siguran, onda neka ti moji "prijatelji" govore :)

Dukidule Posted - 11/03/2016 : 12:52:45
quote:
Originally posted by DODSFERD

Mislim da u Hrvatskoj ne smije na kioske jer Ludens drži prava za to, barem kod ovih istih serijala.


Ako se ne varam, tako nešto odnosilo se (ili je još uvijek aktuelno?) isključivo na kioske tvrtke "Tisak", ili griješim?
Znam npr. da se poneki "privatni" kiosci nisu vezivali za takve dogovore pa su nudili sve što su sami bilo gdje nabavljali. A slično je bilo i u slučaju nekadašnjeg "Glasa Istre", koji je u međuvremenu (iz drugih razloga) propao, dok npr. za druge (veće) poput "inovine" pojma nemam.
trolodtroje Posted - 11/03/2016 : 12:30:28
quote:
Originally posted by teller

Na sreću ili nesreću ne družim se sa slovenskom stripovskom srenjom a koliko vidim ako i postoji-poosvađana je međusobno.
Ali pre par dana obavio jednu kupnju u najboljoj slovenskoj striparnici i mogu samo pohvalit Sandija.
I na več inaće kortektnu cijenu dobio popust...e sad?...ako je samo do mene takav, možda mu se sviđam?..njegov sam tip?
A možda samo nisam švercer i ne tresem se za svaku lipu ili cent...
Neznam zašto u Merkatoru ili Šparu ne pregovarate i cijepidlačite kako su skupi?
plus me zanima dali su se prije ulaska Hrvatske u EU stripovi Ludensa i SA uništvali?...i krali kad se vozili na deponiju na uništvanje?
ako je to istina nije ni čudno što neki imaju neograničene količine u garažama:

Teller svaka čast, da imaš tako dobre odnose sa g. Buchom. Ostalo neču da komentiram ali samo ovo:

Tornjevi Boa Mori - 280 €
Devličev Machu Picchu - 40€
Marketprintov Đipsi - 17 €
i tako dalje u prvih 5 mjeseca mojeg kolekcionarstva. Pa mala stanka da malo predahnem. Sledeću godinu ista pizda. Treči put ostalo je samo kod pokušaja, jer sam uštedeo sa lastnim uvozom iz Hrvacke (SNK) cca 90 € kod nabavke od tačno 206 €!

----
Momci nemojte mi se smijat, ovca znam.
Striparnica BUCH Posted - 11/03/2016 : 11:30:24
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Striparnica BUCH

TomDar!

Uh, napisao si cijeli roman.
Ja ču biti krači.

Da li je istina, što govore tvoji prijatelji, da ti več godinama preprodavaš ukradene stripove Ludensa, Strip agenta i Veselog četvrtka?


Sandi, e jesi naičina...to se priznaje?



Neznaš ti Tomiča tako dobro kao ja.
On je ljudina, on če odgovorit istinu.
I ako njegovi prijatelji lažu, nemaju više ulaza u moju trgovinu.
TraX Posted - 11/03/2016 : 11:14:23
quote:
Originally posted by gerilac1

quote:
Originally posted by TraX

quote:
Originally posted by DODSFERD

Mislim da u Hrvatskoj ne smije na kioske jer Ludens drži prava za to, barem kod ovih istih serijala.



ako je to razlog, onda ni VC ni Ludens nisu trebali dolaziti u BiH u vrijeme kada je Agarthi imao prava na iste junake? cudi me da VC ne dolazi na kioske recimo u Hrvatsku, ipak je veliko trziste... Pa makar i sa junacima koji se ne preklapaju...


Nisu nam ni dolazili, kad je Agarthi žario i palio našim nebom Zato sad i imamo zaostatak od par brojeva za susjedima ( kod AF klasika i više).



regulare islo sve kao i sada, zaostatak je oduvjek bio par brojeva.. mozda samo kratko u jednom periodu smo bili ili isti ili blizu...
teller Posted - 11/03/2016 : 11:10:25
quote:
Originally posted by Striparnica BUCH

TomDar!

Uh, napisao si cijeli roman.
Ja ču biti krači.

Da li je istina, što govore tvoji prijatelji, da ti več godinama preprodavaš ukradene stripove Ludensa, Strip agenta i Veselog četvrtka?


Sandi, e jesi naičina...to se priznaje?
Striparnica BUCH Posted - 11/03/2016 : 10:50:07
TomDar!

Uh, napisao si cijeli roman.
Ja ču biti krači.

Da li je istina, što govore tvoji prijatelji, da ti več godinama preprodavaš ukradene stripove Ludensa, Strip agenta i Veselog četvrtka?
teller Posted - 11/03/2016 : 10:12:09
Na sreću ili nesreću ne družim se sa slovenskom stripovskom srenjom a koliko vidim ako i postoji-poosvađana je međusobno.
Ali pre par dana obavio jednu kupnju u najboljoj slovenskoj striparnici i mogu samo pohvalit Sandija.
I na več inaće kortektnu cijenu dobio popust...e sad?...ako je samo do mene takav, možda mu se sviđam?..njegov sam tip?
A možda samo nisam švercer i ne tresem se za svaku lipu ili cent...
Neznam zašto u Merkatoru ili Šparu ne pregovarate i cijepidlačite kako su skupi?
plus me zanima dali su se prije ulaska Hrvatske u EU stripovi Ludensa i SA uništvali?...i krali kad se vozili na deponiju na uništvanje?
ako je to istina nije ni čudno što neki imaju neograničene količine u garažama:
gerilac1 Posted - 11/03/2016 : 10:03:45
quote:
Originally posted by TraX

quote:
Originally posted by DODSFERD

Mislim da u Hrvatskoj ne smije na kioske jer Ludens drži prava za to, barem kod ovih istih serijala.



ako je to razlog, onda ni VC ni Ludens nisu trebali dolaziti u BiH u vrijeme kada je Agarthi imao prava na iste junake? cudi me da VC ne dolazi na kioske recimo u Hrvatsku, ipak je veliko trziste... Pa makar i sa junacima koji se ne preklapaju...


Nisu nam ni dolazili, kad je Agarthi žario i palio našim nebom Zato sad i imamo zaostatak od par brojeva za susjedima ( kod AF klasika i više).
TomDar Posted - 11/03/2016 : 09:48:36
quote:
Originally posted by trolodtroje
Je je bio sam. Dva puta si me odrao megalomanski uz slatke rječi. Al jbga na početku valjda svakog odereš pa si i mene. Posle sam našo druge vire (SNK, Libellus, Asteroid, Lastan...).
Nemoj si umišljati da sam se skrivao pred tobom. Nemam pred kim da se skrivam. U Murglama dobio stripove od Ratka, plačao pošteno, odigrao basket i popio piče s njim (isto kao u više navrata u Sloveniji ili u Radničkoj). A kod tebe nisam svratio, jer mi ne štima lešinarska scena ni tvoja prisutnost. I jebe mi se za tvoje pivo. Idem s onim, koji mi pašu. Jbga imam pravo na to.
A što se tiče Razstave D Kastelica sutra u mom gradu u 19:00 plačam piče kako sam rekao. Tebi ne. Samo ljudima.



He he Trolodtroje, ti si legenda.
TomDar Posted - 11/03/2016 : 09:45:24
quote:
Originally posted by Striparnica BUCH
Nisi izdržao, a?
Došao i ti, da braniš švercera.
Eh, Tomiču, čudna si ti ptica.
Dolaziš mi u trgovinu govoreči, da bi nas dvojica trebali biti prijatelji, da neka ne vjerujem ljudima koji prenose tvoje ružne rječi o meni, jer oni svi lažu, ti nemaš ništa protiv mene.
Ti bi meni pomogao i nudiš mi hrpe kiosk stripova Ludensa i Strip agenta.
I uvijek kad ti kažem, da ne trebam tvojih stripova – pljuvanje po meni na tvom sajtu.

Hrpe stripova!
Odakle ti te hrpe stripova?
Neki tvoji prijatelji kažu, da su to stripovi, koji su ukradeni dok su jih vozili na uništavanje.

Neznam, možda lažu, daj reci mi, odakle ti.



He he, ne da branim švercera, nego si mi ti čudna ptičica (čitaj niže, caru piraterije :) )... napadaš Osma, koji ti je rekao, kako i šta i gde nabavlja. tebi smeta svako, najpre ja u Sloveniji, pa Ratko u HR, pa sad Osmo u BIH, da mi je znati, ko je sledeči iz Srbije i CG.... Jebiga, Osmo je Car za tebe ... I da, avtomatski sam za nekoga, protiv koga imaš ti nešto protiv. Ok?
Kao da ti nisi bio švercer? Hočemo li o tome? Smješno mi je, švercao si i ti, a sad napadaš ljude. Ja lično nemam ništa protiv Osme, čak

Kod tebe ne zalazim od nekada, to što spominješ, mjesec pred prvom nabavkom iz Srbije, kad sam prošao pored tvog lokala (jebiga, masiram se kod onih vaših Tajskih maserki u Murgle centru) i navratio tada sam ti rekao, da bi mogli skupa sudjelovati, jer sam spremao da napravimo prvi uvoz, kao sto mi je Slobo rekao, zašto nebi se dogovorili ja i ti oko grupnog uvoza. Zato sam ti tada prišao i rekao, da ako imaš šta protiv, da mi kažeš lično, a ne da slušaš laži i prenosis. Ali video sam da nije moguče, tako da ti nisam onda taj dan ni spomenuo, i da si ti osoba, kojom hvala bogu nemam šta ni pričati, kamoli raditi. Ja šta imam protiv tebe ja to i kažem, tebi lično. A ako hočeš mogu i ovde. Ti si karakter nula od čovjeka. Prevčeš reči i menjaš kožu, uvlačis se u dupe svakome kome vidiš da treba, nadam se da nosiš vazelin sa sobom, ili ti kosa prirodno masna?
Da si preskup, jeste, zato i pravim naružbe, koliko mi se dalo, samo da pokažem, da se može. Imaš ti pravo na svoje cijene, to nikad nisam rekao, ali da ne pokušavam, omogučiti stripoholicima ponekad nešto jeftinije, to ne mogu. Znam udarilo te kobno, taj prvi puta, normalno da si me hteo napasti, ali eto, samo da znaš, to sam tebi iz inata, i još bi... Napravili smo to s 0 profita ili minimalno, sa cenama kao u HR, dokazali da se može i jeftinije, i pristupačnije cijene imati. ali ok...

To da sam ti ponudio je istina, jedno par puta si i uzeo, na početku, posle u međuvremenu isto, nosili ti ljudi, ali nisi znao čiji su. Kao što si i kupovao od Iztoka iste i prodavao, i znao si odakle mu. S kojim si super kolega, pitaj njega odakle mi, kupovali smo skupa na buvljaku od istih ljudi. Pitaj njega, on ti je kolega, a kupio je više stripova nego ja i duže, a on ti je ok, A mene napadaš!? Stripovi kupljeni na buvljaku i starincu, preko oglasa (salomon, bolha) pitaj Iztoka, on zna... Par godina sam kupovao sve šta je bilo od stripova, pitaj Iztoka, preko oglasa sam pokupovao sve što je bilo moguče ... A koga to ti tituliraš da su moji prijatelji, pojma nemam, ja imam malo prijatelja, ali ti su dobri i za njih bi sve učinio... Ali slobdno, reci koje su te osobe...

Oko pljuvanja po forumu, čovječe, ne razumiješ, da na "našem" forumu, ne mojem, iako sam ga ja pokrenuo, članovi pišu utiske o strip sceni u SLoveniji, i tako se i pisalo, da si preskup i tvoj brezobrazluk ili ti trgovačka kultura, prilikom komuniciranja strankama. i ostalo šta sve znam.. Ljut si na mene, pošto si na početku prodavao piratske stripove (da Veliki BUCH borac protiv švercera, zato sam se smijao na početku posta) prodavao si piratske stripove u svojoj prodavnici, ljudi se pohvalili u topicu (Danas nabavil) i napisali , da su dobili to i to. Pa počeli ostali, pa gde to je pirat, nigde nema dobit. Kako nema, ima kod tebe, i cijena i sve i platio račun i slično. Tada si popizdio i zvao mene, Janga i sve ostale, koji su sudjelovali u toj debati. I pretio, več tada... Ali nisam htio obrisati, te postove, neki od članova jesu, jer si jim pretio po telefonu. Čovječe osnovo demokratije, niko ništa nije lagao, samo su spomenili, da su kod tebe kupili te stripove i po kojoj cijeni, a da su to pirati, bili, šta se tu može... I od tada se ja i ti ne moremo, kad kod neko napiše, nešto o tebi, istinu, ti govoriš, da to ja radim. Čovječe, jeli ti Markos kriv, na ovom forumu, kad neko nešto loše o tebi govori, ili u tvom primjeru ako išta o tebi kaže!?


Smeta ti od kad sam pokrenuo Stripoholik društvo, organizirao kupce, povezao ih, organizirali bazare, širili strip scenu. ali tebi je smetalo, jer ti si hteo biti jedini spasitelj i zaštitnik stripa... pa ti smo ometali taj plan... da nas šišaš kao ovce..

Hočemo li, da pričamo još o domeni od striparne, kako je bilo, to je bio naš početak, gde si ispao kao čovjek pravi. Imam i čovjeka, pitat ču ga, dali smijem reči ko je, šta si govorio i ostalo. Ajde ti iznesi svoju istinu prvi :)

quote:
Originally posted by Striparnica BUCH
Malo mi je težko dopisivati se sa tobom, jer smo drukčije zapamtili gdje, kada i šta je ko rekao.
Ja se recimo sječam, kako me nazvala Saška iz Marketprinta i pitala, kakav si ti čovjek, koji tako pljuje po meni, da ja lupim kupce sa cijenama, da ti imaš puno ljudi, koji zbog mojih cijena neče kupovati kod mene... a nisi znao, da smo cijene postavili sa Marketprintom zajedno, pa su te tako odbili.
Sječam se, da si nagovarao Acu, da ti sredi, da bi i ti prodavao Libellus, pa kad ti je rekao, da se dogovori samnom, tvoj odgovor je bio, da ja za tebe ne postojim.
Stripoholicima si govorio, kako se samnom ne da dogovoriti za količinske popuste, a nikad nisi ni pitao za njih.... i tako dalje.


Ja pojma nemam, ko je ta Saška iz marketprinta!? Ženskih u strip svijetu nema puno, to bi zapamtio. kde bi ja mogao s njom pričati? Da me nije s kim zamijenila... Stvarno, te pitam, gledao sam mailove, s kim sam se dopisivao o tome ništa. Ajde neka kaže, postoji ta ženska
A To da ti guliš ljude je istina, i istina je da ih mnogo neče kupovati kod tebe, šta je tu naopako u tome - to je istina... rekao ja ili ne.. I baš si ti meni prvi ujutru kad ustanem, da o tebi pričam... nego tebi sam ja konstantno u zubima, očitno naši "prijatelji" koji šetaju tamo i vamo, meni i tebi, nose neke stvarčice, ali neka, dobro da sam ti u zubima, znači dobro radim :)

Kakvi količinski popusti!? ko govori o tvojim popustima? i eto neka kažu stripoholici, ovde su i na ovom forumu, da sam nekad rekao za tvoje količinkse popuste!? jesi smešan :) Tebe pitao? kad sam saznao kakav čovek si, ne kupujem ništa od tebe, mada sam te podupirao na početku...

Ajde reci mi prvo, idemo polako, zašto bi ja nagovarao Acu? napravit cu se malo glup, pa pitam ajde...

quote:
Originally posted by Striparnica BUCH
Istina je, da sam provjerio, da li uvoziš robu legalno, ali ne sječam se, da bi nagovarao izdavače, da ti ne prodaju robe.
Napiši, ko ti je to rekao, baš me interesira.


Jesi provjeravao a i nagovarao si, sam znaš koga. Od trojice si jednog pregovorio. A dvojica su ti rekli ne, i zbog toga njima dvojici respekt. Zna se čija izdanja sam dobio, pa razmisli.


quote:
Originally posted by Striparnica BUCH
Fizičko nasilje?
To misliš na tvoj histerični incident u Kino Šiška?
Pa bilo je puno tvojih prijatelja tamo, pa neka ti oni kažu (ako si ti zaboravio) kako je počelo, šta se događalo, njih se valjda sečaš: Alex, Corto...

Puno uspjeha kod sledečeg uvoza iz Srbije.


da, fizičko nasilje.
Pristpio sam tebi, normalno, se pozdravio, i kad sam te lepo pitao, zašto nisi pozavo mene i pitao, dali uvozim uredno, kao što sam ti tada rekao, da se ne svađamo, da pitaj direktno mene, a ti Počeo si se derati, lagati, i blatiti me, ali ja se ne plašim lako, pa si zapretio da češ me na gubicu udariti, pa sam ti rekao, slobodno izađimo napolje, umjesto na piče, vani, da vidimo šta bi mi učinio. I nisam se te prepao, niti se te bojim, i to te je razpizdilo, i normalno da sam ti svoje odgovorio nazad. Normalno, dosta para si tada bio uložio, pa ti ostalo dosta stripova, po tim visokim cijenama. Pa si posle toga, počeo i ti naručivati preko prednarođbe...
A to sto su Alex i Corto smirivali situaciju, je zbog toga kao nije pravo mjesto, jer je bilo na sajmu. Njima nisi rekao, da lažu, kradu i slično, kao što si meni. lako je njima reči, nemoj te se svađati, kad nije njihovo ime ukaljano. A ti prvi me napao, izvređao i hteo me još fizički obraditi. A ja ti nisam čutao. samo to...

Dobro nisam jedini, na kojeg si tako nasrno, neke si bacao iz striparnice, i slično, ali neka, neki nemaju kičmu, pa ti se vračaju nazad.
Ma ti imaš sreču, kakav si, da imaš prodavaonicu kruha, da sam gladan, nebi kupovao kod tebe. Ljudi se ne žele zamjerati, ili nemaju kičmu ili šta ja znam, pa se ti uvlače. Ima par ljudi, koji smiju javno reči, što misle i kažu, i te stvarno cijenim. Ali nisu jedini, i mnogi ostali imaju takvo mišljenje o tebi i sve saznam od njih, ali ne žele se ispostaviti...


jaki Posted - 11/03/2016 : 09:06:23
normalno da ima veze s pravima.
morski Posted - 11/03/2016 : 09:01:16
quote:
Originally posted by TraX

quote:
Originally posted by DODSFERD

Mislim da u Hrvatskoj ne smije na kioske jer Ludens drži prava za to, barem kod ovih istih serijala.



ako je to razlog, onda ni VC ni Ludens nisu trebali dolaziti u BiH u vrijeme kada je Agarthi imao prava na iste junake? cudi me da VC ne dolazi na kioske recimo u Hrvatsku, ipak je veliko trziste... Pa makar i sa junacima koji se ne preklapaju...


Nema to veze sa pravima, vec distributerima, tj. kakav "dil" imaju sa izdavacima, da li je "kupujmo domace" ili nesto drugo.
Evo, vidim u Trafici Ludensovog Zagora, SA Alan Forda...
djukak Posted - 11/03/2016 : 07:56:14
quote:
Originally posted by Tex Willer

VC je jeftiniji u AF, a jos ide i gratis pivo uz to.
Miroslav legenda, Marko naslednik koji obecava
Mozda popijemo nekad tamo kad navratim za BG, lepsa atmosfera nego u bilo kojoj kafani, prava domacinska



Podrzavam....
Tex Willer Posted - 11/03/2016 : 01:16:07
quote:
Originally posted by morski



ili u skaf-u
http://www.alanford.co.rs




VC je jeftiniji u AF, a jos ide i gratis pivo uz to.
Miroslav legenda, Marko naslednik koji obecava
Mozda popijemo nekad tamo kad navratim za BG, lepsa atmosfera nego u bilo kojoj kafani, prava domacinska
TraX Posted - 11/03/2016 : 00:21:21
quote:
Originally posted by DODSFERD

Mislim da u Hrvatskoj ne smije na kioske jer Ludens drži prava za to, barem kod ovih istih serijala.



ako je to razlog, onda ni VC ni Ludens nisu trebali dolaziti u BiH u vrijeme kada je Agarthi imao prava na iste junake? cudi me da VC ne dolazi na kioske recimo u Hrvatsku, ipak je veliko trziste... Pa makar i sa junacima koji se ne preklapaju...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000