forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 American Crime Story

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
nagor Posted - 30/03/2016 : 00:02:34





http://www.imdb.com/title/tt2788432/

http://www.eonline.com/news/738102/american-crime-story-the-people-v-o-j-simpson-fact-v-fiction-where-the-ripped-from-reality-fx-series-gets-creative


Gledate li?

Odlična serija koja u prvoj sezoni na skoro dokumentaristički način predstavlja suđenje, medijski cirkus i događaje "behind the scenes" tog američkog "suđenja stoljeća" odnosno suđenja slavnoj sportskoj (i filmskoj) zvijezdi O.J. Simpsonu. Druga sezona će imati skroz drugu temu - baviti će se događajima nakon uragana Katrine.

Nije me nešto privlačila ta priča o O.J.-u, ali serija te stvarno povuče i na kraju ne možeš prestat gledat niti vjerovat kako su na temelju svih tih jakih dokaza pustili čovjeka, koji je ubio svoju ženu i njenog prijatelja. Odvjetnički dream team, rasne napetosti i nemiri (Rodney King incident) su napravili svoje. Čovjek je oslobođen.

Kad smo već kod te teme. Što vi mislite? Jeste li pratili taj slučaj? Je li O.J. kriv? Je li počinio ta ubojstva?
10   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
wesskowaz Posted - 10/03/2018 : 15:57:28
Ova serija ima i drugu sezonu?
Moracu da pogledam, odavno je imam u planu, ali uvek izleti nesto drugo.
panzer Posted - 10/03/2018 : 13:48:06
Njegova žena je u napadu izgubila večinu krvi, a da li na fotkama izgleda onako bljedo kao svaki mrtvac? Ma kakvi. Boja njene kože je još uvijek ista - kao kod čovjeka kojemu srce još uvijek kuca.

Ubojstva su farsa, a suđenje isto.

To je moje mišljenje.

nagor Posted - 10/03/2018 : 11:38:30
http://www.dailymail.co.uk/news/article-5484291/OJ-Simpson-confesses-murdering-Nicole-Brown-knife.html
MSBlueberry Posted - 02/04/2016 : 14:00:32
Cili taj cirkus san upozna kad san na ˝CNN˝ kanalu vidija jedne noći čudne scene di policija sa gomilom auta prati neki prosječni kombi a komentatori uzbuđeni oko događaja kojim se događa uživo. Nisan ima pojma o tom njihovom sportskom ˝staru˝, ne pratin football, ali san svatija da je on zvijezda u Americi. Idućeg dana san primjetija da je cila Europa ˝zapaljena˝ sa tin događajen, i naravno sve se pretvorilo u medijski cirkus di je bilo pitanje ˝oče li crnca osudit ili neće˝. Na žalost i presuda je išla na to i tip se izvuka (a gotovo sigurno je kriv). Sad nakon toliko godina ovo mi djeluje bez veze, sam izbor glumca (O.J.) je loš, i kao osobi koja je pratila uživo cili događaj, ova serija mi djeluje kao proizvod za one koji o tome ne znaju ništa (to je možda i za njih snimljeno). Ukratko, nakon svih godina o tom procesu ne mislin ništa, a sa tim me ni priča o tome ne zanima.
Zagor12 Posted - 02/04/2016 : 12:47:19
Kriv je i serija mi je bezveze. Čak mi je AHS bolji.

Nagore, ako hoćeš još ludila oko suđenja, onda si obavezno pogledaj Making a Murderer. Što se mene tiče to je još intrigantnija priča od ove. :)
tinton Posted - 02/04/2016 : 12:37:01
Torenti? Što je to?
Već ću naći ja neki drugi način da to pogledam. Kad, tad.
nagor Posted - 02/04/2016 : 11:46:35
Trk na torente i sve će ti biti jasno.

U seriji nisu prikazali O.J.-a kako ubija, ali sve to ludilo oko suđenja je nevjerovatno.

Vidi ovo... ovo je stvaran isječak iz suđenja:


tinton Posted - 02/04/2016 : 11:18:30
Želio sam gledati tu seriju, ali propustio sam početak na Foxu pa mi je glupo gledati od sredine.
Ne znam jel' kriv, a ne volim osuditi ljude bez da znam o čemu se radi.
nagor Posted - 02/04/2016 : 10:55:50
Nitko ne gleda seriju, ali svejedno većina misli da ju je O.J. ubio. :)
mr murdoc Posted - 30/03/2016 : 12:33:40
Kriv

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000