forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Turbofolk

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
lwood Posted - 18/04/2016 : 20:35:28
Ajde da vidimo šta misle forumaši o ovoj temi.

Daklem turbofolk za vas je:
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Siljak66 Posted - 04/07/2022 : 17:27:38
Volim poslušat kad pijem, mada ja više volim staro narodno, novokomponovano i nešto od izvornog čak, turbo folk mi je ok do neke 2005, posle toga sve teško smeće koje ne bih puštao nigdi.
Nažalost, danas je dominantan pravac sa svim svojim žanrovskim varijablama koje su nastale vremenom.
tinton Posted - 09/06/2018 : 14:50:16
Da, Oliver prepjevom Riccarda Cocciantea zagovara Veliku Srbiju.
Jasko Posted - 09/06/2018 : 14:01:40
oliška orjunaš
tinton Posted - 09/06/2018 : 13:36:10
https://www.newsbar.tv/shows/average_voter/hrvati-vole-pljuvati-po-cajkama-pa-smo-provjerili-znaju-li-uopce-razliku-izmedu-stihova-josipe-lisac-i-narodnjaka/
jankela Posted - 13/04/2018 : 20:38:01
Odlično za popit
Poli Posted - 23/12/2016 : 12:46:22

Soferdzijo (autobusa), radis li sutra ili ces biti na Gospodarskom razstaviscu?


NESVRSTANI Posted - 01/08/2016 : 23:16:27
quote:
Originally posted by bagi

Nisu došli jer ih je bilo sramota da budu viđeni pošto je taj kvazi ringišpil puno medijski propraćen.
Lično,nisam ljubitelj te vrste glazbe.
No mnogi jesu.
Hrvati posebno.Glume finoću u javnosti i zgražaju se na cajke a u autima na cedeovima i uesbeovima grme Stoje,Cece i šta već ne...
Znam to sa lica mjesta,ne nagađam.
Masa Hrvata mi dolazi u servis a sve i jedno vozilo mi lično prođe kroz ruke u probnoj vožnji.Upalo mi je u uši šta se sve vrtilo na medijskim uređajima u autu tako da sam napravio neko malo lično istraživanje i došao do zaključka da se u Hrvatskoj ništa manje ne slušaju narodnjaci u raznim varijantama nego u ostatku Balkana...Što bi rekli,sejm šit,difrent pekidž...



E ovo me sitilo a situaciju prije 5-6 godina kad mi je mali ubacija kovanicu u CD player. Kad je serviser izvadija kovanicu i kad je zasviralo Đubrivo nije mi tija ništa naplatit.
https://www.youtube.com/watch?v=sNW1v_jNtb4
ivi skoj Posted - 01/08/2016 : 20:35:24
Nisam baš doživio prosvjetljenje.
Turbo folk se sluša zbog nevjerojato dubokoumnih textova, zarazne grčko-rumunjske melodije tipa sve na isti kalup ili zbog plastificiranih komada u minicama.
Jel dovoljno da bude neki komad pa da ima prolaz?

može ova proći samo sa promjenjenom mjuzom
bagi Posted - 31/07/2016 : 23:55:00
Zna biti gadno u kanjonu Une...Podnošljivo je kad naiđeš na nekog manjeg rokenrolčića,tipa Stone temple pilots-a,možeš ga i zaobići...Veličine tipa Queens of stone age-a razbijaju kartere a giganti poput Rolling Stones-a ubijaju kad trehnu na glavu...Desilo se to jednom mom poznaniku,pao mu na krov ispred Bosanske Krupe kamenčić od stotinjak kila no preživio je,ipak je to bosanski bocun...Tvrd poput još jedne naše institucije-ćune...
wolf Posted - 31/07/2016 : 23:42:01
quote:
Originally posted by bagi

A kod nas u Bosni,klasika...
U pilama i kafićima se vrte prvenstveno opere,francuske šansone iz sedamdesetih-prednjači Gainsbourg,naiđe se i na koji rokenrolčić...



Da, kad jače kiše povaljaju kamenje po cesti...
bagi Posted - 31/07/2016 : 23:22:21
A kod nas u Bosni,klasika...
U pilama i kafićima se vrte prvenstveno opere,francuske šansone iz sedamdesetih-prednjači Gainsbourg,naiđe se i na koji rokenrolčić...
bagi Posted - 31/07/2016 : 23:16:32
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by bagi

A Ličani,bili Hrvati ili Srbi,imaju totalno isti ukus za mjuzu...Kod svih je trenutno glavni hit "Malo balvan,motorka pa malo Zorka ojhaaaa..."



To kod krkana, urbani ipak drže do nekih vrijednosti. Nemoj suditi po onih par čobana što su iz opanka ušli u špićoke pa dolaze na servis i špeceraj do vas tamo. Dobro, nije da ih je par...


Kod urbanih se vrti Halid,Haris,Šaban,Brena i ostali narodnjački prvoligaši...
DODSFERD Posted - 31/07/2016 : 23:15:34
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by izivko

Ma jok. Neka sportska makina, nabildana, 20-30 tisuća €.



Sad me podsjeti na one što su bili u Provjerenom, varali državu da su socijala, a po FB-u se kurčili u takvim pilama.


Momak rinta u švicarskoj, bauštela


Da nije slučajno ovaj momak.

lwood Posted - 31/07/2016 : 23:09:41
quote:
Originally posted by bagi

Nisu došli jer ih je bilo sramota da budu viđeni pošto je taj kvazi ringišpil puno medijski propraćen.
Lično,nisam ljubitelj te vrste glazbe.
No mnogi jesu.
Hrvati posebno.Glume finoću u javnosti i zgražaju se na cajke a u autima na cedeovima i uesbeovima grme Stoje,Cece i šta već ne...
Znam to sa lica mjesta,ne nagađam.
Masa Hrvata mi dolazi u servis a sve i jedno vozilo mi lično prođe kroz ruke u probnoj vožnji.Upalo mi je u uši šta se sve vrtilo na medijskim uređajima u autu tako da sam napravio neko malo lično istraživanje i došao do zaključka da se u Hrvatskoj ništa manje ne slušaju narodnjaci u raznim varijantama nego u ostatku Balkana...Što bi rekli,sejm šit,difrent pekidž...



krivo. vjerovatno bi je napunili da je zima al liti se rulja razmili uokolo
wolf Posted - 31/07/2016 : 23:09:03
I ta Švicarska svašta prima...
izivko Posted - 31/07/2016 : 23:07:37
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by izivko

Ma jok. Neka sportska makina, nabildana, 20-30 tisuća €.



Sad me podsjeti na one što su bili u Provjerenom, varali državu da su socijala, a po FB-u se kurčili u takvim pilama.


Momak rinta u švicarskoj, bauštela
wolf Posted - 31/07/2016 : 23:04:13
quote:
Originally posted by izivko

Ma jok. Neka sportska makina, nabildana, 20-30 tisuća €.



Sad me podsjeti na one što su bili u Provjerenom, varali državu da su socijala, a po FB-u se kurčili u takvim pilama.
izivko Posted - 31/07/2016 : 23:01:42
Ma jok. Neka sportska makina, nabildana, 20-30 tisuća €.
wolf Posted - 31/07/2016 : 22:59:26
quote:
Originally posted by bagi

A Ličani,bili Hrvati ili Srbi,imaju totalno isti ukus za mjuzu...Kod svih je trenutno glavni hit "Malo balvan,motorka pa malo Zorka ojhaaaa..."



To kod krkana, urbani ipak drže do nekih vrijednosti. Nemoj suditi po onih par čobana što su iz opanka ušli u špićoke pa dolaze na servis i špeceraj do vas tamo. Dobro, nije da ih je par...
wolf Posted - 31/07/2016 : 22:57:50
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by bagi

Nisu došli jer ih je bilo sramota da budu viđeni pošto je taj kvazi ringišpil puno medijski propraćen.
Lično,nisam ljubitelj te vrste glazbe.
No mnogi jesu.
Hrvati posebno.Glume finoću u javnosti i zgražaju se na cajke a u autima na cedeovima i uesbeovima grme Stoje,Cece i šta već ne...
Znam to sa lica mjesta,ne nagađam.
Masa Hrvata mi dolazi u servis a sve i jedno vozilo mi lično prođe kroz ruke u probnoj vožnji.Upalo mi je u uši šta se sve vrtilo na medijskim uređajima u autu tako da sam napravio neko malo lično istraživanje i došao do zaključka da se u Hrvatskoj ništa manje ne slušaju narodnjaci u raznim varijanatama nego u ostatku Balkana...Što bi rekli,sejm šit,difrent pekidž...


Ejvala bagi, upravo tako.

Jedne prilike bio na servisu a ispred mene neki momak od dvadeset i kusur godina. Otvori gepek a ispod daske nema mjesta ni za tene. Sve popunio neki stroj za muziku, zvučnik, strahota. Ajd reko da čujemo šta slušaš a on odvrnu cecu, brenu ili nešto tako.
Kažem mu jarane, dao si tolike pare da slušaš ovo smeće



Je li kojim slučajem vozilo Golf dvojka?
bagi Posted - 31/07/2016 : 22:55:22
A Ličani,bili Hrvati ili Srbi,imaju totalno isti ukus za mjuzu...Kod svih je trenutno glavni hit "Malo balvan,motorka pa malo Zorka ojhaaaa..."
izivko Posted - 31/07/2016 : 22:45:08
quote:
Originally posted by bagi

Nisu došli jer ih je bilo sramota da budu viđeni pošto je taj kvazi ringišpil puno medijski propraćen.
Lično,nisam ljubitelj te vrste glazbe.
No mnogi jesu.
Hrvati posebno.Glume finoću u javnosti i zgražaju se na cajke a u autima na cedeovima i uesbeovima grme Stoje,Cece i šta već ne...
Znam to sa lica mjesta,ne nagađam.
Masa Hrvata mi dolazi u servis a sve i jedno vozilo mi lično prođe kroz ruke u probnoj vožnji.Upalo mi je u uši šta se sve vrtilo na medijskim uređajima u autu tako da sam napravio neko malo lično istraživanje i došao do zaključka da se u Hrvatskoj ništa manje ne slušaju narodnjaci u raznim varijanatama nego u ostatku Balkana...Što bi rekli,sejm šit,difrent pekidž...


Ejvala bagi, upravo tako.

Jedne prilike bio na servisu a ispred mene neki momak od dvadeset i kusur godina. Otvori gepek a ispod daske nema mjesta ni za tene. Sve popunio neki stroj za muziku, zvučnik, strahota. Ajd reko da čujemo šta slušaš a on odvrnu cecu, brenu ili nešto tako.
Kažem mu jarane, dao si tolike pare da slušaš ovo smeće
bagi Posted - 31/07/2016 : 22:30:07
Nisu došli jer ih je bilo sramota da budu viđeni pošto je taj kvazi ringišpil puno medijski propraćen.
Lično,nisam ljubitelj te vrste glazbe.
No mnogi jesu.
Hrvati posebno.Glume finoću u javnosti i zgražaju se na cajke a u autima na cedeovima i uesbeovima grme Stoje,Cece i šta već ne...
Znam to sa lica mjesta,ne nagađam.
Masa Hrvata mi dolazi u servis a sve i jedno vozilo mi lično prođe kroz ruke u probnoj vožnji.Upalo mi je u uši šta se sve vrtilo na medijskim uređajima u autu tako da sam napravio neko malo lično istraživanje i došao do zaključka da se u Hrvatskoj ništa manje ne slušaju narodnjaci u raznim varijantama nego u ostatku Balkana...Što bi rekli,sejm šit,difrent pekidž...
lwood Posted - 31/07/2016 : 22:17:19
http://dalmatinskiportal.hr/zivot/ringispil-i-drugu-vecer-podbacio--u-areni-osamstotinjak-ljudi/14340
wolf Posted - 31/07/2016 : 13:11:53
Negdje sam naletio na komentar za ovaj ST folk:
'Više je ljudi lovilo Pokemone na Gripama nego je bilo na ovom cirkusu'

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000