forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Zavist

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
kucak Posted - 09/05/2016 : 07:15:59
Jeste li zavidni nekom prijatelju/poznaniku što ima uspješan posao i puno novca, nekome tko ima prelijepu ženu / muža, nekome tko je sretniji od vas u više pogleda?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
jankela Posted - 04/06/2018 : 21:12:57
Ne, nikada i ponosan sam na tu činjenicu!
xilrion Posted - 10/05/2016 : 18:10:37
quote:
Originally posted by drablj

zavidim sebi od pre 15 godina. u svemu sam bio bolji i srecniji.



slično je i kod mene. 33 godine - nikad gluplji.
MD72 Posted - 10/05/2016 : 16:08:58
Cinjenica kako je zavrsio i Steve Jobs govori koliko novac moze bit nebitna stvar u zivotu.

Tudji uspjesi normalnom covjeku treba da budu podsticaj na rad,u bilo kom segmentu zivota.
Toliko na temu zavist.
Poli Posted - 10/05/2016 : 13:16:51

pa zato i ona "renounce and enjoy" ;)

a mi hrckamo ove stripove li ga hrckamo :/

sto vise imas, to vise si vezan za nesto i vise ces strahovati, da ces to i izgubiti



a zdravlje je sigurno na prvom mjestu, za svakoga bez iznimke, samo najcesce tek kada se i sami (tesko) razbolestimo :/


kucak Posted - 10/05/2016 : 13:04:11
Po meni jedino bolestan zdravome.. Možeš imati milijune, ali što ćeš kada izgubiš pare. Netko će reći s parama se lakše liječiti, ali pogledajte koliko je milijunaša umrlo od raka gušterače.. Prvi mi na pamet pada Jon Lord, klavijaturist Deep Purplea, mog najdražeg banda. Imao je čovjek sigurno milijune, ali, nažalost, nema pomoći..
Zato - tko ima zdravlje - svi drugi problemi su minorni. Za koricu kruha uvijek će se naći. A kad se razboliš - čemu sve...
Zato tko prihvati zdravlje kao mjerilo sreće, naravno uz uživanje u normalnim životnim radostima, da ne progoniš "jedanaestu kunu" pored svojih deset, e tada zavist po meni nestaje.
To je moj pogled..
Poli Posted - 10/05/2016 : 11:04:23

Iskreno ... nikome i na nicemu. Svi smo svoje srece kovaci, i svako nosi svoj tovar, pa tko zna kako bi mi sjeo cjeli tovar nekoga, a ne samo ovo i ono.

Kad si mlad mislis da si najpametniji na svijetu, kasnije sve manje laprdas i posipas se pepelom, pa nije da bih se bas zelio vratiti u mladost (mozda skinuti koju kilu, ali i to se moze ako se zaista hoce, pa izgleda nemam snage volje :D).


trolodtroje Posted - 10/05/2016 : 10:31:51
quote:
Originally posted by drablj

zavidim sebi od pre 15 godina. u svemu sam bio bolji i srecniji.


Fuuuu.....koja iskrenost!
bagi Posted - 10/05/2016 : 07:48:34
Znao sam ponekad biti zavidan i pakostan dok sam bio mlađi i gluplji ali svaki put bi mi se to razbilo od glavu.Sve se vraća,sve se plaća...
drablj Posted - 10/05/2016 : 06:12:38
zavidim sebi od pre 15 godina. u svemu sam bio bolji i srecniji.
Oki Posted - 09/05/2016 : 23:00:31
A gle, može netko imati i bolji posao i više novca i ljepšu ženu od mene, ali to mu nije nikakva garancija da je sretniji u životu od mene;)
Nisam zavidan nikome niti sam ikada bio.
kiky Posted - 09/05/2016 : 22:08:14
zavidim ljudima koji su mudri, nevjerovatno inteligentni, brzi, britki, sposobni, neoborivi, koji su svoje sjajne ideje i zamisli uspješno ostvarili, realizirali. zavidim i duhovitim ljudima, ljudima sa sjajnim smislom za humor. to osobno smatram vanserijskom osobinom.
DODSFERD Posted - 09/05/2016 : 21:58:19
Nije zanimljivo ako se ne moraš boriti za nešto i sve ti je servirano na pladnju.
Kakvi milijuni i slične stvari, sa 20 000 kn mjesečno živio bih bolje nego kralj.
Obi-wan Posted - 09/05/2016 : 21:33:59
Naravno da zavidim.
Volio bih da sam JA kralj svijeta, a svi ostali moji robovi...
velka031 Posted - 09/05/2016 : 17:26:22
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by nagor

Frendu neću biti zavidan. Za frenda će mi bit drago. Primjetit ću to da ima više love od mene ili to da mu mala ima veće sise i dupe od moje. Ali je li to zavist? Ne bih rekao.

Poznaniku za kojeg znam da je pokvarenjak i da nije dobio ono što ima na pošten način, ću od svega srca željeti da propadne. Je li to zavist? Ne bih rekao.



Primetiti to da ima od frenda cura vece dupe od tvoje.nije zavist vec pohota




boddhisatva Posted - 09/05/2016 : 15:55:20
quote:
Originally posted by lwood

ili u toalet papir



nagor Posted - 09/05/2016 : 15:15:40
Ajmo malo dignut ulog jačim pitanjem. :)

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47787
Poli Posted - 09/05/2016 : 14:45:02

khm, hajmo ostati kod organskih bica, ili barem zivotnih oblika









;P

lwood Posted - 09/05/2016 : 14:36:45
ili u toalet papir
DODSFERD Posted - 09/05/2016 : 14:36:20
I zamisli da neki mudonja zasjedne na taj sic, koliki ih samo voze ženske bicikle.
boddhisatva Posted - 09/05/2016 : 14:26:31
to bi ti bilo kao u onom gornjem slućaju sa dupetom da se dotični u slijedećem životu reinkarnira kao sjedalica na ženskom biciklu kad baš u ovom sadašnjem nesme šlatat, jel ;o))
DODSFERD Posted - 09/05/2016 : 13:54:55
Možda dugoročno i postoji, ali za ovakve slučajeve bih htio da ih dostigne već u ovom životu.
Poli Posted - 09/05/2016 : 13:40:54

znaci, ne vjerujes u karmu? :)


DODSFERD Posted - 09/05/2016 : 13:40:46
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by nagor

Frendu neću biti zavidan. Za frenda će mi bit drago. Primjetit ću to da ima više love od mene ili to da mu mala ima veće sise i dupe od moje. Ali je li to zavist? Ne bih rekao.

Poznaniku za kojeg znam da je pokvarenjak i da nije dobio ono što ima na pošten način, ću od svega srca željeti da propadne. Je li to zavist? Ne bih rekao.



Primetiti to da ima od frenda cura vece dupe od tvoje.nije zavist vec pohota


Ako samo primjetiš to je onda kompliment, pohota je kada išamaraš majmuna zbog tog velikog dupeta.
DODSFERD Posted - 09/05/2016 : 13:34:40
Ne zavidim nikome već samo želim da dobiju zasluženu kaznu oni koji zarađuju uz pomoću raznih prevara i krađa, kao npr. jedan lik iz susjedstva koji krade gorivo iz firme i prodaje ga drugima.
trolodtroje Posted - 09/05/2016 : 11:27:10
Jesam. Neču u detajle, ali nisu gore pomenuti uzroki.
Jesam i to u negativnom smislu i u pozitivnom. Ovaj, neki uzroki me i raduju.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000