forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 261 - Lovci na skalpove

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 14/05/2016 : 11:37:29
Scenarij: Marcello Toninelli
Crtež: Marco Torricelli
Naslovnica: Gallieno Ferri

Original #254 - Recenzija

19.05.16. u snk
20.05.16. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
velka031 Posted - 06/06/2016 : 19:17:47
quote:
Originally posted by Minotauro

quote:
Originally posted by velka031

Ovaj strip je odličan, a taj Ratnik Pekot mi je najišćekivaniji strip godine :)



Potpisujem, moj najdrazi strip iz djetinjstva. Opcenito mislim da je zs700-1000 pravo zagorovo zlatno doba, prakticno nema lose epizode, a puno je odlicnih. Mozda sam subjektivan jer sam na tom brojevima odrastao....



Ima nas još puno takvih
Minotauro Posted - 06/06/2016 : 11:19:55
quote:
Originally posted by velka031

Ovaj strip je odličan, a taj Ratnik Pekot mi je najišćekivaniji strip godine :)



Potpisujem, moj najdrazi strip iz djetinjstva. Opcenito mislim da je zs700-1000 pravo zagorovo zlatno doba, prakticno nema lose epizode, a puno je odlicnih. Mozda sam subjektivan jer sam na tom brojevima odrastao....
Gru Posted - 26/05/2016 : 19:07:35
Ovdje Toricelli crtežom oponaša Ferrija, ali ono što sam na prvu pomislio da je ovo - Verni (iz vremenskog stroja ). Eto pročitano, čekase sljedeći Zagor Extra, uz MR jedino moje veselje u ova teška vremena
velka031 Posted - 26/05/2016 : 18:06:22
Ovaj strip je odličan, a taj Ratnik Pekot mi je najišćekivaniji strip godine :)
Terminator Posted - 26/05/2016 : 11:44:45
Krenimo od naslovnice. Volio bih da je na njoj Kwanek, da ne bude ovako... Obična.
Lovci na skalpove podsjeća me na prvotne Zagorove epizode, određena skupina koja kao sama kroji red, a u biti sije nemir i smrt. Zagor sam kroji pravdu i nadmudruje se s njima... Inače mi ne bi bilo ništa posebno, ali kako već neko vrijeme nisam osjetio ovakav povratak u klasično razdoblje, zadovoljan sam. Scenarij je na trenutke naivan, ponegdje brutalan i pretjeran, ali brz i pun zbivanja.
Na crtež nemam zamjerki.
Dajem mu 8/10.
solar Posted - 22/05/2016 : 15:39:10
quote:
Originally posted by mesar

Pa dobro,da kažem nešto o stripu,Zagor extra serija ,broj261(orginal304),96 stranica,glancer,stavljen na polici,koja se več polako savija od stripovima od zagora i pod hitno trebam novu.Ako imaš koju viška te molim,da mi pošalješ.Zadovoljan Valter?Lp


Nije istina, original je #254, ovo što si ti napisao je zenith numeracija!
DODSFERD Posted - 22/05/2016 : 10:59:10
quote:
Originally posted by mesar

Pa dobro,da kažem nešto o stripu,Zagor extra serija ,broj261(orginal304),96 stranica,glancer,stavljen na polici,koja se več polako savija od stripovima od zagora i pod hitno trebam novu.Ako imaš koju viška te molim,da mi pošalješ.Zadovoljan Valter?Lp



Već dugo nisam pročitao bolji opis.
teller Posted - 22/05/2016 : 08:58:09
quote:
Originally posted by VALTER

Koga briga jel ti strip na polici ili odložen uz wc-školjku čeka na čitanje za vrijeme ispražnjenja tjelesine. Napiši nešto suvislo o stripu, npr.: dobra, iako već viđena priča o Zagoru koji fingira smrt i uskrsnuće da bi lakše kaznio zločinačku paravojsku sastavljenu ovaj put od Indijanaca, s ranim Toriccellijem koji podsjeća na Ferrija.
Jedva čekam Ratnika Pequota.

i ja,i ja..
mesar Posted - 22/05/2016 : 00:15:29
Pa dobro,da kažem nešto o stripu,Zagor extra serija ,broj261(orginal304),96 stranica,glancer,stavljen na polici,koja se več polako savija od stripovima od zagora i pod hitno trebam novu.Ako imaš koju viška te molim,da mi pošalješ.Zadovoljan Valter?Lp
PaoloRivera Posted - 21/05/2016 : 23:58:25
Pa možda čovjek tek treba pročitati, no need to be rude
VALTER Posted - 21/05/2016 : 22:08:11
Koga briga jel ti strip na polici ili odložen uz wc-školjku čeka na čitanje za vrijeme ispražnjenja tjelesine. Napiši nešto suvislo o stripu, npr.: dobra, iako već viđena priča o Zagoru koji fingira smrt i uskrsnuće da bi lakše kaznio zločinačku paravojsku sastavljenu ovaj put od Indijanaca, s ranim Toriccellijem koji podsjeća na Ferrija.
Jedva čekam Ratnika Pequota.
mesar Posted - 20/05/2016 : 17:03:45
Več na polici!
Duke Zill Posted - 20/05/2016 : 16:13:37
quote:
Originally posted by Duke Zill

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

kladim se da je Duke Zill među pet najbržih kupaca Zagora na kioscima. I odmah pročita



Daleko od toga da sam najbrži, ali volim odmah kupiti kad se ne mogu dočekati. Kad sam u ZG naravno da se zaletim do SNK, ali 95% kupujem na kiosku.
A najčešće čitam prije spavanja na miru, bez ometanja.
Mislim da sam samo jednom dok sam bio na faksu pročitao drugi dan, jer sam učio do kasno pa nisam stigao taj dan pročitati.

Duke Zill Posted - 20/05/2016 : 16:10:45
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

kladim se da je Duke Zill među pet najbržih kupaca Zagora na kioscima. I odmah pročita



Daleko od toga da sam najbrži, ali volim odmah kupiti kad se ne mogu dočekati.
A najčešće čitam prije spavanja na miru, bez ometanja.
Mislim da sam samo jednom dok sam bio na faksu pročitao drugi dan, jer sam učio do kasno pa nisam stigao taj dan pročitati.
DODSFERD Posted - 20/05/2016 : 16:06:42
Jučer nisam stigao pa ću gledati da to obavim tijekom današnjeg dana, ima toga puno a upload mi spor.
Dwayne_Looney Posted - 20/05/2016 : 16:00:27
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ja sam ovaj put još brži od njega jer sam ga kupio jučer u SNK.
Slijedeći broj Vatrena voda je stvarno legendaran zbog one naslovnice gdje indijanac ležećki poteže brlju, najsmiješnija Ferrijeva naslovnica ikada.



Eh.. ali sam naglasio "na kioscima". Usput, ako si duboko uvukao u dzep mogao bi postaviti u pripadajucoj temi
DODSFERD Posted - 20/05/2016 : 15:46:31
Ja sam ovaj put još brži od njega jer sam ga kupio jučer u SNK.
Slijedeći broj Vatrena voda je stvarno legendaran zbog one naslovnice gdje indijanac ležećki poteže brlju, najsmiješnija Ferrijeva naslovnica ikada.
Dwayne_Looney Posted - 20/05/2016 : 15:35:53
kladim se da je Duke Zill među pet najbržih kupaca Zagora na kioscima. I odmah pročita
Duke Zill Posted - 20/05/2016 : 15:22:21
Čuvajte se ljudi, stigli lovci
DODSFERD Posted - 15/05/2016 : 15:40:45
Kojeg rendžera, bradatog ili ćoravog?
teller Posted - 15/05/2016 : 14:50:21
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by DODSFERD

I sada nakon toliko godina Ludens nam ponovo omogućava da kupujemo te iste epizode, možda nismo ni svjesni koliko ova edicija vrijedi bez obzira ne neke slabije priče.



Meni je ovo najdraža edicija od svega što izlazi


i meni, i meni...da nema MALOG RENDŽERA!
velka031 Posted - 15/05/2016 : 13:42:30
quote:
Originally posted by DODSFERD

I sada nakon toliko godina Ludens nam ponovo omogućava da kupujemo te iste epizode, možda nismo ni svjesni koliko ova edicija vrijedi bez obzira ne neke slabije priče.



Meni je ovo najdraža edicija od svega što izlazi
DODSFERD Posted - 15/05/2016 : 11:29:59
Da, prva njegova priča koja je započela još u prošlom broju.
dzoni Posted - 15/05/2016 : 11:23:49
nije ovo crtao feri vec toriceli..mislim da je to prvi rad toricelija na serijalu
Duke Zill Posted - 15/05/2016 : 10:00:56
Ovu priču, pa sve iduće do "Kamenog ubojice", nisam čitao, tako da ću posebno uživati i iščekivati extra ediciju.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000