forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 248 - Na obalama velike rijeke

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 14/05/2016 : 11:36:54
Scenarij: Luigi Mignacco/Moreno Burattini
Crtež: Gallieno Ferri/Mauro Laurenti
Naslovnica: Gallieno Ferri

Original #567

18.05.16. u snk
19.05.16. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
velka031 Posted - 06/06/2016 : 23:05:39
quote:
Originally posted by Cromwell

quote:
Originally posted by DODSFERD

Čudi me kako nitko nije spomenuo da ovaj broj na unutrašnjoj strani prednje korice sadrži predgovor U sjećanje na Galliena Ferrija od Damira Zovka. Stavljena je i ona ilustracija koju je Nuccio nacrtao kao posvetu.


Da stvarno čudno. Strip je izašao dan prije tvog posta i u manje od 24 sata nitko nije to komentirao. Čestitam! Ovo je najbolji i najsuptilniji dokaz da si kupio strip prije svih. Stvarno čudno, i nenadano! Zašto nije bilo 5 postova najave kad i kako planiraš u striparnicu i onda još 5 komada izvješća isti dan!?
Svršetak priče je kao neki intermezzo u završnu priču sa curama a početak nove priče odličan! Ovo je već drugi put da me Bure iznenađuje u kratkom vremenskom roku. Pa je li to moguće! Laurenti odličan! Ne znam zašto imam osjećaj da je postao omraženiji nego što to zavrijeđuje odkad je počeo crtati naslovnice za VČ. On je majstor! Debeli linijaš!




Laurenti stvarno dobar, mene to ne iznenađuje, još pamtim njegov briljantan početak i kasnije potonuće. On kad hoće, može. Svakako trenutno jedan od boljih crtača serijala. Samo neka ovako nastavi, neke se da vremena da crta kako zna.
DODSFERD Posted - 06/06/2016 : 00:40:51
Čovječe, tko bi rekao da je kolega Cromwell nakon mjesec dana rintanja napokon dobio slobodno, stvarno mu nije lako u životu.
Cromwell Posted - 06/06/2016 : 00:13:50
quote:
Originally posted by DODSFERD

Čudi me kako nitko nije spomenuo da ovaj broj na unutrašnjoj strani prednje korice sadrži predgovor U sjećanje na Galliena Ferrija od Damira Zovka. Stavljena je i ona ilustracija koju je Nuccio nacrtao kao posvetu.


Da stvarno čudno. Strip je izašao dan prije tvog posta i u manje od 24 sata nitko nije to komentirao. Čestitam! Ovo je najbolji i najsuptilniji dokaz da si kupio strip prije svih. Stvarno čudno, i nenadano! Zašto nije bilo 5 postova najave kad i kako planiraš u striparnicu i onda još 5 komada izvješća isti dan!?
Svršetak priče je kao neki intermezzo u završnu priču sa curama a početak nove priče odličan! Ovo je već drugi put da me Bure iznenađuje u kratkom vremenskom roku. Pa je li to moguće! Laurenti odličan! Ne znam zašto imam osjećaj da je postao omraženiji nego što to zavrijeđuje odkad je počeo crtati naslovnice za VČ. On je majstor! Debeli linijaš!
Terminator Posted - 26/05/2016 : 11:52:56
Amazona, dakle.
Završetak Mignacco/Ferrijeve priče nije mi bio nešto posebno. Jivarosi su se osvetili, Chico je izbjegao smrt zmijurinom, Zagor nije spriječio smrti... OK, ovo je bila neka međupriča nakon koje se pitam, zar se sva akcija u toj džungli događa baš kad Zagor dođe?
Na obalama velike rijeke, prolog je dobar. Nije prvi put da imamo konkvistadore u priči, bili su i u Sjevernoameričkoj odiseji, u broju Konkvistadori. Ostatak je klasični početak priče s flešbekom i povratkom... Pa, zlikovca iz nedavne priče. Naslovnica je dobra, Laurentijev je crtež unio raznolikost u odiseju, samo se nadam dobrom nastavku.
Solidan broj, 6/10.
velka031 Posted - 25/05/2016 : 18:30:52
quote:
Originally posted by Mali Vuk

Uvijek je dobro vidjeti Ferrijev crtež na naslovnici i unutar stripa.



Dobrodošao
Mali Vuk Posted - 25/05/2016 : 15:45:10
Uvijek je dobro vidjeti Ferrijev crtež na naslovnici i unutar stripa.
teller Posted - 22/05/2016 : 15:31:10
prekrasan strip...prva prića laganini Ferri a druga odličan Laurenti, sviđaju mi se istorijske zgode, pogotovo konkvistadori.
izdanje tehnički savršeno, bravo za AKD i Ludens...još da dobijemo RATNICE za tri tjedna, ja presrečan.
mesar Posted - 20/05/2016 : 17:02:17
Več na polici!
DODSFERD Posted - 20/05/2016 : 17:01:25
Čudi me kako nitko nije spomenuo da ovaj broj na unutrašnjoj strani prednje korice sadrži predgovor U sjećanje na Galliena Ferrija od Damira Zovka. Stavljena je i ona ilustracija koju je Nuccio nacrtao kao posvetu.
xilrion Posted - 19/05/2016 : 18:19:24
quote:
Originally posted by Tonka24

Fantastična naslovnica.



bila bi još bolja da zagor nema polomljene noge.
Duke Zill Posted - 19/05/2016 : 17:31:03
Na kioscima!

Tko je bio zadovoljan Minacciovom pričom u prva 2 dijela, bude bio i krajem zadovoljan.
Kao što sam rekao, dinamična i pitka pričica. Nema čak ni 192 stranice.

Što se tiče nove priče, Bure je dobar. Ponovno nas malo podučava povijesti što mi se sviđa i uklapa u priču.
Laurenti meni klasično dobar, čini mi se bolji nego u "Brdima strave". Pogledajte Chicov skok naglavu iza čamca na 95. strani

Očekujem odličnu priču kroz iduća 3 mjeseca, a i dalje , naravno .
mesar Posted - 16/05/2016 : 10:36:24
Da ima moj nož,razparao bi ovog aligatora jednom rukom.
velka031 Posted - 15/05/2016 : 23:06:03
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by velka031

Kakva je ova druga priča koja počinje ovdje, Burattini/Laurenti?


Da, povratak Marie Laveau i jurcanje po amazonskoj đungli.



I to Marie po Laurentiju, odlična, najbolja
solar Posted - 15/05/2016 : 21:57:24
quote:
Originally posted by velka031

Kakva je ova druga priča koja počinje ovdje, Burattini/Laurenti?


Da, povratak Marie Laveau i jurcanje po amazonskoj đungli.
Johnny Difool Posted - 15/05/2016 : 21:55:17
Ovo je dosta traumatična naslovnica. Negdje na predlistu bi trebalo pisati upozorenje "tijekom crtanja ove epizode nije stradao nijedan kajman".
A ne ovako, da čovjek osjeća nelagodu.

velka031 Posted - 15/05/2016 : 20:58:31
Kakva je ova druga priča koja počinje ovdje, Burattini/Laurenti?
DODSFERD Posted - 15/05/2016 : 20:16:04
S obzirom na veličinu reza krv je trebala sukljati sve u 16.
A Zagor je zapeo s tim nožem kao da rasijeca svinju.
teller Posted - 15/05/2016 : 16:13:42
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

Fantastična naslovnica.



i nije baš,pari ka da iz krokodila izlazi nafta.



Svagdje nađeš manu.


ja čak nisam siguran da je ta krv mana naslovnice...
u biserno čistoj rijeci krv bi bila crvena, a ako je rijeka mutnija i krv je tamnija, taman kakva je na naslovnici...
a kako te beštije nisu poznate ko veliki ljubitelji čiste vode-naslovnica je bez mane...
idemo dalje sa manama...vidi još netko neku nelogičnost u logičnom stripu ZAGOR?
Tonka24 Posted - 15/05/2016 : 15:57:14
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

Fantastična naslovnica.



i nije baš,pari ka da iz krokodila izlazi nafta.



Svagdje nađeš manu.
velka031 Posted - 15/05/2016 : 14:25:39
I meni se sviđa Zeleni labirint, akcija bez okolišanja, jedna onako klasična, nepretenciozno fina priča. I predivne posvete Mister Nou. Nisam očekivao puno od ove epizodice, tako da mi je zasad stvarno super.
Duke Zill Posted - 15/05/2016 : 10:07:23
Podržavam ubrzani tempo. Ritam od 3-3.5 tjedna bi bio sjajan.
Također bi volio i Texa svaki mjesec, ali napredak je i mjesec i pol.

Zasad mi je "Zeleni labirint" dobra, lagana i dinamična prelazna pričica. Nadam se da će takav dojam ostati i nakon završetka priče.
velka031 Posted - 14/05/2016 : 21:52:03
Sreća, ništa drugo... Bravo Ludens.
markotamara Posted - 14/05/2016 : 14:28:36
lipo lipo ,tempo odlican
teller Posted - 14/05/2016 : 13:37:52
divota!
lwood Posted - 14/05/2016 : 13:31:11
quote:
Originally posted by Tonka24

Fantastična naslovnica.



i nije baš,pari ka da iz krokodila izlazi nafta.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000