forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Copa América Centenario

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
DODSFERD Posted - 03/06/2016 : 17:14:32
Noćas počinje Copa America koja se ove godine igra povodom 100. godišnjice tog natjecanja, i upravo zbog toga će sudjelovati 16 umjesto standardnih 12 reprezentacija.
Termin nije baš idealan jer se poklapa sa nadolazećim Eurom pa vjerojatno neće dobiti veću pozornost europskih ljubitelja nogometa.

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
supermark Posted - 29/06/2016 : 21:15:42


Messi VS Čile
zlatan bihac Posted - 28/06/2016 : 02:34:39
jebo reprezentacije...to je ionako takmičenje za poluprofesionalce i neafirmisane igraće ne bi li se prodali u kakav bolji klub i da uzmu kakve pare, a i takva takmičenja prate i veliki broj fudbalskih neznalica koji misle da se nogomet igra samo tih mjesec dana juna-jula kad su obično i održavaju SP,EP, copa i slične manifestacije pa im onda igrači koji zablistaju tada, budu najbolji u povijesti...treba gledati šta messi radi u svakoj utakmici barse zadnjih 10-12 godina, šta je sve osvojio, šta je golova dao,( i to na koji način) šta je asistencija imao, akcija, poteza, driblinga,slobodnjaka, koliko je puta znao proći tri, četiri, pet igrača i dati gol...to niko nikada, nije radio na taj način u tolikom broju i sa tom lakoćom i to u najjačim takmičenjima na svijetu, a španska liga i LP to jesu..kad se samo sjetim finala LP 2011, kada je samo u prvom poluvremenu gurnuo kroz noge loptu polovici tima man utda, vidiću, valenciji, cariku...
D.J. Posted - 28/06/2016 : 02:09:54
quote:
Originally posted by markotamara

Zao mi ga je,ali penal onako pucati kao da sam vidija Beckhama


Stvarno! Kako ga je pucao bilo mi je neugodno to vidjeti... Bez ikakvog zaleta, onako bezveze kao preko one stvari opaliti loptu. Nadam se da stvarno nije odustao od daljne igre za reprezentaciju!
markotamara Posted - 28/06/2016 : 00:47:07
Zao mi ga je,ali penal onako pucati kao da sam vidija Beckhama
johnhartson Posted - 27/06/2016 : 13:19:12
Jebem li ga... Mesi je stvarno bio najagilniji Argentinac na ovoj utakmici. Izborio je 2 zuta kartona za Diaza posle 30 minuta. To je ubrzo anulirao Rojo bespotrebnim startom. Oko Mesija je uvek bilo po nekoliko igraca, a Higuainovi i kasnije Aguerovi sutevi su svi odreda bili nebu pod oblake. Na kraju penali, lutrija kako svi kazu, i opet mrka kapa. Ni danas ni prosle godine Argentina nije bila slabiji rival, ali kao sto smo i pre neki dan videli, ne pobedjuje uvek bolji tim. Na kraju krajeva, ovo prokleto takmicenje nikad nisu osvojili ni Maradona ni Pele.
supermark Posted - 27/06/2016 : 13:01:39
quote:
Originally posted by DODSFERD

Nakon utakmice Messi je izjavio da prestaje igrati za reprezentaciju, valjda je to rekao vruće glave i neće stvarno biti tako.



dobro sam rekao prije 2 tjedna:
"ako sad Messi ne osvoji, neće nikada"
tex2 Posted - 27/06/2016 : 12:28:20
navodno šestorica reprezntativaca najavljuje odlazak iz reprezentacije?!
DODSFERD Posted - 27/06/2016 : 12:25:15
Nakon utakmice Messi je izjavio da prestaje igrati za reprezentaciju, valjda je to rekao vruće glave i neće stvarno biti tako.
DODSFERD Posted - 27/06/2016 : 10:25:21
Čileanac Eduardo Vargas je drugu godinu zaredom najbolji strijelac turnira.
Prošle godine je tu titulu podijelio s Peruancem Paolom Guerrerom uz 4 postignuta gola a sada je sam na vrhu sa 6 golova.
I druge dvije nagrade su uzeli Čileanci, najboljim igračem je proglašen Alexis Sanchez a najboljim golmanom Claudio Bravo.
izivko Posted - 27/06/2016 : 10:13:30
Maradona bi sam razbio Čile. Uzeo bi loptu na sredini, prošao 5-6 Čileanaca i zabio glavom, ili rukom.

Messi će ostati najbolji argentinski igrač koji nije ništa osvojio
DODSFERD Posted - 27/06/2016 : 10:09:43
Snimka sve govori.



DODSFERD Posted - 27/06/2016 : 10:07:29
Dvije godine zaredom na istu foru, kada ne možeš nikako zabiti iz igre onda ti i sreća okrene leđa.
Da je bio bilo koji drugi protivnik (uključujući i Brazil) Argentina bi pobijedila, ali ovo je najbolji Čile u povijesti koji je dovoljno jak da napravi probleme i najjačim svjetskim reprezentacijama.

Jerry Krause Posted - 27/06/2016 : 09:41:02
Nije ovo zaslužio, ali jebga... život uvijek nosi nepredviđene stvari. Koliko god mu ide u klupskom nogometu u reprezentativnom kao da je uklet.
supermark Posted - 27/06/2016 : 09:32:56
quote:
Originally posted by johnhartson

3 godine zaredom i 3 reprezentativna finala. Jedno izgubljeno u 116. minutu, druga dva posle penala.



Tanka je granica između tragičara i slavljenika...
johnhartson Posted - 27/06/2016 : 09:27:51
3 godine zaredom i 3 reprezentativna finala. Jedno izgubljeno u 116. minutu, druga dva posle penala.
lwood Posted - 27/06/2016 : 08:17:16
njih tonson ne spominje u pismi ka neke a?
izivko Posted - 27/06/2016 : 08:12:58
Ne prati njega nikakvo prokletstvo nego mu se stisnu muda ako ih uopće ima.
Mlad je on, biće još prilike da nešto osvoji s Gaučosima

A koliko je imao asistencija

Čestitke hrabrim Čileancima
lwood Posted - 27/06/2016 : 08:09:06
đava ga prati,nek bolje puca.
čestitke Čileancima iako san navija da Argentinci uzmu naslov
delboj Posted - 27/06/2016 : 07:47:26
quote:
Originally posted by DODSFERD

Argentina će imati jako težak posao, može li im i drugu godinu zaredom Čile uzeti naslov.


Očito da može. Mesi je promašio penal, kao neko prokletstvo da ga prati.
velka031 Posted - 26/06/2016 : 22:33:38
quote:
Originally posted by brni

Pele: "Ja sam najbolji igrač u povijesti, ja nisam vidio nikog poput mene"
Maradona: " Messi i ostali su dobri, ali ja sam najbolji ikada"
Ronaldo: "Mislim da sam ja najbolji igrač u poslednjih 20 godina"
Messi: "Ima mnogo dobrih igrača poput Xavija, Inieste i Ronalda, ja ne mogu za sebe reći da sam najbolji"




Gornja trojica su svi ego manijaci i udareni u glavu.
Messi je lik na mjestu.
I definitivno najbolji ikad
DzekDenijels Posted - 26/06/2016 : 14:25:38
Ameri ga popušili.
Očekujem neizvesnu utakmicu u finalu, ali ipak pobedu Gaučosa.
Zaslužili su.
lwood Posted - 26/06/2016 : 11:07:05
treče misto.
teško je i moglo bolje,sasvim ok
DODSFERD Posted - 26/06/2016 : 10:18:41
Drugi puta na prvenstvu Kolumbija pobjeđuje Amerikance a sada je to bilo puno važnije.

brni Posted - 24/06/2016 : 22:27:47
Pele: "Ja sam najbolji igrač u povijesti, ja nisam vidio nikog poput mene"
Maradona: " Messi i ostali su dobri, ali ja sam najbolji ikada"
Ronaldo: "Mislim da sam ja najbolji igrač u poslednjih 20 godina"
Messi: "Ima mnogo dobrih igrača poput Xavija, Inieste i Ronalda, ja ne mogu za sebe reći da sam najbolji"
lwood Posted - 24/06/2016 : 15:14:10
mogla je Kolumbija i bolje. jebga.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000