forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex maxi 19 - Texova pravda

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 15/06/2016 : 10:52:54
Scenarij: Tito Faraci
Crtež: José Ortiz/Ugolino Cossu
Naslovnica: Claudio Villa

Original maxi #19

16.06.16. u snk
17.06.16. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Dwayne_Looney Posted - 20/10/2017 : 21:12:43
Stvarno je ova prva priča odron. Nepravedno osuđeni pobjegne iz zatvora i kaže "Kad sam već osuđen idem ukokati one koji su me strpali u zatvor pa da bar ima razloga zašto sam tamo" i to se i dogodi, Tex i Carson ništa ne spriječe i na kraju se preda a Tex mu poželi sreću ako mu se pruži druga prilika. Koja druga prilika .
Druga priča će pričekati par tjedana, treba ovo "svariti".
anto Posted - 01/04/2017 : 09:19:04
Bože mili - uvek kažem da ne postoji loš Tex,ali ovo je na granici podnošljivosti.
Faraci je blagi užas;priče za decu do 12 godina,predvidive,naivne i pune šupljina.
Druga mi je nešto bolja od prve koja mi je možda i najgora Texova priča ikad.A ni druga nije nešto bolja.
Cossu je meni lično sasvim pristojan crtač,i njegov crtež mi i donekle izvlači prvu epizodu.
Ortiz mi je crtački kralj,ali je ovde debelo podbacio - a dobro,ovog Texa je crtao baš pod stare dane (možda i neposredno pred smrt).

U svakom slučaju,ovo je Tex za zaborav.
DODSFERD Posted - 30/06/2016 : 18:32:52
Bio je sličan slučaj u maxiju Dva lica osvete kada su se priče zvale Texov bijes i Strašna mržnja, iako je tada i naslov sa korica bio stavljen uz obje priče.
Shaner Posted - 30/06/2016 : 18:29:14
quote:
Originally posted by teller

meni je ovaj maxi dobro lego...predvidljivo ali zanimljivo, nije ni ta Cossua tako loš.
zanimljivo da Tex nosi naslov TEXOVA PRAVDA iako unutra obe priće imaju drugačije naslove...
Bilo je več takvih slučajeva u toj ediciji ili je to izuzetak?



Tamo negdje peti-šesti maxi je bio Dva lica osvete, također dvije priče samo se sad ne mogu sjetiti imaju li svaka svoj naziv, ali pretpostavljam da imaju.

teller Posted - 30/06/2016 : 17:19:25
meni je ovaj maxi dobro lego...predvidljivo ali zanimljivo, nije ni ta Cossua tako loš.
zanimljivo da Tex nosi naslov TEXOVA PRAVDA iako unutra obe priće imaju drugačije naslove...
Bilo je več takvih slučajeva u toj ediciji ili je to izuzetak?
Shaner Posted - 19/06/2016 : 17:44:43
Dvije predvidljive i dosadne price pracene losim crtezom. Ortiz naravno bolji od Cossua, ali ovdje bas i ne puno. Jos jedan razocaravajuci maxi.

Duke Zill Posted - 18/06/2016 : 14:15:53
Da, dvije su priče. Prva je "Bijes Ricka Melvilla", druga "Cijena mržnje".

Iako su obje priče već X puta viđene, druga mi je priča bolja jer ima više akcije, čak 32 strane neprestane akcije
dzoni Posted - 18/06/2016 : 12:23:20
ovaj maksi unutra ima dve price ?
Duke Zill Posted - 17/06/2016 : 22:56:02
Kupio danas na kiosku.

Pročitao prvu priču i nije mi baš nešto sjela. Da je imala drugačiji kraj bila bi koliko toliko bolja, no ovako mi je ispala već viđena loša priča o osveti.

Druga priča čita se sutra.
tex2 Posted - 17/06/2016 : 22:27:39
Meni se čini najlogičnijom

Poli Posted - 17/06/2016 : 22:05:22

uf, na tu variantu ni pomislio nisam ...

stvarno se nadam da nece

(da ne ureknes!)

tex2 Posted - 17/06/2016 : 21:55:41
Ako i bude izmišljeni Maxi ubacit će neku svoju Ludens priču od broja 52 na dalje....
kasper Posted - 16/06/2016 : 20:51:56
quote:
Originally posted by DODSFERD

Izmišljeni maxiji bi bili odličan potez, ali da idu stare epizode kao što prakticiraju Finci.



samo izmisljeni maxi ima smisao, ovo djubre sto izlazi sada odavno zaobilazim
Leonid Posted - 16/06/2016 : 20:50:55
quote:
Originally posted by Poli


Je, ove starije price bi dosle ko budali samar. I da nisu od keca, moze i tu negdje od 80 dalje. Ali vidjet cemo sta je na meniju.


Potpisujem.
Još i da češće izlazi.

320 stranica, ide ljeto. Ne može bolje.
Dwayne_Looney Posted - 16/06/2016 : 20:27:51
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Cromwell

Za izmišljene maxije ne znam ali Bernard mi je nedavno rekao da Tex Klasik i/ili odabrane priče nisu u planu.




pa kad će ići lažni maksiji i ne trebaju mu klasici



Znači lažni maxiji uzimaju epizode nadugo i naširoko 1-650
jaki Posted - 16/06/2016 : 14:44:53
quote:
Originally posted by Cromwell

Za izmišljene maxije ne znam ali Bernard mi je nedavno rekao da Tex Klasik i/ili odabrane priče nisu u planu.




pa kad će ići lažni maksiji i ne trebaju mu klasici
DODSFERD Posted - 16/06/2016 : 13:44:04
quote:
Originally posted by Duke Zill

Ja bih radije da se objavljuju priče od broja 1 do 300 ako je ikako moguće. Ove 600+ će doći u VČ, pa LIB i onda u opet LU.


Libellus je ispred VČ-a jer je došao do broja 603.
zlatan bihac Posted - 16/06/2016 : 13:15:45
u lažni maxi i gigant zagor su išli sa novim epizodama, to jest, sa epizodama ispred redovne serije, dok su sa lažnim mister no maxi prvo napravili onaj sa jubilarnim brojevima da bi kasnije ona dva išla također ispred redovne serije tako i da sa texom je veća vjerovatnoća da će ići nove epizode...
Poli Posted - 16/06/2016 : 12:45:36

Je, ove starije price bi dosle ko budali samar. I da nisu od keca, moze i tu negdje od 80 dalje. Ali vidjet cemo sta je na meniju.


djukak Posted - 16/06/2016 : 12:24:09
Bilo bi dobro kada bi se Ludens odlučio da objavljuje izmišljene maksije. E sad o sadržaju bi se dalo raspravljati. Npr po tri almanaha bi bilo odlično, ali možda i nešto kao The best of, ali u formi Maksija.
Duke Zill Posted - 16/06/2016 : 12:07:03
Ja bih radije da se objavljuju priče od broja 1 do 300 ako je ikako moguće. Ove 600+ će doći u VČ, pa LIB i onda u opet LU.

Ali za izmišljene maxi Texove sam više nego za Zagorove. Ne znam zašto
Poli Posted - 16/06/2016 : 09:18:41

Ili da unutra stave almanahe (ako su na volju prava i za kiosk izdanja odnosno za dva izdavaca - zasto je LIB zastekao sa almanahima?) ... a mozda i nove epizode, od recimo broja 666 dalje. Mada ne vidim kruha iz tog brasna.


dcopic Posted - 16/06/2016 : 08:07:25
quote:
Originally posted by goksi

quote:
Originally posted by jaki

dogodine poćinju lažni maxiji:)



To uopšte neće biti loše



Neće biti loše ako budu u te maxije ubacivali stare epizode.
Ali bojim se da taj film nećemo gledati.
Cromwell Posted - 15/06/2016 : 22:08:10
Za izmišljene maxije ne znam ali Bernard mi je nedavno rekao da Tex Klasik i/ili odabrane priče nisu u planu.

Osim toga ne treba zaboraviti ni da i Libellus drži neka prava a s obzirom da su nedavno počeli i sa nazovimo to ˝best of˝-om čisto sumnjam da će se Ludensu dati zajebavati sa takvim čušpajziranjem.
Dukidule Posted - 15/06/2016 : 21:41:57
quote:
Originally posted by DODSFERD

Izmišljeni maxiji bi bili odličan potez, ali da idu stare epizode kao što prakticiraju Finci.



Najkasnije 2020. krećem sa izdanjem "Zlatnog Texa", eto obećavam na ovom mjestu.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000