forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Jason Aaron

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Mr. Bushido Posted - 22/01/2014 : 09:55:18
Jason Aaron je jedan od najzanimljivijih američkih autora koji je stasao u posljednjih desetak godina. Vrlo talentiran scenarist, u vlastitim kreacijama bavi se bolnim temama iz povijesti SAD-a. U stripu Scalped bavi se problematikom života i kriminala u indijanskim rezervatima. A u stripu The Other Side daje jedan intrigantan pogled na rat u Vijetnamu.

S druge strane, Aaron prilikom rada na etabliranim franšizama uspijeva udahnuti svježinu postojećim konceptima i likovima svojom jedinstvenom interpretacijom. Posebice na stripovima kao što su Wolverine i Thor: God of Thunder.

Vjerujem da će mnogima biti zanimljiv podatak kako je Aaron tijekom svoje dosadašnje karijere imao priliku surađivati s nekoliko autora s ovih prostora, kao što su Esad Ribić, Rajko Milošević (Gera ili R. M. Guéra), Goran Sudžuka i Danijel Žeželj.









Za nekoliko mjeseci svoju premijeru doživjet će novi Aaronov strip, kojim nastavlja svoj uvid u mračne kutke SAD-a. Riječ je o stripu Southern Bastards. Ovoga puta koautor je još jedan talentirani Jason - Jason Latour.









15   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Mr. Bushido Posted - 29/12/2023 : 14:45:31
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Jason Aaron i Doug Mahnke fino su započeli serijal Batman: Off-World. Jako mi se sviđa premisa ove priče. Jedva čekam nove epizode.




Dvojka nastavlja s istom kvalitetom. Kao koncept "ribe na suhom", ovo za sada funkcionira jako dobro.
naker Posted - 15/12/2023 : 22:00:52
Nije na nivou Skalpiranih, ali Southern Bastards vredi. Šteta što je nedovršeno. Full osvrt link
fler Posted - 29/11/2023 : 16:55:29
Umoran sam općenito od Batmana, no ovo djeluje dovoljno bizarno
da barem isprobam.
Plus, Mahnke mi je uvijek dobar,
a i što sam od Aarona čitao nije bilo loše.
jaki Posted - 29/11/2023 : 14:18:07
Batman in....space!!!
Mr. Bushido Posted - 29/11/2023 : 13:51:53
Jason Aaron i Doug Mahnke fino su započeli serijal Batman: Off-World. Jako mi se sviđa premisa ove priče. Jedva čekam nove epizode.

emirem Posted - 27/06/2016 : 15:51:17
Mislim ovih dana citati treci trejd i pogledam na BD ima li kakvih omnibusa ili slicno.. Rezultat je..



Format Hardback | 272 pages


U devetom mjesecu izlazi peta knjiga.

A i ovaj noir..

http://www.bookdepository.com/The-Goddamned-Before-the-Flood-Volume-1-R-M-Guer-Jason-Aaron/9781632157003?ref=grid-view

Mr. Bushido Posted - 19/08/2015 : 16:01:34
Jason Aaron i Rajko Milošević - Gera, tim koji nam je podario odličan Scalped, ponovno se ujedinio kako bi stvorio novi serijal po imenu The Goddamned.

quote:
Writer JASON AARON & artist R.M. GUÉRA, the creators of the seminal crime series Scalped, reunite for a new ongoing series of stark and brutal biblical noir, which begins with a SPECIAL OVER-SIZED DEBUT ISSUE featuring thirty pages of story.

"And the earth was filled with violence."

Genesis 6:11

It's 1,655 years after Eden, and life on Earth has already gone to hell. The world of man is a place of wanton cruelty and wickedness. Prehistoric monsters and stone-age marauders roam the land. Murder and destruction are the rule of the day. Humankind is a failed experiment. This is life before the Flood. The story of man on the verge of his first apocalypse. Welcome to the world of the Goddamned.








emirem Posted - 23/03/2014 : 13:19:20
Izvrsno !
Mr. Bushido Posted - 22/03/2014 : 21:59:32
Aaron i Esad nastavljaju rasturati na Thoru.













natural_error Posted - 22/01/2014 : 14:13:26
Odlično ovo izgleda, morat ću baciti oko na Scalped i The Other Side.
Johnny Difool Posted - 22/01/2014 : 14:04:27
Superheroji manje-više, isto vrijedi i za The Other Side i Scalped, ali Southern Bastards apsolutno!
To ću svakako nabaviti.

dzuka Posted - 22/01/2014 : 13:13:40
the other side je odlican! cameron stewart je otiso do vijetnama po reference! :)
dicmanjac Posted - 22/01/2014 : 12:35:18
Jedva čekam ovaj Scalped. Mislio sam uzeti englesko izdanje, al vidio sam negdi da Fibra planira, pa čekam...
I ostali radovi izgledaju moćno, prije svega ovaj Southern Bastards, a i ovaj ratni je po mom guštu...
dzuka Posted - 22/01/2014 : 12:23:52
jason je odlican! sjajan pisac i sjajan tip!
jedva cekam te gadove s juga.
pored tih mracnijih i ozbiljnijih stvari koje pise totalno su mi iznenadjenje wolverine & the x men, koji su prilicno lajt i jebeno duhoviti. :)
http://en.wikipedia.org/wiki/Wolverine_and_the_X-Men_%28comics%29
Tonto Posted - 22/01/2014 : 10:11:57
E ovi gadovi s juga mi izgledaju jako dobro.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000