forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Mr. Jack

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
V_Juhas Posted - 09/09/2015 : 15:11:05
Pozdrav forumaši.
Nisam do sada ništa objavljivao ali vas čitam već neko vrijeme.
Pa kako bolje se predstaviti nego sa kratkim, brzinskim, skicoidnim stripom...koji služi kao uvod u jedna od projekata.
Hvala i nadam se da se družimo češće od sada...
















http://www.mrklimrak.hr/vibor
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Deers Posted - 19/09/2017 : 22:56:59
Podaci za delboja da može staviti na homepage.


MR. JOE
Scenarij: Vjeran Juhas
Crtež, boja i naslovnica: Vibor Juhas
A4
48 stranica
Nakladnik: Udruga Mrkli Mrak
Datum objavljivanja: 19.9.2017.?
Deers Posted - 18/09/2017 : 20:27:20
Vidio danas i gledam tko je tu lud

Stižem, stižem
V_Juhas Posted - 18/09/2017 : 18:50:53
Al' nije ni bila 14. promocija - sutra je - 19. od 19h do 21h.
Možda još uvijek stigneš :)

quote:
Originally posted by Deers

Sudbo kleta, nisam stigao jučer na promociju, takvo doba godine... Nadam se da će uskoro biti još koja. Svakako mislim prije toga skočiti do Mrklog mraka po koji primjerak.

Deers Posted - 15/09/2017 : 12:33:59
Sudbo kleta, nisam stigao jučer na promociju, takvo doba godine... Nadam se da će uskoro biti još koja. Svakako mislim prije toga skočiti do Mrklog mraka po koji primjerak.
andjusticeforall Posted - 06/09/2017 : 21:17:04
quote:
Originally posted by V_Juhas

Pozdrav,
mislim da bi trebala biti jedna mala promocijica u Puli u strip čitaonici Mrkli Mrak prije Beograda, no to ako stignemo organizirati.
Ako ne, obavezno poslije. A za druga mjesta još moramo dogovriti i raspitati se naokolo gdje bi se dalo.

quote:
Originally posted by Deers

Vidim da ste na Salonu stripa u Bg. Neka promocija prije toga u našim krajevima?

Ili nakon, nije bitno.





Na Backyard festu u Donjem Miholjcu smo dogovorili, za nagodinu u srpnju...

A što se tiče promocije na salonu, svakako dolazimo vas gađati rajčic... ovaj podržati prezentaciju
Deers Posted - 06/09/2017 : 17:57:28
Super! Jedva čekam.
V_Juhas Posted - 06/09/2017 : 17:04:44
Pozdrav,
mislim da bi trebala biti jedna mala promocijica u Puli u strip čitaonici Mrkli Mrak prije Beograda, no to ako stignemo organizirati.
Ako ne, obavezno poslije. A za druga mjesta još moramo dogovriti i raspitati se naokolo gdje bi se dalo.

quote:
Originally posted by Deers

Vidim da ste na Salonu stripa u Bg. Neka promocija prije toga u našim krajevima?

Ili nakon, nije bitno.

Deers Posted - 05/09/2017 : 19:43:19
Vidim da ste na Salonu stripa u Bg. Neka promocija prije toga u našim krajevima?

Ili nakon, nije bitno.
jurica Posted - 08/06/2017 : 12:23:15
čestitke!
Deers Posted - 08/06/2017 : 07:15:48
Odlične vijesti!
Drago mi je da se i dalje radi na tome.
V_Juhas Posted - 08/06/2017 : 01:17:12
Pozdrav svim divnim ljudima na ovom forumu.
Eto nakon baš nepoštene pauze javljamo se da je strip Mr.Joe Završen (nedavno) te je na putu za tiskaru.
Duboko se ispričavamo što je došlo do ovolike pauze u javljanju a i što smo kršili više najvaljenih datuma za izlazak.
No obveze prema već dogovorenim poslovima, klijentima i obitelji te nenadane zdravstvene nedaće uzeli su svoj danak.
Nama je jako drago što smo ovaj prvi broj priveli kraju i još nam je draže što je drugi broj već u pripremi jer smo si uzeli inspirativni zalet te ga ne želimo izgubiti.
Hvala svima koji pratite ovaj post i ovaj forum i obećajemo da ćemo nastojati u budućnosti što manje kršiti dogovorene i najavljene datume.
A ubrzo slijedi i direkcija gdje i kako se možete opskrbiti svojim izdanjem prvog broja.
Vjeran i Vibor.

Deers Posted - 30/09/2016 : 09:21:55
Odlično. A taman sam mislio pitat što je s tom najavaom za listopad.
V_Juhas Posted - 29/09/2016 : 12:50:33
Pozdrav svima.
Evo, dopušteno nam je napraviti mali teaserić da obavijestimo štovano pučanstvo da se finišira i pegla prvi broj.
Jeste, šaren je...i po svuda...i ima krakova...i minareta...

Još jako malo...


Deers Posted - 28/06/2016 : 10:58:20
Pišemo novi datum
V_Juhas Posted - 27/06/2016 : 23:02:01
quote:
Originally posted by Deers

Gdje je zapelo? Festival Velog Jožeta je ovaj vikend a najave nema



Mislim da bi bilo pristojno da se ispričamo svima što smo malo zapostavili najave i update no poslovi nas uzeli eto, i to onako...divlje.
Pa spletom okolnosti nismo stigli završiti do festivala.
Naravno, tradicija nalaže da svaki dobar proizvod mora biti barem jednom odgođen.
Tako da prvi broj izlazi u 10 mjesecu, i to za ozbiljno (ugovori i tako - nema izvlačenja sada).
Prvih 15tak stranica je već pri kraju.
No da vam ih baš en pokazujem evo samo jedan slatki mali teaser.

[url=https://postimage.org/][/url][url=https://postimage.org/app.php]how to do a screenshot on a pc[/url]
Deers Posted - 02/06/2016 : 19:14:35
Gdje je zapelo? Festival Velog Jožeta je ovaj vikend a najave nema
V_Juhas Posted - 10/01/2016 : 16:28:43
Pozdrav svima.
Evo konačno ukoliko nekoga zanima PDF verzija Mr. Joe prologa se može skinuti sa ove stranice.

http://www.viborjuhas.com/#!blank/ypi39

Uskoro ćemo podjeliti još štogod detalja o oprvm Mr. Joe stripu koji izlazi u 5. mjesecu ove godine.
Hvala vam svima i živjeli.
V_Juhas Posted - 21/12/2015 : 19:12:20
Evo za nekoliko dana dižemo PROLOG Mr. Joe na net (malo je zapelo zbog ostalih obveza i sličnih nepodopština).
Do tada evo jedna čestitka jer je to doba i tako to i sasma je pristojno da se zaželi jednom divnom forumu sve to nešto sretno i tako to...slavili ili ne slavili apsolutno je nebitno jer Betmen.

Obi-wan Posted - 05/12/2015 : 17:57:41
Sve što sam vidio ovdje mi se sviđa.
V_Juhas Posted - 05/12/2015 : 17:39:13
quote:
Originally posted by D.J.

One table u boji razbijaju! Bravo!



Mnogo hvala, drago mi je da razbijaju, tome sam i težio!
V_Juhas Posted - 05/12/2015 : 17:38:08
quote:
Originally posted by Deers

Kakva je situacija sa nultim brojem? Hoće li biti dostupan za Sajam knjige?



Ispričavam se na kasnom javljanju ali nisam imao tjedan dana pristup računalu.
Da, prolog se može pokupiti na sajmu a za par dana dižemo i digitalnu verziju za one kojima je sajam daleko ili ne stignu.
D.J. Posted - 01/12/2015 : 20:26:54
One table u boji razbijaju! Bravo!
Deers Posted - 30/11/2015 : 20:05:51
Kakva je situacija sa nultim brojem? Hoće li biti dostupan za Sajam knjige?
V_Juhas Posted - 15/09/2015 : 22:25:01
Mnogo, mnogo hvala na osvrtu.
Da, naslovnica je samo radna verzija i u potpunosti razumijem zamjerke. Treba još vremena da se u potpunosti dizajnerski riješi.
Prvi strip je kratak uvod u nekakav duži projekt a priča je nekakav psihološko trilerasti horor - no neće se tako skoro realizirati poradi drugih obaveza. Ali se radi na njemu.

Drago mi je da ti se Mr.Joe vizualno sviđa, trebalo mi je vremena da se odlučim za stil koji je meni prirodan a istovremeno i funkcionalan za taj projekt. Malo "cartoonish" stilizirani likovi mi najbolje odgovaraju i mislim da ću na taj način najbolje dočarati veoma zanimljivu plejadu karaktera koja se pojavljuje u stripu.

Još jednom, stvarno hvala za osvrt.


http://www.mrklimrak.hr/vibor
Zox Posted - 15/09/2015 : 19:06:47
Interesantno :)
Crtački nemam zamjerki, stil je stvarno prilično zreo i, što se mene tiče, itekako objavljiv.
Što se tiče prve priče, sviđa mi se ravnoteža sivih površina, vrlo je zrela i ona. Ne znam kojoj publici je namijenjena priča, pa ne mogu do kraja suditi o režiji. Ja da sam radio za SVOJU publiku (koja je operisana od stripa), malo bih "srezao" režiju, to jest učinio bih je "učinkovitijom" (ako nije jasno, objasniću :) )
Nisam ekspert za character design pa ne mogu o njemu suditi, koliko je interesantan ili nije, meni je simpatičan. Harmonije boja mi imaju smisla i sviđa mi se flat a istodobno "zaprljan" način bojenja.
Naslovnica "udara", ali grafički nije baš do kraja dobro riješena, po meni. Shvatam šta ste htjeli grafički uraditi sa blokom u dva reda za naslov, ali nekako je pomjereno udesno zbog ovog uvijenog dijela slova "J" koji iskače iz bloka (ovo govorim kao dizajner). Možda i može proći ovako, ali možda ne bi bilo loše da probate još par kombinacija.
Sretno :)

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000