forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 #KragujevacComicCon 2016.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Svet stripa Posted - 01/04/2016 : 22:20:54

Međunarodna strip konferencija

#KragujevacComicCon 2016

četvrtak 30.06. - nedelja 3.07.2016.




25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Svet stripa Posted - 13/07/2016 : 23:45:22
Radionica stripa i ilustracije Marka Somborca u obdaništu Neven

http://www.svetstripa.org.rs/stripomanija/528-radionica-stripa-i-ilustracije-marka-somborca
MisterYES Posted - 13/07/2016 : 18:43:50
quote:
Originally posted by supermark

jel se mogu negdje vidjeti ostali radovi?


Sada su neki postavljeni na http://svetstripa.org.rs/stripomanija/521-dilan-dog-rodjendanski-konkurs
DeeCay Posted - 10/07/2016 : 10:29:02
Ispricavam se na krivom navodu, ispravit cu.
dzoni Posted - 10/07/2016 : 09:25:49
http://www.smestajsrbija.info/gradovi/kragujevac

u samom gradu zivi 150.000 stanovnika...nije gradic definitivno,veliki je on...
supermark Posted - 08/07/2016 : 15:30:01
jel se mogu negdje vidjeti ostali radovi?
Poli Posted - 08/07/2016 : 15:16:36

njegov Dylan je osvojio peto mjesto ;)


DeeCay Posted - 08/07/2016 : 14:44:53
quote:
Originally posted by MisterYES

quote:
Originally posted by alextsKad sam rekao "nezapažena" mislio sam doslovno da je niko nije video, jer nije bilo izložbe radova, kao ranijih godina.


Bio sam prisutan svo vrijeme žiriranja, svi radovi su bili izlozeni na nekoliko stolova u sali (ne pretjerano pregledno ali...korektno) i Paoli je sve 1 po 1 dodavan iz ruke u ruku i na svaki je davala "Yes/No" te su tako odvajani u uze selekcije itd itd...



MisterYes,još nismo utvrdili tvoj identitet... Koji si bio ti? Možda sam te spazio ali nisam prepoznao?
MisterYES Posted - 08/07/2016 : 12:19:29
quote:
Originally posted by alextsKad sam rekao "nezapažena" mislio sam doslovno da je niko nije video, jer nije bilo izložbe radova, kao ranijih godina.


Bio sam prisutan svo vrijeme žiriranja, svi radovi su bili izlozeni na nekoliko stolova u sali (ne pretjerano pregledno ali...korektno) i Paoli je sve 1 po 1 dodavan iz ruke u ruku i na svaki je davala "Yes/No" te su tako odvajani u uze selekcije itd itd...
DeeCay Posted - 08/07/2016 : 09:54:26
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by DeeCay

Komični kragujevački dani 2016.
by DeeCay

Evo i malog izvještaja, stripofilski putopis u malom... Kako je zagrebačka četvorka stripova.com pohodila susjedski kragujevački strip festival. Ovo je njihova priča.



1.Kragujevac sa svojih skoro pa 200000 hilajada (sa prigradskim naseljima) stanovnika i nije baš gradić.

2.Nebojša Vesović,a ne Vezović

3.Tinton ne pazi na času

4.Ali zato Drogsy pomno prati predavanje

5.Paola se na fotografiji nekako zagonetno i sumnjivo smeška - Deecay,da nisi ti nešto ...?

6.E,ovo kad se ja mrštim posle ispijanja rakije je fotomontaža!



1. Ali bome izgleda kao gradić, mirno, barem centar, bez ogromnih zgrada... To smo se baš pitali, kako može imati toliko stanovnika, a izgleda kao gradić.

5. Svakoj ženi godi pažnja, pa čak i ona jednog stripaša! ;)

6. E Anto, ala smo te uhvatili u momentu! Očito je bila dobra rakija! ;)
tinton Posted - 08/07/2016 : 09:52:29
U odnosu na Čačak vjerojatno i nije gradić.
Poli Posted - 08/07/2016 : 08:56:48

200000 hiljada je 200 milijuna!? :o



;P

anto Posted - 08/07/2016 : 07:10:47
quote:
Originally posted by DeeCay

Komični kragujevački dani 2016.
by DeeCay

Evo i malog izvještaja, stripofilski putopis u malom... Kako je zagrebačka četvorka stripova.com pohodila susjedski kragujevački strip festival. Ovo je njihova priča.



1.Kragujevac sa svojih skoro pa 200000 hilajada (sa prigradskim naseljima) stanovnika i nije baš gradić.

2.Nebojša Vesović,a ne Vezović

3.Tinton ne pazi na času

4.Ali zato Drogsy pomno prati predavanje

5.Paola se na fotografiji nekako zagonetno i sumnjivo smeška - Deecay,da nisi ti nešto ...?

6.E,ovo kad se ja mrštim posle ispijanja rakije je fotomontaža!
going going Posted - 08/07/2016 : 01:40:54
Alexts meni se svidja tvoja naslovna, bas vuce na Villu u dobrom smislu. A i Armageddon mi je najdraza Chiavijeva prica za DD.
DeeCay Posted - 08/07/2016 : 00:24:02
Komični kragujevački dani 2016.
by DeeCay

Evo i malog izvještaja, stripofilski putopis u malom... Kako je zagrebačka četvorka stripova.com pohodila susjedski kragujevački strip festival. Ovo je njihova priča.


alexts Posted - 07/07/2016 : 23:34:12
Umem ja da promašim temu, ovo je više varijanta cover-a. A nije ni rađena za nagrađivanje. Pobedile su autorske ilustracije, moja je baš standardna. Kad sam rekao "nezapažena" mislio sam doslovno da je niko nije video, jer nije bilo izložbe radova, kao ranijih godina.

A nije ni na netu tj sad jeste.
DeeCay Posted - 07/07/2016 : 22:12:55
Ne, nego je ilustracija previše tipična za serijal, Dule/Dusman je baš naglasio da su tražili baš atipične kod izbora.
Johnny Difool Posted - 07/07/2016 : 22:00:36
Hm, možda im je problematično bilo upravo pretjerano oslanjanje na naslovnicu Armageddona, odnosno pretjerana derivativnost?

DeeCay Posted - 07/07/2016 : 20:52:14
alexts, malo vučeš na Villu!
alexts Posted - 07/07/2016 : 20:22:48
Evo moje DD ilustracije koju sam bio poslao na konkurs KG Comic Con-a. Kako sam je tamo slao crno-belo, a prošla je nezapaženo, reših da je malo ofarbam za ovde.

Kombinacija motiva naslovne za Armagedon i pozirajućeg Dilana.

Pajtos Posted - 07/07/2016 : 18:46:34
Pozdrav, drugari!
Da pozdravim sjajnu ekipu sa kojom smo imali izvrsno druzenje u Kragujevcu.
Drogsy i Tinton su sjajni momci, podmladak kakav se samo pozeleti moze
A stari vukovi, DeeCay i Adriano, su bili na visini zadatka tokom ispijanja pive (pa to ni cisterna ne bi mogla da obori, bokte! ) i poznavanja YU hitova.
Ziveo Zagor!!
manhunter Posted - 06/07/2016 : 12:26:11
quote:
Originally posted by Svet stripa


Naravno da bi bilo šteta ne videti album. Podešen je na "javno", šta još trebamo da uradimo pa da postane "javan, baš javan!". Zna li ko?






Staviš slike po forumima, a ne link na link na link...
Eto, i ja ne mogu da pogledam ovu stranicu bez da se ulogujem na FB.
adriano Posted - 06/07/2016 : 12:20:19
pogotovo kod mladih naraštaja koji su štetnim bozelijevim utjecajem indoktrinirani od samih svojih početaka.
adriano Posted - 06/07/2016 : 12:18:23
moraću nastaviti s rehabilitacijom, tj. misijom općeg prepoznavanja buratinijeve vodeće uloge u njegovanju nolitinog Zagora, ali svjestan sam kako je teško ispravljati krive drine.
DeeCay Posted - 06/07/2016 : 11:18:11
To samo znači da se Burattini terapija/indoktrinacija očito mora nastaviti. Ne možeš nakon jedne sesije preobratiti ono što se čitav život njegovalo. Možemo sljedeći put u pivnici nastaviti ili sljedeće godina u KG u kasnonoćnim satima!

quote:
Originally posted by adriano

šteta, pomislio sam na trenutak da ste progledali.
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by adriano
Vrhunac je normalno bila mala noćna rasprava o Zagoru, tj. o precijenjenosti bozelijevog utjecaja na opstanak Zagora u 90-ima, što smo zaključili da je više neki mit, nego znanstveno dokazana činjenica.



Nismo dosli do tog zakljucka! Nikad nije bila oppvrgnuta bossellijeva krucijalna vaznost za zagorovu renesansu devedesetih. Stovise mislim da nas je 3 naspram tebe 1 u korist bosellija. ;)



DeeCay Posted - 06/07/2016 : 11:13:02
Evo ti konačno razloga zašto se prijaviti na fejs...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000