forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibra slavi deseti rođendan

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Markos Posted - 01/07/2016 : 00:16:36
http://www.fibra.hr/vijesti/fibra-slavi-deseti-rodendan/37/

Dragan Šašić iz Pančeva nam se javio prije mjesec dana poslavši nam ovu prekrasnu ilustraciju kao čestitku za deseti rođendan uz poruku: "Ne znam tačno kog datuma je tačan rođendan Fibre ali koliko shvatam to je ovog meseca". To me natjeralo da idem provjeriti točne podatke. Formalno pravno, Fibra je osnovana 3.7.2006., kada je upisana u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu, stoga 3.7.2016 slavimo točno deset godina.

Osnovana iz čistog entuzijazma, Fibra je u svojih prvih deset godina postigla više nego što sam se ikad usudio sanjati. Brojke kažu ovako: Fibra je u deset godina objavila 366 naslova s ukupno 75686 stranica stripa, tj. prosječno Fibrino izdanje ima 206 stranica stripa i košta 144 kune. Ali brojke teško mogu dočarati osjećaj kad se svih tih 366 naslova pogleda uživo, na polici u kućnoj bilioteci. Toliko krasnih, značajnih i kvalitetnih izdanja na jednom mjestu... Nevjerojatno. Neizmjerno sam ponosan na sve što je Fibra postigla do sada, kao što sam i neizmjerno zahvalan svim suradnicima koji su u ovih deset godina dali ogroman doprinos ugledu i značaju kojeg Fibra danas uživa, a to su, u prvom redu, Melina Mikulić, Darko Macan, Tatjana Jambrišak i Josip Sršen, a zatim i mnogi drugi suradnici. Hvala i svima vama, našoj vjernoj publici, što ste nam pružali podršku sve ove godine, bez vas bi sve ovo bilo nemoguće.

U to ime, odlučili smo vas nagraditi rođendanskom akcijom koja će trajati kroz cijeli srpanj. Tako ćete u striparnicama Asteroid B612, Babilon, Buch, Stripovi na kvadrat tijekom srpnja 2016. moći kupiti naša izdanja uz prigodan popust od 20%, isto kao i u beogradskim striparnicama Alan Ford i Darkwood, gdje je taj popust već standardan duže vrijeme. Na Fibrinom će webshopu, iznimno zbog rođendana, popust tijekom srpnja biti 25% (i više, na određena izdanja). Nadamo se da ćete uspjeti pronaći nešto za sebe iz našeg bogatog kataloga.

Prvih deset godina je za nama, sada krećemo u drugo desetljeće s nadom da će biti još uspješnije, ma koliko to nemoguće zvučalo. Toliko je još dobrih stripova koje treba objaviti, nema nam druge nego još ornije prionuti na posao. A vi samo uživajte u izboru. Do čitanja,
Marko Šunjić
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Johnny Difool Posted - 28/07/2016 : 21:42:47
Ma ja sam ti staromodan, pa volim njuškati po striparnicama, razgledavati, pregledavati, listati i provjeravati.
Naručivanje preko interneta mi nema čar i zanimljivost neposredne kupivine, osim kad je to jedini i neizbježan način nabavke stripova ili knjiga.

petarStripovi10 Posted - 28/07/2016 : 20:16:22
quote:
Originally posted by Johnny Difool

U striparnicama dva dana, jer je treći nedjelja.


Pa zato se i naručuje direktno preko weba od Fibre.
Fibri sve čestitke za jubilarni rođendan i Markosu ogroman respekt za entuzijazam i vrhunski posao koji radi. Omogućuju čitaocima najbolje stripove i po izboru naslova i po kvaliteti izdanja.
Johnny Difool Posted - 28/07/2016 : 19:52:55
U striparnicama dva dana, jer je treći nedjelja.

Markos Posted - 28/07/2016 : 19:26:27
Podsjećamo da naša rođendanska akcija traje još samo tri dana!
Shaner Posted - 26/07/2016 : 13:23:36
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Nope, Profil je nedavno izišao iz posla, navodno je u velikim problemima i ozbiljno mu prijeti gašenje, i nova se tvrtka zove Algoritam MK.







Znam, ali nisam mislio da je bitno ulaziti u detalje.
Profil kao izdavačka kuća posluje i dalje, evo baš su izdali memoare Hilary Clinton.

Johnny Difool Posted - 26/07/2016 : 08:32:17
Nope, Profil je nedavno izišao iz posla, navodno je u velikim problemima i ozbiljno mu prijeti gašenje, i nova se tvrtka zove Algoritam MK.



Shaner Posted - 26/07/2016 : 00:22:46
quote:
Originally posted by supermark

pa u Algoritmu, Profilu itd.




Algoritam i Profil (i Mozaik knjiga) su sada jedno te isto i cijene su redovne Fibrine. Barem u Rijeci, a kako je rijec o knjizarskom lancu trebale bi takve biti svugdje. Jedino gdje sam vidio da su neki Fibrini naslovi skuplji nego redovno je knjizara Ribook u Rijeci i moram priznati da mi nije jasno zasto je tome tako.

Tornadomaster Posted - 25/07/2016 : 20:39:09
quote:
Originally posted by supermark

ne isplati se kupovati u knjižarama
cijene su uglavnom veće i od punih cijena na fibrinom sajtu

najbolje da netko iz splita naruči što vas zanima preko službene stranice, a samo pokupite u prolazu


Ako neko hoće da mi naruči Spaghetti brothers integral bio bih mu zahvalan. Ako poštom može da stigne do 26, 27, ili 28. super jer ću te dane biti u Splitu. Većeras putujem.
Tornadomaster Posted - 25/07/2016 : 20:16:57
quote:
Originally posted by tinton

Banjalučani kolektivno dolaze u Split?
Joker je kod Splitovog igrališta. Ako ne znaš gdje je to, nisi vrijedan odgovora.


Iron Maiden
supermark Posted - 25/07/2016 : 11:05:50
pa u Algoritmu, Profilu itd.
Shaner Posted - 25/07/2016 : 09:41:37
quote:
Originally posted by supermark

ne isplati se kupovati u knjižarama
cijene su uglavnom veće i od punih cijena na fibrinom sajtu

najbolje da netko iz splita naruči što vas zanima preko službene stranice, a samo pokupite u prolazu



Di su to vece cijene?

supermark Posted - 25/07/2016 : 07:59:51
ne isplati se kupovati u knjižarama
cijene su uglavnom veće i od punih cijena na fibrinom sajtu

najbolje da netko iz splita naruči što vas zanima preko službene stranice, a samo pokupite u prolazu
swamp thing Posted - 24/07/2016 : 22:30:32
quote:
Originally posted by tinton

Banjalučani kolektivno dolaze u Split?
Joker je kod Splitovog igrališta. Ako ne znaš gdje je to, nisi vrijedan odgovora.


Ha proguglaću
tinton Posted - 24/07/2016 : 22:17:24
Banjalučani kolektivno dolaze u Split?
Joker je kod Splitovog igrališta. Ako ne znaš gdje je to, nisi vrijedan odgovora.
swamp thing Posted - 24/07/2016 : 22:04:34
quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by Tornadomaster

Ima li Fibre i gdje u Splitu?


U Profila u Jokera bi tribalo bit ako se nesto nije promjenilo jer nisam tamo bia zadnja dva miseca.A uvik se mozes dogovorit sa Columbom ovde na forumu.On ti drzi stand u Marmontovoj ali rijetko na standu drzi Fibrine naslove pa mu se unaprid najavi sta te zanima.


Gdje je to tačno? Ima li neka knjižara sa stranim izdanjima? I ja sam u ST od sutra...
Torghal Posted - 24/07/2016 : 21:48:52
quote:
Originally posted by Tornadomaster

Ima li Fibre i gdje u Splitu?


U Profila u Jokera bi tribalo bit ako se nesto nije promjenilo jer nisam tamo bia zadnja dva miseca.A uvik se mozes dogovorit sa Columbom ovde na forumu.On ti drzi stand u Marmontovoj ali rijetko na standu drzi Fibrine naslove pa mu se unaprid najavi sta te zanima.
Tornadomaster Posted - 24/07/2016 : 21:04:34
Ima li Fibre i gdje u Splitu?
thekide Posted - 24/07/2016 : 20:11:08
Čestitke na prvih deset godina. Eh, kad sam bio na Interliberu 2012. ili 2013. nisam ni obišao Fibrin štand. Ove godine to će mi biti prva destinacija.
Mord Posted - 21/07/2016 : 10:00:51
Htjedoh reci da je super kad je clanak bez krivo prenesenih informacija i gresaka.
PijaniPatak Posted - 20/07/2016 : 22:33:34
Sve najbolje Fibri za cener-godišnjicu i alal-vera Markosu na akciji
Žao mi je što nisam u prilici da je zloupotrebim za nabavku naslova za koje sam itekako zainteresovan, ali skidam kapu i "hvala, evo k'o da jesam"
Krenem po normalnim cenama dogodine, za sretan početak druge decenije ;)
Porter Posted - 20/07/2016 : 16:41:50
Sve najbolje za 10-ti rodjendan !
Johnny Difool Posted - 20/07/2016 : 16:32:07
Čovjek je strip-kritičar, publicist, izdavač (2x2), začinjavac i što sve ne, tako da je tvrdnja o upućenosti i znanju nažalost bivšeg forumaša Vladimira najmanje što se o njemu može reći.

kasper Posted - 20/07/2016 : 16:11:18
quote:
Originally posted by trolodtroje

treba vas upucati. sve



serogan?
trolodtroje Posted - 20/07/2016 : 16:09:23
treba vas upucati. sve
Dukidule Posted - 20/07/2016 : 15:29:57
A upućeni o upućenima koji su upućeni tko je upućen?
Koja kategorija upućenosti je tek to?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000