forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Pojedinačni topici za izdanja

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
zackoljicofil Posted - 18/07/2016 : 12:13:41
Da li ste za otvaranje pojedinačnih topica za svako domaće izdanje (broj) ne samo izdavačke kuće "Ludens"?

Ja sam lično za, prevashodno radi preglednosti.

Glasanje će trajati nedelju dana, do 25.7.2016, na dalje bi se trebalo postupati shodno mišljenju većine u zajednici.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
zackoljicofil Posted - 03/08/2016 : 02:39:36
quote:
Originally posted by morski

Trebalo bi. A onda ovo sto kaze Jozzinelli, poseban Bonelli izdavacki izlog. Ako nema predstavnika VC-a, ima puno entuzijasta koji bi to radili umesto njih. Isto se odnosi i na Libellus, Formu B, i ine.
Ovako je puno dobrih tema potisnuto besomucnim najavama. I kao sto jos neko rece, na opstim temama se vrlo lako izgubi nit komentara o nekom izdanju.
Uostalom, zasto ne pocinjati i teme sa nazivima starih izdanja koja bismo rado komentarisali?



I ovo apsolutno podržavam.
morski Posted - 21/07/2016 : 23:13:09
Trebalo bi. A onda ovo sto kaze Jozzinelli, poseban Bonelli izdavacki izlog. Ako nema predstavnika VC-a, ima puno entuzijasta koji bi to radili umesto njih. Isto se odnosi i na Libellus, Formu B, i ine.
Ovako je puno dobrih tema potisnuto besomucnim najavama. I kao sto jos neko rece, na opstim temama se vrlo lako izgubi nit komentara o nekom izdanju.
Uostalom, zasto ne pocinjati i teme sa nazivima starih izdanja koja bismo rado komentarisali?
velka031 Posted - 19/07/2016 : 23:35:32
Da.
Bachy Posted - 19/07/2016 : 19:13:20
quote:
Originally posted by Jozzinelli

quote:
Originally posted by Bachy
Da li netko možda brani nekome iz Veselog Četvrtka da postavlja novoobjavljene stripove u za to određeni forum?

Znači ako ima na Darkwoodovom forumu onda treba imati i ovdje? Zašto?


U tome i jeste stvar, niko ne brani ni Veselom Četvrtku, ni Darkwoodu da otvaraju poseban topik za svako svoje izdanje.



Pa u čemu je onda problem?
Jozzinelli Posted - 19/07/2016 : 16:08:20
quote:
Originally posted by Bachy
Da li netko možda brani nekome iz Veselog Četvrtka da postavlja novoobjavljene stripove u za to određeni forum?

Znači ako ima na Darkwoodovom forumu onda treba imati i ovdje? Zašto?


U tome i jeste stvar, niko ne brani ni Veselom Četvrtku, ni Darkwoodu da otvaraju poseban topik za svako svoje izdanje.
Al' ja o tome i govorim, ako si dobro pročitao moj post, da ne treba zatrpavati Bonelli podforum takvim temama.

quote:
Originally posted by Jozzinelli
treba da postoji posebni podforum Bonelli-izdavački izlog,

(ili za izdavačke kuće, kao na Darkwood forumu).

Dukidule Posted - 19/07/2016 : 11:16:37
Možda zato što među posjetiteljima (članovima) i ove stranice ima dosta onih koji kupuju/čitaju/skupljaju izdanja V. Č. pa bi pozdravili takve promjene?

P.S. To je samo moguć odgovor na zadnje pitanje.
Ja osobno nisam ostavio glas niti na jednoj od gore ponuđenih opcija.
Bachy Posted - 19/07/2016 : 11:07:56
quote:
Originally posted by Jozzinelli

quote:
Originally posted by Bachy
Zašto?


A zašto ih Ludens ima?



Pa zašto ne bi imao?

quote:
Originally posted by Jozzinelli

quote:
Originally posted by Bachy
Zašto?


Da se razumemo, nisam ja protiv pojedinačnih topika za svako izdanje,
već smatram da treba da postoji posebni podforum Bonelli-izdavački izlog,
da se ne bi zatrpavao postojeći Izdavački izlog Bonelli izdanjima,
a ovako se zatrpava Bonelli podforum.

Glasao sam inače za treću opciju, ali, kao što rekoh, ne zato što smatram da ne treba ni Ludens da ih ima,
već treba da postoji poseban podforum za pojedinačna Bonelli izdanja (ili za izdavačke kuće, kao na Darkwood forumu).




Da li netko možda brani nekome iz Veselog Četvrtka da postavlja novoobjavljene stripove u za to određeni forum?

Znači ako ima na Darkwoodovom forumu onda treba imati i ovdje? Zašto?
Jozzinelli Posted - 19/07/2016 : 09:19:18
quote:
Originally posted by Bachy
Zašto?


A zašto ih Ludens ima?

Da se razumemo, nisam ja protiv pojedinačnih topika za svako izdanje,
već smatram da treba da postoji posebni podforum Bonelli-izdavački izlog,
da se ne bi zatrpavao postojeći Izdavački izlog Bonelli izdanjima,
a ovako se zatrpava Bonelli podforum.

Glasao sam inače za treću opciju, ali, kao što rekoh, ne zato što smatram da ne treba ni Ludens da ih ima,
već treba da postoji poseban podforum za pojedinačna Bonelli izdanja (ili za izdavačke kuće, kao na Darkwood forumu).
Bachy Posted - 19/07/2016 : 07:53:13
quote:
Originally posted by zackoljicofil

Da li ste za otvaranje pojedinačnih topica za svako domaće izdanje (broj) ne samo izdavačke kuće "Ludens"?



Zašto?
Dukidule Posted - 19/07/2016 : 07:30:10
quote:
Originally posted by zackoljicofil

quote:
Originally posted by DODSFERD

Samo da ne bude mrtvih kao na ovom zadnjem.


Ma kakvi, biće više.
Ili mirnim putem, da pobunjeni formiraju radno telo za pregovore sa moderatorima odnosno vlasti.



Tajne službe u pozadini rade garant već punom parom kako bi se ustanovio identitet samoproglašenog predstavnika grupice pobunjenika. Moguće da će tu i do vješanja doći.
DzekDenijels Posted - 19/07/2016 : 02:10:05
Ne...
zackoljicofil Posted - 18/07/2016 : 23:42:46
quote:
Originally posted by DODSFERD

Samo da ne bude mrtvih kao na ovom zadnjem.


Ma kakvi, biće više.
Ili mirnim putem, da pobunjeni formiraju radno telo za pregovore sa moderatorima odnosno vlasti.
DODSFERD Posted - 18/07/2016 : 23:38:35
Samo da ne bude mrtvih kao na ovom zadnjem.
gerilac1 Posted - 18/07/2016 : 23:26:59
Predlažem vojni puč
PijaniPatak Posted - 18/07/2016 : 23:11:18
Neloš predlog, ali se ne slažem.
thekide Posted - 18/07/2016 : 17:47:12
quote:
Originally posted by zackoljicofil

A i dalje ne vidim zašto je ovaj predlog loš.


Predlog nije loš, ali ovde odavno nema predstavnika VČa koji bi to vodio redovno kao TrOMI. Za mikada ne znam dal radi na svoju ruku ili poluzvanično, ali radi odličan posao na onim tromesečnim VČ topicima.

Ja sam i dalje za otvaranje posebnih podforuma za Zagora a i što trolodtroje reče i za Alana Forda. Zaslužili su svoj kutak na forumu.

Inače što se tiče poređenja sa profesorom, ma to je smešno, kakav crni profesor. Pa trebalo mi je 5 minuta od tvog prvog posta da provalim ko si. Teme koje te zanimaju, stripovi koje čitaš, stil pisanja... ma daj, pa inspektor Clouseau bi to rešio očas posla.
mamlaz Posted - 18/07/2016 : 17:34:54
ne. kao do sada je ok.
Dwayne_Looney Posted - 18/07/2016 : 17:32:46
Mozda Bernard placa najave i u ugovoru jasno stoji da nema konkurencije
zackoljicofil Posted - 18/07/2016 : 16:08:50
A i dalje ne vidim zašto je ovaj predlog loš.
zackoljicofil Posted - 18/07/2016 : 16:08:04
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by zackoljicofil

quote:
Originally posted by solar

I ovako je ponekad zatrpan Bonelli pdf a kamoli da još otvaramo novi topic za bilo koje izdanje svih izdavača.
Ljudi su se navikli na trenutačnu situaciju i na naslovnice visoke rezolucije koje Tromi postavlja tako da nećemo ništa mijenjati.


Zašto održavati status quo, ako ljudi žele promene, drugo je održavati status quo, ako se ljudi ne bune i ne traže, a već nekoliko puta ljudi su pitali za ovo, ja sam uvideo da tu postoji inicijativa, i predložio na glasanje koje bi utvrdilo, da li zaista postoji inicijativa za tako nešto.

I za izdanja ostalih izdavača postoji naslovnice visoke rezolucije.



Po razini bahatosti i prepotencije podsjećaš me na jednog profesora sa foruma.

Nema promjene i piši konstruktivno.



Mene nije briga na koga ti verbalno ličim.
Ja samo vidim da si u debeloj manjini u ovoj diskusiji,a kao veliki liberal i demokrata, trebao bi da se povinuješ većini i pojedeš svoju misao.
mladjo Posted - 18/07/2016 : 15:57:48
quote:
Originally posted by zackoljicofil

quote:
Originally posted by solar

I ovako je ponekad zatrpan Bonelli pdf a kamoli da još otvaramo novi topic za bilo koje izdanje svih izdavača.
Ljudi su se navikli na trenutačnu situaciju i na naslovnice visoke rezolucije koje Tromi postavlja tako da nećemo ništa mijenjati.


Zašto održavati status quo, ako ljudi žele promene, drugo je održavati status quo, ako se ljudi ne bune i ne traže, a već nekoliko puta ljudi su pitali za ovo, ja sam uvideo da tu postoji inicijativa, i predložio na glasanje koje bi utvrdilo, da li zaista postoji inicijativa za tako nešto.

I za izdanja ostalih izdavača postoji naslovnice visoke rezolucije.



Po razini bahatosti i prepotencije podsjećaš me na jednog profesora sa foruma.

Nema promjene i piši konstruktivno.
going going Posted - 18/07/2016 : 15:02:10
Ja sam pre za to da se ozivi topic Zagor u izdanju Veselog cetvrtka http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=38032&whichpage=87 , isto tako ima i za DD i za Texa u izdanju Veselog i da se tamo ubacuju slike novih izdanja tog odredjenog junaka. Pored toga imamo i Mikadove cetvoromesecne preglede svih Bonelli stripova. Mislim da je to bolje.
supermark Posted - 18/07/2016 : 14:56:18
Možda bi bilo najbezbolnije rješenje kad bi moderatori prebacivali Tromijeve topice u podforum "izdavački izlog"
isto tako, bilo bi dobro da i predstavnik "Veselog četvrtka" otvora topice sa svojim izdanjima, pa to im je besplatna reklama za 5 minuta posla
Dwayne_Looney Posted - 18/07/2016 : 14:49:21
Može! Više bi se pričalo o stripu i epizodama a ne 25 str. topica Jedni doba jedna priča bar 23 su solarove slike naslovnica i table, o radnji brojeva ništa, recenzija nigdje. A bolja je i reklama.
zackoljicofil Posted - 18/07/2016 : 13:41:03
A i ne vidim zašto bi vam buna u vezi toga smetala, a u vezi ovoga vam ne smeta.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000