forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Omiljeni Zagorov scenarista

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
morski Posted - 31/07/2016 : 15:01:25
Nije nikakav trolling, jednostavno, hajde da vidimo, i mene zanima sta misli trenutna vecina na forumu.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Rahazlam Posted - 21/08/2016 : 17:07:00
Totalno prosjecna epizoda...
Mr. Bushido Posted - 21/08/2016 : 07:45:26
quote:
Originally posted by Rahazlam

Zasto ta?

Jedan odličan spoj napete priče, pomaknute atmosfere, iščašenih likova i realističnog crteža.

I ono najvažnije, imamo jedan efektan uvid u Zagorovu osobnost i misli koje ga pokreću.
Rahazlam Posted - 21/08/2016 : 02:58:27
Zasto ta?
Mr. Bushido Posted - 20/08/2016 : 21:50:55
quote:

A koja je ta?

http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-sd-64-65-strah-na-visokoj-sierri/248/
Rahazlam Posted - 20/08/2016 : 21:49:06
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Boselli, definitivno.

Ipak, nijedan od ovdje ponuđenih scenarista ne potpisuje meni najdražu epizodu Zagora.

A koja je ta?
Mr. Bushido Posted - 20/08/2016 : 21:47:19
Boselli, definitivno.

Ipak, nijedan od ovdje ponuđenih scenarista ne potpisuje meni najdražu epizodu Zagora.
ike666 Posted - 05/08/2016 : 20:11:56
Glasao bih za Nolittu ali je to prebanalno, pa svoj glas dajem Toninelliju jer je u kontinuitetu pisao dobre do odlične priče. I njegov Zagor imao je nekog duha, nije bio samo hrpa nabacanih priča kako ponekad danas izgleda.
RAKOSI4 Posted - 02/08/2016 : 21:36:13
Rahazlame ja ne uzdižem Nolitu u nebesa , On je nebesa davno prevaziša , u prostranstvima svemira i šeste planete .Njegovi stripovi puni su topline ,entuziazma i ljubavi , da bi ih trebalo uvesti u škole kao obaveznu lektiru . On je kao sunce a ostali scenaristi kao planete (neke veće neke manje ).
karven Posted - 02/08/2016 : 21:30:36
Ja bih samo voleo da upoznam čoveka koji je glasao za Minjaka, da se rukujem sa njim i pitam ga kako je.
Rahazlam Posted - 02/08/2016 : 21:13:49
quote:
Originally posted by igor 12

nolitta djed.pun mudrosti od kojeg su svi učili.sclavi tata.malo psikički rastrojen,lud,nabrijan.toninelli mama.dobroćudna kao svaka mati.burattini i boseli dva brata blizanca.ne znaš koji je dobar a koji zao.capone stric iz amerike.kada dođe,iznenadi te bonbonom ko iljadu lica straha..minjako nahoče.castelli ujak iz emigracije.sve familijarno.

hahahahahhaha
morski Posted - 02/08/2016 : 11:13:08
quote:
Originally posted by igor 12

nolitta djed.pun mudrosti od kojeg su svi učili.sclavi tata.malo psikički rastrojen,lud,nabrijan.toninelli mama.dobroćudna kao svaka mati.burattini i boseli dva brata blizanca.ne znaš koji je dobar a koji zao.capone stric iz amerike.kada dođe,iznenadi te bonbonom ko iljadu lica straha..minjako nahoče.castelli ujak iz emigracije.sve familijarno.

hahaha, komentar godine
objasnjeno. svaka cast!
igor 12 Posted - 02/08/2016 : 09:11:18
PijaniPatak Posted - 01/08/2016 : 20:50:54
Bez price o tatama i sl. subjektivnostima, iscitavam Nolittine price kako izlaze u ovim Lib knjigama i to je bas...apsolut, dominacija, emocija
Gru Posted - 01/08/2016 : 20:32:34
Nolitta, naravno. Prava je šteta što se poslije "Svemirske braće" nije još koji put vratio...
Rahazlam Posted - 01/08/2016 : 20:00:25
Uostalom,mladima je uglavnom Boselli najbolji Zagorov scenarista,ne vidim zasto bi oni bili u krivu a ti u pravu!?
Rahazlam Posted - 01/08/2016 : 19:58:43
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Ti si sigurno iz mlađe generacije kad se dvoumiš.Svaka čast svima ali nitko Noliti ne može donijet vode.Ne tvrdim da su loši.

Nikad nisam volio to uzdizanje nekog u nebesa,Nolitta je bio odličan autor a ovako samo ispada smijesan,neko ko nikad nije čitao Zagora mogao bi zaključiti da se radi o teškom remek djelu!
Opti Posted - 01/08/2016 : 11:17:43
Castelli
DODSFERD Posted - 01/08/2016 : 09:51:44
Ne mogu vjerovat da je i Mignacco dobio glas, mora da se netko šalio.
RAKOSI4 Posted - 01/08/2016 : 00:53:14
Ti si sigurno iz mlađe generacije kad se dvoumiš.Svaka čast svima ali nitko Noliti ne može donijet vode.Ne tvrdim da su loši.
DzekDenijels Posted - 01/08/2016 : 00:40:10
quote:

Tesko mi je rec izmedu Bosellia i Nolitte,al ipak dajem glas Nolitti zbog Zimske zmije,Bijesaa Osaga,Kapetana Zmije,Slobode ili smrt,Americke odiseje...

+1
RAKOSI4 Posted - 31/07/2016 : 19:19:16
NOLITA
supermark Posted - 31/07/2016 : 17:21:19
Pa zar nije vec stoti put ista tema?
Rahazlam Posted - 31/07/2016 : 17:10:48
Ah,najbolje bi bilo da je Ferri iz najboljih dana nacrtao sve epizode Zagora,ipak posto to nije moguce treba nac dobru i dostojnu zamjenu,Marcelo je bio odlican,Della Monica,Verni i Sedioli u kombinaciji su mi bili odlicni u novom Hellingenu,ima jos kvalitetnih crtaca,ali ima i onih cij mi se stil ne svida,ali definitivno je naj gore kada jedan crtac primjerice Laurenti nacrta odlicno pricu u redovnoj seriji a u maxiju nacrta katastrofa!
Darkwood Monty Posted - 31/07/2016 : 16:56:20
quote:
I to je pozitivna stvar po meni,ajde scenarista jos i moze bit vise ali crtaca nikako,Donatelli i Ferri su bili sasvim dovoljni,danas kojeg god Zagora otvorim drukciji crtez,nije cak ni bitno kakac je crtez nego to da mi nesto jednostavno ne pase pa makar crtali Picasso i Van Gogh!

Ovo se 101% slažem, vizualni identitet serijala je u banani skroz na skroz, na stranu jel riječ o (ne)talentiranim, odličnim ili lošim crtačima.
Jednostavno ih ima xxl previše i svaki piči po svome, a uz to naravno ima i dosta fušera.
Nakon Galijena možda to sve bude još i izraženije odskakalo, jer će pojedinci vjerojatno htjeti nametnuti svoj stil kao budući mainstream serijala.
Rahazlam Posted - 31/07/2016 : 16:37:23
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:

quote:
Originally posted by DODSFERD

Nolitta bez premca, ali me šokirao podatak da ga je Burattini prestigao po broju napisanih epizoda.

I to te sokiralo?Ma daj,pa kolko Nollita vec ne pise Zagora,mene je prije tri,cetiri godine sokiralo kad sam procitao da je Nollita napisao najvise epizoda Zagora,jer sam mislio da je i tada to bio Burattini!

Ali treba uzeti u obzir da u vrijeme Nollite nije bilo ni približno toliko scenarista na serijalu kao unazad 20-25 godina (isti slučaj i sa crtačima).

I to je pozitivna stvar po meni,ajde scenarista jos i moze bit vise ali crtaca nikako,Donatelli i Ferri su bili sasvim dovoljni,danas kojeg god Zagora otvorim drukciji crtez,nije cak ni bitno kakac je crtez nego to da mi nesto jednostavno ne pase pa makar crtali Picasso i Van Gogh!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000