forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Najveći nogometni klub svih vremena??

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Rahazlam Posted - 11/08/2016 : 21:32:16
Puno je velikih klubova,sad možemo to gledat statističk po trofejima,ako tako gledamo onda je Real Madrid najveći,barem sto se tiče Europskih natjecanja,Juventus ima preko 30 osvojenih Talijanskih prvenstava,Real također preko 30 naslova,Barcelona malo manje,Bayern da ne pričam,neznam napamet ali sigurno ima preko 30 naslova Bundeslige!
Izjava Ibrahimovica me potekla na ovaj topic,reko je da je Manchester najveći klub u kojem je igrao,to me navelo da razmišljam koji je klub veći od ta dva!
Osim statistike možemo dati i neko svoje mišljenje,pogotovo ako su statistike skoro izjednačene!
Nisam stavio dosta velikih klubova,ali ti sigurno nisu najveći,klubovi poput Arsenala,Porta,Borussije Dortmund,Benfice....
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Beren Posted - 21/08/2016 : 13:07:17
Ovdje nema neke velike dileme. Valensija, pa onda Real Madrid.
Barney Posted - 21/08/2016 : 13:03:18
quote:
Originally posted by raic1922

Pa nitko nije ni reko da je Chelsea najveći klub, samo da nije umjetni



Chelsea kao klub, nije umjetni, daleko od toga. Chelsea je jedan od standardnih sudionika Premier lige i ima svoju dugogodišnju povijest i tradiciju.
Samo što ga upravo ta dugogodišnja povijest i tradicija svrstava u jednu sasvim prosječnu ekipu u ligi a koja ponekad uspije i osvojit pokoji trofej
Nemaju nešto previše trofeja ali nađe ih se nekoliko. Najzapaženiji uspjesi su im iz zadnjih nekoliko godina kako ij je Abramović dignuo na jednu višu razinu.
I to je ok.

Ali kad mi netko onda na temelju toga, isti taj klub stavi u isti rang odnosno u istu rečenicu sa Realom, Bayernom, Barcelonom, Juventusom, ManUtdom i Liverpoolom, Milanom....da ne nabrajam sad baš sve.... koji već desetljećima haraju ligom, europom i svijetom, koji imaju tradiciju prepuno bogatu trofejima i legendama koji su prošli kroz taj klub... onda je Chelsea umjetni klub. Isto važi i za ManC.

Ovi su trenutno izuzetno jaki, vjerojatno čak i jači od nekih spomenuti ali došli smo na onaj moj prvi komentar da je velika razlika između NAJVEĆI i najbolji zadnjih par godina ili trenutno najbolji.
I to je to. Ništa drugo.

Konačni odgovor na temu ovog topica je - Real Madrid.
Nakon njega ostali.
S vremenom se to može promijeniti i prvo mjesto zauzeti netko drugi (trenutno Barca i Bayern najviše prijete) ali još par desetljeća neće sigurno.
Osim ako sad odjednom Barca i Bayern nastave svoju tradiciju trpanja trofeja u vitrinu a Real spadne na neki solidan klub u prvenstvu i svijetu... a to je jednostavno gotovo nemoguće.
roby05 Posted - 20/08/2016 : 22:48:49
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by roby05

Za bit najveci,tribalo bi se puno toga poklopit,ne samo rezultat i to vise vidim ka neko relativno pitanje.Neki je klub uspjesniji u necemu od nekoga drugog kluba i obratno.Chelsea svakako ni blizu ne spada u neki krug najvecih klubova,on ima tradiciju u nekim stvarima ka i svaki klub,ali je on trenutno umjetan klub,ka i puno klubova danas.Nesto slicno ka u nas Rijeka i nesto manje Dinamo.Po mome skromnom misljenju,ako vec pricamo o najvecem/im klubovima,tu bi svakako naveo,onako na prvu,Liverpool,Real Madrid,Juventus,Bayern...i sad neka neko kaze,koji je od njih najveci?


Milan,Barcelona,Manchester??


Ma dobro,nisam toliko tija nabrajat.Sve su to veliki klubovi.
Rahazlam Posted - 20/08/2016 : 21:03:57
quote:
Originally posted by Barney

Ne znam kako neki klub sa stogodišnjom tradicijom, koji ima u tom periodu 4 osvojena prvenstva i niti jednu ili jednu ligu prvaka, može biti na listi za NAJVEĆI nogometni klub svih vremena?
Do prekjučer se iz godine i godinu, desetljećima vucarao po osmom i desetom mjestu u prvenstvu a kad bi bio treći ili četvrti, vrištali bi od sreće, i onda jučer dođe Abramović ili neki šeik, i sad veç dvije-tri godine se približio vrhu ljestvice a jednom ili dva put i uspio osvojit.... i sad to nije ugledni, umjetni klub ili bolje rečeno umjetni velikan?
Ne kužim...
Ima milijun klubova sa vrhunskim navijačima, među njima valja istaknuti i Borusiju D. , ali ipak ima većih.




Da ja se slazem da se velicina kluba ne gleda po navijacima,recimo West Ham je uvjek bio poznat po stravstcenim navijacima ali uglavnom nikad nista od njih,njima je igrat Europsku ligu ogroman uspjeh!A izmedu ostalog znamo da bar 70 posto tih "navijaca" ne dolazi navijat zbog kluba ili zbog ljubavi prema nogometu nego znamo zbog cega!
Rahazlam Posted - 20/08/2016 : 21:00:45
quote:
Originally posted by roby05

Za bit najveci,tribalo bi se puno toga poklopit,ne samo rezultat i to vise vidim ka neko relativno pitanje.Neki je klub uspjesniji u necemu od nekoga drugog kluba i obratno.Chelsea svakako ni blizu ne spada u neki krug najvecih klubova,on ima tradiciju u nekim stvarima ka i svaki klub,ali je on trenutno umjetan klub,ka i puno klubova danas.Nesto slicno ka u nas Rijeka i nesto manje Dinamo.Po mome skromnom misljenju,ako vec pricamo o najvecem/im klubovima,tu bi svakako naveo,onako na prvu,Liverpool,Real Madrid,Juventus,Bayern...i sad neka neko kaze,koji je od njih najveci?


Milan,Barcelona,Manchester??
roby05 Posted - 20/08/2016 : 19:55:51
quote:
Originally posted by raic1922

Pa nitko nije ni reko da je Chelsea najveći klub, samo da nije umjetni


Pa ja sam,izmedju ostalog,napisa da Chelsea jest umjetni klub.
raic1922 Posted - 20/08/2016 : 19:35:07
Pa nitko nije ni reko da je Chelsea najveći klub, samo da nije umjetni
roby05 Posted - 20/08/2016 : 17:55:12
Za bit najveci,tribalo bi se puno toga poklopit,ne samo rezultat i to vise vidim ka neko relativno pitanje.Neki je klub uspjesniji u necemu od nekoga drugog kluba i obratno.Chelsea svakako ni blizu ne spada u neki krug najvecih klubova,on ima tradiciju u nekim stvarima ka i svaki klub,ali je on trenutno umjetan klub,ka i puno klubova danas.Nesto slicno ka u nas Rijeka i nesto manje Dinamo.Po mome skromnom misljenju,ako vec pricamo o najvecem/im klubovima,tu bi svakako naveo,onako na prvu,Liverpool,Real Madrid,Juventus,Bayern...i sad neka neko kaze,koji je od njih najveci?
Barney Posted - 20/08/2016 : 17:17:44
Ne znam kako neki klub sa stogodišnjom tradicijom, koji ima u tom periodu 4 osvojena prvenstva i niti jednu ili jednu ligu prvaka, može biti na listi za NAJVEĆI nogometni klub svih vremena?
Do prekjučer se iz godine i godinu, desetljećima vucarao po osmom i desetom mjestu u prvenstvu a kad bi bio treći ili četvrti, vrištali bi od sreće, i onda jučer dođe Abramović ili neki šeik, i sad veç dvije-tri godine se približio vrhu ljestvice a jednom ili dva put i uspio osvojit.... i sad to nije ugledni, umjetni klub ili bolje rečeno umjetni velikan?
Ne kužim...
Ima milijun klubova sa vrhunskim navijačima, među njima valja istaknuti i Borusiju D. , ali ipak ima većih.

Rahazlam Posted - 20/08/2016 : 01:06:46
Pa otvori ti!
raic1922 Posted - 20/08/2016 : 00:32:55
Možda ako neko zna nešto više o navijačkim firmama da otvori topic?
Rahazlam Posted - 19/08/2016 : 22:18:05
Al nije mi jasno kako smo na topicu o najboljem klubu svih vremena počeli pricat o Hajduku??
Kruger Posted - 19/08/2016 : 21:28:32
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by brni

Kad kazes Dinamo kazes..?


Dobar biznis,kvalitetna tvornica igrača za velike klubove u Europi,klub koji ostvaruje solidne rezultate u Europskim natjecanjima,doduše ne bas solidne za takavu kvalitetu kakvu imaju al eto,recimo prosle se godine nisu uopće osramotili u LP,zapravo su se pokazali u jako dobrom svijetlu,Olimpiakos je imao ogromne sreće u obje utakmice!


A kako je do toga došlo, to nema veze, jel'?



Došlo je do toga kao u svim klubovima, kao na primjer u Barceloni.
Rahazlam Posted - 19/08/2016 : 20:12:25
To ne znamo ni ja ni ti!
tinton Posted - 19/08/2016 : 20:05:08
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by brni

Kad kazes Dinamo kazes..?


Dobar biznis,kvalitetna tvornica igrača za velike klubove u Europi,klub koji ostvaruje solidne rezultate u Europskim natjecanjima,doduše ne bas solidne za takavu kvalitetu kakvu imaju al eto,recimo prosle se godine nisu uopće osramotili u LP,zapravo su se pokazali u jako dobrom svijetlu,Olimpiakos je imao ogromne sreće u obje utakmice!


A kako je do toga došlo, to nema veze, jel'?
raic1922 Posted - 19/08/2016 : 19:50:14
quote:
Originally posted by Barney

quote:
Originally posted by raic1922

quote:
Originally posted by Barney

Velika je razlika između "najveći" i "trenutno najbolji" ili "najbolji zadnjih nekoliko godina".

Real Madrid je najveći klub svih vremena uopće bez dileme.
I to se zna bez obzira tko navijao za koji klub.

Barcelona je zadnje desetljeće uspješniji klub od Reala jer ima više trofeja u tom razdoblju.
Ali to ju ne čini najvećim klubom. Definitivno spada u TOP 2 ili 3 najveća kluba ikad.


Chelsea, Man.C i još neki umjetni klubovi koji do prije par godina dok ih nisu preuzeli tajkuni, su bili osrednji klub u ligi, nisu do koljena niti jednoj Borusiji D. a da ne spominjem Juve, Bayern i još nekolicinu velikana.

Može sutra neki tajkun preuzeti Slaven Belupo i može sa njim osvojiti i par trofeja, ali to ga ne čini većim klubom od Dinama i Hajduka.



A po ćemu je to Chelsea umjetni klub?



Usporedi ga sa ManUtd-om i Liverpoolom zadnjih 80 godina, i pogledaj tko je i gdje je Chelsea u premier ligi prije pojave Abramovića a tko su ManUtd i Liverpool.... i shvatiti ćeš.



Pa onda samo par klubova u Engleskoj nisu umjetni, a kad smo već kod tradicije, Chelsea ima stariji stadion i od Manchestera i od Liverpoola, drži jedan od rekord u Engleskoj po posječenosti ( https://www.youtube.com/watch?v=5ixthT5aba4 , https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_record_home_attendances_of_English_football_clubs ), a o navijačkoj firmi ne treba ni pričat...
Leonid Posted - 19/08/2016 : 19:34:46
quote:
Originally posted by brni

Meni nije jasno zasto je Chelsea umjetni klub..to je klub duge tradicije i povijesti sa jednom od najboljih navijackih firmi u engleskoj..

Druga je stvar sta ga je kupia Abramovic pa je klub dozivia procvat u rezultatskom smislu..

Liverpool i Man.U se razlikuju samo po tome sto su i prije bili uspjesni..ali pogledajte ko su danas vlasnici tih klubova, u tom smislu i oni su umjetni klubovi poput Chelsea..


Potpis.
Abramovič već onako godinama praktički i ne ulaže vlastiti novac u Chelsea.

Real Madrid. Ostali nisu ni blizu. Milan je jedno vrijeme djelovao kao da može napasti tron, no totalno su se srozali.
Barca je isto u velikom naletu, ali trebat će još 4-5 CL i jedno 8-10 Primeri.
Caleb Posted - 19/08/2016 : 19:23:05
Ja sam pisao ovo, onako sa strane, ne poznajem najboje situaciju, vise sam mislio na tradiciju i istoriju kluba.
Rahazlam Posted - 19/08/2016 : 19:14:23
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by Rahazlam

Hajduk??Mene Hajduk asocira na propali posao,na nesposobnu upravu i na isfrustrirane navijače,eto bez ljutnje samo sam iskren!

Kada se maknu politika i ostala sranja, ostaje ono pravo.

Hajduku trebaju sposobni ljudi koji ce vodit klub(pošteni naravno),to prije svega,drugo im treba bolja škola,bolji skauti,ne znam zasto već dugo vremena nisu napravili igrača za repku!
izivko Posted - 19/08/2016 : 19:12:01

Reakcija na post o Hajduku
Rahazlam Posted - 19/08/2016 : 19:11:32
quote:
Originally posted by brni

Kad kazes Dinamo kazes..?


Dobar biznis,kvalitetna tvornica igrača za velike klubove u Europi,klub koji ostvaruje solidne rezultate u Europskim natjecanjima,doduše ne bas solidne za takavu kvalitetu kakvu imaju al eto,recimo prosle se godine nisu uopće osramotili u LP,zapravo su se pokazali u jako dobrom svijetlu,Olimpiakos je imao ogromne sreće u obje utakmice!
Caleb Posted - 19/08/2016 : 19:11:09
quote:
Originally posted by Rahazlam

Hajduk??Mene Hajduk asocira na propali posao,na nesposobnu upravu i na isfrustrirane navijače,eto bez ljutnje samo sam iskren!

Kada se maknu politika i ostala sranja, ostaje ono pravo.
Rahazlam Posted - 19/08/2016 : 19:07:30
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Caleb
Sa druge strane, Liverpul, po meni, ima najvecu istoriju, tradiciju, odnos sa navijacima, srce, dusu, borbenost... jesam navijac i verovatno nisam u potpunosto objektivan, ali meni je Liverpul pojam za onaj istinski, neiksvareni osecaj koji fudbal nosi sa sobom.



kad kažeš liverpool-kažeš nogomet
kad kažeš rela-kažeš lova


Tako nekako.

ISto bih rekao i za Hajduk (kao za Liverpul), ali ne na toliko globalnom nivou.[/green]



Hajduk??Mene Hajduk asocira na propali posao,na nesposobnu upravu i na isfrustrirane navijače,eto bez ljutnje samo sam iskren!
Caleb Posted - 19/08/2016 : 18:50:59
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Caleb
Sa druge strane, Liverpul, po meni, ima najvecu istoriju, tradiciju, odnos sa navijacima, srce, dusu, borbenost... jesam navijac i verovatno nisam u potpunosto objektivan, ali meni je Liverpul pojam za onaj istinski, neiksvareni osecaj koji fudbal nosi sa sobom.



kad kažeš liverpool-kažeš nogomet
kad kažeš rela-kažeš lova


Tako nekako.

ISto bih rekao i za Hajduk (kao za Liverpul), ali ne na toliko globalnom nivou.[/green]
brni Posted - 19/08/2016 : 18:48:45
Kad kazes Dinamo kazes..?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000