forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Priče s divljeg zapada 29

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 02/08/2016 : 10:10:06



01.08.16. u snk

02.08.16. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
zeljko Posted - 14/12/2016 : 11:17:59
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by velka031

Pročitao sam prvih 6 :)
Za života valjda dođem i do 29.


Sta je toliko loše??
Ja ovo nikad nisam čitao,uvijek si mislim da uzmem to kad vidim ali onda rade uzmem neku remitendu Bleka,Marka ili Mikija!
Kako ide ovo,jel ima glavnog lika ili svaka epizoda ima druge likove???



meni je ovaj serijal fenomenalan
prije rata sam čitao jedan ili 2 broja
nije mi se svidjalo to što nema srediđšnjeg junaka
a i imali smo prečih stvari od ovoga

sada mi je fenomenalno
jedini serijal gdje čitam uvode i objašnjenja... a tek priče

ide brže od mikija i telera
1Euro Posted - 25/09/2016 : 13:25:21
uskoro bi trebao broj 30.....
PaoloRivera Posted - 20/08/2016 : 18:38:53
quote:
Originally posted by RAKOSI4

100 ljudi 100 čudi , bitno je da za svakoga nešto ima , kobi nam svima ugodija . Trudim se i nadam se da nisam dosadan i naporan .


Ne, dapače, mislio sam to više u nekom pozitivnom smislu
RAKOSI4 Posted - 20/08/2016 : 13:36:59
Umalo zaboravija , pratim forum već neko vrijeme i sad kad sam ja doša na forum nema TIMER BILA ,bija mi je simpatičan (naravno i TIMBER BILICA) , navodno je izbačen , a on nije bija loš samo je volija malo bockat ,više onako da digne atmosferu.
RAKOSI4 Posted - 20/08/2016 : 13:31:53
100 ljudi 100 čudi , bitno je da za svakoga nešto ima , kobi nam svima ugodija . Trudim se i nadam se da nisam dosadan i naporan .
PaoloRivera Posted - 20/08/2016 : 13:05:43
Rakosi, meni je tu crtež bobona, nez..

[off] znam da si skroz novi forumaš, a već više postova od mene, zbilja si aktivan, vidim da žariš i pališ po cijelom forumu.. you're on fire, dude
RAKOSI4 Posted - 20/08/2016 : 02:51:38
Teme su ti : američki građanski rat , zlatna groznica , alamo , ratovi s Meksikom , Klu Kluix Klan , ratovi s indijancima ...........Sve vrhunski ali da je to samo bilo s drugim crtačima.
RAKOSI4 Posted - 20/08/2016 : 02:47:46
Nisam ti ni ja baš u tome, iako ima i nekoliko lipih priča,s boljim crtačima .Iskreno u većini tih epizoda me je crtež odbija ali sve imaju prekrasan dodatak povijesti divljeg zapada (vrlo poučno i kvalitetno napisano)Riječ ti je o jednoj obitelji koju prate razna povijesna događanja od dolaska u SAD-u.pa do kraja povijesti divljeg zapada .To je izlazilo u ZS i crtež mi se nije dopa pa nisam ni čita ali sjećam se da sam naiša i na dobre epizode s dobrim crtežom.Ovi koji su sve pročitali nek te upute bolje i nek ti reću za ove dobre koje vrijedi imati.Ne košta te ništa i na kiosu prelistat strip ,ako ti se svidi crtež garantiram da će ti se i priča svidjeti.Mogu samo sanjat kako bi ovo bila vrhunska edicija da je crta "esegese" ili neko o crtača Kit Tellera.Ovako kad mi ne odgovara crtež sve pada uvodu iako je dizajnerski vrhunski odrađeno.
Rahazlam Posted - 20/08/2016 : 02:23:43
Znam ali ne znam kakve su price i koji su likovi!
RAKOSI4 Posted - 20/08/2016 : 01:58:21
Imaš i ovogo u remitendi . Samo je remitenda vječna i neuništiva .
Rahazlam Posted - 20/08/2016 : 01:04:43
quote:
Originally posted by velka031

Pročitao sam prvih 6 :)
Za života valjda dođem i do 29.


Sta je toliko loše??
Ja ovo nikad nisam čitao,uvijek si mislim da uzmem to kad vidim ali onda rade uzmem neku remitendu Bleka,Marka ili Mikija!
Kako ide ovo,jel ima glavnog lika ili svaka epizoda ima druge likove???
RAKOSI4 Posted - 20/08/2016 : 00:36:13
Mislim da je riječ od ukusima .
DODSFERD Posted - 19/08/2016 : 23:53:25
Prije svih, ovo je najbolje izdanje koje se može pronaći na kioscima.
roby05 Posted - 19/08/2016 : 09:47:41
Dobar strip,nemam zamjerke.Posli Mikija najbolje izdanje.
velka031 Posted - 19/08/2016 : 08:45:18
Pročitao sam prvih 6 :)
Za života valjda dođem i do 29.
teller Posted - 18/08/2016 : 23:13:06
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by teller

Šteta što nećemo priću ČOVJEK SA GRANICE dobiti u koloru kako je prvotno bila objavljena...
Ifedizioni(pa i Strip Agent) tu priću skoro objavljuje ali ko svaku drugu...
Nije mi jasno a ni neće mi bit nikada da se te priće ne prodaju bolje od Zagora..
Znam da nije vrijeme westerna ali čitat o povjesti Divljeg Zapada kroz strip je neponovljivo...
DAN POKOLJA i Geronimo je vrhunska prića, OKLAHOMA malo romantičnija na način BELLA I BRONCOTA ali još uvijek odlična...
Znam da se ponavljam ali SIJAJAN STRIP, sad do kraja idu sve bolje priće...
Imam pirat tih prića ali to izdanje Strip Agenta je ko dan i noč prema onom piratskom...
I još kupljeno na kioscima..neznam koliko je izplatljivo ali Berniju kapa dolje na tom serijalu.





Šališ se?
Iskreno, ovo je prije svega i najviše dosadan strip, sa ponekom dobrom pričom, a o crtežu neću ni govoriti (D'Antoniju svaka čast).


znam da neka prića i smori ali taj zadnji broj je....pa fantastičan...preporuka velka, pročitaj taj 29 integral.
velka031 Posted - 18/08/2016 : 23:01:28
quote:
Originally posted by teller

Šteta što nećemo priću ČOVJEK SA GRANICE dobiti u koloru kako je prvotno bila objavljena...
Ifedizioni(pa i Strip Agent) tu priću skoro objavljuje ali ko svaku drugu...
Nije mi jasno a ni neće mi bit nikada da se te priće ne prodaju bolje od Zagora..
Znam da nije vrijeme westerna ali čitat o povjesti Divljeg Zapada kroz strip je neponovljivo...
DAN POKOLJA i Geronimo je vrhunska prića, OKLAHOMA malo romantičnija na način BELLA I BRONCOTA ali još uvijek odlična...
Znam da se ponavljam ali SIJAJAN STRIP, sad do kraja idu sve bolje priće...
Imam pirat tih prića ali to izdanje Strip Agenta je ko dan i noč prema onom piratskom...
I još kupljeno na kioscima..neznam koliko je izplatljivo ali Berniju kapa dolje na tom serijalu.





Šališ se?
Iskreno, ovo je prije svega i najviše dosadan strip, sa ponekom dobrom pričom, a o crtežu neću ni govoriti (D'Antoniju svaka čast).
teller Posted - 17/08/2016 : 17:14:47
neznam dal če se netko složit ali meni je jedini i možda največi nedostatak PSDZ neuspjelo miješanje satire i humora u strip...em nije taj humor uspjeo em ne paše povijesti Divljeg Zapada koja je bila sve samo ne smiješna..
Stripu nedostaje ona doza mračnosti, turobnosti i prljavštine koju bi znao nacrtati Ortiz ili izprićati Bernardi recimo...
Ovako je mnogo duhovitiji strip Bella i Bronco pa stoga i meni zanimljiviji.
Da se ne lažemo, strip je vrhunski ali previše romantično zasnovan a humor u njemu bezvezan i nepotreban...ne sećam se iz svih tih prića baš ijedne dobre fore...ma kako se Gino D,Antonio trudio...bolje da se nije.
Uz dosta dialoga i teksta strip zna zamorit...kod Kena recimo previše teksta zamjenjuju sličice koje govore same za sebe...
Pogotovo Oklahoma je baš krcata tekstom....bla bla bla...vidi se da je u njoj jedan od glavnih likova baba brbljavica.

zeljko Posted - 17/08/2016 : 15:25:51
ajmo jedna radna akcija za jadne privatnike :D
1Euro Posted - 17/08/2016 : 14:47:12
kako znaš da mu se ne isplati?

Naklada je 3000. I da se ne rasproda i da slučajno proda 800 primjeraka onda bi naklada pala na 1000 npr....a tako skroz drži nakladu 3000, pa nije valjda lud da tiska 3000 a proda 800....
DODSFERD Posted - 17/08/2016 : 12:29:33
Taman da se uopće ne isplati treba serijal izgurati do kraja, a Bernard će ionako negdje drugdje nadoknaditi manjak.
Telleru, kada izađe zadnji broj obavezno te svoje pirate negdje potopi da ne narušavaju ugled ovako odlične kolekcije.
teller Posted - 17/08/2016 : 10:45:02
Šteta što nećemo priću ČOVJEK SA GRANICE dobiti u koloru kako je prvotno bila objavljena...
Ifedizioni(pa i Strip Agent) tu priću skoro objavljuje ali ko svaku drugu...
Nije mi jasno a ni neće mi bit nikada da se te priće ne prodaju bolje od Zagora..
Znam da nije vrijeme westerna ali čitat o povjesti Divljeg Zapada kroz strip je neponovljivo...
DAN POKOLJA i Geronimo je vrhunska prića, OKLAHOMA malo romantičnija na način BELLA I BRONCOTA ali još uvijek odlična...
Znam da se ponavljam ali SIJAJAN STRIP, sad do kraja idu sve bolje priće...
Imam pirat tih prića ali to izdanje Strip Agenta je ko dan i noč prema onom piratskom...
I još kupljeno na kioscima..neznam koliko je izplatljivo ali Berniju kapa dolje na tom serijalu.

velka031 Posted - 14/08/2016 : 21:00:52
Jel objavljena dosad priča "Potjera za Kočizom"?
1Euro Posted - 14/08/2016 : 17:38:46
quote:
Originally posted by teller

da se vratimo temi...odličan broj, meni obe epiozode jedne boljih do sada...
kako se serijal zavrsava sve bolji i bolji...na ravni Bele$Bronka sigurno.



meni je prva epizoda super (ono sa Geronimom, Victoriom, apačima,...) a druga epizoda dosadna do bola.....sljedeči broj če biti mislim da VRHUNSKI!!! Jedva čekam....
zeljko Posted - 14/08/2016 : 14:24:30
fenomenalan strip bas ono sto treba biti...lagano stivo uz koje se nesto nauci...plus kratki dodatci

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000