forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 veseli cetvrtak-otisak

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
cronos six Posted - 21/08/2016 : 15:19:10
Dakle..kritikovao sam v.c sto se tice otiska..otisak jeste bio los,ali vremenom je popravljen,a i papir je deblji sto je ok.zadnjih 40-ak brojeva v.c bilo kog junaka otisnuti su zadovoljavajuce,cak i dobro..mnogi se drze izdanja pre 4-5god.kad su bila losija,ali nije vise tako,pa bih vas zamolio da prvo kupite strip a onda ga uslikate i da vidimo gde nestima......problem veselog za sad jeste dizajn ali to je neka druga prica...
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
RAKOSI4 Posted - 23/08/2016 : 23:11:01
quote:
Originally posted by Rahazlam

Rakosi,meni nije jasno zasto si ti kupovo "Nulti cas"," Sjekiru i sablju" i sta si vec nabrojao kad si to mogao kupiti u ludens klasik izdanju koje je kvalitetnije!


Rahazlame ima sam Zagor klasik ,međutim uništila mi ga je vlaga a drugi razlog je naslovnica u "Nultom času" koja mi je lipša.Upravo ove dane će mi stić kesice za stripove ,pa ću ih upakovati.Nisam se nikad ruga ali sam se čudija zašto ljudi stavljaju stripove u kesice , ali sad mi je sve jasno , sve u kesice.
DODSFERD Posted - 23/08/2016 : 23:09:51
Meni su bitne, a čak i da su potpuna bezvezarija red je objaviti priču od prve do zadnje stranice.
Rahazlam Posted - 23/08/2016 : 22:57:32
quote:
Originally posted by DODSFERD

Iako je otisak prilično slabiji ja također imam Nulti čas u VČ izdanju jer je Ludens napravio strašan zajeb u Klasiku izbacivši zadnjih 16 stranica.


Al totalno nebitnih za radnju stripa!
dzoni Posted - 23/08/2016 : 22:50:38
upravo citam teks knjigu broj 7 i tu je otisak odlican
DODSFERD Posted - 23/08/2016 : 22:46:51
Iako je otisak prilično slabiji ja također imam Nulti čas u VČ izdanju jer je Ludens napravio strašan zajeb u Klasiku izbacivši zadnjih 16 stranica.
Rahazlam Posted - 23/08/2016 : 22:35:54
Rakosi,meni nije jasno zasto si ti kupovo "Nulti cas"," Sjekiru i sablju" i sta si vec nabrojao kad si to mogao kupiti u ludens klasik izdanju koje je kvalitetnije!
legaz Posted - 23/08/2016 : 22:20:53
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Toga sam se i boja , imam "Nulti čas" neraspakovan u celofanu , meni među drage priče .Legaz sad si me rastužija.


Ako je moj sranje, ne znači da je tvoj. Viđao sam slučajeve gde sam ja imao krš a drugi ljudi sve po ps-u i obratno.
RAKOSI4 Posted - 23/08/2016 : 19:50:14
Toga sam se i boja , imam "Nulti čas" neraspakovan u celofanu , meni među drage priče .Legaz sad si me rastužija.
legaz Posted - 23/08/2016 : 19:01:52
Ja brojeve koje sam kupio zadnjih 20 komada što Zagora što Mr No što Teks, svi imaju sasvim ok otisak. U odnosu na ono pre bolje je neviđeno. Možda sam imao sreće. Neki dan sam izvadio OP 5 Nulti čas. Štampa je grozna, užas. Ovo sada u odnosu na to nebo i zemlja.
RAKOSI4 Posted - 23/08/2016 : 16:53:34
quote:
Originally posted by karven

OP ide na tri meseca, sta tu nije jasno? A odabir priča je na redakciji.
I dalje se stampa u novoj stampariji, ne sve, ali se stampa. Nisu to ekskluzivne informacije.


Blagodarim na informacijama Karven
cronos six Posted - 23/08/2016 : 16:38:13
nemam novog napoleona ali me bas zanima taj sivi otisak>>za crno mrljavi vec znam,ali taj sivi skoro neotisnuti nisam video"ponavljam"u zadnjih 30-40 broja.
karven Posted - 23/08/2016 : 15:59:35
OP ide na tri meseca, sta tu nije jasno? A odabir priča je na redakciji.
I dalje se stampa u novoj stampariji, ne sve, ali se stampa. Nisu to ekskluzivne informacije.
RAKOSI4 Posted - 23/08/2016 : 15:55:32
Dzoni vidim da si upućen , reci mi mislili se VČ vratiti na prvotne zamisli da izdaju dvije knjige godišnje (konkretno kolekcionarski Tex Viler)i po prvotnim planovima koliko misle izdavati OP-a godišnje i imaju li neki plan odabira epizoda ?
RAKOSI4 Posted - 23/08/2016 : 15:19:00
Šteta.
dzoni Posted - 23/08/2016 : 15:12:23
rakosi 4 odgovor za tebe...vc je stampao stripove u novoj stampariji samo mesec dana...ljudi iz nove stamparije su radili super stvar ali se ispostavilo da su u vc promenili stampariju samo da bi sredili malo stvari u svojoj stampariji i cim su to uradili vratili su se stampanju u svojoj staroj stampariji....stripovi su sada daleko bolje odstampani ali jos uvek daleko od kvaliteta ludensove stampe....za napoleona broj 3 cujem da se svi zale ali nisam ga jos kupio....
danielp Posted - 21/08/2016 : 23:01:39
quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by cronos six

Dakle..kritikovao sam v.c sto se tice otiska..otisak jeste bio los,ali vremenom je popravljen,a i papir je deblji sto je ok.zadnjih 40-ak brojeva v.c bilo kog junaka otisnuti su zadovoljavajuce,cak i dobro..mnogi se drze izdanja pre 4-5god.kad su bila losija,ali nije vise tako,pa bih vas zamolio da prvo kupite strip a onda ga uslikate i da vidimo gde nestima......problem veselog za sad jeste dizajn ali to je neka druga prica...



Tri put sam proveravao datum ovog posta i pitam se da li se šališ?!?

Poslednji Napoleon, br 3, izašao pre par dana je OČAJNO otisnut.
Crna boja na mnogo strana prelazi u sivu!

kakvu bre sivu! kod mene u žutu
RAKOSI4 Posted - 21/08/2016 : 21:48:33
Pa šta je njim , zar žele izgubiti kupce.I još prave enciklopedije od stripova .Nadam se da će se sve to popraviti do oko 15 broja knjige o Teksu (ili Ludensovog Teks Klasika) i OP-a iz "Zlatnog doba". Ali te knjige nisu ni jeftine , pa ako su 150 kuna valjda bi trebale i biti odgovarajuće kvalitete.
zeljko Posted - 21/08/2016 : 21:43:45
koga briga za otisak
vronski 3 Posted - 21/08/2016 : 21:33:57
Moj primerak Napoleona broj 3 je OČAJAN! Korice oguljene pri dnu, ivice iskrzane, stranice spojene pa se moraju rasecati a tek posle toga ne liče ni na šta...

Za 270 dinara stvarno čitaoci zaslužuju MNOGO bolji kvalitet izdanja!
Darkwood Monty Posted - 21/08/2016 : 21:26:33
Ja sam danas izvukao neke ZS epizode...al ga je Dnevnik znao otisnuti...
Curunir Posted - 21/08/2016 : 21:24:02
samo je jedna konstanta kod vč-ova otiska...
stalno je "sad sve u redu".
ima predobre korice, ali otisak nikad nije dobar.
što ne znači da je katastrofa kao na početku.
RAKOSI4 Posted - 21/08/2016 : 21:17:05
quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by cronos six

Dakle..kritikovao sam v.c sto se tice otiska..otisak jeste bio los,ali vremenom je popravljen,a i papir je deblji sto je ok.zadnjih 40-ak brojeva v.c bilo kog junaka otisnuti su zadovoljavajuce,cak i dobro..mnogi se drze izdanja pre 4-5god.kad su bila losija,ali nije vise tako,pa bih vas zamolio da prvo kupite strip a onda ga uslikate i da vidimo gde nestima......problem veselog za sad jeste dizajn ali to je neka druga prica...



Tri put sam proveravao datum ovog posta i pitam se da li se šališ?!?


Poslednji Napoleon, br 3, izašao pre par dana je OČAJNO otisnut.
Crna boja na mnogo strana prelazi u sivu!


Bilo je rečeno na forumu od upučenih , da je promijenjena tiskara te da je sad sve u redu .

alexts Posted - 21/08/2016 : 20:46:49
quote:
Originally posted by cronos six

Dakle..kritikovao sam v.c sto se tice otiska..otisak jeste bio los,ali vremenom je popravljen,a i papir je deblji sto je ok.zadnjih 40-ak brojeva v.c bilo kog junaka otisnuti su zadovoljavajuce,cak i dobro..mnogi se drze izdanja pre 4-5god.kad su bila losija,ali nije vise tako,pa bih vas zamolio da prvo kupite strip a onda ga uslikate i da vidimo gde nestima......problem veselog za sad jeste dizajn ali to je neka druga prica...



Tri put sam proveravao datum ovog posta i pitam se da li se šališ?!?

Poslednji Napoleon, br 3, izašao pre par dana je OČAJNO otisnut.
Crna boja na mnogo strana prelazi u sivu!
tinton Posted - 21/08/2016 : 20:33:13
Jest bolje, ali još uvijek nije zadovoljavajuće.
roby05 Posted - 21/08/2016 : 19:26:07
Zadnje OP su jako dobro odradjene.Uzimam samo njih i KI Tex i Mr.No i to mi je zadovoljavajuce sto se toga tice.Jedino, kod njih,je pitanje uveza,ali nije ni to toliko strasno.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000