forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 SystemComics - info

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
SystemComics Posted - 22/08/2016 : 13:39:27
U pripremi:

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
wesskowaz Posted - 17/06/2023 : 18:49:32
jaki Posted - 25/03/2022 : 00:19:58

Izdavač: System Comics
Naslovna strana: Ron Garney
Scenario: Matt Kindt / Keanu Reeves
Crtež: Ron Garney
Format: 160 x 230 mm
Povez: meki
Boja: kolor
Broj strana: 144
wesskowaz Posted - 20/10/2021 : 17:52:04
Od 22. do 31. oktobra.



zlatan bihac Posted - 17/10/2018 : 15:12:07
pa dobro, i knjiga 2 UT je u stampi pa bi i ona trebala ubrzo...i nakon toga bi ostale jos samo epizode 5 i 6 i prequel...nece sad to ostati neobjavljeno...sto se vise proda primjeraka knjige 1 i 2, prije cemo dobiti i zavrsetak ovog stripa..
sawitch Posted - 17/10/2018 : 14:39:51
quote:
Originally posted by Albino

Ako System ima neke veze sa UT , uzimam ga jedino ako izbace sve odjednom. Trula je fora da započinju sarijale , ne završavaju a otvaraju sestrinske firme koje izdaju neke sasvim desete naslove (koji i nisu loši) , onda zatvaraju i odustaju od tih novootvorenih firmi(npr.Dagda) i otvaraju nove. Mi mu tu dođemo kao neki lakmus papir.



Apsolutno se slazem. Ja od njih vise nista uzeti necu ukoliko ne bude gotovo. Ali apsolutno nista.
mikado Posted - 17/10/2018 : 13:59:11
quote:
Originally posted by Albino

Ako System ima neke veze sa UT , uzimam ga jedino ako izbace sve odjednom. Trula je fora da započinju sarijale , ne završavaju a otvaraju sestrinske firme koje izdaju neke sasvim desete naslove (koji i nisu loši) , onda zatvaraju i odustaju od tih novootvorenih firmi(npr.Dagda) i otvaraju nove. Mi mu tu dođemo kao neki lakmus papir.


+1
Albino Posted - 17/10/2018 : 13:04:02
Ako System ima neke veze sa UT , uzimam ga jedino ako izbace sve odjednom. Trula je fora da započinju sarijale , ne završavaju a otvaraju sestrinske firme koje izdaju neke sasvim desete naslove (koji i nisu loši) , onda zatvaraju i odustaju od tih novootvorenih firmi(npr.Dagda) i otvaraju nove. Mi mu tu dođemo kao neki lakmus papir.
wesskowaz Posted - 17/10/2018 : 00:23:08
Opa, Gorski!
TO se mora pazariti.
Dr. Zistis Posted - 16/10/2018 : 18:12:41
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by zlatan bihac

UT najavljen od PP, evo ga sad na topicu i stranici systema..



Koja stripovska godina dečki, koja godina...


Da znas
axle munshine Posted - 16/10/2018 : 18:09:26
quote:
Originally posted by feniks


Torpedo - rijec je o knjizi/zbirci prica o Torpedu



Uz napomenu da je graficki doprinos dalo i jos 29 domacih autora...😊
feniks Posted - 16/10/2018 : 17:44:54

Torpedo - rijec je o knjizi/zbirci prica o Torpedu
Ut - vjerovatno je u pitanju kooperacija kao s Adam Vajldom
Hercule Poirot Posted - 16/10/2018 : 16:49:34
quote:
Originally posted by zlatan bihac

UT najavljen od PP, evo ga sad na topicu i stranici systema..



Koja stripovska godina dečki, koja godina...
cerichus Posted - 16/10/2018 : 16:29:57
Kakav je ovo Torpedo? Zar nije System objavio sve u one tri knjige?
zlatan bihac Posted - 16/10/2018 : 11:46:10
UT najavljen od PP, evo ga sad na topicu i stranici systema..
Poli Posted - 16/10/2018 : 10:22:44

Nesto vec izaslo, nesto ce jos... Mozda samo pitanje u vezi ovog Torpeda - da li su te price vec izasle negdje na podrucju ex Yu? Da ne trazim sada po "bespucima stripovskog svemira".




















Albino Posted - 14/05/2018 : 13:39:55
quote:

A možda je Gera tija c/b izdanje?



Možda,zaista ne znam (ali nagađam da su prava kupljena od originalnog izdavača a ne autora) ... ali kad sumiram neka (za mene lično) neprijatna iznenađenja ,vidim da se tu System vrlo visko kotira...Naravno ništa ne obavezuje izdavača da nastavi započetu edicijiu ili da završi započeti serijal, ali u 21.veku- dobu nauke o podacima, biznis analize, dostupnosti informacije svakome putem interneta ,simptomatično mi je da izdavač ispoljava trajnu nesposobnost da proceni bar šta bi moglo ići do kraja i prodati se, u kom obimu i formatu...

anto Posted - 14/05/2018 : 13:30:44
quote:
Originally posted by Albino

System polako ali sigurno ispušava i kod mene. Još par DD giganata i da kompletiram Druunu i Linije Fronta i onda ćao. Ovo je trebalo biti u boji , jeste veliki format ali cb, a vidim cena je kao u boji....i ne ,ovo se ne može porediti sa Valkyrom. Ovde nema originalnog izdanja CB, odmah je rađeno za boju, ne postoji čak ni deluxe format u Francuskoj kao Valkyra CB pa da kažemo da je rađeno kao to izdanje...
Još kad sam video da su radili BJuF CB oni ili neki drugarići njihovi zgadilo mi se...
Dakle od sad kupujem prvo Fibru(kao što sam uradio sa BJuf)pa ako srpsko izdanje bude bolje lako ću ovo da prodam... A Prokleti...hm...ostaju na tabletu kao divan jedan piratski sken(iako više volim cb nego boju,ovo je za boju i neću da me rade).


rekoh da strip izgleda baš dobro,ali se potpuno slažem da je oriđiđi opcija bolja - B5+boja.
Drugar mi je dobio ovaj trejd lično od Gere (stari su ortaci) i to bi zaista bilo to.

A Lokomotiva je izbacila dva cb stripa - BJUF i Poziv;BJUF je stvarno bezveze kako izgleda,a Poziv,koji je i kod francuza izašao bez boje već izgleda sasvim lepo - ovaj strip je u pitanj:
https://www.bedetheque.com/serie-54279-BD-Appel.html
jaki Posted - 14/05/2018 : 13:27:59
A možda je Gera tija c/b izdanje?
Albino Posted - 14/05/2018 : 13:24:13
System polako ali sigurno ispušava i kod mene. Još par DD giganata i da kompletiram Druunu i Linije Fronta i onda ćao. Ovo je trebalo biti u boji , jeste veliki format ali cb, a vidim cena je kao u boji....i ne ,ovo se ne može porediti sa Valkyrom. Ovde nema originalnog izdanja CB, odmah je rađeno za boju, ne postoji čak ni deluxe format u Francuskoj kao Valkyra CB pa da kažemo da je rađeno kao to izdanje...
Još kad sam video da su radili BJuF CB oni ili neki drugarići njihovi zgadilo mi se...
Dakle od sad kupujem prvo Fibru(kao što sam uradio sa BJuf)pa ako srpsko izdanje bude bolje lako ću ovo da prodam... A Prokleti...hm...ostaju na tabletu kao divan jedan piratski sken(iako više volim cb nego boju,ovo je za boju i neću da me rade).
anto Posted - 14/05/2018 : 12:29:15
quote:
Originally posted by dicmanjac

Kako izgleda s obzirom da je c/b?


izgleda baš dobro.
a i veliki je format u pitanju.
risbozg Posted - 14/05/2018 : 11:43:37
quote:
Originally posted by dicmanjac

Kako izgleda s obzirom da je c/b?



ko ti je rekao da je c/b ?
dicmanjac Posted - 14/05/2018 : 11:21:32
Kako izgleda s obzirom da je c/b?
www2 Posted - 14/05/2018 : 09:27:11
quote:
Originally posted by Poli


Izaslo. 142 str.







Ovo sam pročitao......OK strip...meni malo vuče na apocalypto Mela Gibsona, nisam siguran zašto

Poli Posted - 13/05/2018 : 00:54:06

Izaslo. 142 str.



Poli Posted - 04/06/2017 : 00:46:20

izaslo




Serpieri 4 - Džon i Meri (System Comics)
02.06.2017
Br. strana: 66
Boja: Crno-beli
Uvez: Meki
Cena: 800 din



forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000