forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Sedativi

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
zackoljicofil Posted - 27/08/2016 : 18:19:36
Da li konzumirate sedative?

Iskustva sa istima?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
mladjo Posted - 29/08/2016 : 20:20:00
quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

2 vinjaka 1 deprozepam na svaka 3 sata



i posle 10 godina ti bude bolje

To je zanimljiva situacija da svi znaju tu scenu iz filma, a cijeli film je valjda gledalo možda 5% ljudi koji su ju vidjeli

Sneaksie Thiefsie Posted - 29/08/2016 : 19:00:51
2 vinjaka 1 deprozepam na svaka 3 sata
Risar_69 Posted - 29/08/2016 : 17:30:25
A Keith Richard posnifao prah svog pokojnog oca :)
evo jedan članak o legendama
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-1320761/Rolling-Stone-Keith-Richards-reveals-drugs-sex-Mick-Jaggers-tiny-manhood.html
bagi Posted - 29/08/2016 : 17:19:45
Sedativi? Jedan Lexaurin od 3 mg dnevno,u iznimnim slučajevima i dva...
Risar_69 Posted - 29/08/2016 : 17:15:54
quote:
Originally posted by Poli


http://dangerousminds.net/comments/on_a_scale_of_one_to_all_of_the..._how_much_cocaine_is_the_singer_of_kansas






samo da ne jedu "krokodila". Nisam htio staviti video, jer je pfuj. Kad sam pogledao onaj sa kompilacijom(kako npr. jedan trči i ubaci se u zadnji dio stakla od automobila, pa zombiji i slično), išlo mi je nazad, šta to sve lude gutaju...
Poli Posted - 29/08/2016 : 17:02:33

http://dangerousminds.net/comments/on_a_scale_of_one_to_all_of_the..._how_much_cocaine_is_the_singer_of_kansas


zackoljicofil Posted - 28/08/2016 : 14:42:25
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by zackoljicofil

I evo sada, nakon svega, jedna stvar mi izričito ne ide u glavu, zašto zatvarati topice, na kojima je odaziv članstva dobar?!


Jel konzumiras ti neke sedative??


Ne, hvala na pitanju.
Rahazlam Posted - 28/08/2016 : 13:29:37
quote:
Originally posted by zackoljicofil

I evo sada, nakon svega, jedna stvar mi izričito ne ide u glavu, zašto zatvarati topice, na kojima je odaziv članstva dobar?!


Jel konzumiras ti neke sedative??
DODSFERD Posted - 28/08/2016 : 11:01:44
I nakon svega ostadošmo samo na sedativima a ostalih poroka smo se riješili
zackoljicofil Posted - 28/08/2016 : 04:16:13
I evo sada, nakon svega, jedna stvar mi izričito ne ide u glavu, zašto zatvarati topice, na kojima je odaziv članstva dobar?!
zackoljicofil Posted - 28/08/2016 : 04:10:50
Takođe, topic o ostavljanju pušenja cigareta, nije isto što i poll o konzumaciji cigareta.
Takođe, i generalni topic o kafi nije isto što i poll o konzumaciji iste, kao što isti nisu poll o novome naslovničaru Zagora i sticky topic Zagora.
Isto tako, ni topic o alkoholu nije isto što i poll o tome koliko procenata glasača konzumira alkohol.

Jednom uvidi svoje greške, i ispravi ih, ukoliko želiš biti poštovan od strane mene.
zackoljicofil Posted - 28/08/2016 : 04:05:50
quote:
Originally posted by manhunter

Sledeći put kada otvoriš PET topica u roku od deset minuta, bićeš kažnjen zbog spama.
Hvala na razumevanju.


Čekaj molim te, sada pročitah, ti poistovećuješ poll o legalizaciji marihuane, sa pollom koji govori o konzumaciji marihuane, čekaj, da li si ti stvarno ozbiljan?
Možda neko želi da se legalizuje ali ne konzumira, uostalom, kao Hose Muhika, bivši predsednik Urugvaja koji je legalizovao, i rekao da to može da konzumira svako ko oseća da mu je to potrebno da bi imao slobodu, a njemu nije.
To nikako nije isto, i isto tako, ne postoji (koliko ja znam) nijedan poll koji pita potpuno isto pitanje, tako da ništa nije isto, dokle god se i jednim slovom razlikuje od drugog "istovetnog".
Nemaš poentu.
A kakve veze ima ako je otvoreno makar i 100 pollova za 5 sekundi, ako su transparentni, i ljudi se odazivaju na iste?
zackoljicofil Posted - 28/08/2016 : 03:59:46
quote:
Originally posted by manhunter

Sledeći put kada otvoriš PET topica u roku od deset minuta, bićeš kažnjen zbog spama.
Hvala na razumevanju.



nakon ova posta, ljudi se prestadoše razmnožavati međusobno, i, naposletku, zapališe veliku logorsku vatru, i počeše igrati oko nje,
poslednja igra čovečanstva
Just_Charlie Posted - 27/08/2016 : 23:37:29
I tako nam na forumu kroz ove nove, vec zatvorene teme, osvanula slika zivota.
Rodis se, probas alkohol, postane nezanimljiv osjecaj s vremenom, marihuanu, ne pase ti, od kave pocne zgaravica, cigarete postale out, seksa se rado sjetis i preostanu ti, kao nuspijava zrelosti - sedativi.
Nemam fakat nista nadodati. Zivot mi prosao pred ocima, pogledom na forumsku listu, u trenu. :)
Rahazlam Posted - 27/08/2016 : 22:33:09
Jebote dodem na svastaru i sta zateknem?
Pet glupih troll topica koji su uglavnom vec bili,i ovaj lik se zali na nesto...
mamlaz Posted - 27/08/2016 : 22:17:46
ma naravno da ovaj trola, ali kada smo se vec upecali mogao si pustitijos koji sat pa onda zakljucati
manhunter Posted - 27/08/2016 : 22:10:15
Svi topici su manje-više aktivni, iako su pokrenuti još ranije. To što je leto, kada ionako ima manje prometa na forumu, to je nešto drugo.
Koja je svrha otvaranja novih topica, kad postoje istovetni? Zar ne može da se nastavi diskusija u postojećim topicima?

I najvažnije pitanje: da li stvarno misliš da je postavljaču ovih silnih tema stalo do diskusije?
mamlaz Posted - 27/08/2016 : 22:04:00
znam da ima dvojnike, ali malo je razbio dosadu svastare. mislim da su ovo teme koje nikad nece biti dosadne makar se ponavljaju. nije zanimljivo nastavljat teme od pred par godina. bit foruma je da svi puno cesce sudjelujemo, a ne da napisemo pokoji post na temama od pred par godina.
manhunter Posted - 27/08/2016 : 22:03:46
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by manhunter

Bezvezan jeste, ali jedini nije imao dvojnika.
Svi drugi topici već postoje,zato su ovi novi zaključani.




https://youtu.be/n3mUdc8Yc4E






https://www.youtube.com/watch?v=xcWPNFcG0ts
lwood Posted - 27/08/2016 : 22:01:25
quote:
Originally posted by manhunter

Bezvezan jeste, ali jedini nije imao dvojnika.
Svi drugi topici već postoje,zato su ovi novi zaključani.




https://youtu.be/n3mUdc8Yc4E

manhunter Posted - 27/08/2016 : 21:56:46
Bezvezan jeste, ali jedini nije imao dvojnika.
Svi drugi topici već postoje,zato su ovi novi zaključani.
mamlaz Posted - 27/08/2016 : 21:47:23
jbt, od pet topika ti ne zakljucas jedini koji je stvarno bezvezan :) nadam se da ce se globinjo vratiti moderiranju cim se oporavi od batina rivi prosli vikend :)
manhunter Posted - 27/08/2016 : 21:34:37
Sledeći put kada otvoriš PET topica u roku od deset minuta, bićeš kažnjen zbog spama.
Hvala na razumevanju.
Obi-wan Posted - 27/08/2016 : 20:52:11
Ne. Smatram da štete zdravlju. Možda griješim, ali ne bih provjeravao. Nosim se sa poteškoćama i psihozama junački nasuvo. Nuspojava - mrzim cijeli svijet.
lwood Posted - 27/08/2016 : 20:16:42
zavisi,neki su dobri neki imaju nuspojave

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000