forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex 139 - Rendžer je izdajnik!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 21/08/2016 : 11:12:04
Scenarij: Mauro Boselli
Crtež: Guglielmo Letteri
Naslovnica: Claudio Villa

Original #507 - Recenzija

30.08.16. u snk
31.08.16. na kioscima
19   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
bjelolasica Posted - 29/09/2016 : 20:27:42
quote:
Originally posted by solar

Recenzija:
http://www.stripovi.com/recenzije/tex-willer-tx-vec-6-7-rendzer-je-izdajnik/1590/

Joj na ovu sam gotovo zaboravi. Još si mislim kao da sam ovo recenzirao
solar Posted - 27/09/2016 : 14:54:59
Recenzija:
http://www.stripovi.com/recenzije/tex-willer-tx-vec-6-7-rendzer-je-izdajnik/1590/
Rahazlam Posted - 09/09/2016 : 14:03:31
quote:
Originally posted by pcoro

Kasnimo bar desetak godina, a mozda i više. I razmak se stalno povećava jer je kod nas sporiji ritam. Daj šansu i redovnom Teksu jer se zna zalomit i dobra epizoda (doduse sve rjeđe) i možda je i bolji od Maxija. A u remitendi je lako nadoknadit zaostatke jer malo brojeva izađe godišnje, s dva tri paketića nadoknadiš cijelu godinu. I nije skupu



Ne kupujem remitende takvih izdanja gdje na kraju epizode piše nastavlja se...
Pa imam ja neke epizode redovnog Texa, i vrlo su mi solidne,maxiji su u zadnje vrijeme sve lošiji,vrhunac smeća je bio Ruju-Diso maxi,maxiji su prije bili uglavnom odlični:Oklahoma,Lovac na fosile,Sjeverozapadni teritorij,Zlato juga,Dva lica osvete,Rio Hondo...Ortiz i Repetto su vrhunski crtači iako imaju skroz drugačiji stil,Font koji je crtao Sjeverozapadni teritorij također je odličan crtac,problem su Cossu i Diso kojima uopće nebi trebalo biti mjesta u Texovoj ekipi ali eto,razlika između očajnog Cossua i sjajnog Ortiza se vidjela u ovom najnovijem maxiju gdje svaki od njih crta jednu epizodu,nebo i zemlja!!Seugera je odličan autor,bolji od Nizzija,iako volim i Nizzija!!
DODSFERD Posted - 05/09/2016 : 17:55:13
Bude i prije jer Ludens sada gura 8 brojeva godišnje, ako ostane taj ritam.
mike Posted - 05/09/2016 : 15:43:00
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ova epizoda je izašla u Italiji početkom 2003. Zaostatak je ogroman, ali meni je ionako najbitnije da Ludens objavi do broja 568 jer dalje imam od Libellusa.



Jos samo 10 godina i pobijedio si .
DODSFERD Posted - 05/09/2016 : 10:37:21
Ova epizoda je izašla u Italiji početkom 2003. Zaostatak je ogroman, ali meni je ionako najbitnije da Ludens objavi do broja 568 jer dalje imam od Libellusa.
pcoro Posted - 05/09/2016 : 09:11:19
Kasnimo bar desetak godina, a mozda i više. I razmak se stalno povećava jer je kod nas sporiji ritam. Daj šansu i redovnom Teksu jer se zna zalomit i dobra epizoda (doduse sve rjeđe) i možda je i bolji od Maxija. A u remitendi je lako nadoknadit zaostatke jer malo brojeva izađe godišnje, s dva tri paketića nadoknadiš cijelu godinu. I nije skupu
Rahazlam Posted - 05/09/2016 : 00:02:05
Letteri je umro prije nekih 7,8 godina ako se ne varam?? Kad je ova epizoda onda izašla u Italiji?Ne pratim Texa osim maxija,zar toliko kasnimo za Talijanima??
El Morisco Posted - 04/09/2016 : 22:18:57
quote:
Originally posted by pcoro

Nije, baš je dobra epizoda. Rasplet je očekivan, ali kao da to sad ima veze. Pomalo priprost scenarij i nevjerovatbo drveni Letterijev crtež su se ovaj put lijepo nadopunili i dobili smo strip koji ne valja previše ali ipak mi se svidio. Ipak, ostaje prigovor: fali mi krvaviji, spektakularniji obračun. Nikako da dočekam nekog krvavog, brutalnog Teksa :'-(


I meni nedostaje takav rasplet!! Zaboravi, nećemo ga vidjeti. Nije više "politički korektno". Zato se i vraćam s nostalgijom na stare epizode.
cronos six Posted - 04/09/2016 : 20:43:38
dosadna epizoda.
DODSFERD Posted - 04/09/2016 : 20:31:14
Dobri stari western u ova vremena puna fantastike.
teller Posted - 04/09/2016 : 20:03:25
quote:
Originally posted by pcoro

Nije, baš je dobra epizoda. Rasplet je očekivan, ali kao da to sad ima veze. Pomalo priprost scenarij i nevjerovatbo drveni Letterijev crtež su se ovaj put lijepo nadopunili i dobili smo strip koji ne valja previše ali ipak mi se svidio. Ipak, ostaje prigovor: fali mi krvaviji, spektakularniji obračun. Nikako da dočekam nekog krvavog, brutalnog Teksa :'-(


meni je bio u Veselom ok, iako Letteri nije moj favorit.
Nema tako lošeg Texa da ga nebi kupio bar u ** primjeraka.
jer Tex na kioscima u tom ritmu je blagoslov.
Dobri stari vestern u ova odurna virtualna surova vremena.
pcoro Posted - 04/09/2016 : 17:49:53
Nije, baš je dobra epizoda. Rasplet je očekivan, ali kao da to sad ima veze. Pomalo priprost scenarij i nevjerovatbo drveni Letterijev crtež su se ovaj put lijepo nadopunili i dobili smo strip koji ne valja previše ali ipak mi se svidio. Ipak, ostaje prigovor: fali mi krvaviji, spektakularniji obračun. Nikako da dočekam nekog krvavog, brutalnog Teksa :'-(
Shaner Posted - 04/09/2016 : 13:39:38
Bespotrebno i neuvjerljivo zakomplicirano s raspletom koji se dao naslutiti još u prošlom broju. Počinjem ozbiljno razmišljati da prestanem kupovati Texa.

Duke Zill Posted - 31/08/2016 : 18:33:00
Dostupan na kiosku
Dukidule Posted - 21/08/2016 : 21:56:47
Siguran sam da je teller mislio isključivo na samu naslovnicu, a tu mu se pridružujem.
nenno Posted - 21/08/2016 : 14:32:55
Gdje piše RENĐER?
RAKOSI4 Posted - 21/08/2016 : 13:25:49
I tebi je ovo prekrasno "RENĐER JE IZDAJNIK" ,
teller Posted - 21/08/2016 : 13:00:24
Prekrasno, volim Texa na kioscima sa tim tempom.
Imam Veseli ali ovo je u otisku nebo i zemlja za usporedit.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000