forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Ludi (zanimljivi) profesori u srednjoj školi

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
zackoljicofil Posted - 23/10/2016 : 16:54:56
Da li ste imali kojeg, kod nas su uglavnom bili pred penzijom, pa je bila npr. jedna na lekovima koja je predavala srpski i viđala patuljke na času, odnosno ih mazila i smejala se, i plakala je kada se neko gađa nečim na času.
Vaša iskustva?

17   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
vronski 3 Posted - 25/10/2016 : 08:37:57
A zašto samo profesori iz srednje škole, zašto ne i oni iz osnovne, i tu je sigurno bilo zanimljivih likova? ;)
Sneaksie Thiefsie Posted - 24/10/2016 : 23:19:10
a ja crtao sebe i drugarice
mogorovic Posted - 24/10/2016 : 22:57:51
A, ja sam crtao svoje profesore, u školi i na fakultetu. U seksualnom aktu! Sreća, nikada nisu ulovili...
Risar_69 Posted - 24/10/2016 : 21:42:55
quote:
Originally posted by kiky

meni su profesori uzimali stripove kada sam ih čitao ispod klupe. kao danas djeci mobitele.



hehe i nisu ih vračali, kod nas je jedan profesor napunio album sa sličicama, a mi se izmedju odmora nismo mogli iti tapke...
A kod matematike u sedmom nacrtao ženski akt, i nije mi ga vratio profesor
Mrkva Posted - 24/10/2016 : 20:19:50
Učenici su jako jeftini: vole majice s bendovima i neposredan govor.
Ja sam studirala hrvatski zato što sam zeljela biti kao profa iz hrvatskog, koja je bila naprosto bajna u tumačenju poezije. Ali mislite li da danas znam tumačiti poeziju? No way, Jose.
I još nešto: danas sam superkul profa kad predajem hrvatski, a potpuno sam jadna kad predajem engleski. Baš kao i moja bivša profa engleskog.
tinton Posted - 24/10/2016 : 19:10:43
quote:
Originally posted by kiky

meni su profesori uzimali stripove kada sam ih čitao ispod klupe. kao danas djeci mobitele.


Meni se to dogodilo na prvom satu matematike (Zagor :Plaćenici).
Nije mi bilo zanimljivo pisati brojeve po bilježnici...
kiky Posted - 24/10/2016 : 19:06:20
meni su profesori uzimali stripove kada sam ih čitao ispod klupe. kao danas djeci mobitele.
Space Marine Posted - 24/10/2016 : 14:37:00
Ja sam svojim profesorima u osnovnoj posuđivao stripove
Sneaksie Thiefsie Posted - 24/10/2016 : 09:53:58
svi su otisli na neprijateljsku stranu
suprotno onome cemu su me ucili
Just_Charlie Posted - 23/10/2016 : 23:44:50
moj profesor iz fizike bio je baš faca.
On mi je dao prvi stripovski nadimak(Red Sonja)i volio me tako zvati.
DODSFERD Posted - 23/10/2016 : 23:42:30
Bila je jedna profesorica njemačkog koja je nosila suknje, kolegi što je sjedio sa mnom je često ispadala olovka ili gumica na pod samo da bi se mogao sagnuti i gledati joj u gaće.
doom Posted - 23/10/2016 : 23:23:27
meni su najlude bile profesorice, nema te koju nisam zelio opaliti makar bila preko 50-60
Johnny Difool Posted - 23/10/2016 : 22:27:03
Nije srednja, ali jest osnovna škola.
Moj profesor zemljopisa u petom razredu, Vinčić mu je bilo prezime a ime sam nažalost zaboravio, je bio sjajan čovjek.
Predavao nam je samo jednu godinu, a onda je dobio premještaj u Split odakle je i bio te gdje je ubrzo i umro, od raka mislim.
Elem, zemljopis smo uvijek imali četvrti sat, nakon velikog odmora, i bilo bi zabavno slušati njegove uvode i "galamljenja" dok smo se zadihani vraćali i još uvijek žvakali.
Pa je bilo "mumaj, mumaj", pa znamo li mi tko je bio veliki kineski znanstvenik Mevezema Jusaune +, pa "ići ćete vi meni na deset dana Mediterana", pa znamo li priču o "fritulama za dida Cukona", i svašta nešto.
Onaj Mevezema Jusaune je bio svojevrsni akronim Sunčeva sustava (MErkur, VEnera, ZEmlja, MArs, JUpiter, SAturn, Uran, NEptun, + za Pluton), i ja sam zahvaljujući Vinčiću to istog dana zapamtio za čitav život.
Ono "deset dana Mediterana" je bila produžna nastava na kraju godine, za ispravljanje jedinica, a "fritule za dida Cukona" je bila priča o tome kako je unuk u kuhinjskoj krpi nosio djedu Cukonu fritule koje mu je mater ispekla, ali ih je kurva usput pojeo, pa mu je došla velika nužda koju je obavio u krpu, pa su to bile nove "fritule" za dida.
Bio je i odličan pedagog, a najviše sam i najlakše o zemljopisu naučio na njegovoj nastavi.
Bili smo tužni kad je tijekom ljeta otišao u Split, a još tužniji kad je koju godinu kasnije umro.

kiky Posted - 23/10/2016 : 19:47:14
profesor iz geografije je često puta smrdio po češnjaku.
zackoljicofil Posted - 23/10/2016 : 17:18:10
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Hm, još jedan Profin nick?




Smarate.
Johnny Difool Posted - 23/10/2016 : 17:12:08
Hm, još jedan Profin nick?

zackoljicofil Posted - 23/10/2016 : 16:56:54
A moj razredni u prvoj godini (posle je otišao u penziju) pravdao je sve dane osim petka, kada smo imali dvočas kod njega, petak nije hteo da opravda makar mu doktora doveo da svedoči.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000