forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Problem

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
wolf Posted - 24/10/2016 : 20:59:23
Ovo je već nepodnošljivo iritantno - svako malo događa se smrzavanje servera zbog čega sam izgubio brojne aukcije. Minutu-dvije prije, a potraje ponekad i po 5-6 minuta. Kako definitivno nije problem u mojoj vezi i brzini zanima me ima li još tko ovakvih problema.
9   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
risbozg Posted - 25/10/2016 : 15:35:00
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by supermark

Nemam tih problema. Ponudim dan ranije.



I ja sam nekad tako. A onda su se pojavili neki likovi kojima je izgleda zabavno nabijati ponude. Nije mi žao izgubiti predmet u poštenom nadmetanju, kao ni to da ponekad moram ići na najviše iznose koje si zacrtam, ali ne moram baš biti žrtva nečijeg zabavljanja (također, ne bih spekulirao, ali tko zna kome sve sa strane igrači umjetno dižu ponude). Znam o čemu govorim jer duže vrijeme pratim aukcije i tko i kako bida.




vidiš ja tebe nisam pratio pa si mi se prišuljao i maznuo cassidy-a ispred nosa ....e da ti se bar onda zamrznuo komp
Markos Posted - 25/10/2016 : 12:36:49
quote:
Originally posted by wolf

To se događa isto i na Firefoxu i Chromeu. Rekao bih prije da je to do IP adrese nego browsera, ali možda i griješim.


Da, događa se isto, ali kad se dogodi, u tom trenutku probaš u drugom browseru. Kad je slučaj "lažnog" smrzavanja, zna pomoći.
wolf Posted - 25/10/2016 : 11:57:24
quote:
Originally posted by supermark

Nemam tih problema. Ponudim dan ranije.



I ja sam nekad tako. A onda su se pojavili neki likovi kojima je izgleda zabavno nabijati ponude. Nije mi žao izgubiti predmet u poštenom nadmetanju, kao ni to da ponekad moram ići na najviše iznose koje si zacrtam, ali ne moram baš biti žrtva nečijeg zabavljanja (također, ne bih spekulirao, ali tko zna kome sve sa strane igrači umjetno dižu ponude). Znam o čemu govorim jer duže vrijeme pratim aukcije i tko i kako bida.
wolf Posted - 25/10/2016 : 11:51:56
To se događa isto i na Firefoxu i Chromeu. Rekao bih prije da je to do IP adrese nego browsera, ali možda i griješim.
Markos Posted - 25/10/2016 : 07:27:00
quote:
Originally posted by wolf

Ovo je već nepodnošljivo iritantno - svako malo događa se smrzavanje servera zbog čega sam izgubio brojne aukcije. Minutu-dvije prije, a potraje ponekad i po 5-6 minuta. Kako definitivno nije problem u mojoj vezi i brzini zanima me ima li još tko ovakvih problema.


Nisam primijetio neke probleme u radu servera u zadnje vrijeme.
Sad sam pogledao logove i vidim da je sinoc između 20 i 21 nešto requesta otišlo u timeout. To je "lažno" smrzavanje servera, iz mog iskustva. U takvim slučajevima otvoriš drugi browser, koji inače ne koristiš, i probaš se spojiti s njim i uglavnom on bez problema prođe.
Dukidule Posted - 24/10/2016 : 22:47:22
Pa sigurno!




Nego, lako se nama za'ebavati kad su u pitanju tuđe muke.
Wolfe majstore, ne brini, pokupio sam ja svega i svačega poslijednjih par dana.
Ima toga dovoljno za obojicu. Samo javi šta si propustio, eto dijelim rado.
DODSFERD Posted - 24/10/2016 : 22:02:05
quote:
Originally posted by Dukidule

A ja se već prepadoh da ti se nije štogod dogodilo!
Vidim nema te onu sekundu-dvije pred kraj aukcija pa se zabrinuo, kad ono, ti zaleđen k'o jeti.


Dukidule Posted - 24/10/2016 : 21:25:03
A ja se već prepadoh da ti se nije štogod dogodilo!
Vidim nema te onu sekundu-dvije pred kraj aukcija pa se zabrinuo, kad ono, ti zaleđen k'o jeti.
supermark Posted - 24/10/2016 : 21:18:31
Nemam tih problema. Ponudim dan ranije.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000