forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor knjiga 9

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 27/10/2016 : 10:05:41



14.10.16. u snk
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
drogsy Posted - 17/11/2016 : 21:30:00
Koja finta
DODSFERD Posted - 17/11/2016 : 18:26:32
Da, šteta što ti uvijek dobro ne završiš kada su neke stvari u pitanju.
VALTER Posted - 17/11/2016 : 17:31:37
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ja sam se onda bio tako zeznuo, 1. knjigu uzeo mat a 2. sjaj, i kada sam ih stavio jednu uz drugu pa vidio da to ne izgleda dobro kasnije u SNK zamijenio 1. za sjaj.



Potresna priča. Srećom, sve je dobro završilo.
teller Posted - 17/11/2016 : 10:33:22
meni se isto pobrkalo ali mi je oboje ok i ne smetaju mi 2 mat broja među ostalima.
DODSFERD Posted - 16/11/2016 : 22:28:14
Ja sam se onda bio tako zeznuo, 1. knjigu uzeo mat a 2. sjaj, i kada sam ih stavio jednu uz drugu pa vidio da to ne izgleda dobro kasnije u SNK zamijenio 1. za sjaj.
ivanl Posted - 16/11/2016 : 22:15:52
Istina samo Alan Ford I Zagor postizu iole vrijedne tiraze, iako to sve nije nista usporedivsi s onim stanjem od prije 25 godina. Ali neka. Jedino se kod ovog izdanja Zagora mora paziti na korice jer su jedne mat a druge sjajne, pri kupnji, da ne uleti zajeb. Ruzno ih je vidjeti na preskoke, mat-sjajne...
velka031 Posted - 13/11/2016 : 21:38:12
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by DODSFERD

Upravo to, jedino Zagor i Alan Ford kod nas mogu imati hrpu izdanja i da se još nešto zaradi na njima.



Sva srića da mi se sviđaju oba stripa .



Kao i velikoj većini, pogledaj samo kioske, to sve govori
RAKOSI4 Posted - 12/11/2016 : 23:41:32
quote:
Originally posted by DODSFERD

Upravo to, jedino Zagor i Alan Ford kod nas mogu imati hrpu izdanja i da se još nešto zaradi na njima.



Sva srića da mi se sviđaju oba stripa .
DODSFERD Posted - 12/11/2016 : 23:28:08
Upravo to, jedino Zagor i Alan Ford kod nas mogu imati hrpu izdanja i da se još nešto zaradi na njima.
velka031 Posted - 12/11/2016 : 23:05:09
Dalo bi se poželjeti jako puno izdanja koja sada ne izlaze, ali Zagor je lova.
big joco Posted - 12/11/2016 : 22:12:43
bolje da počne sa izdavanjem MM specialca i MM Color
markotamara Posted - 12/11/2016 : 18:22:12
odlicno izdanje,mores uzeti koju oces knjigu jer nema nastavka tj.uzeti one klasik price po gustu
DODSFERD Posted - 12/11/2016 : 15:09:46
Nakon dužeg vremena uzeo sam u ruke svoje 4 knjige ove biblioteke. Papir mi izgleda dosta dobar, osim na jedinici gdje je stvarno predebeo. Kako je ovo c/b naravno da ide mat a ne sjajni papir, i Libellus koristi različitu vrstu papira na c/b i kolor izdanjima.
roby05 Posted - 12/11/2016 : 14:29:10
Ma mislim,kolekcionarsko izdanje...ovo je odlicno izdanje,da se razumimo,ali najbolje kolekcionarsko izdanje bi bila extra serija da je krenula kako triba,od prvog originalnog broja,sa pravim brojem stranica...
Alan Ford Klasik ili Ken mi je pravo kolekcionarsko izdanje.To sto se tice papira i korica,manje je bitno kad ostalo ne stima.Sve sto se ugura par epizoda su vise integrali nego kolekcionarska izdanja.
Druga je stvar sto mi "moramo" kupiti sto se nudi jer drugog izdanja necemo lako vidit.
vknez Posted - 12/11/2016 : 14:11:48
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Ne vjerujem da će posustajat i usporavat pa idemo prema "Zlatnom periodu" ,ipak je ovo najbolje kolekcionarsko izdanje .

Kad bi u "Zlatnom periodu" svaka priča jedna knjiga bila ,bilo bi za prste polizat



daleko je to od najboljeg kolekcionarskog izdanja...sama kvaliteta papira već puno govori...
DOMI Posted - 12/11/2016 : 13:21:08
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ako se već odlučio za ovu c/b biblioteku nema potrebe uzimati i kolorce, pogotovo što se isti stalno nastavljaju pa ne možeš ništa preskočiti.



slažem se
DODSFERD Posted - 11/11/2016 : 21:01:10
Ako se već odlučio za ovu c/b biblioteku nema potrebe uzimati i kolorce, pogotovo što se isti stalno nastavljaju pa ne možeš ništa preskočiti.
DOMI Posted - 11/11/2016 : 20:51:44
dvije knjige u dva mjeseca - do sada ukupno 40-ak priča, što nije loše... (interesantno, sin me konstantno masira da mu kupim kolorce /Libellus/ ali na kraju traži i ovo i tvrdi da mu je c/b DOBRA FORA)!!!! ?????

47 god. Alan Forda u HR
RAKOSI4 Posted - 11/11/2016 : 20:35:21
quote:
Originally posted by DODSFERD

Kako moćno izgleda ova naslovnica, jednostavno me hoće natjerati da pogazim riječ i kupim tu knjigu... ali ne smijem popustiti i zato odlazim odavde da je više ne gledam.


Dobru su naslovnicu izabrali
Jedva čekam početak ZLATNOG PERIODA
Dizajn je dobro osmišljen
DODSFERD Posted - 11/11/2016 : 20:13:24
Kako moćno izgleda ova naslovnica, jednostavno me hoće natjerati da pogazim riječ i kupim tu knjigu... ali ne smijem popustiti i zato odlazim odavde da je više ne gledam.
dejan borca Posted - 11/11/2016 : 20:02:45
RAKOSI4 Posted - 10/11/2016 : 21:32:08
quote:
Originally posted by velka031

Da, hvale vrijedno, džabe za tako divne stripove, sve si mislim da ću nastavit tamo gdje sam stao, jednom se živi, a tko zna da li ću preko duginog mosta imati priliku čitati Zagora :)



Ovaj svijet je jedan veliki kontenjer smeća , ali u njemu ima i malih radosti i malo svjetlosti .
Tamo daleko , tamo daleko među zvijezdama mi ćemo stripove čitati i sličice razmjenjivati ....
Tamo daleko među zvijezdama mi ćemo Darkvudskim šumama šetati .....
Tamo daleko među zvijezdama Feri i Nolita će nam nove priče pričati ....

Tamo daleko među zvijezdama gdje boli i smrti nema...
Tamo daleko , tamo daleko u dolini ljubavi i vječnog izvora mladosti............


Nadam se da tamo nečemo naletit na Heligena

Bar vrhunske priče je prava šteta neimati u ovakvom izdanju


velka031 Posted - 10/11/2016 : 21:02:10
Da, hvale vrijedno, džabe za tako divne stripove, sve si mislim da ću nastavit tamo gdje sam stao, jednom se živi, a tko zna da li ću preko duginog mosta imati priliku čitati Zagora :)
RAKOSI4 Posted - 09/11/2016 : 18:37:50
Moja malenkost također smatra da su Ludensove knjige najbolja kolekcionarska izdanja .Svaka čast i Ludensu koliko im je snizio cijenu .
DODSFERD Posted - 09/11/2016 : 18:12:35
Ne bi bilo kasno da nemam sve Libellusove knjige, ja sam dao prednost puno bržem ritmu a pratiti 2 kolekcionarska izdanja je ipak malo previše.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000