forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Aukcije člana TomDar i ostale informacije

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TomDar Posted - 13/08/2013 : 18:00:21
Pozdrav svim forumašima, i svima koji ste učestvovali (ili koji čete još ) u mojim aukcijama.

Otvaram ovaj topik, da budu sve potrebne informacije na jednom mjestu.
Aktivno ču da sudjelujem kao prodavač na aukcijskom sustavu. Svake toliko stavljat cu veči broj stripova, različitih serija i junaka.
Skoro sve stripove stavljam sa početnom cijenom od 1KN (BREZ REZERVE)
Pošto posjedujem podosta stripova različitih serija, junaka, formata i izdavača, pokušavam staviti što više različitih stripova, da je veča mogučnost, da se nađe za svakoga nešto. Tako da ako propustite koju aukciju, bit ce toga još :)

U sledečem postu, su podatki za učesnike mojih aukcija:



25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
TomDar Posted - 19/08/2019 : 17:51:07
quote:
Originally posted by Hajo

Kad će nove aukcije??? :D :D :D



Evo nove aukcije krenule :)
Kad se sve aukcije završe onda idem za ZG i moguče je osobno preuzimanje ili slanje poštom/tiskom iz HR osvojenih aukcija ...
Pozdrav
Poli Posted - 22/05/2018 : 12:05:50

Ako smijem upasti... Sada sam prvi put postavio nekoliko aukcija, pa si mogu misliti koliko posla ima Dare sa onih par tisuca. :D
A sada treba prvo napuniti kombi za Mafest, sve isplanirati... ne vjerujem da ce nove aukcije tako brzo. No, pustimo Darka da sam odgovori. ;P


Hajo Posted - 22/05/2018 : 11:25:26
Kad će nove aukcije??? :D :D :D
TomDar Posted - 09/03/2018 : 21:43:02
Sutra sam u ZG od prilike 11h-13h (a mozda i malo duže) Zavisi od gužve, uglavnom u to vreme sam u restoranu Mostovi, na Radničkoj, na suprot starog Lastana!
Tako da svi koji imaju osobno preuzimanje, pa se vidimo na piču. Moj GSM je u poruci, koju ste dobili na sustavu, kad sam vam javio o završetku aukcija.
A za ostale za koje ide poštom, ostavljam u ZG i u ponedeljak ide na vašu adresu (i javim kod za praćenje)
LP
Tonka24 Posted - 01/03/2018 : 15:37:50
quote:
Originally posted by Dukidule

A pošiljke za Austriju ili DE koje se osvoje kod TomDar-a, svim mojim „prijateljima“ mogu ja povesti i proslijediti po povoljnijoj AUT/DE tarifi.


Mogao bi i meni srediti?

Sve pohvale za ovoga čovjeka TomDar, vrlo ugodan i susretljiv prodavač, stvarno rijetkost u današnje vrijeme.
Dukidule Posted - 01/03/2018 : 14:18:52
A pošiljke za Austriju ili DE koje se osvoje kod TomDar-a, svim mojim „prijateljima“ mogu ja povesti i proslijediti po povoljnijoj AUT/DE tarifi.
TomDar Posted - 17/02/2018 : 21:06:04
OBAVIJEST ZA MOJE AUKCIJE:
Za sve ostale, koji budi davali ponude na moje aukcije i izgubili, mogu vam ponuditi "SECOND CHANCE" (znači "drugu šansu", drugom plasiranom (a možda i trećem plasiranom itd) da za vašu ponuđenu sumu kupite izgubljenu aukciju - ako mi se cijena čini ok i ako imam isti primjerak viška!) Interesenti mi se javite i pokrenem aukciju za vas s vašim korisničkim imenom u naslovu, sa KUPI ODMAH cijenom, s trajanjem 1 dan, i vi to kupite "KUPI ODMAH" i tako završimo transakciju - ZNAČI DA IDE PREKO SUSTAVA STRIPOVI.COM!!!
OVO VAŽI ZA SLIČICE I PONEKE STRIPOVE!!!
TomDar Posted - 17/02/2018 : 21:02:14
Može i osobno preuzimanje u Logatcu
quote:
Originally posted by Dukidule

Znači, moramo se svi nacrtati u Zagrebu? 😳🤪


Dukidule Posted - 16/02/2018 : 17:21:11
Znači, moramo se svi nacrtati u Zagrebu? 😳🤪
TomDar Posted - 16/02/2018 : 13:16:33
Pozdrav,
U početku III mjeseca (marta) dolazim u ZG i tada riješavamo osvojene aukcije i tekuče koje završavaju krajem ovog mjeseca.
Lično preuzimanje u Zagrebu i slanje poštom na adrese u HR.
LP TomDar (Dare)
TomDar Posted - 22/01/2018 : 19:57:48
Pozdrav, zbog obaveza, nisam bio aktivan na aukcijama. Uskoro stavljam nove aukcije, pa cemo riješiti i par stvari koje vas je par osvojilo na mojim prošlim aukcijama.
Poslao bi osvojene stvari od prije, skupa sa aukcijama kad se završe ove koje budem u kratkom postavljao, nadam se da nema zamjerke.

LP TomDar (Dare)
TomDar Posted - 09/11/2017 : 15:32:10
Pozdrav svima!
Informacija svima koji su osvojili nešto preko mojih zadnjih aukcija.
U Zagreb idem 11.11 i bit ću na Interliberu od 11h-18h, pa se dobijemo sa svima koji su odabrali osobno preuzimanje.
Ostali kojim ide preko pošte/tisak ostavaljam u subotu i u ponedeljak idu paketi na vaše adrese (javim vam kod za praćenje)
Ako ima kakvo pitanje i slično, kontakt preko poruka/mail/GSM...
Pozdrav
dino alic Posted - 11/05/2017 : 16:19:06
quote:
Originally posted by tex2

Od kad do kad je Burza stripova?


Burza je u subotu 13.5. od 10 do 15 sati.lokacija Ozaljska 46 caffe bar Putgatory
1Euro Posted - 08/05/2017 : 13:26:59
quote:
Originally posted by TomDar

libelluse i ostale stavljam za koji dan :)



super!
TomDar Posted - 08/05/2017 : 12:20:30
libelluse i ostale stavljam za koji dan :)
1Euro Posted - 08/05/2017 : 10:50:58
pogledao, na žalost ništa za mene ovaj put.....šteta, več sam se veselio nekim Libellus Tex i Mister no, grrrrrrrrrr
1Euro Posted - 08/05/2017 : 10:45:25
idem odmah "baciti" oko, nadam se da bude nešto zanimljivo!!!!
Poli Posted - 08/05/2017 : 10:25:00

Toooo legendo!


TomDar Posted - 08/05/2017 : 08:54:23
Pozdrav, bio sam odsutan od aukcija u zadnje vrijeme, ali sam ponov nazad :)
Sve ide kao i do sada, aukcije po kunu, dolazim u ZG i šaljem iz HR u HR. Za informacije pišite preko poruka na sustavu, ili preko maila.
Hajo Posted - 27/10/2016 : 23:28:01
quote:
Originally posted by 1Euro

Tomdar aukcije od 1 kune su najbolje!!!!!
A i poštarnina unutar slovenije je jeftina, čovek brzo pošalje, dobro zapakira a dosta stripova je NEČITANO, svaka čast!!!

Baš dobro za popuniti kolekciju. Nadam se da če imati i Mister Nojeve od Libellusa!




1Euro Posted - 27/07/2016 : 12:19:08
Tomdar aukcije od 1 kune su najbolje!!!!!
A i poštarnina unutar slovenije je jeftina, čovek brzo pošalje, dobro zapakira a dosta stripova je NEČITANO, svaka čast!!!

Baš dobro za popuniti kolekciju. Nadam se da če imati i Mister Nojeve od Libellusa!

trolodtroje Posted - 26/07/2016 : 08:54:26
Kaže u subotu - uskoro!
velka031 Posted - 25/07/2016 : 21:54:57
Kad će nove aukcije? :)
TomDar Posted - 11/05/2016 : 09:47:51
Pozdrav svima. U subotu 14.5 dolazim na Strip Forumovu burzu
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=8&TOPIC_ID=47308
quote:
Lagano zagrijavanje pred udarni termin CRŠa,subota 14.5 od 11 do 15 h najnovija Strip forumova burza.
STRIPOVI,KOLACI,RAKIJA...


Ja ču biti tamo od 11h-13h, pa se vidimo. Svi koji ste osvojili nešto preko aukcijak od mene i želite lično preuzeti, vidimo se tamo ;) (jer na CRŠ neću iči)
LP TomDar
tex2 Posted - 10/05/2016 : 16:01:39
Od kad do kad je Burza stripova?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000