forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Sammy 3

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 05/11/2015 : 17:30:48



izlazi 10.11.15.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
risbozg Posted - 06/11/2016 : 00:40:39
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Još kad bi nas Fibra obradovala integralom Kapetana Rogersa Pezzina i Cavazzana, kao onomad s Altaijem & Jonsonom, gdje bi bio kraj...



Blizu.



jaki Posted - 05/11/2016 : 23:01:37
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Još kad bi nas Fibra obradovala integralom Kapetana Rogersa Pezzina i Cavazzana, kao onomad s Altaijem & Jonsonom, gdje bi bio kraj...



Blizu.
Dwayne_Looney Posted - 05/11/2016 : 20:57:53
Hvala anto.
Johnny Difool Posted - 05/11/2016 : 16:53:48
Sammy 3, sjajno! Kakav fleš, hebote! Kao da mi se pred očima rastvorio Strip art.

Još kad bi nas Fibra obradovala integralom Kapetana Rogersa Pezzina i Cavazzana, kao onomad s Altaijem & Jonsonom, gdje bi bio kraj...

anto Posted - 05/11/2016 : 15:33:23
ovakvih integrala ima 10 (sa ukupno 31 epizodom;deseti ima četiri priče) - i time je pokriven Berkov "trk".
Inače,zadnji 40. album je izašao 2009. godine.

Koliko znam,četvrti integral je čak i preveden,ali mislim da ga nećemo videti ove godine,kao ni sedmi integral Tangija.
Velika,velika šteta.Barem što se mene tiče.
A možda i grešim (ali čisto sumnjam).
Dwayne_Looney Posted - 05/11/2016 : 10:23:53
Koliko će još Sammyja izaći, ima li mogućnosti za četvorku na Interliberu? Zna li netko?
anto Posted - 09/01/2016 : 13:04:03
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by anto

Pet integrala su Mašerotovi,a u šestom je sam malo zastupljen.


Sve je to Macherotovo djelo. Jedino što u šestom integralu nije scenarist svih epizoda, ali ih je zato sve crtao.


tačno,u pravu si; bio sam ubeđen da u tim pričama učestvuje vrlo malo,i to kao scenarist.
Mr. Bushido Posted - 09/01/2016 : 05:07:03
quote:
Originally posted by anto

Pet integrala su Mašerotovi,a u šestom je sam malo zastupljen.


Sve je to Macherotovo djelo. Jedino što u šestom integralu nije scenarist svih epizoda, ali ih je zato sve crtao.

quote:
Originally posted by anto

Bernard mi je rekao da mu je plan da ih izda pet.
Ako si došao do neke nove informacije, onda je to to - nije prvi put Berniju da se predomisli za nešto.


Ne znam kakvi su Bernardovi planovi, samo sam komentirao da je cijeli serijal reprintan u šest integrala. I da, za mene to uključuje i spin-off s Pantoufleom.

Jebga, kompletist sam. Ali dobro, prežalit ću nekako i ako ne bude tog šestog integrala.
axle munshine Posted - 08/01/2016 : 22:56:32
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by anto
A odavno već znamo da uskoro kreće i drugi Mašerotov strip,Sibelin,predviđen u pet integrala.



To je vec u prodaji u AF...:)


pogledaj datum kad sam ostavio post



Daaa...jbte, meni se ucinilo k'o 06.01.
Vid Posted - 08/01/2016 : 18:27:21
Pa na koricama prvih integrala imamo naslovne stranice pet integrala, tako, da bi to valjda trebalo značiti, da če ih izači pet :)
Peyo Posted - 08/01/2016 : 18:04:52
Sibylline zapravo ima 5 integrala.

Šesti ima naslov: Sibylline presente Mirliton et Pantoufle. Tu se Sybilline pojavljuje samo u naslovu ovog integrala i sličici u uvodnom tekstu integrala, te na stranici 135 kao dio ilustracije/naslovnice za mačka Pantouflea i na koricama.

Sadržaj je rezerviran za mačka Mirlitona od 18 do 134 stranice po Cauvinovim scenariju.

Od 135 do 175 stranice slijede stripovi u kojima je glavni lik mačak Pantoufle. To je onaj mačak sa početka prvog integrala i valja istaknuti da je scenarist prve epizode od 20 stranica legendarni Goscinny. Također treba napisati da je restauracija Pantoufleovih stripova prilično loša, pa se to može očekivati i u eventualnom domaćem izdanju ako do njega dođe.




anto Posted - 08/01/2016 : 17:51:52
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by ivan_micic

nadaj se, ja se nažalost ne nadam, ali što je tu je. i na kapaljku je nažalost dobro. još da Krcko 2 iziđe, ee....

A odavno već znamo da uskoro kreće i drugi Mašerotov strip,Sibelin,predviđen u pet integrala.


Šest.


Pet integrala su Mašerotovi,a u šestom je sam malo zastupljen.
Bernard mi je rekao da mu je plan da ih izda pet.
Ako si došao do neke nove informacije, onda je to to - nije prvi put Berniju da se predomisli za nešto.
Mr. Bushido Posted - 08/01/2016 : 16:14:18
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by ivan_micic

nadaj se, ja se nažalost ne nadam, ali što je tu je. i na kapaljku je nažalost dobro. još da Krcko 2 iziđe, ee....

A odavno već znamo da uskoro kreće i drugi Mašerotov strip,Sibelin,predviđen u pet integrala.


Šest.
anto Posted - 08/01/2016 : 15:50:54
quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by anto
A odavno već znamo da uskoro kreće i drugi Mašerotov strip,Sibelin,predviđen u pet integrala.



To je vec u prodaji u AF...:)


pogledaj datum kad sam ostavio post
axle munshine Posted - 08/01/2016 : 11:58:10
quote:
Originally posted by anto
A odavno već znamo da uskoro kreće i drugi Mašerotov strip,Sibelin,predviđen u pet integrala.



To je vec u prodaji u AF...:)
rommel Posted - 08/01/2016 : 11:46:55
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by rommel

Sammy jedan od najdražih mi i apsolutno najduhovitijih stripova



+1

A ima toga od Bercka što bi se još moglo objaviti.

Sjeća li se netko Panchita iz Panorame i Rataplana iz Caka, Denisa i Politikinog zabavnika?


da sjeca se...srecom sve ih imam
Peyo Posted - 08/01/2016 : 00:04:15
quote:
Originally posted by rommel

Sammy jedan od najdražih mi i apsolutno najduhovitijih stripova



+1

A ima toga od Bercka što bi se još moglo objaviti.

Sjeća li se netko Panchita iz Panorame i Rataplana iz Caka, Denisa i Politikinog zabavnika?
rommel Posted - 07/01/2016 : 21:11:14
Sammy jedan od najdražih mi i apsolutno najduhovitijih stripova
anto Posted - 07/01/2016 : 18:07:21
Treći integral kultnog BD humorističkog stripa Sami,koji je nekada žario i palio u sarajevskom Strip-artu,sadrži 6.,7. i 8. album (mada poslagan po drugačijem redosledu u ovoj knjizi)
Gorile u ludari -Džek i Sami treba da sačuvaju Alda Kolmara,ranjenog gangstera koji treba da svedoči protiv jednog mafijaškog bosa.Akcija kreće u bolnici,da bi se premestila u ludaru,a potom i u mrtvačnicu. 8/10
Gorile i kralj dolar - Vreme prohibicije i korupcije u svim sferama života.Jedan pošteni pandur odaje informacije o mafijaškom kretanju i akcijama Džeku i Samiju,sa ciljem da oni osujete sve njihove planove i tako unište zločinačku mrežu Lakija Lučana. Između 8/10 i 9/10
Gorile u internatu -Džek i Sami treba da uspostave red u internatu čije su štićenice ćerke raznoraznih kriminalaca.Otac jedne od njih je sakrio plen i da bi ga naterali da propeva,Čarlijeva ekipa reši da mu otme kćer.Ali ne računaju na ostale devojke;i Džeka i Samija.Između 7/10 i 8/10

Sami je generalno strip sjajnog crteža,koji odmah gađa u vugla sve one koji su se ložili na Fra/Bel humoristički strip 70'ih i 80'ih,dok je priča za današnje pojmove ipak nešto prevaziđena (ali nikako loša, da se razumemo!!) i koja će pre svega "kupiti" mlađe čitaoce (one retke koje interesuje strip) i one koji su porasli na ovakvim stripovima,pa će malo nostalgije za nijansu sniziti kriterijum za dobar humor.A nije da ga nema.
A napominjem da treba uzeti u obzir da najbolje epizode tek dolaze.

SA izdanje je bez " mane i straha".Vlatkov prevod je odličan,kao i u prva dva integrala.
Raymond Posted - 07/11/2015 : 15:38:09
Super za Sammy, jedva cekam;
Kad bi neko izbacio onog Agent 327 bilo bi dobro
ne mora sve u tvrdokoricne hebi ga ali preferirano je u integralima (a moz ei pojedinacno) slicnog kvaliteta papira kao onaj Cinebook i to je to...tako ispane jeftinije i lakse narocito z anas koji narucujemo postom jer tvrdi idu na jake kile ;)
kasper Posted - 06/11/2015 : 10:07:19
jesi ga pitao za Murenu i UWO
ivan_micic Posted - 06/11/2015 : 09:48:03
što će kod nas izaći Sybill-Anne?
anto Posted - 06/11/2015 : 08:58:43
quote:
Originally posted by ivan_micic

nadaj se, ja se nažalost ne nadam, ali što je tu je. i na kapaljku je nažalost dobro. još da Krcko 2 iziđe, ee....


ako je verovati Berniju (a nije me slagao za Tangija 6 i Samija 3), Krcko 2 i 3 idu na proleće, i time je priča gotova.

A odavno već znamo da uskoro kreće i drugi Mašerotov strip,Sibelin,predviđen u pet integrala.
Johnny Difool Posted - 06/11/2015 : 08:58:41
Odlično, Sammy i Strip-agent idu dalje! Još kad bi uletjela najava za XIII.

ivan_micic Posted - 06/11/2015 : 06:54:24
nadaj se, ja se nažalost ne nadam, ali što je tu je. i na kapaljku je nažalost dobro. još da Krcko 2 iziđe, ee....

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000