forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Najgori hr trgovački lanac?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
lwood Posted - 02/12/2016 : 13:11:03
Daklem kojem bi od ponuđenih dodijelili ovu laskavu titulu?
nebitno jesu li u pitanju loši proizvodi,skupi proizvodi ,loše osoblje ili nešto 15.-o.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
teller Posted - 07/12/2016 : 20:23:54
quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Risar_69

po hranu samo u Leclerc


svaka čast--u najskuplju trgovinu..ima se-može se a?



jedanput do 2 mjesečno
A? šta ti to znači, svatko kupuje gdje mu je bolje...?


sve ok..kupim i ja ponekad u Leclerku ponešto...
Stripovi su jim na odličnom položaju i lepo posloženi.
a dobro je da imaš sve od igle do auta u trgovini...nije cijena uvijek presudna.
Risar_69 Posted - 05/12/2016 : 22:00:38
quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by supermark

Dcopic, zar jos postoji netko tko ne kupuje u supermarketima?




Zvuči čudno, ali tako je. Svo povrće kupujem na jednoj ekološkoj kmetiji, kruh sami pečemo, voće također nabavim drugdje. Zadnji puta sam kupio meso u nekom trgovačkom lancu prije više od sedam godina. Kekse, bombone, čokolade se i ne sjećam kada. Mislim da ih zadnjih godinu dana niti jednom nisam kupio. Ali eto jučer sam u Merkatoru kupio orahe, jer sam domaće pojeo, zadnja dva mjeseca povremeno kupujem mandarine, u DM-u povremeno odlične veganske namaze i laneno ulje. U biti možda u DM-u i najviše kupujem, odem barem dva puta na mjesečno.



svaka ti čast
Risar_69 Posted - 05/12/2016 : 22:00:00
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Risar_69

po hranu samo u Leclerc


svaka čast--u najskuplju trgovinu..ima se-može se a?



jedanput do 2 mjesečno
A? šta ti to znači, svatko kupuje gdje mu je bolje...?
supermark Posted - 05/12/2016 : 21:57:58
quote:
Originally posted by Mrkva

...

Čini mi se da je u mom gradu Konzum jedini veći supermarket koji nema vlastiti parking, što uzrokuje da nikad ne idem u neku krupniju kupnju tamo. Boso je vjerojatno tu negdje kao Konzum što se tiče malverzacija, ali sitniji igrač koji se ne moze igrati sa staklenim perlama i baš sve zataškati. Inače, moj bivši poslodavac od ove godine posluje s Bosom i upravo ta činjenica mojim dragim bivšim kolegama omogućuje da posao za tridesetak ljudi obave sa samo dvanaestak...što me čini valjda jedinom osobom koja ima iole pozitivne osjećaje prema Bosi.
...




Vidim da se pročulo
Cromwell Posted - 05/12/2016 : 21:09:07
quote:
Originally posted by Mrkva

Uostalom, zivotni vijek je ionako predug.


Nije!
Fibra je samo ove godine izbacila preko 50 naslova, Ludens ide ko lud, Bookglobe treba završiti započeto (a toga ima).
Pa onda još popiti koju pivu, uzgojiti prase i odscrollati gomilu sranjskih postova forumskih budala.
Kako život može biti predug za sve to?
Mrkva Posted - 05/12/2016 : 18:58:00
U mom slučaju Plodine kotiraju jako nisko zbog cijena, zato što uvijek imaju premalo otvorenih kasa i prevelike redove, a usto mi se jednom dogodilo da sam kupila meso tamo, nisam gledala rok trajanja (dobro, glupa Mrkva, istina), ali kad sam ga otvorila smrad je bio takav da su susjedi komotno mogli pozvati policiju zbog sumnje na dekompostirajuće truplo.

Istina je da je nepametno kupovati meso u supermarketima, ali nije bez vraga da takav način prodaje i dalje opstaje: ljudi ne vole jedan-na-jedan sistem u mesnicama, gdje nemaju priliku razmisliti i predomisliti se, a i mesari uvijek imaju nepotrebne dobronamjerne savjete, ili odrezu preveliki komad ili nešto deseto. Uostalom, kad moram moliti mesara da mi odvoji pileća prsa od kosti, uvijek se ponaša kao da mu dugujem ekstra ljubazan tretman. A onda kad sam esktra ljubazna, onda misli da ću s njim ići na vjenčanje njegove sestrične i to je začarani krug koji se lako moze izbjeći ako pristanem na sustavno trovanje mesom. It works for me.

Čini mi se da je u mom gradu Konzum jedini veći supermarket koji nema vlastiti parking, što uzrokuje da nikad ne idem u neku krupniju kupnju tamo. Boso je vjerojatno tu negdje kao Konzum što se tiče malverzacija, ali sitniji igrač koji se ne moze igrati sa staklenim perlama i baš sve zataškati. Inače, moj bivši poslodavac od ove godine posluje s Bosom i upravo ta činjenica mojim dragim bivšim kolegama omogućuje da posao za tridesetak ljudi obave sa samo dvanaestak...što me čini valjda jedinom osobom koja ima iole pozitivne osjećaje prema Bosi.

Hrana je već poslovično napucana kojekakvim lošim stvarima, ali ne treba od toga praviti bauk. Ne brinem se ja za ljudsko tijelo, ono će se prilagoditi, takva je evolucija. Uostalom, zivotni vijek je ionako predug.
dcopic Posted - 05/12/2016 : 08:31:33
quote:
Originally posted by supermark

Dcopic, zar jos postoji netko tko ne kupuje u supermarketima?




Zvuči čudno, ali tako je. Svo povrće kupujem na jednoj ekološkoj kmetiji, kruh sami pečemo, voće također nabavim drugdje. Zadnji puta sam kupio meso u nekom trgovačkom lancu prije više od sedam godina. Kekse, bombone, čokolade se i ne sjećam kada. Mislim da ih zadnjih godinu dana niti jednom nisam kupio. Ali eto jučer sam u Merkatoru kupio orahe, jer sam domaće pojeo, zadnja dva mjeseca povremeno kupujem mandarine, u DM-u povremeno odlične veganske namaze i laneno ulje. U biti možda u DM-u i najviše kupujem, odem barem dva puta na mjesečno.
MSBlueberry Posted - 04/12/2016 : 21:54:26
Ja kupujen u Tomija jer mi je odma kraj kuće, i nisan primjetija ništa loše da bi sad iša minjat i tražit nekog drugog. Kod drugih (Konzum, Interspar) idem samo kad oču kupit samo gotovu (pečenje) hranu, za ovo drugo neman potrebe, oču reč mogu kupit ali ne treba kad iman kraj kuće. Bija san par puta u Lidl/Koufland velikim centrima ali su mi bili odbojni i nisan kod njih ništa kupija. Jeli kod njih roba široke potrošnje lošija i koliko lošija neznan, več iman naviku di to kupujen i nema potrebe da minjan.
supermark Posted - 04/12/2016 : 21:35:51
Dcopic, zar jos postoji netko tko ne kupuje u supermarketima?
hello Posted - 04/12/2016 : 21:23:51
Ne bih se nikako složio da je Konzum uvjerljivo najgori. To je samo još jedan dokaz kako mediji utječu na javno mišljenje. Uvjeti i plaće u Konzumu nisu ni najbolji ni najgori, u principu su neka sredina, a cijene i akcije su iz mog nekog iskustva bliže onim cjenovno najpovoljnijim. Ponuda je također solidna. Dakle gorih lanaca sigurno ima.
Najbolje je u biti kombinirati ako je moguće. Lidl ima povoljne slatkiše i robu, Tommy salame, Konzum proizvode Todorićevih tvornica i sl.
dcopic Posted - 04/12/2016 : 18:12:03
Ja jako rijetko kupujem hranu i druge stvari u tim velikim dućanima, pa ne mogu reći koji su mi omiljeni, a koji ne. Jedva da pet posto hrane kupimo na tim mjestima. U Sloveniji nekako najviše idem u Hofer, a volim i Lidl jer znaju imati kvalitetne alate i strojeve za dobru cijenu. U HR nemam nekog svog favorita. Todorića i njegov Konzum niti volim niti mrzim, baš me briga za njega, ali s obzirom na situaciju oko stvaranja njegovog carstva potpuno mi je jasno zašto ga većina pljuje!
Johnny Difool Posted - 04/12/2016 : 14:39:43
Ja ne znam zašto bi bilo tko jeo meso iz shopping-centara, svih odreda, kraj još uvijek više nego dovoljnog broja pouzdanih mesnica i mesara s obiteljskim tradicijama, kraj sela i seljaka i dovoljnog broja pouzdanih mjesta i "lanaca" za nabavku domaćeg i dosta kvalitetnog mesa.

Isto u velikoj mjeri vrijedi i za povrće i voće.

KRAS Posted - 04/12/2016 : 14:08:58
Zar stvarno ima neko ko jede meso iz lidla hofera itd...pa to ni za psa nije dobro.
Zar je tako tesko otici do seljaka
teller Posted - 04/12/2016 : 10:55:59
quote:
Originally posted by Risar_69

po hranu samo u Leclerc


svaka čast--u najskuplju trgovinu..ima se-može se a?
Johnny Difool Posted - 04/12/2016 : 10:51:38
Ni s jednim trgovačkim centrom nemam loša iskustva, valjda i stoga što se trudim što manje kupovati u njima, a na temelju svega što znam i čujem glasao sam za "neki drugi" - Boso.

teller Posted - 04/12/2016 : 10:49:50
quote:
Originally posted by mogorovic

quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by mogorovic

Nećete baš dugo živjeti, jedući smeće iz Lidlove ponude. Ali to je vaše opredijeljene. Apsolutno najjadnija i najnekvalitetnija ponuda

To mozes cime podkrijepiti ili samo laprdas?

Znamo nas dvoje, da je ovo drugo, jelda.





Poli, ali ti radiš u Lidlu!? Argumenti? Odresci, od bilo koje vrste mesa, su okusa neprepoznatljivog meni, a i ostalima, koji smo naučili jesti hranu s okusom. Dosta ti je za ovaj put. Sada se vrati svojim aditivima. I Texu. To ti najbolje ide....



meso u Lidru je loše, kod nas je najbolje u Erospinu recimo...
najbolje naučit gdje je što bolje i jeftinije pa ako imaš mogučnost u više trgovina skočit.
ko više kioska u potragi za glanc Malim Rendžerom.
teller Posted - 04/12/2016 : 10:46:16
quote:
Originally posted by kiky

LIDL je jako zanimljiv trgovački centar. to je trgovački centar za siromašne, ali to svi koji kupuju u njemu ne moraju uzimati kao uvredu, jer se i osnivač dotičnog tregovačkog lanca time vodio kada ga je otvarao. da to fakat bude kvalitetni a opet ljudima najpristupačniji trg. centar. moj problem sa LIDLOM je u tome što ima gomilu NEPOTREBNIH stvari dok neke stvari koje mnogi od nas uzimaju "zdravo za gotovo" tamo nečete naći. blago sam se šokirao kada sam otkrio da u LIDLU nema, primjerice, smjese za fiš paprikaš, za čorbanac, pa čak niti vanilin šečer za kolače (okej, ne znam da li se stanje u međuvremenu promijenilo jer takve namirnice kupujem na drugom mjestu). dakle, takve nekakve "stvarčice" za koje bi čovjek pomislio da su sastavni dijelovi robne ponude.

već je primijećeno da KONZUM mrzimo zbog todorića, premda to je sjajno opskrbljen centar svim i svačim.

meni su PLODINE uvjerljive najskuplje i izbjegavam ih koliko je to moguće.

ja bi još dodao KTC za koji eto smatram da upravo je nešto tipa LIDL + taj vanilin šečer u ponudi.
dakle, svega potrebitog i nepotrebnog po sasvim pristupačnim cijenama.


Risar_69 Posted - 03/12/2016 : 23:16:03
po hranu samo u Leclerc
Zagor12 Posted - 03/12/2016 : 23:01:41
quote:
Originally posted by supermark

Ako je u stečaju ne znači da ne posluje
Još uvijek su aktivni



Metts ih je kupio i sve trgovine koje je nekada držao Trgocentar sada su Mettsove. Trgocentar je inače prije no što su propali bio više-manje u jadnom stanju, a tamo negdje u prvoj polovici 2000.-tih bio je poprilično jak igrač.
mogorovic Posted - 03/12/2016 : 22:58:50
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by mogorovic

Nećete baš dugo živjeti, jedući smeće iz Lidlove ponude. Ali to je vaše opredijeljene. Apsolutno najjadnija i najnekvalitetnija ponuda

To mozes cime podkrijepiti ili samo laprdas?

Znamo nas dvoje, da je ovo drugo, jelda.





Poli, ali ti radiš u Lidlu!? Argumenti? Odresci, od bilo koje vrste mesa, su okusa neprepoznatljivog meni, a i ostalima, koji smo naučili jesti hranu s okusom. Dosta ti je za ovaj put. Sada se vrati svojim aditivima. I Texu. To ti najbolje ide....
KRAS Posted - 03/12/2016 : 11:57:44
Lidl i hofer su najbolji jer te na blagajni ne gnjave sa dosadnim pitanjima koji se svaki put ponavljaju u drugim lancima-dali imate nasu karticu?
Oki Posted - 03/12/2016 : 11:28:19
quote:
Originally posted by KRAS

U eurospinu je najeftinija voda.13centova jedna plastenka...


Aha...to je ona koju preprodaješ po 1,5 eura
KRAS Posted - 03/12/2016 : 11:23:31
U eurospinu je najeftinija voda.13centova jedna plastenka...
ordell Posted - 03/12/2016 : 11:14:12
quote:
Originally posted by Poli


Ne dobijaju ni dzabe zlatne nagrade za svoje proizvode, tako Hofer kako i Lidl. Sad, treba znati i pronaci proizvode koji jesu kvalitetni, a i one koji tebi pasu, posto vecinom imaju svoje znamke (iako cesto kao "replike" poznatih). Troskove smanjuju i tako da nemaju ljudi zaposlenih da ti rezu salame i sir, nego imaju samo upakiranu robu. I njihove kase, da, uvijek u zurbi, ko da ih kamerama provjeravaju dostizu li normu. :s
Zato imaju svoju "pekaru", gdje imaju dobar kruh, te upravo ispecen.

Kod nas su Hofer i Lidl uzeli sebi velik dio kolaca trga, i sve vise ljudi tamo kupuje. I to ne samo siromasni ljudi, kakvo misljenje je bilo ispocetka. Treba ponekad preci preko predrasuda. ;)


Hehe, da, Eurospin je kao nekakva angolska trgovina. Ali mislim da imaju jedno dva odlicna artikla. Moja kaze da imaju neke odlicne artikle za ciscenje. :D




Drukcije doma kupujemo vecinom u Sparu, pa Hoferu za manje nabavke, ponekad i u Mercatoru. Zanimljivo da u obliznjem Mercatoru jos uvijek radi jedna prodavacica koja je radila jos dok sam bio klinjo, i koja ti je znala vratiti manje para nego si trebao dobiti. Plus sto su tamo kod sira i salama sve rukama tapkali ... fuj!

Aha, pa zar nije ime Mercator ostalo, iako je Konzum preuzeo firmu? Valjda nema veze tko je sef, jer drukcije bi trebali reci da ni Jaguar etc vise ne postoje. :D






Pa imaju normu, nisi znao?
Nisam siguran koliko artikala mora provuci kroz skener, mozda 1000 i više u 1h, ne znam, lupam
ali pričao mi frend jer mu djevojka radi u Hoferu.

Kruh mi je super u Lidlu, Talijanski lebac npr , mozes ga jesti danima, nije da je sutra ko kamen.

Eurospin čista katastrofa al može se naći ponešto
Poli Posted - 03/12/2016 : 10:41:43

Ne dobijaju ni dzabe zlatne nagrade za svoje proizvode, tako Hofer kako i Lidl. Sad, treba znati i pronaci proizvode koji jesu kvalitetni, a i one koji tebi pasu, posto vecinom imaju svoje znamke (iako cesto kao "replike" poznatih). Troskove smanjuju i tako da nemaju ljudi zaposlenih da ti rezu salame i sir, nego imaju samo upakiranu robu. I njihove kase, da, uvijek u zurbi, ko da ih kamerama provjeravaju dostizu li normu. :s
Zato imaju svoju "pekaru", gdje imaju dobar kruh, te upravo ispecen.

Kod nas su Hofer i Lidl uzeli sebi velik dio kolaca trga, i sve vise ljudi tamo kupuje. I to ne samo siromasni ljudi, kakvo misljenje je bilo ispocetka. Treba ponekad preci preko predrasuda. ;)


Hehe, da, Eurospin je kao nekakva angolska trgovina. Ali mislim da imaju jedno dva odlicna artikla. Moja kaze da imaju neke odlicne artikle za ciscenje. :D




Drukcije doma kupujemo vecinom u Sparu, pa Hoferu za manje nabavke, ponekad i u Mercatoru. Zanimljivo da u obliznjem Mercatoru jos uvijek radi jedna prodavacica koja je radila jos dok sam bio klinjo, i koja ti je znala vratiti manje para nego si trebao dobiti. Plus sto su tamo kod sira i salama sve rukama tapkali ... fuj!

Aha, pa zar nije ime Mercator ostalo, iako je Konzum preuzeo firmu? Valjda nema veze tko je sef, jer drukcije bi trebali reci da ni Jaguar etc vise ne postoje. :D



forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000