forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 pažnja, pažnja. poziv crtačima

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
igor 12 Posted - 26/12/2016 : 09:08:50
Da prvo čestitam Božić svim forumašima i njihovim najmilijima i svim

ljudima dobre volje. Sretan Božić i godina Nova, sve najbolje i

najljepše vam želim.

E sad da vas upoznam sa jednom idejom koja mi je sinula, a King je već zna, ali ne zna za ovo što ću sada predložiti jer mi je sad sinula ko teslina žaruljica.

Daklem ovako, imam namjeru u idućim mjesecima uraditi niz tekstova o Zagorovom svijetu sa temom izgubljenih svjetova i civilizacija, ukletih zemlji i ludih znanstvenika koje bi Dee stavio u magazin.

Tu bi mi trebali sad uskočiti forumaši crtači zainteresirani za suradnju kao Željko Ferri, Senokute, Brdar i ostali da naprave poneku ilustraciju o temi. Jer mi je nekako bezveze stavljati slike iz stripova toliko puta viđene u recenzijama ili tekstovima.A imamo kvalitetnih forumskih crtača.Evo baš sada radim na ludim znanstvenicima pa ako netko od vas ima volju napraviti poneku ilustraciju na tu temu i onda to ddeki fino iskolorira, stavimo u tekst i voila, evo nas u magazinu.
Ekipa, ako ste za suradnju idemo delati.

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
senokute Posted - 14/01/2017 : 08:48:58
Bravo nellesky, dobar crtez i color
solar Posted - 13/01/2017 : 22:15:51
Jako dobro.
igor 12 Posted - 13/01/2017 : 22:08:13
majstorski nelesky, hvala.
Dukidule Posted - 13/01/2017 : 21:30:51
Super.
Ma ima vas stvarno dosta sa finim radovima, al' stinky-evo djelo je definitivno umjetnost!
nellesky Posted - 13/01/2017 : 21:20:31
Evo od mene jedan Titan


bitola Posted - 11/01/2017 : 17:24:03
quote:
Originally posted by stinky

Evo mog priloga tematu Zagor protiv dinosaura zaštopanih u razvoju:




Brdar Posted - 10/01/2017 : 16:04:16
Hvala Igore, drago mi je da ce ti ovaj crtez biti koristan.
Imam dosta starih crteza, pa ako radi stripa o zagorolozima ne stignem nacrtati nesto novo, lako mogu prepraviti te stare crteze (zavisno od teme, naravno).
igor 12 Posted - 10/01/2017 : 08:31:03
Brdar, odlično je ovo.
Brdar Posted - 09/01/2017 : 17:26:04
Igore, nadam se da ce ti ovaj moj stari crtez pomoci, malo sam ga doradio za temu o ludim znanstvenicima.

igor 12 Posted - 08/01/2017 : 08:20:58
ovo ću stavit u tekst o rakosiju
Beva Posted - 08/01/2017 : 00:35:39
Nacrtam nešto brzinski i tek onda se sjetim da je trebalo znanstvenike, a ne bilo kojeg neprijatelja. Ovo mi je prvi nacrtan Zagor nakon puuno vremena. Ako mi se dadne, pokušat ću nacrtati i nešto na temu.

P.S. Svjestan sam da mu je struk preuzak, nije mi se dalo ispravljati.

igor 12 Posted - 07/01/2017 : 10:16:47
dobio sam prvi crtež za ubacit u tekst o ludim znanstvenicima.od senokutea. malo je reći da je odličan.
Brdar Posted - 26/12/2016 : 21:06:27
Ok, Igore, sacekacemo ta dva-tri mjeseca, pa cemo vidjeti kako i sta dalje zavisno od razvoja situacije.
Dobrica Cosic Posted - 26/12/2016 : 17:50:13
Ja ne bi sada da ulećem mnogo u priču, ali mislim da bi mi fanovi mogli da uradimo i neko izdanje poput KEN PARKER - KVADRAT.

Mogli bi da pripremimo kvalitetna pitanja za nekoliko autora, da odradimo intervijue.

Takođe mogli bi napraviti zaduženja i osmisliti tematski jedno zanimljivo izdanje.

igor 12 Posted - 26/12/2016 : 15:11:19
quote:
Originally posted by emirem

Racunaj i na mene, ako nisi dosad vidio neke moje crteze.



može, računam na tebe.

@Brdar, nema žurbe, ovo sam mislio realizirati za dva-tri mjeseca pa ako stigneš u tom vremenu bilo bi super da se uključiš.

dakle dečkovi teme za crtanje su ludi znanstvenici i njihovi izumi i kreacije: hellingen, verybad, robert grey, harry kelog i njegov buraz-tigar, basileo, profesor talbot (molok),prometej i njegov leteći indijanac ultor
a od izgubljenih svjetova i civilizacija za početak jer će ovo ići u dva nastavka :američka odiseja, tajanstvena močvara, plamena lubanja, ukleta zemlja, pećinski ljudi, šumski demoni, odlazak u nepoznato, posljednji viking.

pa izaberite nešto od toga i krenite u akciju. bilo bi dobro da svatko stavi temu za koju se odluči na topic, da ne crta vas nekoliko istu.
Brdar Posted - 26/12/2016 : 14:27:47
Ideja je odlicna, ali na mene trenutno ne racunajte, bar dok ne zavrsim strip o zagorolozima. Nisam bas toliki kapacitet da mogu crtati na vise frontova, nece onda ispasti dobro ni strip ni ilustracije (a ionako moj crtez nije na nekoj posebno visokoj razini).
emirem Posted - 26/12/2016 : 13:15:06
Racunaj i na mene, ako nisi dosad vidio neke moje crteze.
King Warrior Posted - 26/12/2016 : 11:05:56
Moj prijedlog je 600x300. U toj veličini se stavljaju i slike na sajt.
igor 12 Posted - 26/12/2016 : 11:00:09
Patak, nemam ti ja pojma o razlikama između vodoravnog ili uspravnog crteža. Samo ti nacrtaj bilo koji he,he
King Warrior Posted - 26/12/2016 : 10:59:57
quote:
Originally posted by stinky

Evo mog priloga tematu Zagor protiv dinosaura zaštopanih u razvoju:




Lijevo stopalo je u neprirodnom položaju, desni but je tanji od lijevog. Poza je malo statična/pozerska, inače sve ostalo je prva liga. Posebno mi se sviđa to što Zagor liči na onog pravog Zagora.
U svakom slučaju, bolje od Cassarovih.
stinky Posted - 26/12/2016 : 10:55:12
Evo mog priloga tematu Zagor protiv dinosaura zaštopanih u razvoju:

PijaniPatak Posted - 26/12/2016 : 10:47:10
Pretekao si me za otprilike mesec :) Mislio sam da nas organizujem oko serije članaka na nekoliko tema. Što se crteža tiče, računaj i na moj skromni doprinos. Reci mi samo da li ti odgovara vodoravni ili uspravni crtež?
King Warrior Posted - 26/12/2016 : 10:08:34
Odlična ideja.
igor 12 Posted - 26/12/2016 : 09:58:49
Nešto na temu Zagor protiv ludih znanstvenika. Hellingena, Roberta Greya, Basilea i drugih znanstvenih opičenjaka. Zagor u sukobu sa njima ili protiv njihovih kreacija Titana, Kerbera i drugih ili kako razbija laboratorij a Verybad na koljenima i sa užasom na licu to gleda. Nešto tako, ilustracija ili dvije. ili staviš Zagora u nadmoćnoj pozi sa sjekirom u ruci a oko njega poraženi znanstvenic. Ovo je samo okvirno, ti pusti mašti na volju
senokute Posted - 26/12/2016 : 09:46:07
Ok, tu sam, morao bi tacno da definises sta zelis.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000