forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 GEORGE MICHAEL RIP

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
globinjo Posted - 26/12/2016 : 01:35:41
GLAZBENA legenda George Michael preminuo je u 53. godini, javlja BBC.

Vijest o njegovoj smrti objavio je njegov publicist, otkrivši samo da je pjevač preminuo u svom domu.Kako pišu strani mediji, pronađen je mrtav u svom domu, a nema tragova nasilne smrti.

Policija Thames Valleya izvijestila je da su hitne službe na njegovo imanje u Goringu u Oxfordshireu stigle oko 13:42 po lokalnom vremenu. Izvijestili su da nisu pronašli ništa sumnjivo u njegovom domu.

"S velikom tugom obavještavamo javnost da je voljeni sin, brat i naš prijatelj George mirno preminuo u svom domu za Božić. Obitelj moli za privatnost u ovom teškom trenutku", stoji u izjavi glasnogovornika.

Bivši pjevač grupe Wham tijekom karijere prodao je više od 100 milijuna ploča, a za sljedeću godinu najavljena je premijera dokumentarga o njegovom životu i karijeri.



Rođen je kao Georgios Kyriacos Panayiotou u sjevernom Londonu, a karijeru je započeo kao član benda Wham! tijekom osamdesetih. S njim je u bendu bio njegov školski kolega Andrew Ridgeley, a nakon raspada benda Michael je izdao uspješne albume "Without Prejudice Vol. 1." i "Faith".

Ranije ovog mjeseca objavljeno je da Naughty Boy radi s Michaelom na novom albumu.

Tijekom 2011. godine Michael je otkazao seriju koncerata zbog liječenja upale pluća, a nakon liječenja obožavateljima je ispred svog doma u Londonu rekao da je bilo upitno hoće li preživjeti. Liječnici su izveli traheotomiju kako bi mogao disati te je neko vrijeme proveo u komi.
23   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Poli Posted - 07/09/2017 : 15:06:12




trolodtroje Posted - 31/12/2016 : 12:07:14
Šteta.




najbolji tribute Freddiju ikad:



i jedan najboljih dueta:

ivanl Posted - 30/12/2016 : 08:24:35
Black je stvarno (bio) mrak! Wonderfull life i ewerything comin up roses su predobre pjesme. Jos imam njegov lp i rado ga slusam.
dante Posted - 29/12/2016 : 21:48:38
Da, preminuo je odmah nakon Bowiea, tako da je to nekako ostalo u drugom planu...
going going Posted - 29/12/2016 : 21:30:25
Blacka obozavam! Bas mi je zao sto je preminuo. Valjda je bio u komi posle saobracajne nesrece i nije se izvukao. Zaista steta.
dante Posted - 29/12/2016 : 21:18:22
Kad smo vec kod faca iz 80-tih koje se polako ali sigurno osipaju, ne zaboravimo da nas je ove godine napustio i Black. Definitivno nije bio u rangu Georgea Michaela i MJ-a po broju prodanih primjeraka, ali ipak je imao svojih 5 minuta slave.



manhunter Posted - 29/12/2016 : 20:57:23
Pričali smo o velikim POP zvezdama 80/90's, a tu je ostala samo Madonna.
ivanl Posted - 29/12/2016 : 20:20:23
Ma boze me sacuvaj! Pa dan danas sviraju bendovi na turnejama, koje su zapoceli prije 40-50 godina... mislim, uredno izdaju album pa ga promoviraju uzivo unaokolo po svijetu. Kakva Madonna? Pa stalno se odrzavaju turneje dugovjecnih h/r, metal bendova... ne trebaju njima novci vec live svirka kao zrak kojeg disemo... i da se opet prisjetim gitariste iz Stas Quo koji je stupio na cistinu na kraju puta, nakon pet-sest infarkta, a stalno se vracao "stageu", i boogie rock voznji u nedogled...
Johnny Difool Posted - 28/12/2016 : 10:19:38
Netko ovih dana reče da je sa svim ovim smrtima 2016. zaključeno glazbeno 20. stoljeće.

Što jest - jest, ostala je još samo neuništiva Madonna.




Poli Posted - 26/12/2016 : 20:17:51

Auuuu, nista od novog albuma znaci.


Zao mi je da nisam bio ni na jednom od njegovih koncerata.

S vremenom je samo dobivao na kvaliteti, mada bi neki rekli da je vec u 80-ima i 90-ima sve rekao. Recimo "Patience" iz 2004 je albumcina!

Ima i odlican dokumentarac o njemu iz 2005, "George Michael: A Different Story", gdje se prilicno otvori o sebi (preporuke ako nekoga zanima, a nije jos gledao).


A izgleda da se radilo na jos jednom dokumentarcu ...

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-4066480/Nile-Rodgers-filmed-George-Michael-documentary-home-two-days-died.html


Laka mu zemlja i nadam se da je nasao mir.

kiky Posted - 26/12/2016 : 19:32:12
quote:
Originally posted by manhunter


Kao što sam napisao u onom drugom topicu, posle njega i Jacksona, ostala je još samo Madonna kao predstavnik kvalitetne pop muzike osamdesetih i devedesetih.



ta madonna neće otić sa scene dok je netko ne rokne.
a s obzirom kakvu glazbu pušta u zadnje vrijeme, možda bi bilo i vrijeme...
Obi-wan Posted - 26/12/2016 : 19:10:14
Ova se najviše koristila u mladosti za lagan ples:

Obi-wan Posted - 26/12/2016 : 19:08:29
Ove riječi mi se sviđaju:

Amos Posted - 26/12/2016 : 17:02:00
Počivao u miru.
Bio je sjajan pjevač, meni jedan od omiljenih.
Older sam preslušao bezbroj puta.
Iskreno mi je žao što je otišao, tek 53 godine, vjerujem da se još puno od njega moglo čuti.
1Euro Posted - 26/12/2016 : 12:03:55
R.I.P.

https://www.youtube.com/watch?v=pIgZ7gMze7A

ovu pjesmu često slušam dok se vozim kabrioletom po gradu ili na more.....
magnus Posted - 26/12/2016 : 11:27:33
R.I.P.
ivanl Posted - 26/12/2016 : 10:58:02
Moram priznat da njegova glazba nikako nije moj "dir", ali par pjesama mu zbilja vrjedi. Shvacam da ga mnogi dozivljavaju kao pop legendu. Ali meni je pop glazba samo; pop glazba... nakon R.Parffita ode i on... tja, stari se...
dante Posted - 26/12/2016 : 10:47:42
RIP
2016. ostaje kurva do zadnje minute izgleda...
Johnny Difool Posted - 26/12/2016 : 10:09:51
Wham! ni kao tinejdžer nisam podnosio, najgori brojevi Brava su mi bili oni s njihovim posterima i autogram-kartama, ali kad je krenuo u solo-karijeru sve se naglo popravilo.

Nisam ga nikad slušao uživo, ali bio je to easy-listening pop za ugodne trenutke.

"Last Christmas" koji kroz 12. mjesec dopire iz svih zvučnika jedan mi je od težih kič-udara adventa, ali što se ostalog tiče - da bih reč rekel.

Laka mu zemlja...

Ovo mi je njegova najbolja stvar, uz koju sam prije 20 + godina otkidao...




manhunter Posted - 26/12/2016 : 10:04:51
Bezveze...
Kao što sam napisao u onom drugom topicu, posle njega i Jacksona, ostala je još samo Madonna kao predstavnik kvalitetne pop muzike osamdesetih i devedesetih. Kad počnu da umiru idoli iz mladosti, zapitaš se koliko si star...

Mislim da su samo on i Jackson javno ustali protiv muzičke industrije i medija, zato su ih isti i uništili. Jedan od najboljih glasova u pop muzici svih vremena, sa nekim baš ozbiljnim pesmama i sa stavom "jebi se muzička industrijo". Sećam se kako je onomad pljunuo na producente u spotu " Freedom", spalivši svoju Faith jaknu i, odbivši da se pojavi u spotu, i kako je izmuzao milione od producentske kuće da angažuje SVE top modele tog vremena. Taj potez i ta pesma su za mene "Smells like teen spirit" pop muzike.

RIP.
mamlaz Posted - 26/12/2016 : 07:16:25
Rip
bluefield Posted - 26/12/2016 : 02:23:29
Počivao u pokoju, legendo!

globinjo Posted - 26/12/2016 : 01:37:19
preminuo na božić...a njegova "last christmas" se vrti ovih dana...malo je reć-legendaran...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000