forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Forumaš godine 2016. - finale

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
tinton Posted - 05/02/2017 : 11:59:38
Ovih četrnaest forumaša su vašim glasovima izabrani za najboljih četrnaest, sad je vrijeme da izaberemo onog najboljeg. Među njima ima početnika, veterana, strip-znalaca, spamera i prognanika. Na vama je da izaberete.

Finale traje od nedjelje do nedjelje (12h-12h).
Forumaš s najvećim brojem glasova bit će proglašen za Forumaša godine 2016.
Glasujte savjesno i odgovorno.
Neka igre počnu!

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
NESVRSTANI Posted - 13/02/2017 : 12:00:00
quote:
Originally posted by Mrkva

A jesi tvrdoglav...znam da se nisi ispričao, našalila sam se s percepcijom tvoje osobnosti na ovom forumu (pomalo neuspješno).

Ne mislim proći nezamijećeno, ali vrag me odnio ako ću odšutjeti baš svaki pokušaj svodništva i svaki komentar. Gledam svakodnevno takvo ponašanje u Kohorti i vidim da "odšutjeti" nije baš polučilo rezultate. Ti me slobodno stavi na block ako takvih komentara bude previše :) Ali nadam se da ćeš imati razumijevanja: scom nije jedino mjesto na kojem sam u manjini.



Ma razumimo se.
Sve OK.
Jedino bi mi bilo žao da si se naljutila na ono o ženidbi jer je bila zajebancija.


Mrkva Posted - 13/02/2017 : 10:48:56
A jesi tvrdoglav...znam da se nisi ispričao, našalila sam se s percepcijom tvoje osobnosti na ovom forumu (pomalo neuspješno).

Ne mislim proći nezamijećeno, ali vrag me odnio ako ću odšutjeti baš svaki pokušaj svodništva i svaki komentar. Gledam svakodnevno takvo ponašanje u Kohorti i vidim da "odšutjeti" nije baš polučilo rezultate. Ti me slobodno stavi na block ako takvih komentara bude previše :) Ali nadam se da ćeš imati razumijevanja: scom nije jedino mjesto na kojem sam u manjini.
lwood Posted - 13/02/2017 : 10:46:20
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Neki se svojski trude i ulizuju , ulizuju ........
Ko zna možda se i uspiju oženit



Nemoj, na taj nacin vrijeđaš samo mene, a ne njih - jer meni je stalo da se ne insinuira da sam na forum došla muža naci, a njih baš briga.
Ja ću drage volje predati naslov telleru, i sami kažete, da je Dodo ovdje, i da ja nisam bacila svoj glas, pobijedio bi.
A i tako je pravedno.



Ti si ono moje o traženju muža ozbiljno shvatila???
Koliko si se oko toga uspizdila reka bi čovik da san pogodija.

I priznaj da si kod odluke koju labilnu grupu muškaraca odabrati kao lovinu igrala en-ten-tini između stripovi.com i foruma FER-a.



NESVRSTANI Posted - 13/02/2017 : 10:22:09
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Neki se svojski trude i ulizuju , ulizuju ........
Ko zna možda se i uspiju oženit



Nemoj, na taj nacin vrijeđaš samo mene, a ne njih - jer meni je stalo da se ne insinuira da sam na forum došla muža naci, a njih baš briga.
Ja ću drage volje predati naslov telleru, i sami kažete, da je Dodo ovdje, i da ja nisam bacila svoj glas, pobijedio bi.
A i tako je pravedno.



Ti si ono moje o traženju muža ozbiljno shvatila???
Koliko si se oko toga uspizdila reka bi čovik da san pogodija.

I priznaj da si kod odluke koju labilnu grupu muškaraca odabrati kao lovinu igrala en-ten-tini između stripovi.com i foruma FER-a.



Nisam se uopće uspizdila. Znam da ti se sviđam pa si se morao nevješto braniti kad te anto za to prozvao ;) Ali nemaš brige, i ti se meni sviđaš, tako da manje-više imaš imunitet za sve.

Samo sam upozorila, u meni svojstvenom, vrlo razumnom i mirnom stilu, da mi je pun kuki stalnog naglašavanja da sam ja zensko - i to ne tvog. Ali nećemo više rovati po toj temi, prihvaćam tvoju ispriku :)

EDIT: FERovci su najčešće premladi za moj ukus pa je to odigralo najveću ulogu.




Ja ti se nigdi nisan ispriča.
Ne zato šta mi se problem ispričat, nego ne vidin potrebu jer te nidgi nisan uvridija.

Inače, neznan kako na muškom geekovskom forumu misliš da kao žena možeš proć nezamijećeno i da ti ekipa to svako malo neće spominjat.
Dobar dio ekipe ovde ti je ka oni iz Teorije velikog praska a ima i nešto ocvalih jebača.

Mrkva Posted - 13/02/2017 : 10:05:36
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Neki se svojski trude i ulizuju , ulizuju ........
Ko zna možda se i uspiju oženit



Nemoj, na taj nacin vrijeđaš samo mene, a ne njih - jer meni je stalo da se ne insinuira da sam na forum došla muža naci, a njih baš briga.
Ja ću drage volje predati naslov telleru, i sami kažete, da je Dodo ovdje, i da ja nisam bacila svoj glas, pobijedio bi.
A i tako je pravedno.



Ti si ono moje o traženju muža ozbiljno shvatila???
Koliko si se oko toga uspizdila reka bi čovik da san pogodija.

I priznaj da si kod odluke koju labilnu grupu muškaraca odabrati kao lovinu igrala en-ten-tini između stripovi.com i foruma FER-a.



Nisam se uopće uspizdila. Znam da ti se sviđam pa si se morao nevješto braniti kad te anto za to prozvao ;) Ali nemaš brige, i ti se meni sviđaš, tako da manje-više imaš imunitet za sve.

Samo sam upozorila, u meni svojstvenom, vrlo razumnom i mirnom stilu, da mi je pun kuki stalnog naglašavanja da sam ja zensko - i to ne tvog. Ali nećemo više rovati po toj temi, prihvaćam tvoju ispriku :)

EDIT: FERovci su najčešće premladi za moj ukus pa je to odigralo najveću ulogu.
NESVRSTANI Posted - 13/02/2017 : 09:49:23
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Neki se svojski trude i ulizuju , ulizuju ........
Ko zna možda se i uspiju oženit



Nemoj, na taj nacin vrijeđaš samo mene, a ne njih - jer meni je stalo da se ne insinuira da sam na forum došla muža naci, a njih baš briga.
Ja ću drage volje predati naslov telleru, i sami kažete, da je Dodo ovdje, i da ja nisam bacila svoj glas, pobijedio bi.
A i tako je pravedno.



Ti si ono moje o traženju muža ozbiljno shvatila???
Koliko si se oko toga uspizdila reka bi čovik da san pogodija.

I priznaj da si kod odluke koju labilnu grupu muškaraca odabrati kao lovinu igrala en-ten-tini između stripovi.com i foruma FER-a.
ken2 Posted - 12/02/2017 : 23:13:11
prošle godine sam glasao za đast
a ove za mrkvu
naravno da je zasluženo
em pametna, em lijepa, em čita stripove
i još trpi ovu bagru
anto Posted - 12/02/2017 : 21:36:56
sad videh!!!
uf,nisam znao da ima tako jak lobi!
supermark Posted - 12/02/2017 : 21:30:51
quote:
Originally posted by anto

pa samo 1 glas;gde ćeš manje.



to je teller
supermark Posted - 12/02/2017 : 21:19:24
cestitke Mrkvi na pobjedi
unijela je malo zivosti na forum i zasluzeno je dobila titulu
anto Posted - 12/02/2017 : 21:19:16
pa samo 1 glas;gde ćeš manje.
supermark Posted - 12/02/2017 : 21:16:49
je, baš je Nesvrstanom malo falilo---
anto Posted - 12/02/2017 : 20:45:32
čestitke Mrkvi,ali i Nesvrstanom koji je za dlaku izgubio titulu;pošto Dods nije tu,evo ja se nudim kao zadnji FG,trenutno aktivan, da je predam pehar.
Dukidule Posted - 12/02/2017 : 20:14:29
Poslije Oscara, Golden Globe Awarda i Bambija, eto završen i ovaj izbor.
Čestitke pobjedniku.....i Tintonu.
tinton Posted - 12/02/2017 : 20:12:28
Na žalost, ne znam postoji li taj podatak.
Peyo Posted - 12/02/2017 : 20:05:20
U pravu si tintone, za jasniju sliku bi trebalo gledati samo aktivnost forumaša u 2016.
tinton Posted - 12/02/2017 : 19:49:24
quote:
Originally posted by Peyo

Čestitke našoj dragoj Mrkvi koja je u kratkom roku pokupila simpatije i priznanje forumaša!

Bez želje da joj umanjujem priznanje činjenica je da je svega 106 forumaša sudjelovalo u glasanju (vjerojatno ni prethodnih godina nije bilo bitno drugačije).

A kako na uvodnoj stranici piše da ima 9.660 članova, od kojih je samo 3.753 sudjelovalo u postovima, dovodi se u pitanje smisao izbora forumaša godine.



3,753 ih je sudjelovalo od početka foruma.
Relevantan podatak ovdje bio bi koliko ih je sudjelovalo 2016., siguran sam da je mnogo manji.
CAGLIOSTRO13 Posted - 12/02/2017 : 18:20:16
Svi bi jebali, a nece nitko :)
salim se, nemam pojma tko je Mrkva, ni tko su ostali, glasao bi za lwooda, no kasno je sad, mozda dogodine
vronski 3 Posted - 12/02/2017 : 17:58:06
I red je bio da jednom žensko pobedi!

Bravo šargarepice! ;)
paro Posted - 12/02/2017 : 16:44:38
Jebo vas teller.
Govorimo o čovjeku od svojih 40+ godina koji godinama forsira stripove starije od njega. Bez prevelikih argumenata naravno, samo forsiranje u prazno.

Svaka čast Mrkvi, zasluženo je pobijedila.
A s njom se i ovaj izbor konačno vratio na pravi put.
Peyo Posted - 12/02/2017 : 14:29:26
Čestitke našoj dragoj Mrkvi koja je u kratkom roku pokupila simpatije i priznanje forumaša!

Bez želje da joj umanjujem priznanje činjenica je da je svega 106 forumaša sudjelovalo u glasanju (vjerojatno ni prethodnih godina nije bilo bitno drugačije).

A kako na uvodnoj stranici piše da ima 9.660 članova, od kojih je samo 3.753 sudjelovalo u postovima, dovodi se u pitanje smisao izbora forumaša godine.
Poli Posted - 12/02/2017 : 14:01:37




koliko malo je potrebno





tex2 Posted - 12/02/2017 : 14:01:31
Čestitke pobjednici!
dcopic Posted - 12/02/2017 : 13:14:20
Čestitam pobjednici!
dcopic Posted - 12/02/2017 : 13:12:59
Na žalost zaboravio sam glasati, šteta!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000