forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Izbor

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
mladjo Posted - 03/03/2017 : 22:19:48
Recimo da imate izbor
Prvo je vječni život. Ali vječni život u zatvoru, strogo čuvanom i kontroliranom, punom različitih bandi gdje vas ne mogu ubiti ali vas mogu povrijediti (recimo da rane odmah zacijele ili tako nešto) gdje jednom dnevno vidite sunce na sat vremena i možda tu i tamo pročitate neku knjigu, pogledate zajedno sa svima neku emisiju na telki i napušite se dobre trave ili čega već. Znači grubi, strogo kontrolirani vječni život bez mogućnosti promjene.

Ali vječni život.

A druga je život kakav sad imate. Ili, hajde, recimo život pun novaca, provoda,ispunjenih želja, žena, seksa, putovanja...Ali da traje recimo 20 godina. I onda kaputt.

Što biste izabrali?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
supermark Posted - 07/03/2017 : 22:14:59
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by mladjo

Da li bi cijeli život navijali za Hajduk ili deset godina ali da je za Dinamo?


Radje cili život patnja
Nego sekund dinama



znači kako i jest
Sneaksie Thiefsie Posted - 07/03/2017 : 21:05:52
quote:
Originally posted by Opti

Tko bi normalan odabrao prvu opciju?
Mislim, zašto?

svi oni koji cekaju da stignemo Italijane
ivanl Posted - 06/03/2017 : 20:36:26
Mamić sad vreba iz sjene, nije više u javnosti. Dobro je njemu, a i ova tema bi se mogla preispitati, kao; živit kao Mamić 20 godina, pa u pržun ili cili život bit čovik. Šta ja znam, rađe bi ovo drugo.
globinjo Posted - 06/03/2017 : 18:15:37
Kakve ste to vi rvatine
Kad ne volite HNK hajduk
Bando mamiceva
izivko Posted - 06/03/2017 : 17:37:15
quote:
Originally posted by Tutta

A mi bi vas kao htjeli?





Je li ih neko zove?

Kao da bi neko htio sekundu bit hajdukovac.
Tutta Posted - 06/03/2017 : 17:02:22
A mi bi vas kao htjeli?


ivanl Posted - 06/03/2017 : 16:17:19
A ka da ne vidis i sam, di to sve vodi Neno...
Sta cemo uopce na forumu javno diskutirat. A i pricali smo nedavno. Samo ovo je sad jos gore. Pre u k. Ja ne vidin svitlo na kraju tunela... Ali se slazen s tvojin navodon, sve i svasta ikad, igdi, al ni sekunde dinama !
globinjo Posted - 06/03/2017 : 14:53:31
quote:
Originally posted by mladjo

Da li bi cijeli život navijali za Hajduk ili deset godina ali da je za Dinamo?


Radje cili život patnja
Nego sekund dinama
globinjo Posted - 06/03/2017 : 14:52:29
quote:
Originally posted by ivanl

Ode tema na skroz drugi kolosjek... Ja sam iz Splita, i odavno znam mnogo toga o Hajduku, ali ovo je patološki, što se kao ne smije dirati u njega... Cool down, povijest bolesti je preduga i sad već prebolna. Ni danas ništa, ni 12 godina, a brale, ne vidim ništa dobra ni sutra!


Znaci
Odjebat Hajduka jer je los
Vec dugo vrimena
Gdje ce ti duša
Ban zbog nanošenja duševne boli!
supermark Posted - 06/03/2017 : 13:58:24
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by supermark

svatko bi poludio nakon tako monotonog života nakon 100 godina
nakon 200g više ni lud ne bi nitko bio, prije bi samo vegetirao
i onda bi vjećnost proveo slineći po podu


quote:
Originally posted by Obi-wan

To što ti opisuješ se zove raj, a ne zatvor.



Evo, već imamo različitih mišljenja. Ja sam samo htjela reći da zatvor kao zatvor nije bauk, mada sam sklona prikloniti se supermarku u ovoj priči.




ma Obi bi dobio dva puta plesku prvi dan od kolega i proveo bi ostatak dana plačući u sobi
zlatko900 Posted - 05/03/2017 : 23:18:43
Sasvim je dovoljan i trenutni ljudski životni vijek, cca 70-80 godina, uz uvjet da se ŽIVI,a ne ROBUJE. Ali ako se treba birati između one dvije opcije- svakako druga...
mladjo Posted - 05/03/2017 : 19:02:31
Da li bi cijeli život navijali za Hajduk ili deset godina ali da je za Dinamo?







:D




ivanl Posted - 05/03/2017 : 18:16:41
Ode tema na skroz drugi kolosjek... Ja sam iz Splita, i odavno znam mnogo toga o Hajduku, ali ovo je patološki, što se kao ne smije dirati u njega... Cool down, povijest bolesti je preduga i sad već prebolna. Ni danas ništa, ni 12 godina, a brale, ne vidim ništa dobra ni sutra!
globinjo Posted - 05/03/2017 : 17:28:06
Pizduni
Ne dirajte Hajduka
Bit ce krvi
Tonto Posted - 05/03/2017 : 10:21:16
Ocekujem da nakon hajduka rasprava skrene na abortus.

...mada dodje na isto.
xilrion Posted - 05/03/2017 : 04:32:31
šta hajduk još igra u prvoj ligi?
globinjo Posted - 05/03/2017 : 02:20:10
quote:
Originally posted by Tutta

... i Dinamo, pa bar i sa različitim imenima.


ti se ne javljaj...jel te sram kad pogledaš sinu u oči
Mrkva Posted - 05/03/2017 : 01:00:33
quote:
Originally posted by supermark

svatko bi poludio nakon tako monotonog života nakon 100 godina
nakon 200g više ni lud ne bi nitko bio, prije bi samo vegetirao
i onda bi vjećnost proveo slineći po podu


quote:
Originally posted by Obi-wan

To što ti opisuješ se zove raj, a ne zatvor.



Evo, već imamo različitih mišljenja. Ja sam samo htjela reći da zatvor kao zatvor nije bauk, mada sam sklona prikloniti se supermarku u ovoj priči.

quote:
Originally posted by Obi-wan

Nekome su odnosi sa ljudima zatvor. Treba imati na umu da nismo svi isti. Postoji izreka: "Pakao, to su drugi ljudi." Nekome ta izreka nema smisla, a nekome je odmah jasno na što se misli...



Da, Sartre, ja sam mislila da citat ide nešto drugačije, ali letimično guglanje uvjerava me da si ti u pravu. To svejedno ne pobija da su izravni ili neizravni odnosi s drugima vrijednost, a bez njih mi se čini da se dovodi u pitanje smisao ljudskog postojanja. Ali to su sad već filozofske šeme za koje ja nisam ni pametna ni zainteresirana.

quote:
Originally posted by Dukidule

50% Facebook, 50 % forumski život....kod ponekih i po 100%.



A znači s facebookom nas varaš...imaš dvije obitelji (kod jedne spavaš, a drugoj kupuješ Fiat Ulysse :))

No, šalu na stranu, vidim da je jako lako bez imalo razmišljanja nazvati virtualne odnose "nestvarnima", a fizičke "stvarnima". Tu sam ja pogriješila je sam se razbacivala tom riječju "stvaran", a zapravo sam htjela reći "smislen, značajan".
Ja sam skoro deset godina s jednim bićem odrzavala relativno prisan kontakt bez da smo se ikada vidjeli i taj je odnos bio "smislen i značajan", no onda se pretvorio u ljubavni odnos i odjednom je postao "besmislen i beznačajan". To što nekoga mozemo dotaknuti ili pogledati u oči jest i treba biti krajnji cilj tih smislenih i značajnih odnosa, ali nije jedini kriterij.

Kafka je pisao Mileni pisma pa joj u jednom kaze: U ovoj ljubavi ti si kao noz kojim rujem po sebi, ali to "rujem" koristi u smislu "istrazujem". A to su pisma, iliti emailovi, a ponekad i facebook poruke, kojima istrazujemo sebe i druge ljude. Zato nemojmo tako ishitreno ponavljati za drugima o tome što je "stvarno", a što nije.

Znamo mi da ona srca na instagramu nisu stvarna, ali svoditi čitavu online komunikaciju samo na instagram srca bilo bi neodgovorno :)
Tutta Posted - 05/03/2017 : 00:50:51
... i Dinamo, pa bar i sa različitim imenima.
globinjo Posted - 04/03/2017 : 23:41:31
samo hajduk živi vječno,Bog i nitko više...
autoru topica preporučam da se skine s opijata...
Dukidule Posted - 04/03/2017 : 21:52:28
quote:
Originally posted by Mrkva

Zatvor je ok, ako nema stresa i ako imas neogranicene kolicine knjiga i filmova/serija i mozes izaci na igraliste istrcati se. Ali ovo sto mladjo govori o patnji i bandama, no thanks.
Puno ljudi ionako provodi vrijeme kao u zatvoru: ne ostvaruju stvarne odnose s ljudima, a to je valjda jedina vrijednost slobode.



50% Facebook, 50 % forumski život....kod ponekih i po 100%.
ivanl Posted - 04/03/2017 : 21:09:07
George Best, jedan od najboljih krilnih napadaća Manchester Uniteda, a i uopće ikad, je izjavio;
Pola love sam potrošio na kurve i alkohol, a ostalu polovicu sam proćerdao...
kao i;
Jednom sam pokušao bez žena i alkohola, i to je bilo najgorih 20 minuta moga života...
Kad mu je presađena jetra, otišao je to proslaviti u birtiju...
Svakome svoje, ili ti ga ko koliko i kako može...
Obi-wan Posted - 04/03/2017 : 21:06:32
quote:
Originally posted by Mrkva

Zatvor je ok, ako nema stresa i ako imas neogranicene kolicine knjiga i filmova/serija i mozes izaci na igraliste istrcati se.
To što ti opisuješ se zove raj, a ne zatvor.
Ali ovo sto mladjo govori o patnji i bandama, no thanks.
Da, bande i zatvorski seks baš i ne zvuče privlačno.
Puno ljudi ionako provodi vrijeme kao u zatvoru: ne ostvaruju stvarne odnose s ljudima, a to je valjda jedina vrijednost slobode.


Nekome su odnosi sa ljudima zatvor. Treba imati na umu da nismo svi isti. Postoji izreka: "Pakao, to su drugi ljudi." Nekome ta izreka nema smisla, a nekome je odmah jasno na što se misli...
supermark Posted - 04/03/2017 : 20:26:19
quote:
Originally posted by Mrkva

Zatvor je ok, ako nema stresa i ako imas neogranicene kolicine knjiga i filmova/serija i mozes izaci na igraliste istrcati se. Ali ovo sto mladjo govori o patnji i bandama, no thanks.
Puno ljudi ionako provodi vrijeme kao u zatvoru: ne ostvaruju stvarne odnose s ljudima, a to je valjda jedina vrijednost slobode.




svatko bi poludio nakon tako monotonog života nakon 100 godina
nakon 200g više ni lud ne bi nitko bio, prije bi samo vegetirao
i onda bi vjećnost proveo slineći po podu
ivanl Posted - 04/03/2017 : 19:52:13
U 20 godina stane sva sila svega i svačega, samo bi to trebalo platit. E sad ako bi imao dovoljno, čitaj neograničenih sredstava, ne bi to vrijeme bilo loše... Snašli bi se ljudi, na taj način.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000