forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Nintendo Switch - nova Nintendo konzola mart 2017.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Obi-wan Posted - 20/09/2016 : 10:06:27
Nintendo je za 3/2017 najavio svoju novu konzolu pod radnim nazivom NX. Navodno će se u idućih par dana znati što je točno u pitanju.
Spekulacije kažu da će NX biti nevjerovatno moćna prijenosna konzola koja će biti toliko jaka da će služiti i kao klasična konzola koja se pripoji na TV uređaj. Dakle hibrid. Radit će na ketridže. Vjeruje se da ne može biti snage PS4, ali za nešto što možeš ponijeti u džepu, to i nije moguće. Osobno mi se ideja mješanca prijenosne i TV konzole sviđa jer igraš igru kod kuće pa tu identičnu igru nosiš sa sobom na put i igraš dalje bez prekida.
Ako imate kakvih razmišljanja ili informacija obavezno podjelite...
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Vlaadisha Posted - 21/02/2024 : 17:53:47
igrao sam ovo celo leto ali ostao mi je gorak ukus i osećaj da je tears of the kingdom samo DLC
kraljstribor Posted - 14/08/2021 : 15:33:16
quote:
Originally posted by Wolfman

quote:
Originally posted by Vlaadisha

tizer za botw2
2022



A Zelda ne bi bila Zelda da ju ne odgode par puta pa će prije biti 2023



Imam neki osjećaj da će je odgađati dok ne naprave istu situaciju kao sa prvim dijelom (wii U / Switch)
Wolfman Posted - 23/06/2021 : 17:07:45
quote:
Originally posted by Vlaadisha

tizer za botw2
2022



A Zelda ne bi bila Zelda da ju ne odgode par puta pa će prije biti 2023
Vlaadisha Posted - 23/06/2021 : 16:36:11
tizer za botw2
2022

Wolfman Posted - 19/06/2017 : 20:54:39
E da, Mario & Rabbids, u stilu XCOM-a :) izgleda fora
The_PI Posted - 19/06/2017 : 18:02:47
Da slazem se za 1,2 switch. Fali mi nesto ala wii sports za switch. Nadam se da planiraju tako nesto. Meni je jos zanimljiva kombinacija rabbitsa iz raymonda i super maria. A i skyrim nije za odbaciti.
Wolfman Posted - 14/06/2017 : 12:57:50
quote:
Originally posted by The_PI

Da se pohvalim jedan primjerak Switcha dosao je u moje vlasnistvo. Za sada sve super. Slika je odlicna i na samom Switchu i na telki. Nisam primjetila ikakvih problema da se kontroleri odspoje. U paketu sam dobila i Zeldu i nisam primjetila ikakvih problema. Plan je doskora uzeti i 1,2 switch a onda dalje budemo vidjeli.




Mislim da 1-2 switch ne vrijedi tih novaca (to je recimo trebalo doći besplatno s konzolom). Bolje uzmi Snipperclips

Moj Switch isto radi bez ikakvih problema. Zelda i Mario Kart zasad . Uskoro stižu ARMS i Splatoon 2, a u 10. mjesecu Super Mario Odyssey.

Ne znam je li netko pratio E3 i Nintendovu konferenciju jučer? Bio je detaljan gameplay video iz Super Mario Odyssey (meni odlično izgleda), bili su (ili će biti) organizirani turniri u Splatoon 2, ARMS i Pokken DX, a najavljene su i neke nove igre: Xenoblade Chronicles 2, Yoshi platformer, Kirby platformer, Fire Emblem Warriors, Pokken DX, Metroid 4, kao i potpuno nova Pokemon RPG ekskluziva za Switch .
The_PI Posted - 14/06/2017 : 12:05:19
Da se pohvalim jedan primjerak Switcha dosao je u moje vlasnistvo. Za sada sve super. Slika je odlicna i na samom Switchu i na telki. Nisam primjetila ikakvih problema da se kontroleri odspoje. U paketu sam dobila i Zeldu i nisam primjetila ikakvih problema. Plan je doskora uzeti i 1,2 switch a onda dalje budemo vidjeli.
leKrava Posted - 22/03/2017 : 20:59:29
nista od toga

GameSpot has said it was a mistake for it to say the footage was on the Switch.

Hey everyone! Previously, this video labeled the Dark Souls III: The Ringed City gameplay as being captured on Switch.

This was a mistake and the video has now been updated to correctly label it as PS4 footage. Thanks for anyone who pointed that out for us.

We’d love to see Dark Souls on Switch, though. Fingers crossed!


Takodjer sam Switch nije bas nesto jaka masina (i sama Zelda steka ponekad) pa je pitanje koliko im se isplati raditi port.
Takodjer
nije bas svjetla buducnost za portanje buducih igara na Switch... al valjda ce buduce Nintendo igre raditi bolje (novi Mario)pa onda nece biti problema.

Stvarano se nadam da ce biti Switch verzija 2 s malo jacim hardverom kao new 3ds jer ce bar biti dobrih nintendo igara.
Obi-wan Posted - 22/03/2017 : 18:33:33
Usprkos nekim nedostatcima, Switch se prodaje kao lud.
Šuška se da Dark souls 3 dolazi na Switch.
Pitam se da li će sjajna prodaja privući third party izdavače na platformu po sljedećoj logici:
Zelda se prodala u milijunskom tiražu vrlo brzo jer je jedina vrhunska igra na Switchu. Zašto ne bismo i mi prodali milijune primjeraka svoje igre dok prave konkurencije nema.

A ako se takve igre pojave na Switchu, ljudi će ga nastaviti kupovati pa će još više izdavača praviti igre za konzolu i začarani krug se okreće na zadovoljstvo sviju...
Oki Posted - 11/03/2017 : 22:07:18
Aha, ovih 160 - 55, ispadne mjesečno 105 kn za konzolu.
...itekako previše!
Mislim da im to neće ići nikako.
Obi-wan Posted - 11/03/2017 : 21:04:46
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Oki

Vidim, u tele2 ide za 1 kn odmah...samo nigdje ne piše koliko ga još otplačuješ mjesečno😬:
https://www.tele2.hr/privatni-korisnici/promocije/neka-igre-zapocnu/p233/


Pitali smo.
Za Galaxy J-5 plaća se 305 kn. na 24 mjeseca. 7320 kn. - cijena sitnica.


...ne kužim?
Pa ne mogu ti oni odrediti fiksnu cifru za mjesečnu pretplatu...
Konzola ide uz određene mobitele i vjerovatno ju otplačuješ mjesečno kao i mobitel.
Ako se dobro sjećam, ono kada su imali ps4 u ponudi, ps4 i samsung a5 si zbrojeno otplaćivao po 100kn na 24 rate što je bilo i više nego povoljno, a uz to si recimo imao pretplatu sa neograničenim razgovorima i porukama uz 3 gb interneta za 150kn, pa je sve to skupa ispadalo 250 kn mjesečno.
Hoću reći da još uvijek nisam saznao koliko se mjesečno otplačuje nintendo switch...za J-5 piše da se mjesečno otplaćuje po 55 kn u najskupljoj tarifi pa to ispada 170 kn mjesečno: https://www.tele2.hr/privatni-korisnici/mobiteli/galaxy-j5-2016-black-samsung/d758/?typid=2
Uglavnom, pa nije valjda da bi nintendo switch bio 135 kn mjesečečno???
...puta 24 rate = 3240 kn???
Obi, mislim da si dobio krive informacije jer ovakvu prenapuhanu cijenu u Hrvatskoj može nabiti jedino t-com😜


Mene to savršene ne zanima. Mislim tarife, smartphoni i ostala sranja. Na mobilni trošim nekih 18 kn. mjesečno - imam Nokiu 3120.
Otišli samo pitati čisto radi Switcha. Za Switch, Galaxy J-5, raspali tarifu i 3 gb. Čovjek je pogledao u svoj kompjuter i na papir napisao 160 + 85 + 50 + 10 = 305 kn. x 24 rate. E tu me tek nije zanimalo. Pa eto prenosim ovdje...
Oki Posted - 11/03/2017 : 16:57:09
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Oki

Vidim, u tele2 ide za 1 kn odmah...samo nigdje ne piše koliko ga još otplačuješ mjesečno😬:
https://www.tele2.hr/privatni-korisnici/promocije/neka-igre-zapocnu/p233/


Pitali smo.
Za Galaxy J-5 plaća se 305 kn. na 24 mjeseca. 7320 kn. - cijena sitnica.


...ne kužim?
Pa ne mogu ti oni odrediti fiksnu cifru za mjesečnu pretplatu...
Konzola ide uz određene mobitele i vjerovatno ju otplačuješ mjesečno kao i mobitel.
Ako se dobro sjećam, ono kada su imali ps4 u ponudi, ps4 i samsung a5 si zbrojeno otplaćivao po 100kn na 24 rate što je bilo i više nego povoljno, a uz to si recimo imao pretplatu sa neograničenim razgovorima i porukama uz 3 gb interneta za 150kn, pa je sve to skupa ispadalo 250 kn mjesečno.
Hoću reći da još uvijek nisam saznao koliko se mjesečno otplačuje nintendo switch...za J-5 piše da se mjesečno otplaćuje po 55 kn u najskupljoj tarifi pa to ispada 170 kn mjesečno: https://www.tele2.hr/privatni-korisnici/mobiteli/galaxy-j5-2016-black-samsung/d758/?typid=2
Uglavnom, pa nije valjda da bi nintendo switch bio 135 kn mjesečečno???
...puta 24 rate = 3240 kn???
Obi, mislim da si dobio krive informacije jer ovakvu prenapuhanu cijenu u Hrvatskoj može nabiti jedino t-com😜
DiSkAcH Posted - 11/03/2017 : 14:35:33
Kakav porez na budale...i jos uz sve to, placas i neku pretplatu.
Ja sam malo drukcijih pogleda na te stvari, nemam pretplatu nego bonove, trosim cca 200kn godisnje, da godisnje, jer imam wi-fi i na poslu i doma pa sve rjesavam preko whatsapa i vibera :D
Obi-wan Posted - 10/03/2017 : 20:46:42
quote:
Originally posted by Oki

Vidim, u tele2 ide za 1 kn odmah...samo nigdje ne piše koliko ga još otplačuješ mjesečno😬:
https://www.tele2.hr/privatni-korisnici/promocije/neka-igre-zapocnu/p233/


Pitali smo.
Za Galaxy J-5 plaća se 305 kn. na 24 mjeseca. 7320 kn. - cijena sitnica.
Obi-wan Posted - 10/03/2017 : 20:39:39
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Da, ima problema zbog kojih ga je nebi sada uzima, lijevi joycon gubi vezu sa konzolom, grebe se ekran,ne priznaju mrtve pixele...


Ovo stoji, ali mislim da je debelo prenapuhano.
Čekat ćemo dok ne bude bolji dock, više memorije i više igara...
Oki Posted - 10/03/2017 : 11:12:06
Vidim, u tele2 ide za 1 kn odmah...samo nigdje ne piše koliko ga još otplačuješ mjesečno😬:
https://www.tele2.hr/privatni-korisnici/promocije/neka-igre-zapocnu/p233/
The_PI Posted - 10/03/2017 : 10:22:20
Od frendice decko ga vec kupio. Super zadovoljan nema za sada nikakvih problema. No ja cu pricekati tamo do oko Bozica.
DiSkAcH Posted - 07/03/2017 : 15:49:02
Da, ima problema zbog kojih ga je nebi sada uzima, lijevi joycon gubi vezu sa konzolom, grebe se ekran,ne priznaju mrtve pixele...
leKrava Posted - 07/03/2017 : 13:50:17
Mozda bi s kupnjom trebalo malo pricekati bar dok ne isprave neke stvari (ili dok ne dodje verzija 2. al to bi moglo potrajati).

DiSkAcH Posted - 07/03/2017 : 12:45:33
quote:
Originally posted by Obi-wan

Switch je od danas u prodaji worldwide.
Vjerovali ili ne, ima i kod nas da se kupi odmah pa požurite.
https://www.svijet-medija.hr/gg/264/igrace-konzole/grupa/Nintendo%20Switch
Ako netko kupi, neka obavezno podjeli dojmove...



Ima jedan obivan na reboot forumu koji je dao dojmove..pa sam msilio da si ti...a ocito nisi
Mord Posted - 02/03/2017 : 22:03:09
Forbes, 10/10: The Legend Of Zelda: Breath Of The Wild isn't just the best Zelda game I've ever played. It's one of the best video games I've ever played. Period. It's unflinchingly ambitious and tirelessly innovative, and yet it feels like the natural culmination of decades of game design experience rolled into one big, awe-inspiring experience. That it borrows from so many other open-world games, from Far Cry to Skyrim doesn't change the fact: What Nintendo has done here is something incredibly special.

Polygon, 10/10: I guess, in the end, it’s not just that Breath of the Wild signals that Zelda has finally evolved and moved beyond the structure it’s leaned on for so long. It’s that the evolution in question has required Nintendo to finally treat its audience like intelligent people. That newfound respect has led to something big, and different, and exciting. But in an open world full of big changes, Breath of the Wild also almost always feels like a Zelda game — and establishes itself as the first current, vital-feeling Zelda in almost 20 years.

IGN, 10/10: The Legend of Zelda: Breath of the Wild is a masterclass in open-world design and a watershed game that reinvents a 30-year-old franchise. It presents a wonderful sandbox full of mystery, dangling dozens upon dozens of tantalizing things in front of you that just beg to be explored. I’ve had so many adventures in Breath of the Wild, and each one has a unique story behind what led me to them, making them stories on top of stories. And even after I’ve spent more than 50 hours searching the far reaches of Hyrule, I still manage to come across things I haven’t seen before. I’ll easily spend 50 to 100 more trying to track down its fascinating moments.

GameSpot, 10/10: From its mysterious opening to its action-packed conclusion, The Legend of Zelda: Breath of the Wild is a revolution for Nintendo's revered series. It's both a return to form and a leap into uncharted territory, and it exceeds expectations on both fronts. The game takes designs and mechanics perfected in other games and reworks them for its own purposes to create something wholly new, but also something that still feels quintessentially like a Zelda game. It's a truly magical work of art that embodies Nintendo's unique talents, and a game that everyone should play regardless of their affinity for the series' past.
Mord Posted - 02/03/2017 : 22:00:34
Prema onome sto citam, ova Zelda bi mogla biti jedna od naj igara ikad. Zadrzali su onaj istrazivacki i upgrade dio iz starih serijala i jos ga pojacali, a uz to dodali ogroman svijet i interaktivnost novijih rpg-ova s drugih konzola.
Obi-wan Posted - 02/03/2017 : 21:21:39
Switch je od danas u prodaji worldwide.
Vjerovali ili ne, ima i kod nas da se kupi odmah pa požurite.
https://www.svijet-medija.hr/gg/264/igrace-konzole/grupa/Nintendo%20Switch
Ako netko kupi, neka obavezno podjeli dojmove...
Obi-wan Posted - 28/02/2017 : 21:34:38
Malo indie (Nindie) za switch. Ne izgleda loše...


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000