forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Striparnice
 Udruga MOSTRIP Mostar

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
selanne Posted - 24/12/2015 : 15:05:59
Dragi forumaši,

drago mi je što vam mogu priopćiti jednu lijepu novost.

Prije nekoliko tjedana nekolicina mostarskih ljubitelja stripa je osnovala udrugu MOSTRIP!
Nema nas puno zasad, šest-sedam, ali nadamo se da ćemo polako privlačiti nove članove i rasti s vremenom. Većina članova je manje-više aktivna i na ovom forumu, pa se nadam da će se ubrzo javiti ovdje i predstaviti široj javnosti.
Odavno se okupljamo na pićima, razmjenjujemo iskustva i stripove, pa smo to odlučili malo i "oslužbeniti", dogovoriti neke stalne termine sastanaka, našli smo i prostorije za udrugu, pa se sad malo i reklamiramo.
Još smo relativno mladi i nemamo se čime pohvaliti, ali pokušat ćemo ispuniti neke od ciljeva koje smo naveli i u Statutu, poput informiranja javnosti o stripu kao vrsti umjetnosti, organiziranja seminara i tribina ili sličnih događanja vezanih za umjetnost stripa, suradnje sa udrugama koje se bave sličnim stvarima u našoj regiji, možda i izdavanja publikacija iz područja djelovanja udruge, itd.
Moram istaknuti da meni sve silne obaveze ne dopuštaju da previše radim oko udruge, ali pomažem koliko mogu, dok ostali članovi iznose puno veći dio tereta. Najviše ću služiti kao spona između članova ovog foruma i udruge, za sve eventualne informacije, dogovore ili upite.
Naravno, pokušat ću vam približiti i naš budući rad koliko je to god moguće, nadajući se da će vam sve to biti dovoljno zanimljivo.
Eto, za početak toliko, želim svima koji slave ovim putem i sretan i blagoslovljen Božić, te uspješnu novu 2016. godinu, u moje osobno ime i u ime članova MOSTRIP-a.

Lijep pozdrav svima do idućeg javljanja!
18   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
roby05 Posted - 17/02/2018 : 21:52:14
quote:
Originally posted by tarantula

quote:
Originally posted by roby05

Bio neki dan u striparnici po prvi put i mogu izreci samo sve komplimente na racun,kako usluge tako i asortimana.
Je skuceno,ali svega se moze naci,za svaciji ukus.
Sve pohvale!!!

Hvala na komplimentima,idući put kad ponovo budete u našem gradu, javite se obvezno da vas počastimo pićem


Da,da...svakako!
tarantula Posted - 17/02/2018 : 14:39:44
quote:
Originally posted by roby05

Bio neki dan u striparnici po prvi put i mogu izreci samo sve komplimente na racun,kako usluge tako i asortimana.
Je skuceno,ali svega se moze naci,za svaciji ukus.
Sve pohvale!!!

Hvala na komplimentima,idući put kad ponovo budete u našem gradu, javite se obvezno da vas počastimo pićem
roby05 Posted - 16/02/2018 : 16:56:13
Bio neki dan u striparnici po prvi put i mogu izreci samo sve komplimente na racun,kako usluge tako i asortimana.
Je skuceno,ali svega se moze naci,za svaciji ukus.
Sve pohvale!!!
roby05 Posted - 06/04/2017 : 20:17:33
quote:
Originally posted by Korg

Nešto renoviraju, ali radi striparnica.
Javi se slobodno Goci na +387 63 328 411 ili +387 63 440 004
Tu on blizu živi. Ja ga uvijek tako zovnem.


Eh,ma ima sam taj broj,ali kontam sta cu zvat kad je izgledalo da definitivno ne radi.
U svakom slucaju,hvala!
Korg Posted - 06/04/2017 : 18:18:54
Nešto renoviraju, ali radi striparnica.
Javi se slobodno Goci na +387 63 328 411 ili +387 63 440 004
Tu on blizu živi. Ja ga uvijek tako zovnem.
roby05 Posted - 06/04/2017 : 17:58:42
Sta je sa Tarantulom u Mostaru,radi li to na principu knjizare ili samo priko Web-a?
Stranica ima,normalno radi cini mi se.Danas sam bija,ali vrata zatvorena,iznutra oblipljena papirom.
Ebenezer Snare Posted - 06/03/2016 : 14:11:26
Pozz za "Old crew" ;), iznimno mi je drago da se jedna takva ideja napokon realizirala i da je Mostar dobio udrugu MOSTRIP.
Prije svega želim puno sreće i uspjeha u daljnjem radu.
Garfield_Mo Posted - 12/02/2016 : 01:41:29
quote:
Originally posted by Korg

Čestitke ekipi! Jako lijepa vijest.
Nadam se da ćete uskoro uključiti i nas ostale koji se radujemo druženju kroz Udrugu, i da još više doprinesemo razvoju i popularizaciji stripa u našem gradu i šire.



Zahvaljujemo na finim zeljama!

I mi se tome radujemo. Imamo dosta nekih ideja pa će nam biti zadovoljstvo te ideje podjeliti i sa drugim ljudima i čuti njihova mišljenja. Naravno ovde ćemo obavještavati o druženjima i nekim bitnijim stvarima vezano za udrugu.

Lijep pozdrav!
Korg Posted - 06/02/2016 : 00:13:24
Čestitke ekipi! Jako lijepa vijest.
Nadam se da ćete uskoro uključiti i nas ostale koji se radujemo druženju kroz Udrugu, i da još više doprinesemo razvoju i popularizaciji stripa u našem gradu i šire.
zokalav Posted - 22/01/2016 : 11:27:02
Srećno
sva izdanja "Devete dimenzije" kao i drugih izdavača možete kupiti u MOSTRIP-u
ŽIVELIIII
velka031 Posted - 06/01/2016 : 22:41:25
Sretno!
Garfield_Mo Posted - 05/01/2016 : 01:30:21
Sigurno neka fina raja iz Mostara :)
gerilac1 Posted - 03/01/2016 : 19:57:42
Ljudi neka je sa srećom.
1Euro Posted - 03/01/2016 : 12:50:27
quote:
Originally posted by selanne

Dragi forumaši,

drago mi je što vam mogu priopćiti jednu lijepu novost.

Prije nekoliko tjedana nekolicina mostarskih ljubitelja stripa je osnovala udrugu MOSTRIP!
Nema nas puno zasad, šest-sedam, ali nadamo se da ćemo polako privlačiti nove članove i rasti s vremenom. Većina članova je manje-više aktivna i na ovom forumu, pa se nadam da će se ubrzo javiti ovdje i predstaviti široj javnosti.
Odavno se okupljamo na pićima, razmjenjujemo iskustva i stripove, pa smo to odlučili malo i "oslužbeniti", dogovoriti neke stalne termine sastanaka, našli smo i prostorije za udrugu, pa se sad malo i reklamiramo.
Još smo relativno mladi i nemamo se čime pohvaliti, ali pokušat ćemo ispuniti neke od ciljeva koje smo naveli i u Statutu, poput informiranja javnosti o stripu kao vrsti umjetnosti, organiziranja seminara i tribina ili sličnih događanja vezanih za umjetnost stripa, suradnje sa udrugama koje se bave sličnim stvarima u našoj regiji, možda i izdavanja publikacija iz područja djelovanja udruge, itd.
Moram istaknuti da meni sve silne obaveze ne dopuštaju da previše radim oko udruge, ali pomažem koliko mogu, dok ostali članovi iznose puno veći dio tereta. Najviše ću služiti kao spona između članova ovog foruma i udruge, za sve eventualne informacije, dogovore ili upite.
Naravno, pokušat ću vam približiti i naš budući rad koliko je to god moguće, nadajući se da će vam sve to biti dovoljno zanimljivo.
Eto, za početak toliko, želim svima koji slave ovim putem i sretan i blagoslovljen Božić, te uspješnu novu 2016. godinu, u moje osobno ime i u ime članova MOSTRIP-a.

Lijep pozdrav svima do idućeg javljanja!



cugoši

Inače, podržavam! Ime vam je super, kao ono najbolji trip ( the most trip) a naravno i lokal patriotsko Most (koji spaja) neki put....
Dukidule Posted - 25/12/2015 : 18:08:58
Od mene veliki LIKE! Da je samo više takvih pokreta, udruženja, klubova i sl., pa i samih mogućnosti razmjena stripova, ne bi nam neke ajkule sigurno izvlačile lovu iz džepova u mjeri kako to aktuelno rade.
Samo hrabro i odlučno, šibajte dalje!
Kum Ruzvelt Posted - 24/12/2015 : 22:17:58
Nadam se da je izabran direktor, sekratarica, vozac i upravni odbor.. malo birokratije ne skodi.. Nek je sa srecom I sretni vam praznici!
ivanomo Posted - 24/12/2015 : 20:23:52
Iskrene cestitke !!!
Stripiti Posted - 24/12/2015 : 15:09:56
Dobrodošli! Napokon tri u BiH.

Sretan i vama Božić i Nova!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000