forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Nova cijena slanja preko tiska od sutra

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
dragon_rage24 Posted - 31/03/2017 : 23:07:21

Cjenik usluge slanja paketa unutar Hrvatske
(cijene za pakete kreirane online)
Paket veličine S 15,00 kn
Paket veličine M 20,00 kn
Paket veličine L 25,00 kn
Kuverta za dokumente 10,00 kn

Cjenik usluge slanja paketa unutar Hrvatske
(cijene za pakete kreirane na prodajnom mjestu)
Paket veličine S 20,00 kn
Paket veličine M 25,00 kn
Paket veličine L 30,00 kn
Kuverta za dokumente 15,00 kn
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
NESVRSTANI Posted - 19/05/2017 : 17:47:11
Definitvno san za poštu.

Pošta:

Mogu sam napravit veličinu paketa koja mi odgovara i doma zapakirat.
Cijena paketa 18 Kn.
Tiskanica za jedan HC Libellus 6Kn, uz to ako oćeš za 4 Kn ona zaštitna debela kuverta.
Sve skupa 10 Kn.

Tisak:

Ne mogu birat veličinu paketa pa zbog formata stripa moran uzet srednji paket.
Paket moran zapakirat na prodajnon mistu.
Dva stripa ne mogu samo stavit u kutiju nego ih triba s nečin u prevelikoj kutiji zaštit, pa kako moraš pakirat na prodajnon mistu, izgledaš ko neki luđak dok gužvaš papir i guraš ga u kutiju.
Cijena paketa 25 Kn
U Tisak kuvertu jedva stane jedan Libellus HC kad ga zaštitš kartonima, pa smo morali selotejpom dodatno lipit kuvertu.
Kuverta naravno nije ona lipa debela iz pošte, nego obična kartonska.
Cijena 15 Kn.
jaki Posted - 15/04/2017 : 12:53:16
izgleda da todorić nije platija internet.
na jednom kiosku nemaju srednji paket a na drugom ne radi veza.
RAKOSI4 Posted - 06/04/2017 : 21:43:52
Kad bolje razmislim nama bi najbolje odgovarala pošta u kojoj radi Njumen i slični njemu ,iz Senfilda .
To bi pošta i ljudi koji bi bili skroz predani poslu
RAKOSI4 Posted - 06/04/2017 : 20:51:34
Imam skroz druga iskustva sa HP-a (da se kucnem), uvih mi ostavu obavijest, dignem pošiljku i službenice su ljubazne . Praktično mi je jer ne moram bit doma .
Obi-wan Posted - 06/04/2017 : 20:42:44
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Hrvatske pošte prvi izbor.



Pošta je banda lopovska. Kradu pošiljke, lome pošiljke, ne ostave obavijest, naplaćuju ležarine, dostave na adresu. Ne odgovaraju za ništa, na šalterima im rade krajnje neljubazne osobe.
Jadno je to da je ta krasna pošta "prvi izbor".
RAKOSI4 Posted - 06/04/2017 : 19:58:04
Hrvatske pošte prvi izbor.
Čim dođe kriza , laž ispliva .
"Malo" mu Bernard plaća za distribuciju stripova.
O gospodinu Pametnom Mudrinoviću imali smo dokumentarac sa hvalospjevima (koje je naručija sam sebi) di mu ni Rok Feler nije ravan.Eto toliko.
Nadam se da će stripovi i dalje normalno izlazit , dosta mi je više stresova .
Obi-wan Posted - 06/04/2017 : 18:28:10
quote:
Originally posted by hrvoje23

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/foto-netko-krade-iz-paketa-tiska-kad-smo-vidjeli-kakav-nam-je-paket-stigao-sokirali-smo-se-1015086/




Čim dođe kriza, najniži porivi isplivaju.
Mislim da ću u svjetlu poskupljenja i ovoga, izbjegavati Tisak na neodređeno vrijeme.
hrvoje23 Posted - 06/04/2017 : 15:06:01
http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/foto-netko-krade-iz-paketa-tiska-kad-smo-vidjeli-kakav-nam-je-paket-stigao-sokirali-smo-se-1015086/

1Euro Posted - 02/04/2017 : 12:02:14
quote:
Originally posted by ivanl

A tek facu onog koji je umjesto pelena dobio Zive mrtvace...



ivanl Posted - 02/04/2017 : 11:40:19
A tek facu onog koji je umjesto pelena dobio Zive mrtvace...
1Euro Posted - 02/04/2017 : 10:16:59
quote:
Originally posted by edvin

npr.
tiskom sam poslao žive mrtvace 1 a čovjek je dobio pelene.
znači mogu i oni pogriješiti.

a da mi pošta ide na živce više od tiska sa svojom prinudnom dostavom od 5kn, ide.
mada, možeš reći dostavljaču na kućnom pragu da npr, ne želiš dostavu pa onda otići do ureda i podići drugi dan. nije da ne možeš..

također se može očekivati i poskupljenje pošte, obzirom da su obje firme očito državne.





da mi je vidjeti facu tok čovjeka kada je otvorio paket hahaha!!!!!!!!
edvin Posted - 02/04/2017 : 07:15:49
npr.
tiskom sam poslao žive mrtvace 1 a čovjek je dobio pelene.
znači mogu i oni pogriješiti.

a da mi pošta ide na živce više od tiska sa svojom prinudnom dostavom od 5kn, ide.
mada, možeš reći dostavljaču na kućnom pragu da npr, ne želiš dostavu pa onda otići do ureda i podići drugi dan. nije da ne možeš..

također se može očekivati i poskupljenje pošte, obzirom da su obje firme očito državne.
zlatko900 Posted - 02/04/2017 : 00:00:55
quote:
Originally posted by jaki

mislim da se ležarina naplaćuje tek ako se ne predigne paket u roku od 3 dana?
ispravite me ako griješim.

Ja je platio za jedan dan. Subotom rade do 13 sati,a ja nisam mogao tada da dođem,pa u ponedjeljak platio odmah ležarinu.
Dukidule Posted - 01/04/2017 : 23:50:34
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by ivanl

Poslao sam nedavno 5-6 paketa, prioritetno i preporuceno, okolo po Hrvatskoj, i dosli su u par dana, na zeljenu adresu. Cijena je bila 20-tak kuna po posiljci. Jeftinije i sigurnije od tiska. Nsstavicu preko Hr poste. A i blizu mi je kuce i nema guzve...


Prema mojim iskustvima, nisi u pravu. Pošta mi je gubila pakete, preporučene pošiljke, pisma, tiskanice i to dosta, Tisak nikada. Pošta automatski osigurano na 100 kn., preporučena pošiljka i na manje, Tisak na 500 kn. Sigurnije nije definitivno.
Po cijeni su bili tu negdje izjednačeni i baš zato ovo poskupljenje saks es.


I onda neka mi se neko "vani" joś jednom požali kako su pošiljke skupe, odn. kaže da su usluge pošte daleko bolje.

Primjeri:
- Njemačka pošta (DHL) - paketić do 1 kg = € 4,00 (neosigurana pošiljka!) / do 2 kg = 4,50 (također neosiguran).
- Paketna služba "Hermes" - paketić do 25 kg = € 3,99 (osiguran do € 50,-) / opcija "paket", također do 25 kg = € 5,49 (osiguranje čak do € 500,-).
jaki Posted - 01/04/2017 : 23:15:25
mislim da se ležarina naplaćuje tek ako se ne predigne paket u roku od 3 dana?
ispravite me ako griješim.
zlatko900 Posted - 01/04/2017 : 23:12:15
quote:
Originally posted by jaki

ako ti uzmu 5 kuna za dostavu to unači da nisi iša u poštu po paket već su ti ga donili doma.
ja bi rado platija toliko da ne moram ići u poštu po paket.


O tome se i radi-teško me je uhvatiti doma jer radim dva posla,pa u 99% slučajeva moram ići po paket i čekati red koji zna biti dosta dug,a ako nestignem taj idući dan naplaćuje se i ležarina,nije puno,ali se naplaćuje. A pogotovo po ljetu kad su duži dani teško stižem na vrijeme... a u tisku te čeka pošiljka i po tjedan dana... Ali-kao što kaže kolega-nije u redu da opet poskupljuju,a nedavno već jesu...
Obi-wan Posted - 01/04/2017 : 23:05:16
quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by zlatko900

Još uvijek su bolji od pošte. Ne traje dostava tako dugo,čim dobiješ sms možeš podići pošiljku, nema dugih redova kao u pošti... i u pošti ti još ostave obavjest,pa tek sutra možeš podići,a ako ne podigneš zaračunavaju ležarinu... U tisku platiš pošiljku i miran si,a u pošti još uzmu 5 kuna po paketu za dostavu... Imaju još uvijek više prednosti nego nedostataka u odnosu na poštu...



Ajde Zlatko, priznaj nam da si zaposlen u tisku...

Ne samo da nisam zaposlen u Tisku,nego i nemam nikoga tamo uposlenog. Naprotiv-kao zaštitar čuvam glavnu poštu u Sisku,pa znam o čemu pričam...


Od 2 zla treba izabrati manje...
zlatko900 Posted - 01/04/2017 : 23:03:51
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by zlatko900

Još uvijek su bolji od pošte. Ne traje dostava tako dugo,čim dobiješ sms možeš podići pošiljku, nema dugih redova kao u pošti... i u pošti ti još ostave obavjest,pa tek sutra možeš podići,a ako ne podigneš zaračunavaju ležarinu... U tisku platiš pošiljku i miran si,a u pošti još uzmu 5 kuna po paketu za dostavu... Imaju još uvijek više prednosti nego nedostataka u odnosu na poštu...



Ajde Zlatko, priznaj nam da si zaposlen u tisku...

Ne samo da nisam zaposlen u Tisku,nego i nemam nikoga tamo uposlenog. Naprotiv-kao zaštitar čuvam glavnu poštu u Sisku,pa znam o čemu pričam...
Obi-wan Posted - 01/04/2017 : 23:02:51
quote:
Originally posted by hagal

slao sam nedavno paket poštom iz solina u županju. predao paket u subotu ujutro, u županji je bio u ponedjeljak ujutro. unutar 48h su ga dostavili na drugi kraj rh. cijena 18kn, a tiskom bi to po novom cjeniku bilo 30kn. mislim da su ne tako davno dizali cijene za 5kn i sad opet to rade. ja ih sigurno više neću koristiti kad je slanje paketa u pitanju



Nije to baš tako.
Pošta naplaćuje 18-23 kn. do 10 kg.
Tisak sada naplaćuje 20-30 kn. do 10 kg.
S tim da ti pošta na tu poštarina u slučaju da izgube paket (a to se dešava) isplati samo 100 kn., a Tisak ako izgubi (a to se NE dešava), isplaćuje 500 kn.

No, da je bezobrazluk nakon nedavnog poskupljenja, poskupiti ponovo, to stoji. Neću ni ja više savjetovati kupcima Tisak jer su pohlepni.
Obi-wan Posted - 01/04/2017 : 22:57:44
quote:
Originally posted by ivanl

Poslao sam nedavno 5-6 paketa, prioritetno i preporuceno, okolo po Hrvatskoj, i dosli su u par dana, na zeljenu adresu. Cijena je bila 20-tak kuna po posiljci. Jeftinije i sigurnije od tiska. Nsstavicu preko Hr poste. A i blizu mi je kuce i nema guzve...


Prema mojim iskustvima, nisi u pravu. Pošta mi je gubila pakete, preporučene pošiljke, pisma, tiskanice i to dosta, Tisak nikada. Pošta automatski osigurano na 100 kn., preporučena pošiljka i na manje, Tisak na 500 kn. Sigurnije nije definitivno.
Po cijeni su bili tu negdje izjednačeni i baš zato ovo poskupljenje saks es.
velka031 Posted - 01/04/2017 : 21:51:42
Tisak više nije opcija.
Kad se propada, propada se sa stilom, a ne ovako.
ivanl Posted - 01/04/2017 : 17:17:52
Poslao sam nedavno 5-6 paketa, prioritetno i preporuceno, okolo po Hrvatskoj, i dosli su u par dana, na zeljenu adresu. Cijena je bila 20-tak kuna po posiljci. Jeftinije i sigurnije od tiska. Nsstavicu preko Hr poste. A i blizu mi je kuce i nema guzve...
hagal Posted - 01/04/2017 : 17:02:22
slao sam nedavno paket poštom iz solina u županju. predao paket u subotu ujutro, u županji je bio u ponedjeljak ujutro. unutar 48h su ga dostavili na drugi kraj rh. cijena 18kn, a tiskom bi to po novom cjeniku bilo 30kn. mislim da su ne tako davno dizali cijene za 5kn i sad opet to rade. ja ih sigurno više neću koristiti kad je slanje paketa u pitanju
jaki Posted - 01/04/2017 : 16:11:46
ako ti uzmu 5 kuna za dostavu to unači da nisi iša u poštu po paket već su ti ga donili doma.
ja bi rado platija toliko da ne moram ići u poštu po paket.
Oki Posted - 01/04/2017 : 15:35:34
quote:
Originally posted by zlatko900

Još uvijek su bolji od pošte. Ne traje dostava tako dugo,čim dobiješ sms možeš podići pošiljku, nema dugih redova kao u pošti... i u pošti ti još ostave obavjest,pa tek sutra možeš podići,a ako ne podigneš zaračunavaju ležarinu... U tisku platiš pošiljku i miran si,a u pošti još uzmu 5 kuna po paketu za dostavu... Imaju još uvijek više prednosti nego nedostataka u odnosu na poštu...



Ajde Zlatko, priznaj nam da si zaposlen u tisku...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000