forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Tisak

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
edvin Posted - 12/04/2017 : 09:05:05
Koliko će stanje u Agrokoru / Tisku, utjecati na izlaženje kiosk izdanja stripova?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
roby05 Posted - 14/04/2017 : 09:22:12
I da,o gustu kupovine na trafici necu ni govoriti.Samo,novine nikad nisam kupija u nekom marketu ili sl.samo na trafici,jer to nije to.
roby05 Posted - 14/04/2017 : 09:19:43
Reka sam da nemam problema s time,druga je stvar sto negdi dodje 2-3 komada,a i tada spakuju jos nesto,tako da nisu samo ta 2-3 u paku.Mislim da je stvar jasna.
Nikad nisam naisa na sve ostecene,uvik mogu naci glanc.
ivanl Posted - 14/04/2017 : 00:31:51
Prvi i zadnji sa utorima gore/dolje/ljevo/desno a ostali izmedu isto tako...
RAKOSI4 Posted - 13/04/2017 : 22:36:57
quote:
Originally posted by roby05

Ma vecinom budu prvi i zadnji posto ih vezu sa plasticnim trakama.
Vecinom nemam problema s time.
Neka trafika i stripova u njima.





Prvi i zadnji , s time šta su to često i svi stripovi,recimo PSDZ dođu 2 do 3 primjerka .
roby05 Posted - 13/04/2017 : 22:01:55
Ma vecinom budu prvi i zadnji posto ih vezu sa plasticnim trakama.
Vecinom nemam problema s time.
Neka trafika i stripova u njima.

velka031 Posted - 13/04/2017 : 21:52:09
quote:
Originally posted by mladjo

Često kupujem na kiosku i nikada nisam imao problema sa utorima.
Ako i nije prvi koji uzmem glanc (što je jako rijetko) drugi je.






Kod nas na kioscima groblje stripova.
mladjo Posted - 13/04/2017 : 21:48:29
Često kupujem na kiosku i nikada nisam imao problema sa utorima.
Ako i nije prvi koji uzmem glanc (što je jako rijetko) drugi je.
ivanl Posted - 13/04/2017 : 20:57:13
Tko je propao? On? Možda figurativno, njemu se u imovinu nitko nije dirao, ni pitao porijeklo... Ono što je na njega i obitelj, tako je još uvjek. Svi smo mi isti a neki su "istiji" od drugih... Ali za stripove se ne bojim, bit će njih uvjek, svugdje, jeftinih, skupih, hc, sc, za svaki stalež...
kifi Posted - 13/04/2017 : 19:20:19
Ako je Todorić i izdavačima plaćao sa odgodom od ohoho dana i uzimao veliki rabat, možda i nije loše da je propao. Novi vlasnik bi mogao biti pošteniji pa bi mogli i Ken Parkera vidjeti na kioscima.
1Euro Posted - 13/04/2017 : 18:39:43
quote:
Originally posted by teller

Bunite se kakve stripove kupujete...pa ne kupujte..jos malo pa cete po sve u striparnicu a onih 18 kuna zaboravite...
Utori,jebali vas utori..dok je Tex na kiosku po 18 kuna jebe mi se za utore...
Od 10 stripova na kiosku valjda bar 2 nemaju utore...ko od tolikih stripova na kiosku ne nade jedan glanz ili je corav ili prevelika picajzla...jos malo pa ce sve bit samo HC,striparnice,200 kuna....valjda tad nece bit prigovora na kvalitet i ocuvanje stripova koji kostaju jedan kapucino na moru ljeti.



tako je!!!!
roby05 Posted - 13/04/2017 : 17:14:11
Remitendu triba ukinut ili bar tri cetiri broja ne stavit od cilog godisnjeg izdanja pojedine edicije.Valjda onda nece smetati utorici i sl.Sad smeta ovo,sad ono.Ako neko voli onda ce ga uzeti cim izadje,a ne cekat remitendu.
teller Posted - 13/04/2017 : 16:47:25
Bunite se kakve stripove kupujete...pa ne kupujte..jos malo pa cete po sve u striparnicu a onih 18 kuna zaboravite...
Utori,jebali vas utori..dok je Tex na kiosku po 18 kuna jebe mi se za utore...
Od 10 stripova na kiosku valjda bar 2 nemaju utore...ko od tolikih stripova na kiosku ne nade jedan glanz ili je corav ili prevelika picajzla...jos malo pa ce sve bit samo HC,striparnice,200 kuna....valjda tad nece bit prigovora na kvalitet i ocuvanje stripova koji kostaju jedan kapucino na moru ljeti.
ivanl Posted - 13/04/2017 : 12:39:26
Djelatnicima Tiska su najmanja briga romani i stripovi... Trenutno.
nika331 Posted - 13/04/2017 : 12:31:23
khm da spriječim daljnje prigovore očito mislim i da će možda zaposlenici Tiska morati osigurati tu kutiju u kojoj će stajati stara izdanja koja se prodaju po povoljnijoj cijeni....
nika331 Posted - 13/04/2017 : 12:22:43
kaj je najbolje to je tako ispalo jezično dvosmisleno jer nisam napisala da pod oni mislim na ludens, nisam ni mislila da zaposlenici tiska to pakiraju...
uff... srećom pa smo odmah raščistili pogreške da se ne nastavljaju dalje.
edvin Posted - 13/04/2017 : 12:00:48
napisala je nika, imaš pravo, isprika, ali, trebao si je odmah ispraviti. više nema mjesta ni vremena za greške.
:-)
karlitos Posted - 13/04/2017 : 11:54:44
Pa nisam rekao da to pakira tisak... Samo sam se prepoznao u situaciji i napisao "offtopic" post.
edvin Posted - 13/04/2017 : 11:26:26
to ne pakira tisak, naivci ste... no offense, rookies!
pogodite tko pakira, tko sve kontrolira, a nije ni todorić, ni kljunaš iz 'phineas & ferb'


https://www.youtube.com/watch?v=4EOgL2hmCZw&vl=hr
karlitos Posted - 13/04/2017 : 11:00:03
quote:
Originally posted by nika331

kad smo već kod tiska, ljeta, borovine i stripova.... mene živcira što ne odvoje ta stara izdanja u neku kutiju pa si sam izabereš 3 koja hoćeš i platiš 25kn nego ti već oni zapakiraju, i tu mi uvijek jedan bode oči, il ga imam, il sam ga čitala, il je neki nastavak koji mi ne treba ..... znam puno tražim


U potpunosti se slažem s ovim. Najgore je kad nađeš dva stripa koja ti fale u kolekciji, a trećeg imaš. Uff...
nika331 Posted - 13/04/2017 : 10:22:49
kad smo već kod tiska, ljeta, borovine i stripova.... mene živcira što ne odvoje ta stara izdanja u neku kutiju pa si sam izabereš 3 koja hoćeš i platiš 25kn nego ti već oni zapakiraju, i tu mi uvijek jedan bode oči, il ga imam, il sam ga čitala, il je neki nastavak koji mi ne treba ..... znam puno tražim
ivanl Posted - 13/04/2017 : 08:09:43
Jednom kad odredene kolicine stripova udu u dostavna vozila i krenu prema svojim blizim i daljim odredistima, tad izdavac nema nista s njima. A za novoizdane stripove dajes cijenu koja je na korici, osim ako nisu oni iz remitende, dva tri zapakirana, ostecena ,izlizana, narocito ljeti, kad ides na plazu i u hladu borovine ljeskaris sa Texovima, Zagorima da greskom...
edvin Posted - 13/04/2017 : 06:24:52
izdavače ne brinu oštećenja koja se dogode prilikom distribucij.
nije loše imati malo oštećena izdanja, njima zadovoljiš kupce kojima to nije bitno a nisu spremni platiti punu cijenu.
teller Posted - 13/04/2017 : 05:03:23
Ja nekih jako losih izkustva sa kiosk stripovima nemam..na moru sam uvjek ka najveci picajzla dobio glanc primjerke a kod nas dodu bar u moj grad jako pristojni...od 10 komada dva primjerka imaju mali utorcic od vezica ostali su tipi-top...koliko vidim i drugdje po slo trafikama su stripovi odlucno ocuvani...bar stignu takvi..sta se onda dogada kad su izpostavljeni uzkim policama,suncu,magli,kisi...znam da oni u onim vanjskim kioscima najebu...te ionako ne uzimam...
Oki Posted - 12/04/2017 : 22:30:34
Tisak kao firma ima takav pristup distribuciji stripova da je po meni i bolje da ih nema jer ako govorimo o stripovima, u većini slučajeva prodaju oštećenu robu po punoj cijeni i samim time su već odavna u dobrom postotku potpomogli depopularizaciji kiosk izdanja stripova tako da negativnih utjecaja na izlaženje kiosk izdanja nebi trebalo biti zbog lošije budućnosti tiska/agrokora:)
IGMAN2 Posted - 12/04/2017 : 22:07:30
quote:
Originally posted by jaki

život bez zagora?
i veća čuda su se događala.



HAA!????
Ma koja to veća?
Piramide, možda?
Velke rijeke Indije?
Yugo 45?
Život bez Zagora nije zamisliv.
Sve može (i hoće)propasti, ali srećom, Zagor je vječan!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000