forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 273 - Grabežljivci iz Vražje Doline

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 24/04/2017 : 19:37:44
Scenarij: Marcello Toninelli
Crtež: Franco Donatelli
Naslovnica: Gallieno Ferri

Original #266

02.05.17. u snk
03.05.17. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
teller Posted - 19/05/2017 : 08:18:00
zanimljivo mi da je Zagor ušao u to dolinu u svojoj opravi i nitko živ ga nije odmah prepoznao..
da je bio tako slavan prepoznali bi i maskiranog a on se morao predstavljat...kao ja sam Zagor!
velka031 Posted - 18/05/2017 : 20:36:29
Zagor danas vapi za ovakvim pričama, ne mora sve biti epsko i višedimenzionalno.
dzoni Posted - 17/05/2017 : 18:13:57
eto posle toliko godina opet citam ovaj broj....prica nista spektakularno ali....toliko pitka prica,zanimljiva i tera da citas...totalno drugaciji i zagor i ciko od ovih danasnjih...prava opustencija citati ovakvog zagora..upravo cemu i sluzi strip...tonineli svaka cast
Terminator Posted - 17/05/2017 : 16:49:41
Sjećam se trenutka od prije dosta godina kad sam gledao šta nas još čeka u Extra Zagoru i vidio ovaj broj, broj s neobično dugačkim imenom epizode, i pitao se o čemu se tu radi. Pračovjek na naslovnici, zar opet neka priča o izoliranom plemenu?
No dobro.
Chico je, dakle, otet da bi se Zagora prisililo da nešto učini. Ne mogu se sjetiti točne epizode, ali znam da smo to imali već u Zagoru. Dolina je tipično predcivilizacijsko društvo, i kad sam pomislio da je to to, pojave se grabežljivci i odvedu nas u drugo društvo. Sve u svemu, broj ne nudi nešto spektakularno, ali jako se puno toga događa pa je i zanimljiv i čitanje proleti. Jedina mi je zamjerka previše borbi. Po dolasku u dolinu, pri bijegu, kušnja na platformi.

9/10.
tihomirduras Posted - 06/05/2017 : 23:49:37
slabo se sjećam tih epizoda, najbolje se sjećam Jetija i svega poslije, a to će za nekih 6 mjeseci krenuti,
tko bi rekao toliko "petrinjaca" na forumu, šteta za autoput da nije završen do kraja došao bi do zagreba za manje od pol sata,i ovako ovu dionicu autoputa prođem za <10 min.
velka031 Posted - 06/05/2017 : 22:56:23
Uvijek draga epizoda, evo i sad nakon toliko godina...
sumohrvat Posted - 04/05/2017 : 11:00:12
quote:
Originally posted by ivan_micic

quote:
Originally posted by sumohrvat

Kupljeno.... vrećicirano, policirano :)


A čitano?


Bez brige majstore... prvi puta pročitano još prije 30 godina, a nakon toga pročitano još puno puta. Nema potrebe da pročitam ovaj strip odmah, pogotovo kada mu znam napamet svaku sličicu i trenutno nije završena priča. Samo ti brini svoje brige.
ivan_micic Posted - 03/05/2017 : 18:48:33
quote:
Originally posted by sumohrvat

Kupljeno.... vrećicirano, policirano :)


A čitano?
sumohrvat Posted - 03/05/2017 : 16:55:57
Kupljeno.... vrećicirano, policirano :)
ivan_micic Posted - 03/05/2017 : 12:58:31
na kioscima od jutros
Džedson Posted - 27/04/2017 : 11:12:57
quote:
Originally posted by kasper



cek, koliko se secam taj div mu raspali samarcinu, pa zagor spava par dana?




tog se ni ne sjećam
znači, toni ga je odlučio prebiti i više no što sam mislio
zlatko900 Posted - 26/04/2017 : 15:17:31
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by mladjo

Odlična priča!
Početak ljeta 1988.
Dolazim kod dede u Petrinju, a tamo na stolu ovaj strip.
Jao...


Moj djed u Petrinji je umro te godine pa sam išao kod babe...
Također sam se borio protiv dosade stripovima i čekao na izađu ko ozeblo sunce. Išao sam i na Petrinjčicu često. Nisam bio u Petrinji 27 godina. Morat ću otići jednom da vidim koliko se promjenilo...

Javi kad budeš došao,da odemo na cugu...



Zlatko ti si iiz Petrinje?
Čujemo se za cugu kad dođem!

Sad je super a ovim autoputom do Lekenika treba mi točno 50 minuta od stana u Zagrebu do kuće(a) u Petrinji, a od toga je nekih 25 min dok ne izađem iz grada. Dobro, zavisi kolika je gužva u gradu ali to je sve tu negdje.

Iz Siska sam,ali sam često u Petrinji,poslom. To mi je 10-15 minuta vožnje od stana do centra Petrinje.
mladjo Posted - 25/04/2017 : 23:09:27
quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by mladjo

Odlična priča!
Početak ljeta 1988.
Dolazim kod dede u Petrinju, a tamo na stolu ovaj strip.
Jao...


Moj djed u Petrinji je umro te godine pa sam išao kod babe...
Također sam se borio protiv dosade stripovima i čekao na izađu ko ozeblo sunce. Išao sam i na Petrinjčicu često. Nisam bio u Petrinji 27 godina. Morat ću otići jednom da vidim koliko se promjenilo...

Javi kad budeš došao,da odemo na cugu...



Zlatko ti si iiz Petrinje?
Čujemo se za cugu kad dođem!

Sad je super a ovim autoputom do Lekenika treba mi točno 50 minuta od stana u Zagrebu do kuće(a) u Petrinji, a od toga je nekih 25 min dok ne izađem iz grada. Dobro, zavisi kolika je gužva u gradu ali to je sve tu negdje.
mladjo Posted - 25/04/2017 : 23:08:18
quote:
Originally posted by Curunir

Navodno ima čak i robove!




Imam ali nisu svi crni tak da me nitko ne mre optužiti za segregaciju :D
Curunir Posted - 25/04/2017 : 22:26:41
Navodno ima čak i robove!
solar Posted - 25/04/2017 : 22:05:47
quote:
Park, Petrinjčica...Nije loše. Imam dvije kuće tamo

Mladjo pa ti si veleposjednik!
zlatko900 Posted - 25/04/2017 : 21:40:25
quote:
Originally posted by mladjo

Odlična priča!
Početak ljeta 1988.
Dolazim kod dede u Petrinju, a tamo na stolu ovaj strip.
Jao...

Da. Neko ima neke uspomene. Netko lijepe-netko manje lijepe. ZS izdanje ja kupim u trafici,a iza leđa ženska oko koje se već duže vrijeme "grebem",pa me pita-jel ti to još uvijek čitaš??? A mene sramotaaa... Nije prošlo ni mjesec dana,nađem se u Osijeku u shopingu i kontaktiram tipa na pijacu koji prodaje stripove-da dođe do mene ako želi da mu prodam sve svoje stripove. Došao čovjek,naravno,i natrpao puna dva fićeka stripova, skoro cijela ZS i LMS koji su do tada bili izašli... Eh,šta žensko napravi od mene...
zlatko900 Posted - 25/04/2017 : 21:28:25
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by mladjo

Odlična priča!
Početak ljeta 1988.
Dolazim kod dede u Petrinju, a tamo na stolu ovaj strip.
Jao...


Moj djed u Petrinji je umro te godine pa sam išao kod babe...
Također sam se borio protiv dosade stripovima i čekao na izađu ko ozeblo sunce. Išao sam i na Petrinjčicu često. Nisam bio u Petrinji 27 godina. Morat ću otići jednom da vidim koliko se promjenilo...

Javi kad budeš došao,da odemo na cugu...
mladjo Posted - 25/04/2017 : 17:44:02
quote:
Originally posted by DODSFERD

Priču sam potpuno zaboravio, vidim da u prošlom broju započinje sa Trampyjem što mi je baš drago.



Da, legendarna suđ - mašina
DODSFERD Posted - 25/04/2017 : 17:13:07
Priču sam potpuno zaboravio, vidim da u prošlom broju započinje sa Trampyjem što mi je baš drago.
mladjo Posted - 25/04/2017 : 16:44:53
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by mladjo

Odlična priča!
Početak ljeta 1988.
Dolazim kod dede u Petrinju, a tamo na stolu ovaj strip.
Jao...


Moj djed u Petrinji je umro te godine pa sam išao kod babe...
Također sam se borio protiv dosade stripovima i čekao na izađu ko ozeblo sunce. Išao sam i na Petrinjčicu često. Nisam bio u Petrinji 27 godina. Morat ću otići jednom da vidim koliko se promjenilo...



Petrinja je lijep gradić
sad ga dosta sređuju (hrpa fasada je nova, grad je po povlačenju sredstava iz EU za obnovu pročelja prvi u RH) ali još u centru ima desetak zgrada koje teba obnoviti. Park, Petrinjčica...Nije loše. Imam dvije kuće tamo
Inače, uvijek sam od dede Paje (tatin tata) naručivao stripove, pa kad smo došli kod njih često me čekao strip
Obi-wan Posted - 25/04/2017 : 16:32:07
quote:
Originally posted by mladjo

Odlična priča!
Početak ljeta 1988.
Dolazim kod dede u Petrinju, a tamo na stolu ovaj strip.
Jao...


Moj djed u Petrinji je umro te godine pa sam išao kod babe...
Također sam se borio protiv dosade stripovima i čekao na izađu ko ozeblo sunce. Išao sam i na Petrinjčicu često. Nisam bio u Petrinji 27 godina. Morat ću otići jednom da vidim koliko se promjenilo...
doktor78 Posted - 25/04/2017 : 15:24:48
Grabezljivci iz Vrazje doline??? WTF??? Ova epizoda ce za mene uvijek biti "Pljackasi djavolje doline"
dzoni Posted - 25/04/2017 : 14:50:48
ljudi..ima mladih snaga koje ce prvi put citati ovaj broj...zato malo manje spojlera..nije fer prema njima
dzoni Posted - 25/04/2017 : 14:45:29
secam se tog kraja juna 1988 kad je izasao ovaj broj u zs..pocetak skolskog raspusta...zagor..ima li sta lepse (tad sam upravo zavrsio treci razred osnovne skole)...pljackasi djavolje doline...meni odlicna prica

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000