forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Striparnice
 Trazim neke brojeve "Nikad robom"

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
makimk Posted - 30/01/2017 : 11:02:26
Potrebni su nam neki brojevi serijala "Nikad robom",pa ako neko slucajno ima za prodaju ili da nam pozajmi na skeniranje (za izlozbu)...Brojevi 210 "Diverzanti", 269 "Odlozena utakmica", 272 "Ustanak u gradu", vanredni brojevi 8 i 12 (Ko je kurirka Seka i Ko je deda Marko). Trebaju nam i pojedinacne epizode, ali ne znamo u kojim brojevima su se pojavile, pa nam i tu treba pomoc. Epizode: Brza voznja, Hvalisavac na drvetu, Tajna pustog ostrva, Sumarevo blago. Hvala svima unapred! Znaci, kupovina, pozajmica, sve dolazi u obzir. Biblioteka Lazarevac
9   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
delboj Posted - 13/05/2017 : 11:58:14
Dobro, napisao sam ti tamo šta tačno tražim. Je li to sve što se tiče stripa pod nazivom Kris Kenon u Biblioteci Lale?

Neophodna je slika prva i posljednje stranice da se uporedi s originalima.

I ako ima iz broja 391 epizoda Tunge pod naslovom Zamka, da nađemo originalni naslov.
ginko Posted - 13/05/2017 : 11:53:48
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by ginko
Uz ovu ediciju, obradio sam i kompletne Lale, i još neke.


Možeš li meni pomoći u vezi sa stripom Twin Earths objavljenom u Lalama 221 Drama na Venusu i Lalama - Extra 281/II? I ako ima još tog u Lalama.

Trebaju mi datumi početnog i završnog kaiša.




Poslao sam ti na private. Inače kako gledam junak Kris Kanon je u van.br. 281/II od 65 do 90 strane, ali nema naslova epizode.
delboj Posted - 13/05/2017 : 11:42:24
quote:
Originally posted by ginko
Uz ovu ediciju, obradio sam i kompletne Lale, i još neke.


Možeš li meni pomoći u vezi sa stripom Twin Earths objavljenom u Lale 221 Drama na Venusu i Lale - Extra 281/II? I ako ima još tog u Biblioteci Lale.

Trebaju mi datumi početnog i završnog kaiša.
ginko Posted - 13/05/2017 : 11:35:49
quote:
Originally posted by Otto Kraus

quote:
Originally posted by ginko

Naslovnice svih brojeva redovne edicije smo još 2010 postavili ovdje u enciklopediju. Sve brojeve ove kompletne edicije izuzev 4 komada sam pregledao od korice do korice i zapisao datum izlaženja, naslov, junaka, i još neke meni zanimljive detalje.
Vanredni broj 5- Ko je Vlada epizoda- Brza vožnja, str.107-112.
Vanredni broj 11 Ko je čika Mile -epizoda Hvalisavac na drvetu, str.121-126.
18.jul 1969 br. 210 "Diverzanti", od 1-64 str.
4.septembar 1970 br.269 "Odlozena utakmica", od 1-64 str.
25.septembar 1970 br. 272 "Ustanak u gradu" od 1-60 str.




Svaka cast na trudu i pamcenju,ja ovo ne bi zapamtio nikad.
Jos kad cujem da si popisivao svaku epizodu,junake,godine...opalio bi se necim po glavi zbog lijenosti,ja sam poceo praviti neki popis svojih stripova 2012-te,zadnji put ga obnovio 2013.-te a od tada kupujem po sjecanju,vjerovatno zato i nakupim neke duple





Hvala. Bome je to bio ogroman zahvat. Uz redovni posao, radio sam na tome cca tri mjeseca. Skenirao sam uz naslovnice, i postere u sredini, te meni zanimljive zadnje strane. Svi brojevi su obrađeni od prve do posljednje strane, upisao sam svakog junaka (ima i puno nepoznatih), greške na pojedinim brojevima (krivi datum izlaska, naslov). Uz ovu ediciju, obradio sam i kompletne Lale, i još neke. U ono vrijeme mi je ta edicija bila opsesija.
Otto Kraus Posted - 13/05/2017 : 08:01:43
quote:
Originally posted by ginko

Naslovnice svih brojeva redovne edicije smo još 2010 postavili ovdje u enciklopediju. Sve brojeve ove kompletne edicije izuzev 4 komada sam pregledao od korice do korice i zapisao datum izlaženja, naslov, junaka, i još neke meni zanimljive detalje.
Vanredni broj 5- Ko je Vlada epizoda- Brza vožnja, str.107-112.
Vanredni broj 11 Ko je čika Mile -epizoda Hvalisavac na drvetu, str.121-126.
18.jul 1969 br. 210 "Diverzanti", od 1-64 str.
4.septembar 1970 br.269 "Odlozena utakmica", od 1-64 str.
25.septembar 1970 br. 272 "Ustanak u gradu" od 1-60 str.




Svaka cast na trudu i pamcenju,ja ovo ne bi zapamtio nikad.
Jos kad cujem da si popisivao svaku epizodu,junake,godine...opalio bi se necim po glavi zbog lijenosti,ja sam poceo praviti neki popis svojih stripova 2012-te,zadnji put ga obnovio 2013.-te a od tada kupujem po sjecanju,vjerovatno zato i nakupim neke duple
ginko Posted - 12/05/2017 : 21:42:50
Naslovnice svih brojeva redovne edicije smo još 2010 postavili ovdje u enciklopediju. Sve brojeve ove kompletne edicije izuzev 4 komada sam pregledao od korice do korice i zapisao datum izlaženja, naslov, junaka, i još neke meni zanimljive detalje.
Vanredni broj 5- Ko je Vlada epizoda- Brza vožnja, str.107-112.
Vanredni broj 11 Ko je čika Mile -epizoda Hvalisavac na drvetu, str.121-126.
18.jul 1969 br. 210 "Diverzanti", od 1-64 str.
4.septembar 1970 br.269 "Odlozena utakmica", od 1-64 str.
25.septembar 1970 br. 272 "Ustanak u gradu" od 1-60 str.
Boki Posted - 21/02/2017 : 14:33:41
Ako pošallješ tvoj e-mail poslat ču ti par naslovnica Nikad robom
zlatko900 Posted - 30/01/2017 : 22:39:42
Imam ih dosta "nikad robom",ali nijednoga od ovih. Izvinjavam se i ja,ali eto-da iskoristim priliku jer i ja tražim od "nikad robom" naslove: Zlikovac iz logora, Sukob je počeo i vanredni broj Borac zvani grom.
martiz Posted - 30/01/2017 : 22:23:46
Ja se izvinjavam mogu se nadovrzati da trazim samo br.1 Nikad robom.Cena po dogovoru.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000