forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor u Srbiji, Hrvatskoj ...

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Dobrica Cosic Posted - 12/05/2017 : 19:56:58
U danasnjem broju dnevnog lista DANAS koji izlazi u Srbiji, pročitao sam interviju sa Venturijem.

Venturi najavljuje Buratinijev plan da prilikom predstojeće Zagorove turneje, Zagora dovede u Srbiju.

Ne verujem da će onda izostaviti i Hrvatsku...

Ako ne sada, kada onda, mislim da ove dve zemlje imaju zaista veliki broj Zagor izdanja i da veliki broj vatrenih fanova zaslužuje ovo...

Pa da vidimo, šta mislite hoće li Zagor napokon kročiti nogom i u ove naše krajeve?

http://www.danas.rs/kultura.11.html?news_id=345645&title=Zagor+bi+u+nekoj+od+epizoda+uskoro+mogao+da+poseti+Srbiju
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DODSFERD Posted - 25/05/2017 : 22:21:47
Ruju je baš krvav, dobro da nije napisao ''negdje u bivšem Sovjetskom Savezu''.
going going Posted - 25/05/2017 : 21:49:11
E dobra im je ova geografska odrednica u bivsoj Jugoslaviji, pa gde u bivsoj Jugi, velika je to drzava bila.
Dukidule Posted - 25/05/2017 : 21:29:58
Ma ni ne treba Zagor dolaziti, ostavio je već Demian trag, pa makar i indirektan.




zlatko900 Posted - 15/05/2017 : 23:52:37
quote:
Originally posted by nagor

Da, vidi se da je voditeljica posao dobila po kitnom postupku. :)

I od nje se očekuje da zna nešto o Zagoru??? Pitaj boga šta joj je u glavi kad vidi ove majice na zidu? Možda misli da je propustila neku modnu reviju iz Milana,da je to sada u trendu... Bože me sačuvaj ovakvih voditeljica na tematiku stripova,kao i prevoditeljica novoga vala u današnjim stripovima...
RAKOSI4 Posted - 15/05/2017 : 22:16:55
Mislim da je bolje da je zaobiđe , jer uđe li u Bosnu moga bi se izgubit u vrletima i planinama pa bi dobili Bosansku Odiseju koja bi trajala bar 5 godina .
Vlladimir Posted - 15/05/2017 : 13:03:13
quote:
Originally posted by I like girlz

nije red da onda mimoiđe bosnu i hercegovinu :)



Pa jeste, baš bi ispao cupi, da zbog reda, zaobiđe BiH. ;D
I like girlz Posted - 15/05/2017 : 12:41:25
nije red da onda mimoiđe bosnu i hercegovinu :)
senokute Posted - 14/05/2017 : 09:20:29
Ja,ja.... kroz Hrvatsku i Srbiju. Zagor je postao menadžer ili šta
Bombardovaću ih redovno sa motivima i ako zaobiđu BiH poslaću u najmanju ruku protestnu notu(direktno Buratiniju)

RAKOSI4 Posted - 14/05/2017 : 00:51:43
Zaista mi Mogorović nije jasan , i zašto ga uopće zanimaju tuđe kite
mogorovic Posted - 13/05/2017 : 23:13:00
O čijoj kiti je riječ!?
nagor Posted - 13/05/2017 : 22:23:41
Da, vidi se da je voditeljica posao dobila po kitnom postupku. :)
solar Posted - 13/05/2017 : 21:33:44
Venturi na srpskoj televiziji
Vlladimir Posted - 13/05/2017 : 20:12:12
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Dobrica Cosic

quote:
Originally posted by delboj

Šta će tražiti, rodno mjesto doktora Metrevelića?

Bravo, verovatno će to biti poveznica. Toga se nisam setio odmah, odnosno informacije da je Metrevelić sa ovih prostora. Pošto je finale sage po Evropi i čini mi se cela turneja u znaku Rakosija, onda je jasno šta bi Zagor mogao da potraži u Srbiji, Hrvatskoj...


Sad će valjda morati da se odluče odakle tačno s ovih prostora, pošto je u prvom pojavljivanju pisalo da je iz Jugoslavije.



Metrevelić je vremenski putnik... On je iz Jugoslavije, koja u Zagorovo vreme nije postojala. Znači, Gorza će prdnuti u čabar, ili će morati da povede Helingena ili Veribeda da mu naprave neku radio spravu, ili vremeneski portal kako bi Metrevelić mogao da dođe, recimo, u Kneževinu Srbiju i vidi se sa Zagorom.
delboj Posted - 13/05/2017 : 18:30:17
quote:
Originally posted by Dobrica Cosic

quote:
Originally posted by delboj

Šta će tražiti, rodno mjesto doktora Metrevelića?

Bravo, verovatno će to biti poveznica. Toga se nisam setio odmah, odnosno informacije da je Metrevelić sa ovih prostora. Pošto je finale sage po Evropi i čini mi se cela turneja u znaku Rakosija, onda je jasno šta bi Zagor mogao da potraži u Srbiji, Hrvatskoj...


Sad će valjda morati da se odluče odakle tačno s ovih prostora, pošto je u prvom pojavljivanju pisalo da je iz Jugoslavije.
Vlladimir Posted - 13/05/2017 : 17:37:31
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Vlladimir
PA šta očekuješ od okruženja gde je udarna vest što se nekoj udarljki izlio silikon iz bulje, i da je primljena na vma po kitnom postupku.




ne znam je li namjerno, ali je





For bitchez & hoes only ltd.edition.
Curunir Posted - 13/05/2017 : 17:23:06
quote:
Originally posted by Vlladimir
PA šta očekuješ od okruženja gde je udarna vest što se nekoj udarljki izlio silikon iz bulje, i da je primljena na vma po kitnom postupku.




ne znam je li namjerno, ali je

mesar Posted - 13/05/2017 : 13:54:16
Ma ostavite Zagora u Darkwood-u,kakva Srbija,Hrvatska...
Otto Kraus Posted - 13/05/2017 : 12:39:07
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=39804


Vlladimir Posted - 13/05/2017 : 12:34:21
quote:
Originally posted by PijaniPatak

odgledao sam Venturia uživo na jutarnjem programu RTS-a
voditeljka ga 'ladno pitala možemo li da očekujemo "povratak Zagora" :D na kioske,
a kad je on odgovorio da Zagor već godinama izlazi u Srbiji i da je tamo verovatno najomiljeniji čitaocima,
ona htede da se izvadi pa se kao ispravi "ne, mislila sam na kioske u Italiji" :D

a prevoditeljka je isto bila za plakanje



PA šta očekuješ od okruženja gde je udarna vest što se nekoj udarljki izlio silikon iz bulje, i da je primljena na vma po kitnom postupku.

Il' gde su hit onani video snimci nekog Šakoa...

I na tom rts-u, sve manje je voditeljki i potkovanih novinara... uglavnom su bataci i milfare zastupljene... il' na Studiju B, sve neke heavy pettin' ragače s govornim manama.
Dukidule Posted - 13/05/2017 : 12:28:25
quote:
Originally posted by PijaniPatak

odgledao sam Venturia uživo na jutarnjem programu RTS-a
voditeljka ga 'ladno pitala možemo li da očekujemo "povratak Zagora" :D na kioske,
a kad je on odgovorio da Zagor već godinama izlazi u Srbiji i da je tamo verovatno najomiljeniji čitaocima,
ona htede da se izvadi pa se kao ispravi "ne, mislila sam na kioske u Italiji" :D

a prevoditeljka je isto bila za plakanje


Dobro je on s njom i prošao. Mogla ga je pitati:
"Šta mislite, da li će ljudi u Srbiji, poslije 92. godine, ponovo početi čitati stripove? Kakva je Vaša prognoza u tom pogledu?"
PijaniPatak Posted - 13/05/2017 : 11:27:37
odgledao sam Venturia uživo na jutarnjem programu RTS-a
voditeljka ga 'ladno pitala možemo li da očekujemo "povratak Zagora" :D na kioske,
a kad je on odgovorio da Zagor već godinama izlazi u Srbiji i da je tamo verovatno najomiljeniji čitaocima,
ona htede da se izvadi pa se kao ispravi "ne, mislila sam na kioske u Italiji" :D

a prevoditeljka je isto bila za plakanje
Golub Posted - 13/05/2017 : 11:00:41
quote:
Originally posted by Curunir

O bozi...
Zagi vs. ujedinjene povampirene s-h snage Jacquesa Houdeka & Marije Šerifović.
Ilitiga "Kako je Čiko ostao u drugom planu/stanju".



Chico unlimited.
nagor Posted - 13/05/2017 : 10:58:24
quote:
Originally posted by solar

@cat claw
Ne bi bilo loše da lobiraš kod Burattinija da napiše jednu srpsko-hrvatsku priču, jer ta europska saga još uvijek nije u potpunosti isplanirana. Rauch je rekao da su za sada predviđene samo četiri priče a od crtača je siguran jedino Della Monica (Rumunjska-Rakosi) pa kad bi im ti rekao sigurno bi našli mjesta i za tebe.




+1

Uostalom, ne treba biti punokrvna ex-yu priča.

Zgodno bi već bilo vidjeti Zagora samo u prolazu našim krajevima. Ono, montaža putovanja - Zagor se iz Beča zaputi prema Istanbulu u kojem lovi brod za daljni put i u Zagrebu ga napadnu lokalni pijanci, u Beogradu Čika lokalni kuhari... sve to na 10ak stranica... i to je već dosta. :)
Curunir Posted - 13/05/2017 : 10:34:24
O bozi...
Zagi vs. ujedinjene povampirene s-h snage Jacquesa Houdeka & Marije Šerifović.
Ilitiga "Kako je Čiko ostao u drugom planu/stanju".
solar Posted - 13/05/2017 : 09:02:09
@cat claw
Ne bi bilo loše da lobiraš kod Burattinija da napiše jednu srpsko-hrvatsku priču, jer ta europska saga još uvijek nije u potpunosti isplanirana. Rauch je rekao da su za sada predviđene samo četiri priče a od crtača je siguran jedino Della Monica (Rumunjska-Rakosi) pa kad bi im ti rekao sigurno bi našli mjesta i za tebe.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000