forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 Leš i kauč

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
etmgosa Posted - 14/05/2017 : 18:59:32
Het Lijk en de Bank

Leš i kauč

Autor Tony Sandoval



Vrhunski strip, toplo preporucujem!


Kad sam prvi put uzeo ovaj strip u ruke, nije mi se svidio na prvi pogled, crtez mi se ucinio previse stilizovan. Medjutim, kad sam poceo da ga citam, nisam mogao da se odvojim sve do epiloga. Rijetko se danas vidja strip koji nije samo niz nepovezanih ilustracija. Ovdje svaka vinjeta, iako naizgled lezerna, ima svoje mjesto i savrseno se uklapa u pricu.

Iako veoma stilizovan, Sandovalov crtez na trenutke podsjeca na onaj koji radi Miguelanxo Prado, sto je veliki kompliment.

Jednog ljeta mladi Christian nestao je bez traga u malom selu. Zbog toga vlada cudna atmosfera, djeca vise ne izlaze napolje da se igraju. Jedini koji izlazi napolje je Polo. On susrece Sophie, u koju se odmah zaljubljuje.
Nasred livade otkriva Christianov les. Ljeto provode posmatrajuci kako se Christianov les raspada, dok sjede na kaucu koji je na neki nacin povezan sa Christianom. Sve do iznenadjujuceg kraja price.

4   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
etmgosa Posted - 28/05/2017 : 13:12:52
Tony Sandoval

Nocturno

(prvi dio)







Seck je pjevac u heavy metal grupi. Slusa svog oca iako je ovaj vec deset godina mrtav. Karen sanja ogromna cudovista koja iskacu iz mora.




izivko Posted - 16/05/2017 : 23:23:25
Vidim nešto mi poznat crtež. Velike glave, dječija lica.
Čitao sam Vodene zmije ili Le serpent d'eau.
Slična tematika, težak strip, nije mi se svidilo.

MisterYES Posted - 16/05/2017 : 10:35:33
super izgleda ali kako nabaviti? Postoji li prevod makar na eng?
ivanl Posted - 14/05/2017 : 20:41:59
Jako morbidno zvuci, ali i zanimljivo, nema sta. I crtez mi je, ovako na prvi pogled zanimljiv... Vec sami naslov daje na neku bolesnu situaciju, a po ovom kratkom sadrzaju, koji si iznio, cini se intrigantno.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000