forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Renky - kontakt u vezi aukcija

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
maelstrom Posted - 17/05/2017 : 13:13:41
Još pre mesec dana sam kod člana sajta Renkyja na aukcijama osvojio 3 stripa.Bili smo u kontaktu odmah po završetku istih i napisao sam mu da će moj prijatelj iz Hrvatske da uplati u moje ime novac unutar Hrvatske i da stripovi budu poslati njemu.Dogovorili smo se i sve je bilo ok, moj prijatelj ga je kontaktirao na obe e-mail adrese koje sam od Renkyja dobio kako bi dobio podatke za uplatu, međutim Renky nikada na te mejlove nije odgovorio.Vidim i ovde na sajtu da nije pročitao poslednju poruku koju sam mu poslao, znači da se od tada nije ni logovao.

Ima li šanse da nekako stupim u kontakt sa Renkyjem i podsetim ga na aukcije?
Inače, meni ti stripovi trebaju, reč je o Libellusovim izdanjima (znamo koliko brzo nestaju) i ne mogu da čekam u nedogled, a već imam priliku da ih uzmem od nekog drugog.Tako da, ako se Renky ne bi javio u neko skorije vreme, ja bih od tih njegovih aukcija odustao, moja krivica nije, novac je mogao dobiti odmah sutradan.No, sačekaću još malo.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
sumohrvat Posted - 21/03/2018 : 14:31:51
Ma vrag zel prišu :) Ja isto nemam problem ako se sve radi polako i bez nervoze. Samo me strah da pare ne ostavim u pekari dok ne dobijem broj računa :)
Poli Posted - 19/03/2018 : 18:08:19
quote:
Originally posted by iggyk23

gledajte i da dobro posaljete email, ja prodajem romane na njuskalu i tip mi je poslao mms na email i lijepo mi pise na ovu poruku ne mozete odgovoriti i stvarno ne mogu, ni vidjeti s kojeg broja je poslano, samo neki kod pise, a hoce kupit 700kn romana


Govorim opcenito - mislim da je to ako saljes mail sa telefona, mislim na to da ispise tamo neke brojeve umjesto obicnog e-naslova. Da li je to samo do gmaila ili je nesto u postavkama, ne znam.

lwood Posted - 19/03/2018 : 17:52:42
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by zeljko

ne raei mail...pa nije 1999


instalirajte gmail i to je to



Nije do mene, moj radi... sva tri rade.



ma nije ni meni priša ionako nisan u dobre s vrimenom.
iggyk23 Posted - 19/03/2018 : 13:35:49
gledajte i da dobro posaljete email, ja prodajem romane na njuskalu i tip mi je poslao mms na email i lijepo mi pise na ovu poruku ne mozete odgovoriti i stvarno ne mogu, ni vidjeti s kojeg broja je poslano, samo neki kod pise, a hoce kupit 700kn romana
Renky Posted - 18/03/2018 : 22:45:50
quote:
Originally posted by zeljko

ne raei mail...pa nije 1999


instalirajte gmail i to je to



Nije do mene, moj radi... sva tri rade.
zeljko Posted - 18/03/2018 : 22:39:45
ne raei mail...pa nije 1999


instalirajte gmail i to je to
Renky Posted - 18/03/2018 : 22:07:20
A sad ozbiljno, pored primjera di nisan kriv, ima ih i di jesan, naravno

Naravno da ih neću iznositi javno
ali uvik ću se javno ispričati takvima. Ma i drugima

Da san sigurno zaslužija koji negativni... i to stoji, jesan.
Da san ih moga podilit pun škafet... jesan a u stvari nisan podilija nego jednom kad san bija žestoko raspižđen. No...

I da, kužin da su ljudi nestrpljivi ( neki ) da što prije dobiju strip koji su uredno bidali i platili. Nekad zaborave da im mail ne radi a nekad ja ne stignem odgovoriti.
No ne virujen da ih mnogo kupuje u istom trenutku od 40 ili 50 prodavača... a meni se dogodi da ih toliko kupaca imam istovremeno i to ne može brže... samo pronaći 40 kutija za pakete ili kartona... traje a kamoli sve lipo spremiti i poslati... a ponekad se nenajavljeno pojavi u gostima i stvarni život koji isto tako nestrpljivo kuca na vrata... jbga.

No to kupca ( s pravom ) ne zanima i ja mogu samo obećati da ću biti koliko mogu biti brži i usput se ispričati onima koji čekaju...

A kad smo kod čekanja, znate onaj...

Dobije Mujo milijun maraka na lotu.
Skupili se novinari pred Mujom i jedna novinarka ga upita...

- I šta planirate sa dobitkom od milijun maraka?
- A pa vratit ću neke dugove.
- A sa ostatkom?
- A ostali nek' čekaju!



Renky Posted - 18/03/2018 : 21:51:32
quote:
Originally posted by sumohrvat

Ja sam kod njega osvojio stripove. I legenda mi ih uredno poslala.... I sad ja njega ganjam jer nemam broj računa na koji da mu uplatim pare :) I ne javlja se :)



A šlag na kraju

Kamate su minimalne, 18% kako se to u umjerenim zonama radi...
Šta ti je to, prodaš auto i eto, vraćen dug u roku odma

P.S.
Ovo javljanje je simbolično i ne znači da ću ti već sutra poslati broj računa, jbga
Renky Posted - 18/03/2018 : 21:46:53
quote:
Originally posted by Tonka24

Da li je netko bio u kontaktu s Renkyem zadnjih pet dana?



Jbte, pa ne može čovik otić pet dana u Italiju a da ga se ne prozove

U međuvremenu se čuli priko fejsa i sve dogovorili ali ipak pitanjce, dva... tri možda

Uobičajeno jedno...

Radi li vam mail?

Koliko je prošlo do prvog javljanja,
do plaćanja...

Jesan li ikad u kontaktu to spomenija? A bome je prošlo

Ja znam da kad odma ili čak par dana ne odgovorim na upit "jel sjelo?" kupac može biti 100% siguran da san ga zajeba i maznija lovu, jer tako to inače radim... svima redom...

Jbga, da nije tako, nikad nebi vozija golfa četvorku, da da...

Mazneš tu, mazneš tamo...i eto ga

Dobro, šala mala, idemo u revijalnom tonu dalje
Renky Posted - 18/03/2018 : 21:38:37
quote:
Originally posted by bvagner3

I ja sam mu poslao poruku,nešto priupito no ništa,ma bude se već javio,jer ni meni se ne žuri.



Oprostite na smetniji samo pitanjce,

radi li vam mail?

Rado ću odgovoriti na pitanje.
Renky Posted - 18/03/2018 : 21:36:14
quote:
Originally posted by lwood

ja iman osvjen strip več par miseci,ne javlja se.
taman možemo do mafesta pričekat.



Jedan od bronih... prije svakog odlaska u Split.
A nisi tija poštom nego da ti strip donesen u Split.
Što meni zaista nije nikakav problem kad bi ti odgovara na mailove...
Ili kad bi mail bija ispravan...
Ili nešto... bilo što.
A meni se ne žuri, u cvitu san mladosti




Evo i moj broj telefona, koji si inače dobija i u izvješću aukcija.
lwood Posted - 17/03/2018 : 23:11:45
ja iman osvjen strip več par miseci,ne javlja se.
taman možemo do mafesta pričekat.
sumohrvat Posted - 16/03/2018 : 16:56:20
Mislim, bilo bi presmješno da čovjeku dam negativni komentar jer mi se ne javlja kako bi ja njemu uplatio 300 kn :)
sumohrvat Posted - 16/03/2018 : 14:19:31
Ja sam kod njega osvojio stripove. I legenda mi ih uredno poslala.... I sad ja njega ganjam jer nemam broj računa na koji da mu uplatim pare :) I ne javlja se :)
bvagner3 Posted - 15/03/2018 : 21:44:29
I ja sam mu poslao poruku,nešto priupito no ništa,ma bude se već javio,jer ni meni se ne žuri.
Tonka24 Posted - 15/03/2018 : 20:26:51
Da li je netko bio u kontaktu s Renkyem zadnjih pet dana?
Bojan1981 Posted - 26/12/2017 : 20:02:50
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Bojan1981

Pozdrav, ako je neko u kontaktu sa Renkyjem zamolio bih vas ako možete da mu prenesete poruku da mi se javi. Pokušavam već od kraja Septembra da ga kontaktiram, slao sam mu poruku 4-5 puta na sva tri njegova mejla ali ništa. Probao sam i par puta ovde preko aukcija ali isti rezultat. Pre bi mu ponekad trebalo nedelju ili dve da mi odgovori, ali evo prodje 3 meseca. Hvala unapred!


Hibernira, javit će ti se na ljeto.
Ne budi tako nestrpljiv...







Haha
Bojan1981 Posted - 26/12/2017 : 20:01:14
quote:
Originally posted by Dukidule

Ja sam već u prvom slučaju ovog topika pojurio i javio mu da ga se traži pa na kraju ispade kao ja opravdavam bilo čije procedure, branim ovo(g), osuđujem ono(g) etc., etc.
A pošto sam mlad, voljan učiti i izvlačiti pouke iz raznih životnih iskustava, naučih tako još jednu lekciju - ne petljaj se u tuđa posla dok te se ne pita konkretno. ;)




Ma znam potpuno razumem, nego ono pomislio ok ako neko vidi topic ko ga poznaje pa mu mozda samo kaze.
1Euro Posted - 26/12/2017 : 18:27:18
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Bojan1981

Pozdrav, ako je neko u kontaktu sa Renkyjem zamolio bih vas ako možete da mu prenesete poruku da mi se javi. Pokušavam već od kraja Septembra da ga kontaktiram, slao sam mu poruku 4-5 puta na sva tri njegova mejla ali ništa. Probao sam i par puta ovde preko aukcija ali isti rezultat. Pre bi mu ponekad trebalo nedelju ili dve da mi odgovori, ali evo prodje 3 meseca. Hvala unapred!


Hibernira, javit će ti se na ljeto.
Ne budi tako nestrpljiv...



Obi-wan Posted - 26/12/2017 : 17:45:15
quote:
Originally posted by Bojan1981

Pozdrav, ako je neko u kontaktu sa Renkyjem zamolio bih vas ako možete da mu prenesete poruku da mi se javi. Pokušavam već od kraja Septembra da ga kontaktiram, slao sam mu poruku 4-5 puta na sva tri njegova mejla ali ništa. Probao sam i par puta ovde preko aukcija ali isti rezultat. Pre bi mu ponekad trebalo nedelju ili dve da mi odgovori, ali evo prodje 3 meseca. Hvala unapred!


Hibernira, javit će ti se na ljeto.
Ne budi tako nestrpljiv...
Dukidule Posted - 26/12/2017 : 16:42:31
Ja sam već u prvom slučaju ovog topika pojurio i javio mu da ga se traži pa na kraju ispade kao ja opravdavam bilo čije procedure, branim ovo(g), osuđujem ono(g) etc., etc.
A pošto sam mlad, voljan učiti i izvlačiti pouke iz raznih životnih iskustava, naučih tako još jednu lekciju - ne petljaj se u tuđa posla dok te se ne pita konkretno. ;)
Bojan1981 Posted - 26/12/2017 : 02:00:47
Pa zar nema niko ko moze da posalje Renkyju poruku? Stvarno ne znam kako da uspem da mi čovek vidi poruke ili ovaj topic, ako neko može da mu javi mnogo se zahvaljujem!
Bojan1981 Posted - 22/12/2017 : 06:09:22
Pozdrav, ako je neko u kontaktu sa Renkyjem zamolio bih vas ako možete da mu prenesete poruku da mi se javi. Pokušavam već od kraja Septembra da ga kontaktiram, slao sam mu poruku 4-5 puta na sva tri njegova mejla ali ništa. Probao sam i par puta ovde preko aukcija ali isti rezultat. Pre bi mu ponekad trebalo nedelju ili dve da mi odgovori, ali evo prodje 3 meseca. Hvala unapred!
supermark Posted - 12/07/2017 : 20:04:03
renky, ja pokupio strip iz SKABa
samo godinu i pol je trebalo
Renky Posted - 12/07/2017 : 08:53:57
Pliz... tko nije dobija pakete sa zadnjih aukcija javite mi na
098 244 693 ili na
renky.vladimir@gmail.com

Hvala na razumijevanju.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000