forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 274 - Vladar ponora

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 18/05/2017 : 22:53:10
Scenarij: Marcello Toninelli
Crtež: Franco Donatelli
Naslovnica: Gallieno Ferri

Original #267

30.05.17. u snk
31.05.17. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Dr. Zistis Posted - 15/06/2017 : 23:01:47
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by velka031

Koji vremeplov, kad sam ga danas vidio u Kauflandu, na tren sam zaboravio na sve probleme :)



na kiosku ovaj zagi a u kinu preporod američki ninđa s michaelom dudikoffom



I EURO 88 i Van Basten


+1
Terminator Posted - 14/06/2017 : 20:56:23
Nije loš završetak epizode, iako im taj komad s podzemljem baš i nije trebao, vuče na meni najgoru epizodu Zagora ikad, onu s podzemljem u Darkwoodu. Neću o detaljima, neki su mi se dijelovi manje svidjeli, neki više, pogotovo preskakanje proboja zatvorenika i susret s njima na kraju.

9/10
velka031 Posted - 08/06/2017 : 22:35:33
quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by velka031

Koji vremeplov, kad sam ga danas vidio u Kauflandu, na tren sam zaboravio na sve probleme :)



na kiosku ovaj zagi a u kinu preporod američki ninđa s michaelom dudikoffom



I EURO 88 i Van Basten
igor 12 Posted - 08/06/2017 : 08:39:01
quote:
Originally posted by velka031

Koji vremeplov, kad sam ga danas vidio u Kauflandu, na tren sam zaboravio na sve probleme :)



na kiosku ovaj zagi a u kinu preporod američki ninđa s michaelom dudikoffom
roby05 Posted - 08/06/2017 : 08:07:27
quote:
Originally posted by ike666

Kupio :-)
Zagijevo zlatno doba iz Zlatne serije


Zlatna serija je sva zlatna!
Mord Posted - 08/06/2017 : 02:06:43
Najludja stvar je sto moj mladji brat koji ima skoro 30, trenutno u extri kupuje iste epizode koje sam ja kupovao u ZS kad sam imao 7-8 godina.

Ako extra nastavi redom, on ce uskoro kupovati epizode koje sam ja kupovao u SD kad sam imao 14-15 godina.

Naravno i jedne i druge je prvi put citao kad sam ja ponovo nabavljao i jedne i druge radi nostalgije kad sam imao 17-18 godina.

Ne znam za vas ali kad to ovako rastavis na proste faktore bas je blesavo...
velka031 Posted - 31/05/2017 : 22:51:43
Koji vremeplov, kad sam ga danas vidio u Kauflandu, na tren sam zaboravio na sve probleme :)
ike666 Posted - 31/05/2017 : 15:29:02
Kupio :-)
Zagijevo zlatno doba iz Zlatne serije
sumohrvat Posted - 31/05/2017 : 13:14:36
Izašlooooooo :)
velka031 Posted - 25/05/2017 : 22:31:00
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Darkwood Monty

Nek Extra samo piči i preko SD perioda..



ko je kriv što sve te novotarije nisu Zagoru ni do k*urca.
SD period je odličan a i oni su srali sa preskakivanjem pa je pitanje brezpredmetno...Zagor ide dalje..možda i nažalost dalje i od nekih od nas.



Tako je, pitanje je bespredmetno, ide li dalje? Pa kad je bila 1994., naravno da ideee...
mladjo Posted - 25/05/2017 : 19:49:42
Kaj je najbolje ove extra epizode izlaze otprilike u isto godišnje doba kad su izlazile i u ZS. Ovo je izašlo negdje u lipnju 1988., a Voz smrti je izašao u kolovozu (sjećam se da sam ga kupio na moru). Zakon!
teller Posted - 25/05/2017 : 18:07:19
quote:
Originally posted by Darkwood Monty

Nek Extra samo piči i preko SD perioda..



ko je kriv što sve te novotarije nisu Zagoru ni do k*urca.
SD period je odličan a i oni su srali sa preskakivanjem pa je pitanje brezpredmetno...Zagor ide dalje..možda i nažalost dalje i od nekih od nas.
Dwayne_Looney Posted - 23/05/2017 : 19:53:29
Extra mora pičiti i do današnjih dana a ne samo preko SD perioda, ta neće početak ove JA odiseje u Extri biti za 2 godine već 20... i više vjerojatno, 25 možda.

A na kraju, sjetite se kakvi su numerološki pokusi rađeni s tim prvim LU brojevima a da ne spominjem da se raspadaju
morski Posted - 23/05/2017 : 19:24:16
pa kad je mogao dilan, moze i zagor...
pretpostavljam da ce ici preko SD perioda dok se ne spoje sa svojim izdanjima, znaci do originalnog #320, zatim od #341 do #408. trenutno su na broju 265.
Darkwood Monty Posted - 23/05/2017 : 15:38:23
Nek Extra samo piči i preko SD perioda..
mpavin Posted - 23/05/2017 : 14:50:13
Naravno da će ići, zašto objavljivati novije brojeve, (ubrzati redovnu seriju npr.) kad se može napraviti deseti reprint?
DODSFERD Posted - 23/05/2017 : 14:38:19
Većinom su bili prijedlozi kako bi Ludens trebao ponoviti te SD brojeve zbog slabijeg otiska istih, ali se ne sjećam da su dobivene službene potvrde da će stvarno biti tako.
Moje mišljenje je da će ići ako se bude prodavalo dovoljno dobro.
Mord Posted - 23/05/2017 : 14:36:22
Pretpostavljam da ce se nastaviti redom dalje sa nestalim istrazivacem i tim epizodama, jer ce u tom trenu to biti epizode koje najduze nisu bile objavljivane, a i jedne su od boljih. Ono, klasik dupla ekstru, a ekstra redovnog. Vlakic...
Krunoslav Posted - 23/05/2017 : 13:45:31
Dobri ljudi, pretpostavljam da je o tome već raspravljano na ovom forumu te da je prožvakana tematika po istom pitanju. No, s obzirom na to da nisam od onih koji redovito prate ovdašnju scenu, zanima me sljedeće. Da li se netko relevantan, manje ili više konkretno, izjasnio o sudbini extra izdanja kada dotično izvornom numeracijom dostigne prvi regularni broj (SD, Lov na vuka, jel'te)? Odnosno, mišljenja ste da će ta edicija tu završiti ili na radost nekih, ako ne i mnogih, nastaviti kao beskonačna petlja? Jer, složit ćete se, ipak je *agor onaj koji se najbolje prodaje pa stoga i trpi bezbroj istovjetnih ponavljanja&iteracija
Znam da do toga zapravo ima još ohoho i 'ko živ 'ko mrtav (slobodnom kalkulacijom dinamike izlaženja taj sraz je negdje u prvom polugodištu 2021.)...
senokute Posted - 20/05/2017 : 19:50:36
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by danielp

ovo je odlicnaprica. jedna od najboljih po meni. i Dnevnik je imao jednu njihovu naslovnicu, po meni najbolja od onoga sto su nasi crtaci radili. Zagor kao lezi na nekom zrtveniku a nad njimneka spodoba drzi noz



Da, poznata epizoda ZS "Crni mesec", bila je toliko dobra, da se nama klincima činilo da ju je crtao Ferri G., samo što nismo našli potpis...



velka031 Posted - 20/05/2017 : 18:15:13
quote:
Originally posted by danielp

ovo je odlicnaprica. jedna od najboljih po meni. i Dnevnik je imao jednu njihovu naslovnicu, po meni najbolja od onoga sto su nasi crtaci radili. Zagor kao lezi na nekom zrtveniku a nad njimneka spodoba drzi noz



Da, poznata epizoda ZS "Crni mesec", bila je toliko dobra, da se nama klincima činilo da ju je crtao Ferri G., samo što nismo našli potpis...
dzoni Posted - 20/05/2017 : 17:00:28
vatreni bikovi su mi fenomenalni...kakav krs????
Curunir Posted - 20/05/2017 : 14:02:09
Pa imaš Libellusov Mr No Đavolji bezdan... dok sam bio tamo

i ja sam nesto zabucao sjecanje s ovom epizodom.
moram se ispraviti, zaista je dobra.
mislim da sam pomijesao s onim vatrenim bikovima, ono je totalni krš.
PijaniPatak Posted - 20/05/2017 : 12:41:44
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Lepse bi zvucalo Gospodar Ambisa ali ni ovo nije pogresno.

Jedna od mojih omiljenih prica Toninellijevog razdoblja
Btw stalno vidjam samo "Ponor" kao prevod italijanskog "abisso". Jel' ne postoji rec "ambis" u hrvatskom jeziku? Ne provociram, stvarno me zanima



da. bezdan.
ponor i bezdan nisu isto. ponor je isto sto i provalija.



Bravo! Bezdan bi bio idealan!

Upravo sam procitao komplet pricu. Toninelli je svojevremeno znao Zagora u dusu. Odlicna prica, puna onih momenata...obaranje ruke, dvoboj na elasticnoj platformi, prcanje onog glavonje kojem je zauzeo poziciju nadglednika, Zagorovo bahacenje snagom...ovakve stvari vise ne postoje u danasnjim sveskama
danielp Posted - 20/05/2017 : 11:11:42
ovo je odlicnaprica. jedna od najboljih po meni. i Dnevnik je imao jednu njihovu naslovnicu, po meni najbolja od onoga sto su nasi crtaci radili. Zagor kao lezi na nekom zrtveniku a nad njimneka spodoba drzi noz

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000