forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Lavirintanje

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Lavirinat! Posted - 01/10/2014 : 16:12:33
Poučeni potezima mlađih i agilnijih kolega, trinaesto prase strip izdavaštva - Lavirint pokreće ovaj topik-temu gde će Moja Malenkost naše malobrojne kupce i mnogobrojne slučajne prolaznike s̶m̶a̶r̶a̶t̶i̶ obaveštavati o izdanjima koja se planiraju, rade i ukidaju.

• Draškalice i zaviri se podrazumevaju!
• Redovni apdejti stanja u Skladištu!(trenutno stanje: Svega ima kolko oćeš*).
• Nagradne Igre!**
• Skandali i Ogovaranja!
• Trice i Kučine!



Pozovite Odmah!

S poštovanjem,
MM Msje Žiokovik,
PR Manager Korporacije Lavirint


*Sem Sergej Stripa 15, ZZCP 25, Mister Machka 1 -3, NeOMa svih(na žalost - iako znam da Vam samo to fali da popunite svoju kolekciju - ne mogu Vam pronaći ni jednu kopiju #1, 2 a ni alternativnih naslovnica 2 i 10, žao mi je... ), Karme 1, (Nije da iko traži al) nema ni Lavirint fanzina #0-7...

**Nagradni fond: Srebrni escajg za 6 osoba, Letovanje na Lezbosu za 4 osobe, Soba za Exit za dve osobe, osoba za osobu...
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Deers Posted - 01/11/2023 : 22:07:12
Odgledao i drugu seriju Zerocalcarea, Questo mondo non mi renderà cattivo (Ovaj svijet me neće iskvariti9. Da smo redovno čitali njegove stripove, teme i motivi nas ne bi trebali iznenaditi. Problematika je u ovoj seriji puno izravnije prezentirana u odnosu na prvu. Ne mislim tu samo na temu oko migranata, koja je samo okidač, već i neke druge teme i diskurse s kojim se Zero suočava. neke osobne, neke lokalne a neke i šire. Najsebičniji dio je onaj oko toga da mu prijatelji zamjeraju uspjeh, koji se proteže i u nekim stripovima. Isti nikad nije došao od njih samih, to ne nešto što si on sam zamjera, isti pokušava i ovdje razriješiti.
Humor je nešto manje intenzivan ali ima dobrih fora (ona oko produkcije crtića i izmjena u zadnji čas me dobro nasmijala, a i došla je u pravi trenutak).
Rogan Posted - 12/09/2023 : 15:27:43
quote:
Originally posted by Shaner



Ajd kupit ću jednog za kuma pa nek se misli.





Eto, još samo sto ili dvesta custom-made stripskih mimova za forumaše i rasprodaće se ceo tiraž!
Shaner Posted - 09/09/2023 : 20:45:02


Ajd kupit ću jednog za kuma pa nek se misli.

Rogan Posted - 09/09/2023 : 17:10:28
quote:
Originally posted by Shaner

Ja ga kupio i pročitao više puta. Kupio bih ga opet da imam kome pokloniti. Izgleda da ću morati naći nekog u tu svrhu.





john connor Posted - 09/09/2023 : 13:44:40
Ja sam keca prvo, i drugo izdanje kupio bar po 5 primeraka, dvojku doduse samo dva. Tako gledano, tesko cemo videti trojku.
Deers Posted - 09/09/2023 : 12:19:03
Lavirint povezuje ljude
Shaner Posted - 09/09/2023 : 12:07:57
Ja ga kupio i pročitao više puta. Kupio bih ga opet da imam kome pokloniti. Izgleda da ću morati naći nekog u tu svrhu.

Rogan Posted - 09/09/2023 : 10:14:35
quote:
Originally posted by john connor

Da, njegove su nove dve knjige na cobissu vec duze vreme.



Čekajte prvo da neko kupi, ukrade ili nedaobog makar pročita keca...
Deers Posted - 09/09/2023 : 09:55:36
Više i ne znam kolike Krečeve sam razdavao, Karmu sam jednom djelio ljudima za rođendane a sveščice Sergeja kao gateway drogu (da sam skoronostao bez kompleta). Izgleda da ipak nije bilo dovoljno.
Shaner Posted - 09/09/2023 : 09:30:49
Misliš ko teller Bonelli, po tri komada?

Red Marquis Posted - 09/09/2023 : 00:32:58
Morate više kupovati Dekarine stripove da bi ga naterali da se vrati izdavanju, nema drugog puta.
john connor Posted - 08/09/2023 : 11:52:42
Da, njegove su nove dve knjige na cobissu vec duze vreme.
Shaner Posted - 08/09/2023 : 10:25:28
Za Đuleta nisam znao! Ili sam zaboravio, što ga dođe na isto. U svakom slučaju, i to nam treba!

Deers Posted - 07/09/2023 : 20:12:13
Da ne zaboravimo, dužni su nam još neke albume koje su tizali za vrijeme korone. Ako se ne varam, i Đule je dalje prevađan.
Shaner Posted - 07/09/2023 : 20:02:55
Ja se samo nadam najboljem, valjda će i to pomoći.

Može u međuvremenu i poneka tabla iz treće knjige ovdje. Kad je Djole već preveo.

john connor Posted - 07/09/2023 : 18:38:01
Uzevsi u obzir da 2023.god ide ka izmaku, brzo ce i ta 2025.god i treca knjiga dragog nam Zera, u neponovljivom Lavirintovom izdanju. Brojim dane.

Da bih docekao jos po neku knjigu, nazalost necu moci svih 10+ ili koliko vec ima, poceo sam da pijem svakodnevno zeleni caj, da koristim kurkumu, bademe, jedem dvaput tjedno ribu, i da se uz pomoc Boga nadamo najboljem.
Djole Posted - 26/07/2022 : 12:52:19
Sed bat tru.
Rogan Posted - 26/07/2022 : 12:35:31
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by Rogan



Lepo je videti da izrečene stvari na koje sam maltene zaboravio i dalje imaju odjeka! :D


Ja nisam zaboravio. ;)




Realno, to mi bilo u rangu toga da V. Dizela u F&F serijalu najednom zabole za Familiju-kao-takvu.
Djole Posted - 26/07/2022 : 12:31:28
quote:
Originally posted by Deers

Nije mi bila namjera prozivat scenarista zbog "grešaka"


Ma ne, naravno, nisam tako ni shvatio.

quote:
Originally posted by Deers

I, ehem, ako se ne varam, He will knock four times.



Ah, da. Nisam još stigao sa klincima dotle.
Djole Posted - 26/07/2022 : 12:29:00
quote:
Originally posted by Rogan



Lepo je videti da izrečene stvari na koje sam maltene zaboravio i dalje imaju odjeka! :D


Ja nisam zaboravio. ;)



quote:
Originally posted by Rogan

Zar ne reče da si preveo trojku? (što je, doduše, čini tek neznatno izglednijom no da nisi)




Jesam, ali to ne znači da ima šanse da će izaći.
Rogan Posted - 26/07/2022 : 11:52:42
quote:
Originally posted by Djole
Plus, razrešenje, mirenje sa smrću (što me je Draško zezao mesecima)



Lepo je videti da izrečene stvari na koje sam maltene zaboravio i dalje imaju odjeka! :D


quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by john connor

Jel neko zna da li ima sanse za novog Zera?


To zna samo Dekara, a i on ne uvek.



Zar ne reče da si preveo trojku? (što je, doduše, čini tek neznatno izglednijom no da nisi)
Deers Posted - 26/07/2022 : 11:38:58
Nije mi bila namjera prozivat scenarista zbog "grešaka", više su pitanja bila čista znatiželja. Uz to, to je bilo dolijevanje na vatru Djoletu nadajući da to nije vode već ulje koje će rasplamsati želju za kakvim-takvim nastavkom Priče.

Hvala na odgovorima.

I, ehem, ako se ne varam, He will knock four times.
Djole Posted - 26/07/2022 : 10:27:50
quote:
Originally posted by john connor

Jel neko zna da li ima sanse za novog Zera?



To zna samo Dekara, a i on ne uvek.
Djole Posted - 26/07/2022 : 10:26:23
quote:
Originally posted by john connor

Nijedan scenarista ne bi ovako javno razlagao svoje delo



Nisam više scenarista. ;)

Šalu na stranu, žao mi je, na drugu sezonu sam prilično ponosan osim na ta dva broja („Family man” ima problem što mi je tema bila previše sveža i bliska, ali mi je jasno da to u tom trenuku nisam mogao drugačije da napišem i imala je donekle katarzično dejstvo).

Oh well.
john connor Posted - 26/07/2022 : 09:19:56
Jel neko zna da li ima sanse za novog Zera?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000