forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 DC filmovi

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
King Warrior Posted - 16/10/2014 : 08:49:02



“Batman v Superman: Dawn of Justice,” directed by Zack Snyder (2016)
“Suicide Squad,” directed by David Ayer (2016)
“Wonder Woman,” starring Gal Gadot (2017)
“Justice League Part One,” directed by Zack Snyder, with Ben Affleck, Henry Cavill and Amy Adams reprising their roles (2017)
“The Flash,” starring Ezra Miller (2018)
“Aquaman,” starring Jason Momoa (2018)
“Shazam” (2019)
“Justice League Part Two,” directed by Zack Snyder (2019)
“Cyborg,” starring Ray Fisher (2020)
“Green Lantern” (2020)

http://www.dccomics.com/blog/2014/10/15/a-full-slate-of-dc-entertainment-movies-are-on-their-way
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Imrahil Posted - 10/01/2024 : 19:39:47
Akvamen dvojka je u fazonu da prekopiramo keca ali stavimo malo bratske ljubavi. Dobro, za kraj su malo iskopirali i Peglu keca

Nepotrebno skroz ali to dođe opis celog DC filmskog univerzuma ako ćemo da zakeramo. Ipak mi je najbolji momenat pojavljivanje Kitona u Flashu
sawitch Posted - 30/12/2023 : 18:58:20
Ja upravo iz bioskopa. Ovo i jesu ti jednogledi za bioskop gde sarenilo i muzika dodju do izrazaja pa daju koji bod vise filmu. Realno je film to sto rece neko iznad “bezumna zabava” i ja sam sa tim ocekivanjem i otisao i izasao zadovoljan. Naspram poslednjeg Tora recimo ovo je za oskara :)
Elderane84 Posted - 27/12/2023 : 11:11:48
Neka dijele svemir, ali neka prave smislene filmove. Aquaman 1 je jedno 50 puta bolji od dvojke, koja je gledljiva jedino u bioskopu, ne mogu se zamisliti kako se tjeram da ga pogledam kuci (Flasha jesam, nekako sam se natjerao...)
vice Posted - 22/12/2023 : 06:30:47
Aquaman 2 je bezumna zabava kakvu san i očekiva.

Slijedi superherojski suhonjava 2024. i to je dobra stvar. MCU je gotov, DC reboot ima neke, ali jako male šanse i to je to. Vratit ćemo se na pojedinačne naslove bez tih dijeljenih, višestrukih svemira. Trend je proša, dugo je i traja.
naker Posted - 30/10/2023 : 19:06:21



The Flash (2023)


Jedino pozitivno što mogu reći o ovom filmu je Nicholas Cage kao Superman i ajde da kažemo OK specijalni efekti na momente (iako pojedine scene izgledaju neobjašnjivo loše). Nepotreban film u svakom mogućem pogledu sa užasnim tajmingom izlaska, a Ezra Miller je retko antipatičan lik i pojava. Batman i njegov kostim? Ijao kako nešto može da bude toliko loše.

3/10
going going Posted - 24/07/2023 : 03:03:57
Bas zabavan i mnogo dobro napravljen video. Proleteo mi je iako traje skoro kao neki od filmova o kojima prica.

don_draper Posted - 24/07/2023 : 00:35:25
Prema traileru iduci film Blue Beetle izgleda kao teski trash

Ili je onaj tko je pravio trailer nije znao ukomponirati bolje i reprezentativnije 2 minute

Aquaman 2 s obzirom na stanje oko DC-a ne moraju ni pustati u kina. Mozda prode kao neki straight to streaming film
Tonto Posted - 23/07/2023 : 16:23:58
Bez obzira na dobar broj nelogičnosti, Flash je dobar i zabavan film. Dc je konačno napravio pošten superherojski film bez nepotrebne dramatike i patetike.
Peyo Posted - 08/07/2023 : 20:04:48
Možda nekom bude zanimljivo, bilo u 3 ujutro na TV NOVA:

https://mojtv.hr/film/130429/batman-hush-.aspx
going going Posted - 04/07/2023 : 16:56:44
quote:
Originally posted by alexts

Vrlo zabavan je The Flash. Nepravda je što neće imati veću gledanost, ali problem svakako nije do samog filma.

Ipak, ne bih rekao da je radnja sjajno smišljena od početka do kraja. Sam kraj je nejasan - Zod pobeđuje u toj realnosti? Ili se ona briše? Clooney na kraju, ne bih rekao da je bio potreban.



Potpisujem.

Citao sam Flashpoint strip i gledao animirani film tako da sam znao sta mogu od price da ocekujem. Cameo pojavljivanja ostalih likova iz DC univerzuma isto simpaticno pogotovo jedan od mojih omiljenih glumaca u nikad ostvarenoj ulozi.
Smeta mi isforsirani i preterani humor, pokusaj Marvelizacije DC-a. I ona scena s bebama i padanjem mi je bila imbecilna. I podsetila me malo na pad Gwen Stacey sa oblakodera u Raimijevom Spider Manu 3.

Ovim filmom su u pocetku lepo prikazali kako lepo moze da funkcionise DCEU, jedan veliki ludi svet u kom su i Betmen i WW i Superman i Flash i svi. Iskreno, zao mi je sto se zavrsava DCEU, toliko je imao potencijala i mogli su da ga izvuku nekako iz ovoga gde je zapao. Flash je bio dobar korak ka popravci stanja. Steta.
vice Posted - 28/06/2023 : 02:57:24
quote:
Originally posted by Spectre

Vjerujem da unatoč spominjanju da je dio novog svemira, mjesto Blue Beetlea ipak ovisi o tome kako film bude primljen. Ili bar kako glavni glumac bude primljen u ulozi.



To možeš reć za čitav DC projekt.
Spectre Posted - 27/06/2023 : 21:00:33
Vjerujem da unatoč spominjanju da je dio novog svemira, mjesto Blue Beetlea ipak ovisi o tome kako film bude primljen. Ili bar kako glavni glumac bude primljen u ulozi.
vice Posted - 27/06/2023 : 17:22:58
Već je rečeno da će Blue Bettle pripadat novom DC Universeu.
going going Posted - 27/06/2023 : 16:44:34
Mislim da su se zeznuli u odabiru trenutka kada je James Gunn izasao u javnost i objavio svoje planove za restart odnosno novi DCU. Trebalo je da sacekaju, iako su se vec sve dogovorili, da izadju Shazam 2 i Flash, pa onda nek obelodanjuju planove. Tada bi kolateralna steta bio samo Aquaman 2 a on bi se mozda i izvukao zbog dobrog prijema i velikog box officea prvog dela.

Medjutim ovako su sami sebi pucali u nogu i potpuno bacili niz vodu Shazama, Flasha i Aquamana. Nikog ti filmovi ne interesuju kada oni vise nece biti relevantni u buducnosti, oni su neko slepo crevo DCEU koje eto moraju da puste jer sta ce da rade sa njima. Ne znam sta ce biti sa Blue Beetleom. I ne znam sta ce biti sa odavno najavljenom drugom sezonom Peacemakera, James Gunnovim čedom.
Flasha jos uvek nisam gledao, ici cu nadam se ovog vikenda tako da ne citam sta pisu alexts i deers, vidim da ima spojlera.
Deers Posted - 27/06/2023 : 15:02:54
Da, sve je to točno. Najviše zato što su kraj tri puta dosnimavali. U toj stvarnosti Zod pobjeđuje, i kriptonoformira Zemlju. Kraj može značiti samo jedno, da čačkanje s vremenom ima svoju cijenu.
alexts Posted - 27/06/2023 : 00:53:08
Vrlo zabavan je The Flash. Nepravda je što neće imati veću gledanost, ali problem svakako nije do samog filma.

Ipak, ne bih rekao da je radnja sjajno smišljena od početka do kraja. Sam kraj je nejasan - Zod pobeđuje u toj realnosti? Ili se ona briše? Clooney na kraju, ne bih rekao da je bio potreban.
Deers Posted - 26/06/2023 : 09:24:22
Flash

Može sadržavati spoilere.

I ja sam iznimno zadovoljan s Flashem. Oduševili su me Batmani, svi! Kara je bila odlična. Priča ima smisla u dosta pogleda. Najvažnije od svega, važnije i od reseta, je to što su su relativno brzo ubili zeca iz rukava iz JL. Iritira malo Flash, Barry iz početnog univerzuma kao da se preporodi u drugom univerzumu.
Efekti su takvi kakvi jezu, većinom mi nisu smetali zbog okružja ali recimo ono Karino uzlijetanje sa Barryjem je baš bilo neuvjerljivo loše.
don_draper Posted - 25/06/2023 : 13:12:59
Flash

Pogledao sam ga još na samom početku prikazivanja i moram priznati da je hype vrijedio. Od tih sumornih DC filmova iz post-Nolan ere definitivno najbolji nakon Batmana iz 2022. Mnogi prigovaraju na efekte, ali ima to malo neke nostalgije i možda je stvarno namjerno kako bi se prikazale stvari iz Barryjeve perspektive. U svakom slučaju Ezra je odglumio ovo na razini, a kontroverze oko njega su stvar za druge rasprave. Vrlo je zabavno, ali ima i emocionalnu težinu. A onda kad se Keaton pridruži krene taj val nostalgije i akcije. Samo vidjeti Batwing kako uzlijeće je dovoljno za vizualnu uživanciju. Pred kraj možda se i pretjera s akcijom pa se izgubi pomalo fokus što se događa, ali ipak to ne traje predugo.
Sjajno smišljena radnja od početka do kraja, vrlo vjerno žanru superherojštine. Zabavno, duhovito, emotivno, domišljato, vremenski diskontinuirano, sve ono što bi Flash trebao biti.
Ovako se radi time travel i ubacivanje fan servicea. Puno bolje izvedeno negoli No Way Home.
Sigurno ću ovo gledati ponovno. Vrlo sam subjektivan oko filma, ali to je i cilj cijelog superherojskog žanra da za nekog navijamo na kraju.
Nakon 10-ak godina DC je izbacio sjajan cinematic universe film, taman na kraju svog projekta. Eh. Da vidimo može li James Gunn ovo nadmašiti.
panzer Posted - 18/06/2023 : 06:45:52
https://www.tmz.com/2023/06/17/ezra-miller-the-flash-slow-start-box-office-despite-hype/
vice Posted - 17/06/2023 : 22:03:21
Flash

Superherojski film koji se oslanja na nostalgiju, humor i dobru zabavu - preslika No Way Home? Ipak, ima i nešto više. Flash ima dinamiku i ritam koji ga čine osvježavajućim u moru nedavnih MCU i DC ostvarenja. Ne zamara kompleksnošću putovanja kroz vrijeme i objašnjava točno koliko mora, a posvete nisu patetične već pametno tempirane i emotivno ispunjujuće.

Gunn po meni nije pretjeriva nazvavši ovaj film jednim od najboljih superherojskih filmova, jer ga i sam svrstavam u elitni vrh liste.

Zajeb je šta u umjetnosti koja imitira život imamo i pizdunskog Ezru kojeg triba naprosto stavit sa strane ka jedinku i uživat u izvedbi koja je izvrsna. Osobno mi je nekad teško to napravit (primjer je Will Smith koji mi se toliko zgadija da njegove filmove jednostavno više ne mogu gledat, jbg), ali ovaj put san uživa ne zamarajući se time. Ipak, Ezra vjerojatno nema nikakvu budućnost u Gunnovom i Safranovom DC Universeu. I ne triba imat.

Osobno san nahajpan na novi DC i navodno mu već Blue Beetle pripada, tako da je DC budućnost po meni svijetla. MCU mi je već dobrano dosadija (nadolazeći Marvels je pravi emetik u mom slučaju, a bome i dijaroik).
naker Posted - 07/04/2023 : 21:50:21
Uzeo da guglam šta se dešava sa drugim delom Jokera i vidim da će Gaga biti Harley i da će film biti mjuzikl? Okeej... Pretpostavljam da film neće biti klasičan mjuzikl već da će obilovati fantazmagorijom, ali ipak, skeptičan sam na šta će ličiti gotov proizvod
Stark Posted - 01/04/2023 : 17:51:37
Jedino se radujem Flashu, koliko sam vidio testna publika je bila prilično oduševljena.

Aquaman 2 s druge strane, čini se da glavešine nisu zadovoljne kako je napravljen. Opet ovo su sve glasine koje treba uzeti sa zrnom sumnje.
Paka01 Posted - 17/03/2023 : 22:42:24
Shazam 2

Ponekad se zapitam jesam li retardiran pa idem u kino gledati ovakve filmove.
J.Stickman Posted - 15/02/2023 : 23:41:40
Iskreno, Marvel me umorio, a poželio sam dobar i zabavan DC film. Kad već neće da ekranizuju Mister Noa...
Deers Posted - 15/02/2023 : 17:12:23
Hmm... bolje od očekivanog ali me skoro ništa ne dira. Valjda jer sam taj trik već vidio. Najviše me razveselilo pojavljivanje Supsa. A i Flashpoint mi je drag. Nisam siguran koliko te promjene u odnosu na strip su potrebne ili imaju smisla ali ne želim prejudicirati.
Potajno, nadao sam se i ovom Supermanu:





forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.1 seconds. Snitz Forums 2000