forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Premier League 2020/21

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
Caleb Posted - 14/06/2017 : 23:27:51
Nova tema za novu sezonu.
:)

Novi clanovi elitne divizije - Hadersfild, Njukasl i Brajton.

Raspored za celu sezonu:

https://www.premierleague.com/news/408956

Cekajuci avgust :))
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
sawitch Posted - 19/01/2021 : 22:56:43
Ne bi odbranio svakako ali to je bas ometanje.

Lester upravo maltretira Celsi. Rodzers vrhunski trener. Voleo bih ga videti u Junajtedu.
Kruger Posted - 19/01/2021 : 20:24:47
Nije mu baš smetao, ne bi on ni ovako ni onako obranio. No ipak se West Ham vraća i sad je 2-1 za Wesham. Jarmolenko je dobar.
sawitch Posted - 19/01/2021 : 20:15:53
Kako ovaj gol za WBA moze biti priznat nije mi jasno. Sut, covek u ofsajdu izmedju golmana i igraca koji suta, poskakuje da ga lopta ne udari i ocigledno smeta golmanu, i nista. Jebem ti VAR
Kruger Posted - 18/01/2021 : 16:27:57
Pa kad gleda Kovačića u Chelseu on je jedina svijetla točka uz Kantea. Dobro i obrana više manje funkcionira. Ako dođe jači klub poput Cityja onda je i obrana loša. Chelsea ima katastrofalan napad i ofenzivnu igru, ništa ne štima.
Tonto Posted - 18/01/2021 : 14:12:41
izivko Posted - 18/01/2021 : 14:02:34
Šta veliš Krugeru, da im je još Kovačića u sredini, osvojili bi prvenstvo lakoćom.
Kruger Posted - 18/01/2021 : 13:34:55
I Lindelof je bio odličan. Van Bisaka i Maguire dobi. Obrana je odradila dobar posao. McTominay standardno odličan. Gdje su sad ovi što su hvalili ovog smiješnog pogbu, jedan od najgorih. Rashford je klasični panj, ponekad ubode ali samo ponekad.
Dwayne_Looney Posted - 17/01/2021 : 23:17:23
Dosadne li utakmice, majko mila. Krivi se United zbog svog ovosezonskog pristupa derbijima ali činjenica je da spomena vrijednu priliku zapravo nije imao Liverpool. Shaw igrač utakmice. Tko bi rekao da ću i to nekad pomisliti. Istina, ne gledam United ni približno redovno kao u vrijeme kad je tek došao ali danas me uistinu iznenadio.
sawitch Posted - 17/01/2021 : 22:56:54
Nesto tu ne stima. Vajnaldum ide, Salah se buni... Liverpul od pocetka prosle sezone bi ovaj Junajted rastavio na delove. Ali nema hemije vise. Nisam gledao tekmu pa ne mogu komentarisati. Ali sam gledao Siti i danas je izgledao mnogo bolje nego poslednjih utakmica i eto ga na bod manje od Junajteda sa utakmicom manje. Onaj de Brujne je bog fudbala
Caleb Posted - 17/01/2021 : 21:32:03
Stvarno lose deluju. Nema vise ni prilika za pogodak. Samo sut Alkantare i to je sve.

Zota, definitivno nedostaje. Losa igra je krenula od njegove povrede.
Hercule Poirot Posted - 17/01/2021 : 19:31:52
Liverpool izgleda neprepoznatljivo u odnosu na prošlu sezonu.
Tonto Posted - 17/01/2021 : 19:30:10
quote:
Originally posted by izivko

ManU je bio bliže pobjedi.

nije tesko biti blize pobjedi protiv ovakvog liverpoola. Ne znam kad su zadnji put izgledali tako jalovo.
izivko Posted - 17/01/2021 : 19:28:19
ManU je bio bliže pobjedi.
manhunter Posted - 17/01/2021 : 19:27:22
Da nije bilo debilnog Rashforda, mogao je Manu ovo da dobije.
Tonto Posted - 17/01/2021 : 19:25:35
Liverpool nikakav, united malo manje nikakav. Po ovome ni jedni ni drugi nisu zasluzili naslov.
sawitch Posted - 16/01/2021 : 23:16:18
Lester teskom mukom i uz podosta srece dodje na bod od Junajteda. Cenim Rodzersa i ako Vardi nije skrsen eto njih u trci za titulu. Mada su se i ispromasivali, mora se reci. Ali Sauthempton pod Hazenhitlom predstavlja stvarno grupu ratnika. Kidaju na svakom delu terena i ginu za loptu.
sawitch Posted - 16/01/2021 : 20:46:43
Celsi los i dalje. Dobise Fulam slucajnim golom. Onaj Verner je cepanica samo takva. Ocekivao sam neku nemacku gol masinu a dobio teletabisa koji vola ne moze da ubode. Lepo on trci sa loptom, ima kretnju ali mu je realizacija na nivou Partizanovih napadaca poslednjih 10 godina. :)

Vest Hem danas dobio jedva Barnli a duel Lidsa i Brajtona pokazao ono sto sam pisao nedavno, a to je da Brajton jeste jedna skroz dobra i kompaktna ekipa koja ce biti u sredini tabele.

Cekamo Lester i Sauthempton. To moze biti interesantna utakmica. Treba mi CS Lestera i da Tilemans nesto uradi :)
sawitch Posted - 16/01/2021 : 15:42:05
Kako nemocno Vulvsi deluju bez Himeneza. WBA ih dobio 3:2 na njihovom terenu. Veliki Sem Alerdajs i cupanje davljenika. Rekao je da mu je ovo najveci izazov do sada i kako se cini mozda i uspe. A gledam Himeneza na tribinama, prestrasno izgleda sa onim oziljkom preko pola glave.. Nadam se da gresim ali tesko da ce taj igrac biti ikad vise onaj stari. Takva povreda se ureze u celije i cvikace svaki put pri duelima i kada bude trebao glavom da udari loptu.

Sto se tice sutrasnjeg derbija, mislim da ce biti 1:1 ili 2:1 za Liverpul.
markolar Posted - 16/01/2021 : 15:39:42
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Navrati bar iduću sezonu u neko tipovanje...

Hocu, hocu

Pratim jos samo englesku ligu u tim vrijemenama, najzanimivljiva ipak! Navijam za LEEDS - jos odavno
Hercule Poirot Posted - 16/01/2021 : 15:33:05
Navrati bar iduću sezonu u neko tipovanje...
markolar Posted - 16/01/2021 : 15:29:28
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by markolar

Sutra u 17:30. LIVERPOOL - MAN UTD, pa da vidimo vase prognoze, zelje...

Moja prognoza - 0 : 0.

1-0 Liverpool

Pa gdje si, nema te ove godine u tipovanju Lige Prvaka?

Nema, zivim od stare slave

Posao i nema vise vrijemena ni za sto. Ali citam svejedno forum i na aukcije sam stavio po duzem vrijemenu par stripova, tako,da recimo, da sam svejedno aktivan.
Hercule Poirot Posted - 16/01/2021 : 15:24:13
quote:
Originally posted by markolar

1-0 Liverpool

Pa gdje si, nema te ove godine u tipovanju Lige Prvaka?
markolar Posted - 16/01/2021 : 15:14:23

ReemCP Posted - 15/01/2021 : 19:00:45
quote:
Originally posted by tex2

Mislim da je u Srbiji već izašao, kad ga vidim javim!

Može Mislim da si upravo ti bio javio za Football 2020 kad je izašao, veljača je bila u pitanju. Tako da ovo sigurno ide uskoro i kod nas!
sawitch Posted - 14/01/2021 : 22:31:45
Evo i Arsenal se muci kao i svi u ovom kolu. 0:0 sa Palasok. Ali raduje bar to sto su u igri klinci poput Smit Roua, Sake, Mejtland Najlsa..:

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000