forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Premier League 2018/19

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
Caleb Posted - 14/06/2017 : 23:27:51
Nova tema za novu sezonu.
:)

Novi clanovi elitne divizije - Hadersfild, Njukasl i Brajton.

Raspored za celu sezonu:

https://www.premierleague.com/news/408956

Cekajuci avgust :))
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
tex2 Posted - 16/02/2020 : 18:52:07
Son posto tao prvi Azijac sa 50 golova u PL.

tex2 Posted - 15/02/2020 : 19:29:44
Barci više nitko ne može pomoći, tanak sastav, a potrošeni milijuni. Nije nemoguće da se Pep vrati!

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by tex2

Znači li to da peta ekipa ide u CL? Teško da će sad Guardiola ostati...

Pep, vrati se doma
Skuvali smo ti paštašutu

sawitch Posted - 15/02/2020 : 19:25:47
Je l' Siti moze da igra u LS ako promeni ime y Mancester Siti Diva? :D
supermark Posted - 15/02/2020 : 15:36:10
quote:

Pep, vrati se doma
Skuvali smo ti paštašutu
nagor Posted - 15/02/2020 : 00:43:58
Ne me hebat. City kršio pravila i napumpavao petrodolare u blagajnu. Koji šok! Pa tko bi si to mislio. Je li moguće da to i PSG radi? Ma nije. Arapski šeici to ne rade.
Caleb Posted - 14/02/2020 : 20:51:45
Ma, ublazice kaznu i preinaciti u novcanu (nadam se da nece, ali..).
Ako ostane ovako, borba za cetvrtu ekipu u LS postaje izuzetno zanimljiva. Totnem, ManU, Everton, Sefild, Volvs, Arsenal... ludnica.
Dwayne_Looney Posted - 14/02/2020 : 20:24:46
quote:

Trebalo bi značiti da sad (i iduće sezone) ide 5. iako imaju pravo žalbe (ali u najbolju ruku, mogu im samo prepoloviti).
tex2 Posted - 14/02/2020 : 20:12:13
Za ljubitelje PL, danas se u Zagrebu pojavio album sa sličicama PL 2020 sa 684 sličice, svaka ekipa na 4 stranice, nije loš! Od statistika obrađeni su svi nastupi svih ekipa u PL (koliko utakmica, pobjeda, neriješenih i poraza), isto tako i za trenere, koliko sezona su igrači u PL...
tex2 Posted - 14/02/2020 : 20:04:32
Dwayne_Looney Posted - 14/02/2020 : 20:02:25
Manchester City na 2 sezone izbačen iz europskih natjecanja.
Ne gajim nikakve osjećaje prema tom klubu ali ovaj FFP mi se gadi.
tex2 Posted - 03/02/2020 : 20:51:04
Tanzanija postala jubilarna 100. zemlja sa strijelcem u Premiershipu

MBWANA SAMATTA bio je jedini strijelac za Aston Villu u porazu od Bournemoutha 2:1 u 25. kolu engleske Premier lige i tako Tanzaniju upisao u povijest tamošnjeg prvenstva.
Naime, Tanzanija je postala jubilarna 100. zemlja čiji je igrač postao strijelac u natjecanju koje pod nazivom Premier liga postoji od 1992. godine.

Najviše strijelaca u Premier ligi imaju, naravno, Englezi. Njih ukupno 839. Francuzi su na drugom mjestu s njih ukupno 125, dok Škoti broje 113 strijelaca, a Irci 102.
Nizozemaca ima 89, Španjolaca 75, Brazilaca 54, a Talijana 49.
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Hrvatska ima najviše strijelaca u Premier ligi od regionalnih država, njih 19. Srbija ima jednog manje, dok BiH ima četvoricu, ali najefikasnijeg - Edina Džeku s točno 50 golova.
Crna Gora broji tri strijelca, Makedonija svega jednog.
tex2 Posted - 31/01/2020 : 23:13:50
https://www.index.hr/sport/clanak/pet-najboljih-i-pet-najgorih-transfera-koji-su-obiljezili-premiership-od-2015/2152749.aspx
tex2 Posted - 30/01/2020 : 21:24:07
Sheffield United potvrdio je danas dovođenje Sandera Bergea iz Genka za 26 milijuna eura i tako postavio klupski rekord.
Do sada je najskuplje pojačanje Sheffielda u povijesti bio škotski napadač Oliver McBurnie koji je na Bramall Lane stigao ljetos za 23 milijuna eura. Treba dodati i da je Berge potpisao ugovor na četiri i pol godine.
tex2 Posted - 28/01/2020 : 06:05:29
PAROVI OSMINE FINALA FA Cupa

Sheffield Wednesday - Manchester City
Reading/Cardiff City - Sheffield United
Chelsea - Shrewsbury Town/Liverpool
West Bromwich Albion - Newcastle United/Oxford United
Leicester City - Coventry City/Birmingham City
Northampton Town/Derby County - Manchester United
Southampton/Tottenham - Norwich City
Portsmouth - Arsenal

Svakako najzanimljivije zvuči potencijalni dvoboj Chelsea-Liverpool.
Bilić ima šansu ući među 8! Polovica PL klubova ispalo u prva 2 kruga!
tex2 Posted - 15/01/2020 : 12:20:39
Jordan Henderson proglašen je engleskim igračem godine!
tex2 Posted - 15/01/2020 : 09:27:44
Najbolji strijelci stranci u povijesti Premier League:

Aguero 177 golova
Henry 175
van Persie 144
Hasselbaink 127
Robbie Keane 126
Anelka 125
Yorke 123
Lukaku 113
Drogba 104
Adebayor 97
Yakubu 95
van Nistelrooy 95
Berbatov 94
Viduka 92
Solskjaer 91
Bergkamp 87
Hazard 85
Saha 85
Torres 85
Ronaldo 84
Tevez 84
Giroud 78
Mane 77
Benteke 70
Cantona 70
Suarez 69
Di Canio 66
Salah 66
Sanchez 63
Toure 62
Pires 62
tex2 Posted - 12/01/2020 : 21:42:14
Aguero danas srušio 2 rekorda, ovo mu je danas bio 12 hat trick, toliko ih nije zabio nitko u PL, također je stigao Henryja i sad je stranac sa najviše golova u PL i na 5.mjestu svih vremena.
Svaka čast!
tex2 Posted - 10/01/2020 : 11:28:55
https://www.index.hr/sport/clanak/transfer-koji-je-sokirao-engleze-sefovi-bjezali-od-navijaca-drugi-trljali-ruke/2146738.aspx
trobok Posted - 08/01/2020 : 11:59:53
Solskjer je sinoć pogrešio što nije igrao sa Matićem umesto Lingarda od starta, falio mu je, između ostalog i jedan igrač na sredini terena, a Matić je odličan kada treba zatvoriti prilaze svome golu.
tex2 Posted - 08/01/2020 : 09:05:39
https://www.index.hr/sport/clanak/pogledajte-kako-je-de-bruyne-predriblao-unitedova-stopera-i-strasan-gol-bernarda/2146101.aspx?index_ref=read_more_d

Solskjaer: Ovo je bilo užasno

MANCHESTER CITY je sinoć u prvoj utakmici polufinala Carling Cupa pobijedio Manchester United na Old Traffordu 3:1.

United je odigrao još jednu katastrofalnu utakmicu, a od 17. do 38. minute primio je tri gola. City je poveo prekrasnim golom Bernarda Silve, a susret je riješio Riyad Mahrez u 33. minuti. Treći gol za goste zabio je Andreas Pereira u vlastitu mrežu, a počasni gol za domaćine postigao je Rashford u 70. minuti.

"Prvo poluvrijeme je bilo užasno, najgore otkako sam ja trener. Na poluvremenu sam igračima rekao da je ovo već pitanje ponosa i s koliko žara igraju. Naravno da potoneš nakon 0:3 na poluvremenu, ali se moraš odmah pribrati i pokušati nešto okrenuti. Ne smijem ja biti taj koji će pokrenuti taj razgovor u svlačionici", rekao je Ole Gunnar Solskjaer nakon utakmice.

Pep Guardiola bio je, naravno, vrlo zadovoljan igrom svoje momčadi, ali smatra da je bilo i boljih utakmica.

"Bili smo dobri, ali ne i savršeni. U drugom poluvremenu su nas malo namučili, vidjelo se da su na poluvremenu imali neke razgovore. Vrlo smo blizu finala, ali svašta se može dogoditi u ova tri tjedna do uzvrata. Ne otpisujte United. Prošle sezone su izgubili 2:0 kod kuće od PSG-a i svi znamo kako je taj dvoboj završio", rekao je Guardiola.
Uzvratna utakmica igra se 29. siječnja na Etihadu. U drugom polufinalu igraju Leicester i Aston Villa.
Kruger Posted - 07/01/2020 : 21:00:59
Ma slažem se sa većinom rečeno. Meni se ne sviđa što dosta često izvodi Jamesa, kao da je on sam kriv, a i Matu nekako šikanira.
trobok Posted - 07/01/2020 : 18:28:22
quote:
Originally posted by Kruger

Slično kao Arsenal, već ih dugo nema nigdje, a čini mi se, Arsenal nikad goru ekipu nije imao. No nije rješenje dati otkaz, Ole daje priliku nekim klincima, što je dobro. Evo primjera Liverpoola u FA kupu, osovina klinci a ništa se ne osjeti u igri, naravno pitanje je koliko ti klinci mogu taj tempo izdržati.

Slažem se da je to dobro, no, ne verujem da je Ole u ovom trenutku čovek koji može nešto bitno da promeni u Junajtedu, no, ukoliko je dugoročan projekat, valjda će i on napredovati zajedno sa tim mladićima iz prvog tima.

Meni se kod njega ne sviđa to što nije dovoljno kritičan kada odigraju loše, ali baš loše, što im se dešava veoma često, i to isključivo protiv, uslovno rečeno slabih ekipa.

Ne možeš ti da dobijaš Čelzi, Totenhem, igraš nerešeno s ovim Liverpulom a onda da izgubiš 2:0 od Votforda, recimo. To mora biti do trenera. On mora sam da nauči da ih motiviše i za te manje utakmice, da im objasni da se tako osvaja titula i stiče slava.

tex2 Posted - 07/01/2020 : 15:00:13
Aludirao sam na Contea, koliki su se treneri izredali u Interu i ništa, a on dođe i eto rezultata! Za mlade je nažalost sve manje mjesta u velikim ekipama.
Kruger Posted - 07/01/2020 : 14:05:38
Slično kao Arsenal, već ih dugo nema nigdje, a čini mi se, Arsenal nikad goru ekipu nije imao. No nije rješenje dati otkaz, Ole daje priliku nekim klincima, što je dobro. Evo primjera Liverpoola u FA kupu, osovina klinci a ništa se ne osjeti u igri, naravno pitanje je koliko ti klinci mogu taj tempo izdržati.
tex2 Posted - 07/01/2020 : 13:21:33
Slažem se kako je United danas limitirana momčad, al opet ima trenera koji i iz takvih momčadi izvuku više, Ole je već trebao dobiti otkaz. A u momčad će se morati još puno uložiti, a već je puno uloženo... Teško će se vratiti u vrh tako skoro...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000