forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Maxi Mister No 1

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Strip-Agent Posted - 23/06/2017 : 12:21:41
Scenarij: Guido Nolitta
Crtež: Roberto Diso/Fabrizio Busticchi & Luana Paesani
Naslovnica: Roberto Diso

(originalne epizode 370-372)


Na kioscima od 24.06.17.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
zeljko Posted - 14/08/2019 : 01:29:31
Odmah sutra bacam na pijacu
Kakva prevara naivnih
Nakon 20 str slucajno prebacim na kraj kad ono 8. Dio od 28
Hahahahahaha odjebite
1Euro Posted - 08/09/2017 : 18:36:09
quote:
Originally posted by wolf

Drugi maxi nije izašao u dosta gradova.



da neče opet praviti pavzu.....
wolf Posted - 05/09/2017 : 21:16:06
Drugi maxi nije izašao u dosta gradova.
velka031 Posted - 05/09/2017 : 20:15:17
Kad bi barem u ovoj formi nastavili Nathana ili Martina, to bi bila fešta...
teller Posted - 05/09/2017 : 17:28:55
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by DODSFERD

Kad se proda dovoljno primjeraka prva 2 maxija, kupujte ljudi, kupujte.



treba telleru poslati PM, da neka kupi više od 3 primjeraka....nečemo valjda zbog tellera čekati broj 3


ne čujem dobro...
teller maxije svih vrsta samo duplira...jbg..ima i on neke granice kod ludosti...
a da ti maxiji zaslužuju dobru prodaju..to da...
po meni izdanje ovog lijeta...definitivno!
1Euro Posted - 05/09/2017 : 11:52:43
quote:
Originally posted by DODSFERD

Kad se proda dovoljno primjeraka prva 2 maxija, kupujte ljudi, kupujte.



treba telleru poslati PM, da neka kupi više od 3 primjeraka....nečemo valjda zbog tellera čekati broj 3
Duke Zill Posted - 05/09/2017 : 11:16:15
Ja sam pročitao samo prvu priču "prvog maxija". Odlučio sam čekati završetak priče, a možda u međuvremenu nabavim i koji prethodni maxi.
No svakako bi bilo lijepo da izađe i treći maxi ove godine. Možda bude tijekom "sušnog" razdoblja za Strip-Agent.
DODSFERD Posted - 05/09/2017 : 11:06:32
Kad se proda dovoljno primjeraka prva 2 maxija, kupujte ljudi, kupujte.
1Euro Posted - 05/09/2017 : 10:37:11
kad če maxi broj 3 !!!!!???????
teller Posted - 16/07/2017 : 21:31:53
Segio je bio i ostao neprekosnoven senarista jer je radio sa ljubavlju posao i ulozio mnogo truda kod pisanja scenarija..cak je putovao u Manaus i Amazonju....vidi se kad se nesto radi sa ljubavju ili preko kur''ca za zaradit...
ike666 Posted - 16/07/2017 : 21:23:12
Dakle dugo nisam uživao u nekom novijem izdanju kao u ovom.
Nažalost niti ovo u biti nije novo jer Sergia više nema, ali je lijepo pokazao kakav je kalibar bio.
Nema tu velikih priča, ali ima velikih scenarija, i to je to, tako majstori rade.
Sjećam se da me je noviji Mistar No (oni koje sam čitao u VČ) počeo smarati kao Zagor sada, ali onda kada se Sergio vratio da dovrši priču shvatio sam bit:
Ne hebu nas toliko slabi crtači koliko nema više dobrih scenarista
velka031 Posted - 14/07/2017 : 23:34:56
quote:
Originally posted by 1Euro

Tražio sam taj maxi u Hrvatskoj, trafika Tisak, nemaju ga.....kaže prodavačica da nemaju ništa od Mister Noa več godinama....



Pitaj ih da ukucaju u komp, napamet mnoge od njih nemaju pojma što imaju, posebno ako su stripovi u pitanju.
sumohrvat Posted - 14/07/2017 : 18:01:07
Eto.... vidiš da ima. Usput, ovaj maxi se nastavlja na prethodni tako da bi bilo dobro pročitati barem ovaj maxi broj 2
DiSkAcH Posted - 14/07/2017 : 05:52:50
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Nisam ga ni ja vidio tu u Ri... :(

Tj da budem precizniji, nisam ga uspio jos kupit...
A da odmah pitam, jel mi ga se isplati uzet ako nemam ddruge, tj da li tu ima nekih prica koje se direktno nastavljaju ili ne?


Kako ga pobogu nisi vidio u Rijeci ???? Ja sam ga vidio na barem desetak kioska ?????




Pa daj nabroji ih par

Ici cu danas opet prosvrljat po gradu...

EDIT: Nasao zadnji komad u onom najvecem tisku na Korzu, u dobrom stanju (ne patim se bas oko stanja ovih kiosk izdanja)
sumohrvat Posted - 13/07/2017 : 21:09:39
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Nisam ga ni ja vidio tu u Ri... :(

Tj da budem precizniji, nisam ga uspio jos kupit...
A da odmah pitam, jel mi ga se isplati uzet ako nemam ddruge, tj da li tu ima nekih prica koje se direktno nastavljaju ili ne?


Kako ga pobogu nisi vidio u Rijeci ???? Ja sam ga vidio na barem desetak kioska ?????
DiSkAcH Posted - 13/07/2017 : 15:43:29
Nisam ga ni ja vidio tu u Ri... :(

Tj da budem precizniji, nisam ga uspio jos kupit...
A da odmah pitam, jel mi ga se isplati uzet ako nemam ddruge, tj da li tu ima nekih prica koje se direktno nastavljaju ili ne?
goghy Posted - 13/07/2017 : 15:09:20
onda izgleda nije stiglo do svakog "tiska", bas čudno
1Euro Posted - 13/07/2017 : 13:43:50
Tražio sam taj maxi u Hrvatskoj, trafika Tisak, nemaju ga.....kaže prodavačica da nemaju ništa od Mister Noa več godinama....
Cromwell Posted - 06/07/2017 : 13:53:19
Hrpa Cruzeirosa je bezveze epizoda ali ove druge dvije su baš prava nollitijanska klasika kakvu (vjerojatno) svi volimo.
Baš sam se zguštao čitajući, prava ljetna razbibriga i vraćanje u mlađe dane za 16ak kunića po epizodi.
Jedina zamjerka ide prevoditelju koji očito ne može bez da ubaci izraz "mućko đubre" u svaki jebeni strip. Dosadan si s tim više, odjebi.

Inače svaka čast Strip agentu, jedva čekam sljedeća dva maksija pa da završimo priču.
Kako bi rekli inglezi: total support!
PRIMOŠTEN 123 Posted - 05/07/2017 : 21:53:10
extra
Poli Posted - 05/07/2017 : 15:01:46

Ma da, ok, ali nije ni pilot samo u gustoj, vlaznoj sumi, ima njega i na betonu i na suvom pesku (nezanemarljiv broj epizoda). ;P

Ali pustimo to, samo sopaj Jungle Rot dok citas Dzerija. :D


Poli Posted - 05/07/2017 : 13:43:06

Pa ... probaj upaliti Billie Holiday i You go to my head ili The Very Thought Of You kada se npr. Jerry i Patricia sretnu.

Ko zna ... mozda i ti postanes Jerry.


Poli Posted - 05/07/2017 : 12:49:37
quote:
Originally posted by Vlladimir

Ako je Mister No - zvuke kišne prašume ili soundtrack iz predatora, aliensa...


Pa valjda je Jerry poznati ljubitelj jazza, cesto imas pjesme i u samom stripu navedene.


dante Posted - 05/07/2017 : 10:16:03
Ne sjecam se kad sam zadnji put kupio strip na kiosku, upravo iz tih razloga.
Ali kad smo kupovali Dnevnikova izdanja na kioscima (oni koji jesu) bilo je u principu sasvim nevazno koji primjerak dobijes jer kao klinci nismo ni obracali paznju na te stvari, a i da jesmo ne bi si puno pomogli jer su Dnevnikova izdanja onog trenutka kad su izasla iz tiska cesto znala izgledati kao da su vec imala tri zivota iza sebe. Hrbat je vrlo cesto znao biti prignjecen i ukoso, naslovnice sa bojom koja nije centrirana jer im pobjeglo u tisku...I onda na sve to, taj strip dodje na kiosk i zalijepe mu naljepnicu sa cijenom ili jednostavno napisu kemijskom.
ivanl Posted - 05/07/2017 : 08:05:35
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by wolf

Naravno, distribucija je opet učinila svoje pa sam na svim prodajnim mjestima koja drže stripove naišao na primjerke oštećene onim šugavim vezicama (utori). Tako da se ne čude velikom postotku remitende, a time postaje upitno i izdavanje ostalih maxija koliko treba do kraja serijala. Mislim, 49 kn za oštećen strip je ipak previše.


Hmmmm....
A meni ona Tisak tetkica, kod koje u najnužnijoj nuždi povremeno odem te kad joj zatražim "5 primjeraka Zagorovog maxija (ili klasika), ali po mogućnosti neoštećenih" svaki put kaže:
"Pa svi su vam isti, nemate tu što birati."
Aha....ok.


Najveci gust, odlaska na kiosk po strip zamjenio sam kupnjom direktno kod izdavaca. Znaci kiosk izdanja koja bi trebala biti dostupna svima, ipak hocemo imati uredna. Povezivanje istih u "kupove" sa plasticnim vezicama, cine svoje... nekad si mogao, ako je tiraz veci, izabrati kojeg iz sredine. Danas su po kiosku 2-3 primjerka, i svi su stisnuti... jbg. nekom ne znaci nista, a nekom se, pak dize kosa na glavi, pri pogledu na nepotrebno ostecene primjerke...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000