forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Batman v Superman: Dawn of Justice

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Mr. Bushido Posted - 20/07/2013 : 22:59:38


http://www.comicbookresources.com/?page=article&id=46787

quote:
CBR's coverage of Comic-Con International in San Diego continues with coverage of the massive panels in Hall H. Warner Bros. Pictures and Legendary Pictures launched Saturday programming with a joint panel surveying their upcoming films, including "Godzilla" and "Seventh Son" from Legendary and "300: Rise of an Empire," "Gravity," and "The LEGO Movie" from Warner. A full panel report will follow soon, but the big news was Warner's announcement of "Superman/Batman," a live-action film directed by Zack Snyder and starring Henry Cavill and a Batman to be named later.

With the panel already running over, Hardwick welcomed Zack Snyder and Henry Cavill to the stage.

"I know there's been a lot of speculation about what we're doing," Snyder said. "It is official that we're going to make another Superman movie." He teased that "there's one particular part of the film I might be able to help you out with."

Harry Lennox from "Man of Steel" joined the panel to read something. "We're not adapting this thing," Snyder said, "but it will help us tell you something."

"I want you to remember, Clark, in all the years to come, in all your most private moments, I want you to remember my hand at your throat," Lennox read, quoting Frank Miller's "Dark Knight Returns." "I want you to remember the one man who beat you."

Then, on the screen, a Superman shield within a Bat symbol. With nothing more to be said, the panel wrapped.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Golub Posted - 29/06/2017 : 11:57:02
quote:
Originally posted by King Warrior

Tesko. Maheri su ipak uspjeli sve X filmove da povezu, pored svih nelogicnosti, dok je Red Son svijet za sebe.



Ma sve se može. Ionako već postoji ozbiljna teorija o tome kako su DCEU filmovi i DC serije na malim ekranima (Arrow, Flash i te gluposti) dva paralelna svemira. Lako se između njih ugura i treći. Danas bar možeš što god hoćeš prodati publici, samo da je heroja.
King Warrior Posted - 29/06/2017 : 11:16:28
Tesko. Maheri su ipak uspjeli sve X filmove da povezu, pored svih nelogicnosti, dok je Red Son svijet za sebe.
Golub Posted - 29/06/2017 : 09:50:52
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by swamp thing

Dobar strip i potencijalno dobar film, ali očekivati da WB ovo ne oboji nacionalno i ideološki je potpuno nerealno.


Ne samo to, film dolazi u pogresnom trenutku, upravo sada kada je DC uspostavio serijski kontinuitet. Tu za ovu elseworld pricu nema mjesta.



Naravno da ima. Pogledaj što Fox radi sa svojim X-Men filmovima i timelineovima. Redatelji postaju neovisni o kontinuitetu i na taj način snimaju ponajbolje superherojske filmove danas. Čisto sumnjam da DC ne bi mogao također napraviti iznimku. Ovo s ideologijom, s druge strane, stoji.
King Warrior Posted - 29/06/2017 : 09:31:35
quote:
Originally posted by swamp thing

Dobar strip i potencijalno dobar film, ali očekivati da WB ovo ne oboji nacionalno i ideološki je potpuno nerealno.


Ne samo to, film dolazi u pogresnom trenutku, upravo sada kada je DC uspostavio serijski kontinuitet. Tu za ovu elseworld pricu nema mjesta.
swamp thing Posted - 29/06/2017 : 08:54:28
Dobar strip i potencijalno dobar film, ali očekivati da WB ovo ne oboji nacionalno i ideološki je potpuno nerealno.
Johnny Difool Posted - 28/06/2017 : 20:25:31
Red Son? Čini se zanimljivo.


http://www.telegram.hr/kultura/na-internetu-se-sve-vise-prica-da-warner-bros-snima-film-o-supermanu-u-rusiji-zvao-bi-se-red-son-i-zvuci-neobicno/




supermark Posted - 15/05/2017 : 08:34:55
u ovom drugom filmu Lois Lane vara supermna sa batmanom,
ne vidim kako drukčije si može priuštiti ovakav stan
Oki Posted - 15/05/2017 : 02:17:30
Eh, a ne mogu da ne postavim dvije slikice sa noćnim scenama posjeta Supermana "balkonu" Luis Lane...

Ovako izgleda "scena" (isfušana fasada kod desnog Suparmanovog ramena i pogled na kao neku hotelsku điđi miđi sobu) ovog najnovijeg visokobuđetnog filma:




A ovako je nekada (1978.) izgledala scena:


Oki Posted - 15/05/2017 : 02:05:56
Posjetilo me danas nekoliko prijatelja pa onako uz pivicu spomenuo netko ovaj film, a jedan prijatelj (koji po mojem mišljenju nema niti malo ukusa za dobre filmove) je čak i pohvalio ovaj film tako da je sve rezultiralo tome da i ja evo upravo sada završio gledanje ovog preeeeduuuuugačkog filma.
Po meni šteta al' stvarno šteta utrošenog vremena.
90 % filma je snimano kao neka niskobuđetna televizijska serija, gledano po scenama, kameri, glazbi i glumi.
Ono što me nervira i u ovakvim sličnim stripovima je ovdje preneseno i na film, a to je ono ubacivanje udarnih vijesti u radnju filma.
Na kraju, ne znam ni sam kako sam izdržao pogledati sve ovo, a da nisam odustao prije kraja (zadnjih pola sata sa svim onim besmislenim borbama i efektima koji su na razini današnjih videoigrica mi je čak i bilo zabavno;)
dr strangelove Posted - 13/07/2016 : 14:38:22
Filma ima dosta rupa koje su tu samo da bude prikladno i jer je scenaristu tako došlo.
Superman i Batman su neprijatelji, a onda odjednom... nisu. Jer, eto, kraj će filma pa da prijeđemo i na to. BFF
Lois Lane je svugdje gdje treba biti, kako radnji i scenaristu odgovara u određenom trenutku.
Kako je uopće znala da SiP treba koplje? Da ja vidim polumrtvog Supermana pokraj kriptonita sigurno ne bih prvo pomislio: "Aha, Superman je došao po kriptonit jer ga treba da nekog ubije, ali ga je omamio".
Zašto se uopće Lex Luthor pojavljuje u filmu? Jer filmu treba pravi negativac? Jer netko treba napraviti Doomsadaya koji je i sam nepotreban? Zna itko ovdje zašto je on točno htio ubiti Supermana? I to tako da stvori još jače čudovište s još manje razuma? Znači A) plan mu je bio da Batman ubije Supermana. Odjednom. Prije toga ništa i onda odjednom 'Odi se boriti s Batmanom'. Koji vrag? Da je računao na Batmana onda bi mu valjda dobrovoljno prepustio kriptonit, a ne se borio oko njega. A plan B) je još bolji - idem u svemirski brod i tamo ću pomoću mrtvog aliena i svoje krvi stvoriti jače biće od najjačeg bića koje je ikada hodalo našim planetom. Ništa lakše. A poslije u šoping.
Windwalker Posted - 13/07/2016 : 11:28:51
Kaj je u filmu bio Lex Luthor?
Nisam ga vidio.
ivan_micic Posted - 13/07/2016 : 08:27:25
quote:
Originally posted by supermark

i nije mi jasno kako je to Lex isplanirao da će se Batman i Superman potući
kako je mogao znati gdje će biti Batman i da ima nesto protiv Supermana?

i po filmu ispada da su Metropolis i Gotham isti grad...


kao new york i new jersey
supermark Posted - 13/07/2016 : 08:05:25
i nije mi jasno kako je to Lex isplanirao da će se Batman i Superman potući
kako je mogao znati gdje će biti Batman i da ima nesto protiv Supermana?

i po filmu ispada da su Metropolis i Gotham isti grad...
supermark Posted - 13/07/2016 : 07:14:06
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by supermark

Zasto su onog Santosa ubili u zatvoru jer je bio žigosan bat signalom?


Lex Luthor je naredio Anatoliju Knyazevu da organizira njegovo ubojstvo. Knyazev je platio jednom od zatvorenika da ga ubije, što ovaj i učini, te ga izbode na smrt.



Zasto bi to Lex ucinio?
Ok, mozda i ima kakav plan, ali kako je to Santos mogao znati?
Ponavljao je kako ce ga ubiti u općoj populaciji
Tonto Posted - 13/07/2016 : 00:52:55
Meni je film loš, jaaaako loš...a gledao sam extended edition. Vrh svega mi je martha scena...skoro sam ugasio film tada...trebao sam.
Mr. Bushido Posted - 12/07/2016 : 23:15:11
quote:
Originally posted by supermark

Zasto su onog Santosa ubili u zatvoru jer je bio žigosan bat signalom?


Lex Luthor je naredio Anatoliju Knyazevu da organizira njegovo ubojstvo. Knyazev je platio jednom od zatvorenika da ga ubije, što ovaj i učini, te ga izbode na smrt.
supermark Posted - 12/07/2016 : 22:05:24
Zasto su onog Santosa ubili u zatvoru jer je bio žigosan bat signalom?
Zagor12 Posted - 09/07/2016 : 23:06:12
Nažalost samo jedno izdanje se broji...
Smomo8 Posted - 09/07/2016 : 17:58:10
Extended Ultimate edition je puno bolje nego izdanje u kinima. Ima više smisla i to je zapravo film koji je trebao izaći.
Elderane84 Posted - 09/07/2016 : 15:28:33
Ja ga odgledao sinoc. Ne znam kakav je Supermen u stripovima, ali cisto sumnjam da je ovakav. Smijesan film, sve Marvelovo je klasama iznad ovog. Steta.
going going Posted - 03/07/2016 : 15:43:11
Moram da nabavim tu extended verziju. Verujem da ce biti bolje od bioskopske verzije.
Obi-wan Posted - 03/07/2016 : 15:22:56
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Obi-wan

Pogledao film. Film je odličan, 3 sata čiste zabave.


Gledao si produženu verziju filma?

Verzija filma koja je igrala u kinima kraća je za pola sata.


Da. Extended ultimate 3 sata i 2 minute.
Mr. Bushido Posted - 03/07/2016 : 15:03:16
quote:
Originally posted by Obi-wan

Pogledao film. Film je odličan, 3 sata čiste zabave.


Gledao si produženu verziju filma?

Verzija filma koja je igrala u kinima kraća je za pola sata.
Windwalker Posted - 03/07/2016 : 14:29:25
Ben je bio shrvan jer zna da je film loš i da mu je to drugi superherojski krš.
Ima još nade za njega ak se sam primi Batmana, jer je čak bolji redatelj nego što je glumac, ali Snydera daleko maknut od bilo čega što je stripovsko, a i od filmske industrije općenito.
Obi-wan Posted - 03/07/2016 : 13:26:08
Pogledao film. Film je odličan, 3 sata čiste zabave. Osjeti se autorski dodir Zack Snydera i mogu reći da mi paše. Svi su odglumili odlično a Ben Aflek mi je najbolji. Ne bih mjenjao ništa, zahvalan ljudima koji su snimili film.

Nemam pojma zašto je film loše primljen kod djela publike. Mogu samo nagađati da je u pitanju trend pljuvanja po svemu ili da neki ljudi jednostavno ne trebaju gledati ovakve filmove.
Ovo je film za ljubitelje stripa, sanjare, ljubitelje dobre zabave i specijalnih efekata. Film je bajka i svakako nije realan. Ako nije ispalo kako je netko planirao, nema smisla praviti katastrofu od toga. Prije filma vidio sam neki intervju gdje Ben Aflek djeluje shrvano zbog lošeg prijema filma. Sada ga potpuno razumijem. Čovjek zna da je film dobar, a opet ne može ugoditi suludoj i razmaženoj publici.
Ben, ako ovo čitaš, ja sam uz tebe, film je zakon. A oni što ne vole neka gledaju nešto drugo...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000