forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Premier League 2020/21

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
Caleb Posted - 14/06/2017 : 23:27:51
Nova tema za novu sezonu.
:)

Novi clanovi elitne divizije - Hadersfild, Njukasl i Brajton.

Raspored za celu sezonu:

https://www.premierleague.com/news/408956

Cekajuci avgust :))
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
split85 Posted - 11/04/2021 : 16:40:17
quote:
Originally posted by tex2

Norwich se vratio u Premierleague!

Valjda će ostat koju sezonu duže u PL-u.
tex2 Posted - 10/04/2021 : 21:40:13
Watford je drugi, šest bodova ispred Brentforda, ali igraju još i sa trećim Brentfordom i četvrtim Swanseajem, tako da možda se vrati u zadnjem kolu Brentfordu za lanjski kiks u zadnjem kolu, a zanimljivo da je ekipa koja je koštala ulaska u PL Brentforda, a sebe spasila i ostala u ligi, Barnsley, ove sezone su u doigravanju.
Slažem se za Watford, oni su rekorder po otkazima trenerima, a to ne volim. Slažem se i za Swansea i za Bournemouth, samo da te obavijestim da Howea nema od početka sezone u Bournemouthu, a nevjerojatno se raspucao Solanke. Popis simptičnih ekipa mi je poveći: Nottingham, Blackburn, Derby, Cardiff, Preston, Coventry, Barnsley.

Pazi sad treću ligu:Wimbledon se tek danas izvukao iznad crte ispadanja, gdje je još uvijek Wigan. Hull se vraća u Championship, a doigravanje za Championship bi moglo donijeti dvobojem 4 bivša prvoligaša: Portsmouth, Sunderland, Charlton, Blackpool, Ipswich.

Bolton se vraća iz četvrte lige, gdje će ostati Bradford, a Salford kojem su većinski vlasnici bivši igrači Man Utd-a je izvan doigravanja.

Ma, Englezi su ludilo!

quote:
Originally posted by sawitch

quote:

Nisam siguran ni koga bih voleo da vidim u ligi. Mozda Paunovica jedino, ali mi i taj Reding usran klub. U stvari, voleo bih Svonsi. Taj klub mi je uvek bio simpatican. Jos je iz Velsa. Votford nikako zbog njihove kretenske politike. Bornmut mozda i to samo zbog Endija Haua. Fali mi nekako Stouk sa njihovim betoniranjem utakmica. Noric moze biti interesantan jer su ofanzivni. A i Puki moze da opet blesne.

tinton Posted - 10/04/2021 : 21:33:02
quote:

On to radi non-stop. Userava se u zivot igracima Fantasya vec 5 godina :)

Što je najbolje, moji Cityjevci su igrali, pa opet šipak.
sawitch Posted - 10/04/2021 : 20:26:50
:) Fali mi Hjuz, Soukros i od 0 do 1 na njihovim utakmicama uz odvikavanje superstarova od driblanja :)
delboj Posted - 10/04/2021 : 20:19:36
quote:

Fali mi nekako Stouk.

Znao sam ja da ti voliš crveno-bijele boje dresova
sawitch Posted - 10/04/2021 : 20:03:52
quote:

Nisam siguran ni koga bih voleo da vidim u ligi. Mozda Paunovica jedino, ali mi i taj Reding usran klub. U stvari, voleo bih Svonsi. Taj klub mi je uvek bio simpatican. Jos je iz Velsa. Votford nikako zbog njihove kretenske politike. Bornmut mozda i to samo zbog Endija Haua. Fali mi nekako Stouk sa njihovim betoniranjem utakmica. Noric moze biti interesantan jer su ofanzivni. A i Puki moze da opet blesne.
sawitch Posted - 10/04/2021 : 20:00:47
On to radi non-stop. Userava se u zivot igracima Fantasya vec 5 godina :)

Meni je OK zarotirati nekad, ali da menjas citave timove non-stop, nije normalno. Dokaz je da on ovo jedini stalno radi. Liverpul je sa Klopom osvojio i prvenstvo i LS bez ikakvih rotacija. Sto takodje nije normalno ali nesto umereno je OK.
manhunter Posted - 10/04/2021 : 19:58:35
quote:

Kreten. Poceo bez Gundogana, de Brujnea, Mareza, Aguera, Fodena i Dijasa. A Bjelsa je bog!!!

Uopšte nije kreten, naprotiv. Zašto bi išao na pobedu u prvenstvu koje je odlučeno, a za nekoliko dana ima uzvrat u CL?
tex2 Posted - 10/04/2021 : 19:28:25
sawitch Posted - 10/04/2021 : 19:16:05
Kreten. Poceo bez Gundogana, de Brujnea, Mareza, Aguera, Fodena i Dijasa. A Bjelsa je bog!!!
tex2 Posted - 10/04/2021 : 19:11:22
Odmarao Pep De Bruynea, Mahreza, Sterlinga za uzvrat CL. Svejedno velika pobjeda Leedsa!
tinton Posted - 10/04/2021 : 16:14:01
I to s igračem manje.
Hercule Poirot Posted - 10/04/2021 : 15:55:07
Učitelj bolji od učenika. Bielsa bolji od Guardiole. Leeds dobio Citya u gostima 2-1.
tinton Posted - 05/04/2021 : 21:53:52
Utakmica ide odlično, ali čini se da se i Antonio ozlijedio.
Jedini napadač...
tinton Posted - 05/04/2021 : 20:39:31
quote:

Jako bitan sraf. Ali Lingard mi deluje prenapaljen pa to moze uneti novinu. Pogotovo sto imaju oruzje koje se ne brani, Souceka. Ali videcemo.

Da, Souček je stvarno odličan, ali on i Rice su ubojiti kao tandem. Koliko god mi Noble bio drag.

Masuaku se vraća u momčad, kao i Fornals nakon kraće stanke, pa to daje neku nadu ipak.
ReemCP Posted - 05/04/2021 : 19:52:33
E Richarlison, Richarlison Koje sanse, a i ona situacija kod izvođenja slobodnjaka..
Ali lijep i dobar nogomet.
sawitch Posted - 05/04/2021 : 19:48:31
Jako bitan sraf. Ali Lingard mi deluje prenapaljen pa to moze uneti novinu. Pogotovo sto imaju oruzje koje se ne brani, Souceka. Ali videcemo.
tinton Posted - 05/04/2021 : 13:32:55
Rice ozlijeđen.
Ne bih htio biti previše pesimističan, ali sumnjam da WHU može ostati u vrhu bez njega.
ReemCP Posted - 05/04/2021 : 12:19:27
Uspio sam sve utakmice gledati ovaj vikend od PL, doduše samo onu sinoć od Man.Utd.a sam simultano gledao prijenos sa Sevillom i Atl.Madridom. Malo je reći da sam oduševljen ovim vikendom, sjajan nogomet, možda mi je najbolja tekma bila ona između Svetaca i Burnleya, baš sam uživao

A danas imamo još dvije tekme da se kompletira kolo.
tex2 Posted - 03/04/2021 : 22:33:35
Arsenal tragično loš!
tinton Posted - 03/04/2021 : 16:25:10
Nama su fino bili legli u prvom dijelu sezone.
tex2 Posted - 03/04/2021 : 16:06:40
Vukovi su svima neugodni!
tinton Posted - 03/04/2021 : 16:02:42
Baš fin rezultat.
Valjda neće West Ham uprskati i ovu priliku.
ReemCP Posted - 03/04/2021 : 15:47:45
Zbog ovog obožavam premier ligu Prva ove sezone je bila 3:3, a i danas ludnica. 1/4 golova danas dao WBA gledajući otpočetka sezone.
tex2 Posted - 03/04/2021 : 15:30:48
Pogodio da će pasti 4 gola za 2,80

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000