forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Premier League 2020/21

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
Caleb Posted - 14/06/2017 : 23:27:51
Nova tema za novu sezonu.
:)

Novi clanovi elitne divizije - Hadersfild, Njukasl i Brajton.

Raspored za celu sezonu:

https://www.premierleague.com/news/408956

Cekajuci avgust :))
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
tinton Posted - 27/02/2021 : 16:35:06
Čudna navika, istina.
Ali s obzirom da je budućnost mog domaćeg kluba poprilično neizvjesna, u smislu da je pitanje hoće li uopće postojati za 5 godina, treba se krenuti prilagođavati. A i trenutno sam bliže Istočnom Londonu, nego Turskoj Kuli.
sawitch Posted - 27/02/2021 : 16:20:47
Kako uspes da se svrstas u “mi” kada je klub iz Engleske u pitanju? :)
tinton Posted - 27/02/2021 : 15:49:31
Bez obzira na poraz, ovo nije bilo loše, pogotovo što smo igrali s drugim golmanom.
Očekivati išta protiv Cityja je previše, a West Ham je stvarno igrao ravnopravno.
Imam dobre nade za ostatak sezone.
Hercule Poirot Posted - 21/02/2021 : 19:50:28
18-ta pobjeda Citya zaredom u svim natjecanjima! Strašno...
tinton Posted - 21/02/2021 : 18:32:26
Odlični su Česi, ali svako Moyesovo pojačanje se pokazalo kao pogođeno.
Možda bi bilo dobro da je Benrahma zabio koji gol, ali i bez toga tvrdnja stoji.
Slažem se da će biti teško održati ovakav tempo, pogotovo jer je klupa i dalje kratka, ali ne treba se ne nadati.
tex2 Posted - 21/02/2021 : 17:57:21
Preporod je započeo kad su kupili Čehe! Teško će izdržati do kraja, ali sve je moguće!
Hercule Poirot Posted - 21/02/2021 : 15:09:16
Drago mi je zbog West Hama.
Što se tiče Tottenhama, ne može ni Jose od "g..... napraviti pitu'.
tinton Posted - 21/02/2021 : 14:59:36
Top 4.
A i napokon pobjeda protiv nekoga od Big 6.
Sada samo izbjeći potop protiv Cityja i bit će dobro poslije.

tex2 Posted - 18/02/2021 : 09:42:36
Da, a vratio se i De Bruyne, bit će opasni i u CL. U principu sad samo trebaju na ljeto kupiti pravog napadača i harat će i dalje!
Hercule Poirot Posted - 18/02/2021 : 08:01:49
quote:
Originally posted by sawitch

Siti zavrsio trku za titulu

I ja mislim tako. Napravio je ozbiljnu seriju, ne pozitivnih rezultata, nego pobjeda, tako da sad mirno može prosuti i koje bodove u derbijima.

sawitch Posted - 17/02/2021 : 23:24:24
Siti zavrsio trku za titulu
Kruger Posted - 17/02/2021 : 12:52:27
quote:

@Kruger

Pa Runi se ne pojavljuje bas redovno. Takav igrac je za mene jedan u istoriji fudbala. Mozda Sirer eventualno da mu bude blizu. Ali kao Runi niko. Ne kazem da nema boljih ali taj tip igraca sa takvim skillom i mindsetom nikad vise.

Mislim da stvarno opalis pocesto. :) Van Bisaka ne pliva. Cak i spikeri komentarisu da je covek koga ne mozes preci. Da Tiram vrati i kombinuje odbranu sa Lindelefom i Megvajerom plivao bi pocesto. :)

Za Grinvuda mislim da gresis isto. Decak reseta sa obe noge, brz je, prodoran, ima zelju i motivaciju. Nije mozak tipa Modrica ali da je dobro krilce, jeste.

Vezano za Rooneya se slažemo. Takav se više neće roditi. Posebna priča.

Komentatori ne pričaju sve što vide jer ne stignu sve vidjeti, a nekad namjerno izbjegavaju reći. U zadnje vrijeme Van Bisaka pliva i u napadu petlja. Što se tiče prolaska zna i on zazujati, loše se postavlja, možda su ga pročitali, možda se ipak popravi, možda je mala kriza.

Grenwood je svoje pokazao, mislim da će biti kao Rashford, toplo hladno, nikakvi talenti, prosječni igrači. Pomalo si dobro Grenwooda nesvjesno usporedio sa Modrićem koji je u biti također prirodni krilni igrač ali vezni, a Grenwood je napadač. Ali su obadvojica krilni igrači mada je Modrić uglavnom igrao u sredini.

Grenwood je jučer potpisao novi ugovor sa Unitedom, mlad je nadaju se kako će proraditi. Budemo vidjeli.
Kruger Posted - 17/02/2021 : 12:43:38
quote:
Originally posted by Tonto

Nema s tobom smisla pričat, tupiš uvijek jedno te isto bez ikakvih, ama baš ikakvih argumenata... a jesi povezao Unitedov pad sa Pogbinom ozljedom? Naravno da nisi, to se kosi s evanđeljem po Krugeru.

Nekako se čini da ti tupiš bez veze. S obzirom kako imamo saznanje da je United u dužem periodu igrao loše sa Pogbom a znamo svi kako se poboljšanje u igri Uniteda dogodilo sa Fernadesom. Možda u ovim lošim prezentacijama Uniteda stoji to što trenutno Fernandesa baš i ne ide uvijek. Trebali bi i drugi malo potegnuti.
sawitch Posted - 17/02/2021 : 12:15:12
@Kruger

Pa Runi se ne pojavljuje bas redovno. Takav igrac je za mene jedan u istoriji fudbala. Mozda Sirer eventualno da mu bude blizu. Ali kao Runi niko. Ne kazem da nema boljih ali taj tip igraca sa takvim skillom i mindsetom nikad vise.

Mislim da stvarno opalis pocesto. :) Van Bisaka ne pliva. Cak i spikeri komentarisu da je covek koga ne mozes preci. Da Tiram vrati i kombinuje odbranu sa Lindelefom i Megvajerom plivao bi pocesto. :)

Za Grinvuda mislim da gresis isto. Decak reseta sa obe noge, brz je, prodoran, ima zelju i motivaciju. Nije mozak tipa Modrica ali da je dobro krilce, jeste.
Tonto Posted - 17/02/2021 : 12:08:36
Nema s tobom smisla pričat, tupiš uvijek jedno te isto bez ikakvih, ama baš ikakvih argumenata... a jesi povezao Unitedov pad sa Pogbinom ozljedom? Naravno da nisi, to se kosi s evanđeljem po Krugeru.
Kruger Posted - 17/02/2021 : 11:49:23
quote:

Rasford ima tek 23 godine

Van Bisaka ne pliva. Brz je, agilan, pozrtvovan, uklizava bez kartona a i on je ubelezio nekolikk asistencija ove sezone. Tacnije 2 gola i 3 asistencije.

Grinvud takodje klinac

Panjford ej svoje pokazao, netalentiran igrač, običan panj. Grenwood također.

Van bisaka petlja u napadu i nije baš nešto u obrani vrlo često izvisi, kasni. Jel ti gledaš utakmica? Shaw je i u napadu i u obrani jednako učinkovit. Možda se Van bisaka popravi, možda mu je to kraće lošije razdoblje.
Kruger Posted - 17/02/2021 : 11:46:12
quote:
Originally posted by Tonto

Wan Bissaka je prvi po broju uspješnih startova prole sezone i vodeći ove sezone. Greenwood je odličan i veliki talent, tako mladim igračima treba dati priliku da se razvijaju i igraju, oscilacije su normalne.

Kruger po običaju lupeta.

Što lupetam? Vi prepričavate neka piskarala. Van bisaka naveliko pliva u zadnje vrijeme u napadu je katastrofa stalno nešto petlja. Rashford je klasični panja a ni Grenvood nije daleko od toga. Kad se sjetim Roonyija koji se kao klinac pojavi vidjelo se da je to prirodni talent. Valjda je logično da će trebati vremena da se ponovo pojavi netko talentiran poput njega ( iako će to biti teško za ponoviti ) a za sad moramo trpjeti ove " talente " i " čuda od djeteta ".
sawitch Posted - 16/02/2021 : 17:42:14
Rasford ima tek 23 godine

Van Bisaka ne pliva. Brz je, agilan, pozrtvovan, uklizava bez kartona a i on je ubelezio nekolikk asistencija ove sezone. Tacnije 2 gola i 3 asistencije.

Grinvud takodje klinac
Tonto Posted - 16/02/2021 : 16:58:25
Wan Bissaka je prvi po broju uspješnih startova prole sezone i vodeći ove sezone. Greenwood je odličan i veliki talent, tako mladim igračima treba dati priliku da se razvijaju i igraju, oscilacije su normalne.

Kruger po običaju lupeta.
Kruger Posted - 16/02/2021 : 16:32:40
Čudo od djeteta potpisalo do 2025.g.
Kruger Posted - 16/02/2021 : 16:19:22
quote:

Ali kad je konj! Ne moze Junajted trpeti nekompletnog stopera od 100 miliona.

A zašto bi trebali trpjeti Panjforda i lošeg Van Bisaku? Pa i ono čudo od djeteta.
Kruger Posted - 16/02/2021 : 16:18:27
quote:

Van Bisaku ne mozes predriblati. Dok So zna da bude rupa. Lindelef veze sa vezom nema. Ja bih sutra menjao sve stopere Junajteda za Mia i Tarkovskog iz Barnlija. MekTominej se popravlja, ali Fred je i dalje sprdnja

Pa u zadnje vrijeme Van Bisaka dosta pliva u obrani a u napadu ga nema. Shaw je kvalitetan i u obrani i u napadu dok Van Bisaka nije ni približno dobar u napadu kao Shaw a i u obrani je sad lošiji od Shawa. Fred je odličan igrač ali igra zadnjeg veznog, to je nezahvalan zadatak, vidi se da zna dati loptu i puknuti po golu. LindeloF zna biti odličan ali se ne snalazi sa grubim robusnim igračima.
sawitch Posted - 16/02/2021 : 14:40:16
Ali kad je konj! Ne moze Junajted trpeti nekompletnog stopera od 100 miliona.
Tonto Posted - 16/02/2021 : 13:09:39
Lindelof je rupa, ali zato ja Maguirea ne bi mijenjao nikada. Je zna kiksat, a tko to ne kiksa, ali zato je jako kvalitetan u iznošenju lopte na protivničku polovicu i jako se dobro priključuje napadu, pas mu je siguran i jos je dobar u prekidima.
sawitch Posted - 16/02/2021 : 12:53:07
Van Bisaku ne mozes predriblati. Dok So zna da bude rupa. Lindelef veze sa vezom nema. Ja bih sutra menjao sve stopere Junajteda za Mia i Tarkovskog iz Barnlija. MekTominej se popravlja, ali Fred je i dalje sprdnja

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000